» »

Materinski dan

Materinski dan

shadowfax ::

Jutri je materinski dan pa me zanima kaj boste kupili oz poklonili svojim mamam?
  • spremenil: Mavrik ()

jype ::

Na te farške praznke pr ns ne padamo!

ToniT ::

Hudič je v podrobnostih....
Pri nas sicer ne padamo na farške praznike, ampak če jutri ne bom prinesel rože ženi, bo me grdo gledala naslednji teden.

Še to... Ravnokar sem moral objaviti na intranetni strani čestitko za materinski dan.
Nauk:

Ne podcenjujte praznikov, ki se tičejo žensk.

lonz ::

8. marec je čist dost.
...arrrrrr, shiver me timbers...

ToniT ::

lonz je izjavil:

8. marec je čist dost.



To ti misliš.....

Dokler dajete darila samo svojim mamicam, je mogoče zgornja trditev celo pravilna....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

jest10 ::

ToniT je izjavil:

lonz je izjavil:

8. marec je čist dost.



To ti misliš.....

Dokler dajete darila samo svojim mamicam, je mogoče zgornja trditev celo pravilna....


Mogoče bi si poizkusil poiskati manj materjalistično partnerico.

McMallar ::

Kaj pa 40 mucencev? Ce tega ni, potem tudi 8. marca in materinskega dne ni. Naj bo obojestransko ;)
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Mercier ::

Štrcuna s spletno storitvijo, kjer ukucaš datume in jih povežeš s priložnostmi, vneseš znesek, ki si ga pripravljen namenit v nekem obdobju, vse ostalo pa uredijo oni. Še kakšna opcija gor, dol. E, to rabimo, ker število "priložnosti" stalno raste s časom, jaz pa ne postajam bolj pameten ali organiziran. Nič, grem do cvetličarne ...

ToniT ::

Nič, grem do cvetličarne ...

Pametno, Polde.....

jype ::

Gre za to, da ni treba čakat na "posebne" dneve, da se komu pove, da uživa vašo naklonjenost.

ToniT ::

Gre za to, da če pozabiš na ta dan, te ženska grdo gleda. In ne glede na to, da ji vsaki dan poveš, kako je posebna!

jype ::

ToniT> Gre za to, da če pozabiš na ta dan, te ženska grdo gleda.

Čudna ženska, da bi zaradi take neumnosti grdo gledala kogarkoli.

Mercier ::

Pri vsem mentalnem outsourcingu, ki se ga grem, si našu ravno talanje rožic pa žretje šunke za zakomplicirat. Tu bi zdej, da se pravim pojedinac. Japajade.

nhjghvfhj ::

jype to da daš mami/ženi rožico je po mojem mnjenju težko razumet, če pač tega nimate v družini oziroma te fotr tega ni naučil.

Tear_DR0P ::

ženi sem dal rožo že predvčerajšnjim, a je s tem kaj narobe? a jo moram nujno tudi danes?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

ToniT ::

To je pa tvoja odločitev....

LuiIII ::

8. marca ne praznujem. Zakaj bi ga saj smo enakopravni. Materinski dan pa je že boljša priložnost, da se mami zahvališ s kakšno pozornostjo.

ZLOky ::

.. in vaši najboljši prjatlci sta Desanka in Levanka... :))


@shadowfax: V glavnem pokaži, da si se spomnil, ali z rožo (še najlepše boš naredil, če boš šel sam šopek nabrat) ali s čestitko,... karkoli, samo da je, ker "nič" je pa pi2darija.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

jype ::

tmptron> jype to da daš mami/ženi rožico je po mojem mnjenju težko razumet, če pač tega nimate v družini oziroma te fotr tega ni naučil.

Jaz dam rožico mami rajš 27. aprila, da me sosedje grdo gledajo!

Pa dekletu vsako sredo ob 18h.

Meni je težko razumet predvsem to, da ljudje izkazujejo pozornost na "državne praznike", namesto da bi jo posvečali ob vsaki priložnosti, pa ne samo z rožo.

Se mi zdi veliko več vredno tako darilo, ki dekle/mamo/ženo razbremeni, da lahko popoldne preživi z branjem kake dobre knjige, ki si ji jo podaril prejšnji teden, ali pa gre mal v gmajno na sprehod.

Pyr0Beast ::

Zaskrbljujoče je to, da je mentaliteta nekaterih taka, da brez praznikov nebi bili prijazni do ostalih :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Vajenc ::

Božiček, Noč čarovnic, materinski dan ... what´s next? Thanksgiving day?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

JanK ::

No, ja, bozicek s(m)o praznovali tudi v ranjki Jugi. Nekaterim je nosil Dedek Mraz, nekaterim pac Bozicek.

Ampak ja, ostale, ki si ih nastel bi res lahko skipnili.

Pyr0Beast ::

Vraževerje in komercializacija odnosov pa nič drugega.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Bananovec ::

Ne praznujemo praznikov na tako veliko. Smo pa recimo vsaj za božič vsi obvezno skup, vsaj tistih par komadov, ki nas je pri kuči. Za rojstni dan pa definitivno ne povabimo več kot 9000 folka, ampak se samo recimo kupi kaka manjša tortica in je to to.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Orchestra ::

ju3 je dan žena, pa me zanima če je nakako navada da se mamam nosi rože na ta dan (8. marec) ali 25. marca?Pa recite kar koli hočete, ampak se obrukam tle na forumu, kot pa pred mamo...

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Orchestra> ju3 je dan žena, pa me zanima če je nakako navada da se mamam nosi rože na ta dan (8. marec) ali 25. marca?

Ja.

Orchestra> Pa recite kar koli hočete, ampak se obrukam tle na forumu, kot pa pred mamo...

Pametno.
Your turn to burn!

MadMicka ::

Dan žena je mednarodni praznik, je dan ekonomske, politične in socialne enkopravnosti in dosežkov žensk, nima to veze s tem, da imajo nekatere ženske otroke :)

Dan %C5%BEena @ Wikipedia

opeter ::

Sicer pa jutri ni materinski dan ampak dan žena ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

billy ::

ksz...

Ker sem prvič v tako bogatem žensko prevladujočem kolektivu, in ne poznam vseh teh ženskih praznikov v dno duše...

Se tudi sodelavkam, mamam, kako izrazi pozornost?

St235 ::

Stvar kolektiva in specifike delovnega mesta, ampak praviloma ne, za to je bil 8. marec - dan žena. Ravno tako se lahko zaplezaš v kakšno nerodno situacijo, če katera ni mama.

Matko ::

billy je izjavil:

ksz...

Ker sem prvič v tako bogatem žensko prevladujočem kolektivu, in ne poznam vseh teh ženskih praznikov v dno duše...

Se tudi sodelavkam, mamam, kako izrazi pozornost?

si že prepozen!

sodelavkam 8. marca (dan žena) podariš kakšno bonboniero in si rešen (+ seveda rožice doma, ne rabiš v trgovino zunaj že rastejo, ne verjemi: "saj meni to nič ne pomeni")

10. marca (40. mučenikov, dan moških), pričakuješ kontra pozornost, sicer cel dan bentiš nad enakopravnostjo (saj počasi se jih prime)

25. marca (materinski dan) rožico mami in materi tvojih otrok

To je to. Kar seveda ne pomeni, da to ostale dneve v letu prepovedano ponoviti.

Če hočeš se vedno najde razlog.
npr.: Recimo danes je 22. marec - svetovni dan voda, lepa gesta bo, če varčujemo z vodo in gremo na pivo. :)

matobeli ::

A tisti ki kupujete bonbonjere sodelavkam za dan žena imate dejansko take navade da vse ženske s katerim ste v prijateljskih odnosih obdarujete ali ste samo samski?

koyotee ::

Matko je izjavil:

billy je izjavil:

ksz...

Ker sem prvič v tako bogatem žensko prevladujočem kolektivu, in ne poznam vseh teh ženskih praznikov v dno duše...

Se tudi sodelavkam, mamam, kako izrazi pozornost?

si že prepozen!

sodelavkam 8. marca (dan žena) podariš kakšno bonboniero in si rešen (+ seveda rožice doma, ne rabiš v trgovino zunaj že rastejo, ne verjemi: "saj meni to nič ne pomeni")

10. marca (40. mučenikov, dan moških), pričakuješ kontra pozornost, sicer cel dan bentiš nad enakopravnostjo (saj počasi se jih prime)

25. marca (materinski dan) rožico mami in materi tvojih otrok

To je to. Kar seveda ne pomeni, da to ostale dneve v letu prepovedano ponoviti.

Če hočeš se vedno najde razlog.
npr.: Recimo danes je 22. marec - svetovni dan voda, lepa gesta bo, če varčujemo z vodo in gremo na pivo. :)


Pri pivu se porabi dosti več vode, kot če jo piješ direktno iz pipe, tako da ne bo držalo ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

GupeM ::

Matko je izjavil:

25. marca (materinski dan) rožico mami in materi/materam tvojih otrok

Fixed that for you.

Pika na i ::

Kako raste mama

Najprej je sama tema,
najprej je velik nič,
potlej je majcena deklica
in iz nje ljubek deklič.

Iz njega mamica zraste,
a raste dolgo in mnogo let,
potem pa je to kar naenkrat
in jaz pridem na svet.

Iz mamice zraste mama
bogvekdaj, kar nekega dne,
ko še sama ne ve, da ji pada
prvi sneg na lase.

Ko jaz odrastem, raste
mama počasi nazaj,
dokler babica ne postane
in pride z vnuki v raj.
(Tone Pavček)



Imejte jih radi, pa bo.

imagodei ::

Hm, zaključil pa ni, Pavček.

Jaz ji bom letos že drugič nesel rože na grob.
- Hoc est qui sumus -

Pika na i ::

Nimam pametnega odgovora na to.
Zagotovo je pa kakšna, ki jo je namenil sinu.

In žal, tudi jaz hodim k očetu na grob.
Sem pa poklicala mami, da jo vprašam kako je. Bolje bi bilo, da bi jo, kot običajno, poklicala zvečer. Dan je postal izjemno žalosten. Neka mama je izgubila sina.






Lep dan imejte.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
395778 (3313) matobeli
»

Tevatron zaznal senco Higgsovega bozona

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3416142 (14457) Spura
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
131175 (983) iso2000
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
383204 (1530) D3m

Več podobnih tem