» »

Počen zaslon pod touch ekranom pri nokiji c7

Počen zaslon pod touch ekranom pri nokiji c7

nokia c7 ::

Zdravo!
Moj problem je sledeč: imam telefon nokio c7, narobe pa je, da je enkran al kakor se temu reče pravilno pod touch zaslonom počen, počen do te mere, da se je razlila barva.Sprva sta bili videti samo dve rjavi črti na zaslonu potem pa sta si ti dve črti čedalje bolj širili in je prišlo do tega, da imam popoln črn zaslon. vidita se le dvi razpoki (ena na levi ena pa na desni) ampak ekran ni poškraban popolnoma nič, niti na mestu razpoke pod njim. pač čist simpl so mi ga po pomoti vrgli na tla, padel je približno z 30cm višine. telefon pa imam približno leto pa pol, tako da bi še garancija kar veljala. sicer ne vem če mi bodo sprejeli pod garancijo, ker je seveda mehanska napaka. zanima me, kaj bi vi naredili in kaj menite koliko bi prišlo popravilo, in če bi se seveda splačalo?

Lp!

Janac ::

bi lahko slikal prosim?

sicer pa ce ni vidno mehanskih poskodb imas kar dobre moznosti za garancijo

nokia c7 ::

Lahko, lahko! Sicer se vidi da sta dve vodaravni črti samo če poslikam se ne vidi, lahko pa označim prbližno, kje sta 2 črti, samo nista na touch zaslonu, tako da če s prstom povlečem se ne čuti. ti 2 črti sta pod touch zaslonom, vidit se pa če se bolj podrobno pogleda ali pa če telefon nagnem na levo al desno, glih toliko, da potem ni v vodoravni legi.

telefon



pa še slika kjer sem sama označila kjer se pač vidi če telefon ful pogledam oz. če se nagne na kero stran, levo-desno.
 telefon2

telefon2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nokia c7 ()

nokia c7 ::

Janac je izjavil:

bi lahko slikal prosim?

sicer pa ce ni vidno mehanskih poskodb imas kar dobre moznosti za garancijo


Sem dala zraven sliki.

Janac ::

najbolje da das na garancijo in bos potem videl kaj ti bodo rekli...

nokia c7 ::

Janac je izjavil:

najbolje da das na garancijo in bos potem videl kaj ti bodo rekli...

Povem pa kaj naj? mislim, sklepam da ne morem povedat to kak je dejansko bilo. kaj priporočate?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnitev garancije zaradi počenega zaslona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10917692 (7077) slon
»

P20 PRO- poškodovan zaslon- zavrnitev garancije

Oddelek: Mobilne tehnologije
465970 (3849) Dimnik
»

Lcd zaslon 30eur - je to mogoce?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183934 (2825) GupeM
»

Mobitel, uveljavljanje garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5522718 (18536) Tilen
»

Android 2.3 Gingerbread za Samsung Galaxy S

Oddelek: Mobilne tehnologije
306623 (5177) Dr_M

Več podobnih tem