» »

Pritožba na račun

Pritožba na račun

ej tega ::

lp, mam problem da še nikol nisem pisu pritožbe za mobi račun, ter me zanima če mi zna kdo pomagat, problem pa je d sem zgubu fon, prjavu vse na p.p. Čez 2 dni sem mobi dobu po pošti in sem si mislu da je pač vse vredu.ko je pa pršla položnca je biv pa račun 103€,pogledam naprej in vidm nakup z moneto za mal več kot 50€ v kar eni trgovini sred ljubljane(roksans.doo).zdaj pa nvm kak nj jim to obrazložim da to nisem jst nabavu enga sranja, d sm zguu fon pa to, da je bla pač ena bleda scena..res bi mi bilo v veliko pomoč če bi mi kdo lahko okvirno spisu al nvm karkol..

hvala za vsak odgovor, ej tega
  • spremenil: Mavrik ()

martincek1 ::

Haha bleda scena :) Teh 103€ boš lepo plaču. Če bi telefonsko preklical isto minuto, ko si ga izgubil, ali pa če bi imel geslo na telefonu, se to ne bi zgodilo. Kaj misliš Simobil obtožit kraje 50€? :D

Gladi ::

Simobil ma recimo omejitev kupovanja z moneto 50€ na mesec, tako da si očitno na mobitelu.

šernk ::

Mobitel ima na itak paketu omejitev 50€ na mesec, oz na ostalih paketih 80€.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Avenger ::

Pritožbo napišeš s svojimi besedami, ki najbolje opisujejo nastalo situacijo, konkreten primer:

Z a d e v a : b l e d a s c e n a

Spoštovani!

Pred neki časa sem zgubu fon, prjavu vse na p.p. Čez 2 dni sem mobi dobu po pošti in sem si mislu da je pač vse vredu.ko je pa pršla položnca je biv pa račun 103€,pogledam naprej in vidm nakup z moneto za mal več kot 50€ v kar eni trgovini sred ljubljane(roksans.doo).zdaj pa nvm kak nj vam to obrazložim da to nisem jst nabavu enga sranja, d sm zguu fon pa to, da je bla pač ena bleda scena, zato prosm, da skenslate to položnco pa to.

Lep pozdrav,
ej tega
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Mehmed ::

A na policijo si ze prijavu, da je nekdo s tvojim telefonom placeval?

AndrejS ::

Meni se pa vsi čudijo , zakaj imam kodo na telefonu . Sam si kriv da si izgubil telefon - lahko daš prijavo na PP proti neznanemu storilcu, ampak vseeno boš moral račun plačat. Storilca pa ne bodo našli.

Furbo ::

Morda bi v omenjeni trgovini vedeli, kam so robo poslali?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fosil ::

A pri plačevanju z moneto ni treba vpisat nobenega pina ali česa podobnega?
Ker drugače je to velik fail,
Tako je!

Zheegec ::

ne, nič ni treba. Zadeva je pač takšen fail, kot plačilne kartice, ki so še na podpis.
Treba pravočasno prijavit (mobitelu v tem primeru)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

šernk ::

fosil je izjavil:

A pri plačevanju z moneto ni treba vpisat nobenega pina ali česa podobnega?
Ker drugače je to velik fail,


primarno ne rabiš pina, lahko si ga pa nastaviš
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bajsibajsi ::

To je ze res, ampak tisti ki placevanja z moneto ne uporablja, po vsej verjetnosti ne bo nicesar nastavljal (v najboljsem primeru bo mogoce vedel, da sploh obstaja). Takemu je moznost monete bolj v breme kot v korist.

St235 ::

In jo tako kot vse ostalo lahko blokira.

Bellzmet ::

Se pravi izgubiš mobitel in kličeš operaterja glede prijave/blokade.

Katere podatke pa zahtevajo od tebe, da vedo, da res svojo številko blokiraš?

_Denny_ ::

Simobil za vse spremembe in blokade na predplačniških paket zahteva puk kodo, za naročnino pa ne vem, ker še mi ni uspelo izgubiti telefona.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Magic1 ::

ej tega je izjavil:

lp, mam problem da še nikol nisem pisu pritožbe za mobi račun, ter me zanima če mi zna kdo pomagat, problem pa je d sem zgubu fon, prjavu vse na p.p. Čez 2 dni sem mobi dobu po pošti in sem si mislu da je pač vse vredu.ko je pa pršla položnca je biv pa račun 103€,pogledam naprej in vidm nakup z moneto za mal več kot 50€ v kar eni trgovini sred ljubljane(roksans.doo).zdaj pa nvm kak nj jim to obrazložim da to nisem jst nabavu enga sranja, d sm zguu fon pa to, da je bla pač ena bleda scena..res bi mi bilo v veliko pomoč če bi mi kdo lahko okvirno spisu al nvm karkol..

hvala za vsak odgovor, ej tega


Haha, kaj se pritožuješ, nekdo si je pač nagrado sam vzel. Telefon si dobil nazaj, pravtako so ti bili prišparani stroški nove kartice. če nisi imel res daleč največji krš od telefona, si še vedno v plusu.
Magic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel Moneta - Naročnina za uporabnike

Oddelek: Mobilne tehnologije
4017720 (15762) stb
»

Moneta ( Simobil ) ?

Oddelek: Loža
121963 (1272) blackbfm
»

Google Wallet je tu

Oddelek: Novice / Android
3315657 (13576) mikko
»

Plačevanje v trgovini preko mobitela

Oddelek: Loža
73595 (3121) amigo_no1

Študedenstka prehrana :kartica vs mobi

Oddelek: Šola
161610 (1315) Gandalfar

Več podobnih tem