» »

Anketa - cvetličarske storitve

Anketa - cvetličarske storitve

hendriks ::

Živjo,

Prosil bi vas, če bi si vzeli 3 minute časa in izpolnili
spodnjo anketo. Jaz in moje dekle vama bova hvaležna :)


anketa cvetličarske storitve

shadeX ::

Evo izpolnil :D

Sam neki me je zmotlo.

Kolikšen je vaš mesečni neto osebni dohodek? *

do 500 €
od 500 do 1000 €
od 1000 do 15000 €
več kot 1500 €


a nič ne obstaja? XD

mat xxl ::

Zanimiva anketa manjka pa vprašanje : ali radi kupujete tipske šopke po ugodni ceni..., kar sam velikokrat prakticiram, ko rože naročim preko Pošte like telegram, ni mi treba do cvetličarne, smešno pa je, da ker vem v kateri cvetličarni naša lokalna pošta (Ljubljana Bežigrad) prevzema cvetje oziroma, kje imajo pogodbo za male bidermajer šopke, da me pride naročilo preko pošte z dostavo, ko poštar potem v cvetličarni dvigne šopek in nam ga dostavi, da je to kar nekaj ceneje, kot če grem sam v isto cvetličarno in dobim tam celo boljšo ceno ???

Ja smešno potem mi pa lastnica cvetličarne, ki mi tak šopek že aranžiran svež proda za 15 eur pove, da od pošte dobi pa samo 7 za isti šopek, samo popusta pa ne da razen kak 1 eur, čeprav več vzamemo, ja pošta ima pa take cene na bazi pogodbe ker dnevno vzamejo cca 10- 15 šopkov v tej cvetličarni .

No zanimivo sam pravim ...nima se smisla pregovarjati kupec ima zmeram prav in najde svojo pot, tako jaz pravim, pa naj še Pošta malo služi, mene pride od njih ceneje, kot če zgubljam čas in grem sam iskat.... ........namig za ostale...........

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Materinski dan

Oddelek: Loža
364875 (1530) Pika na i
»

ocena strani

Oddelek: Izdelava spletišč
201956 (889) vorantz
»

Kaj kupiti punci za RD??

Oddelek: Loža
4010676 (8322) Limit-sky
»

Kako poslati šopek?

Oddelek: Loža
156432 (6432) MihaFirst

Rojstno dnevno darilo...

Oddelek: Loža
399097 (7726) OmegaBlue

Več podobnih tem