» »

Pokvarjen napajalnik-piskanje-pomoč

Pokvarjen napajalnik-piskanje-pomoč

Nwanko ::

Obračam se na vas poznavalce,strokovnjake za pomoč.
Imam težavo z računalnikom, danes nekaj minut po zagonu BF3 se mi je računalnik ugasnil. Ko stisnem tipko za vklop se ne zgodi nič,samo iz napajalnika se sliši visok piskajoč zvok. Pri priklopi napajalnega kabla in zadnega stikala lučke na matični plošči normalno gorijo.
Sistem čistim na 2 mesca,na dotik je bil napajalnik vroč,glih jutri sem imel načrtovano čiščenje...
Je možno da piska kak transformator,je možna zamenjava.
Na žalost pa ni več v garanciji.
Napajalnik je -> http://www.xilence.net/produkte/netztei...

Drugo v sistemu:
p55a-ud5
i5-750 (4Ghz)
12gb ram
2x 5850 850/1200
ssd+2xhdd
pci SB x-fi

McLuzo ::

Je možno da piska kak transformator,je možna zamenjava?

Ne boš izvedel če ga ne odpreš in pogledaš. Če je samo kakšen kondenzator šu, se da zamenjat. Odpri pa poslikaj, pa tak da se bo kaj videlo.

Janac ::

kaj naj ti recem, sem imel identicno napajalnik(kupljen v dinokompu leta 2010). Zagnal sem GTA IV igral kaksne 20minut nato se komp ugasne-crknil napajalnik

na dinokompu mi niso hoteli upostevati garancije!!!

Nwanko ::

Kondenzator ni nič napihnjen noben,no nič ne zgleda da bi blo kaj skurjeno,stopljeno. Delal je normalno 2 leti.

Zdaj pa kaj vzet novega, zaradi CF configuracije bi rabil 4x6 pin pci-e. Kaj bi mi priporočali za zgornjo konfiguracijo...

Janac ::

zakaj ne prodas graf in kupis eno 7850?

Nwanko ::

Zato ker sem še vedno na performenfu na bolšem,grafi bi šle težko v prodajo,nebi dobo 200€ za njih,rajše ponucam do konca...

Janac ::

stock ::

Pomojem se ti splača uzet kaj konkretnega glede na to da imaš CF in boš verjetno mel tako tudi v prihodnje.. Bolje kak W več kot pa premalo.

Je pa čudno da ti je po 2 letih ta odpovedal, spet po drugi strani pa je en čuden izdelek, 800W a na 12V liniji ima 960, kar nebi smelo it skozi predpise o samem proizvodu..

stock ::

Oziroma, lahko da so "pozabili" napisat koliko gre dejansko skupaj po teh 4 linijah. Kar pomeni da je ubistvu lahko napajalnik bol "švoh" roba.. Vkolikor je bil pod 100€ vemo koliko je ura. Ne pravim nič tudi sam imal LCje od 50€ samo za CF pa niso preveč dobri. Lahko da je bil preobremenjen. Sploh glede na to kdaj je odpovedal bi rekel da je bil prešvoh.

Nwanko ::

Isti koncig je laufal gor 1leto+ tak da...nebi lih reko,biu je 80€ takrat pri dinotu. Prej bi reko da se je pregrel,zaradi praha oviran pretok zraka...pod bremenitvijo podlego,kaj češ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nwanko ()

Janac ::

sej jaz sem mel isti napajalnik, mi je kos em spilal GTA IV ugasnil komp, mel sm pa sam eno grafo 5770, i5 661, en disk itd.

mel sem pa xilence gaming series 800w

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

stock ::

Smo te razumeli že prvič al?

Hja 80€ je že kar cena, je pa res, da ej bolj neznana firma. Sigurno to ni izgovor, ampak le tako, glede na ceno grafičnih, se splača kupit en ornk napajalnik, mogoče celo rabljenega, pa da je še v garanciji npr. se najdejo tisti dražji za pol cene npr.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gamerski računalnik do 900 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
211643 (1009) TOP
»

q9400 bottleneck za gtx570?

Oddelek: Kaj kupiti
464078 (3133) TechBeats
»

Nakup gaming PC za 1100 - 1200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8012546 (11490) IvoJan
»

Nou Gaming Computer

Oddelek: Kaj kupiti
293767 (3473) Loocas
»

spet nov napajalnik -.- kateri??

Oddelek: Kaj kupiti
252399 (2015) IvoJan

Več podobnih tem