» »

Izšel Galaxy S3, dobavljiv konec meseca

1 2 3
4
»

FlyingBee ::

preseravanje je to z več kot 4" zasloni, 3,5" je za uporabo najboljše, vendar smo pač tako naravnani, da večje boljše v naših glavah
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jst ::

Problem je, ker so vsi telefoni z manjšimi zasloni praviloma tudi hardware-sko oskubljeni.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

smash ::

sedaj ko so baterije 2100...bi lahko z manjsimi zasloni in enim procem, malo rama, dobili res uporabne telefone, ki bi z vsem vklopljenim senzorji (wifi, bluetooth, gps, 3g,..) zdržali cel dan brez težav...

trenutno pa se večino časa na androidu ubadaš s tem, da vklapljaš in izkljapljaš gps, wifi in podobno...killaš taske in podobno...je to uporabno? to je za en drek

freesty ::

2100mAh baterija je lahko noter zato ker je vlko ohisje. Torej ce bi mel majnsi zaslon bi imel posledicno majn prostora za baterijo razn ce bi nardil, da bi blo velik roba okoli zaslona.

smash ::

freesty je izjavil:

2100mAh baterija je lahko noter zato ker je vlko ohisje. Torej ce bi mel majnsi zaslon bi imel posledicno majn prostora za baterijo razn ce bi nardil, da bi blo velik roba okoli zaslona.


ni nujno..lahko tud narediš 2x debelejši telefon pa nebo konc sveta, glede na to da so danes skoraj kot list že

Dr_M ::

Folk danes zahteva pederske fancy telefone, zato je tako, kot je.

DeFacto21 ::

Dr_M je izjavil:

Folk danes zahteva pederske fancy telefone, zato je tako, kot je.

+1

Jan0 ::

Dr_M je izjavil:

Folk danes zahteva pederske fancy telefone, zato je tako, kot je.


Kako pa je?

FlyingBee ::

vse bolj mi je všeč ... I want a piece of that S
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Dr_M ::

Nikakvo trajanje baterije zaradi oblike oz dimenzij telefona. Da se lohk pohvalijo, da imajo za stotinko tanjsi telefon. Kot bi se na veliko hvalil z najmanjsim kurcem na svetu.

eieieie1 ::

Ma res ne vem kaj skoz jočete toliko s temi baterijami. Saj ti pa vsak high end smartphone zdrži cel dan, če pa ne cel pa pač dokler ne prideš domov. Pa kaj je pol to tak problem, da ga daš vsak dan polnit ko greš spat? Wifi imaš že skor na vsakem koraku, tak da 3g niti dost ne rabiš.

Dr_M ::

K mas enkrat tok dobro baterijo, da ti zdrzi 3 ure, zna bit mal problem.
Ce bi pod hudo obremenitvijo zdrzala 24ur, bi blo to kr uredu.

eieieie1 ::

Dr_M je izjavil:

K mas enkrat tok dobro baterijo, da ti zdrzi 3 ure, zna bit mal problem.
Ce bi pod hudo obremenitvijo zdrzala 24ur, bi blo to kr uredu.


Kaj pa te takega delaš z njim, da ga rabiš 24ur pod hudo obremenitvijo?

floyd1 ::

FlyingBee je izjavil:

preseravanje je to z več kot 4" zasloni, 3,5" je za uporabo najboljše, vendar smo pač tako naravnani, da večje boljše v naših glavah

V nasprotju s prepričanjem nekaterih, ni nič magičnega pri teh 3,5". Odvisno pač za kaj vse rabiš svoj telefon - za telefonirat je seveda tudi 1 vrstični monokromatski LCD zadosti.
Ker vemo, kateri je najbolj popularen 3,5" smartphone bom rekel še to, da veliko (zvestih) uporabnikov pri vsaki novi verziji čaka, kdaj bo šel na 4" (ali več). Vsaj sodeč po forumih. Ostali pač uživamo na androidih ;).
3,5" never again...

djordjevic ::

Dr M: Nabavi eno Nokio 3310, pa ne bodi toliko siten. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dr_M ::

Pa piz** vam smotana, zmer sm se najmn bunil glede baterije, pol pa samo enkrat omenim, da bi se lahko mal bl potrudil, pa neki zacnete srat..

Lonsarg ::

Jah, fora ja, da 2100mAh dejansko je malo bolj od konkurence, napredek. Poleg tega sem pa prepričan bojo naredili extended baterija z novim pokrovčkom, ki doda 1mm debelina pri S2, tudi za S3. pri S2 so dvignili baterijo iz 1650 na 2000. Zdaj bo pa iz 2100 na kake 2500 pri dodatnem milimetru. Paže 2100 je več kot večina konkurence.

Dr_M ::

Je res vec, ampak ima tudi vecji display.
Pa tista debelejsa baterija ni vredna nic, ce ni original od samsunga.

PARTyZAN ::

Zakaj že?

Lonsarg ::

Dr_M se strinjam, fejki niso vredni, ampak jaz govorim o ORIGINAL uradni extended bateriji od Samsunga 2000mAh za S2:) Jo uporabljam, stala me je 25€, zraven dobiš pa isti original pokrovček, ki ti odebeli zadevo za 1mm. 20% baterije več za 1mm, men se je zdel good deal:) Fora ja, da en dan že zdrži, pride pa ta rezerva prav če se gre na žurko pa to.

smash ::

eieieie1 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

K mas enkrat tok dobro baterijo, da ti zdrzi 3 ure, zna bit mal problem.
Ce bi pod hudo obremenitvijo zdrzala 24ur, bi blo to kr uredu.


Kaj pa te takega delaš z njim, da ga rabiš 24ur pod hudo obremenitvijo?


samo zakaj bi moral biti sploh obremenjen s temi vklapljanji in izklapljanji raznih senzorjev

normalno bi bilo da so privzeto vsi vklopljeni in zadeva vseeno zdrži cel dan

danes lahko povem da huawei ideos x5 zdrži ob normalni uporabi (telefoniranje, kaksen sms, nič surfanja , muzke itd...skratka nič ostalega) do 20ure zvečer...kar je neuporabno (vklopljen samo wifi, 3g)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smash ()

urosh ::

kar se tiče vkalpanja in izkaplanja. Sam uporabljam juicedefender in imam nastavljeno, da 1x/uro pogleda kaj je novega, potem izklopi. Ko vklopim ekran, se mi avtomatsko poveže na wifi - če ga ni, pač 3g. Ko ga zaklenem, pa po 15 sec izklopi povezave. In to je to. Nexus S mi do večera (odklopim ob 5.30) kaže še 70%+. Ga pa vseeno vsako noč polnim. s3, ki pa bo nudil tudi wireless polnenje, pa bo sploh zakon. Samo ga daš na polico in že se fila. Je pa res, da med vikendom, ko je kar precej več v uporabi kot skozi teden (pač sem na računalniku) strošim baterijo na do min 30%. Tako da jaz tukaj nekih težav ne vidim... Sicer pa vsak po svoje :)

FlyingBee ::

nekaj je bilo napredka, recimo LG bo imel v top telefonih 2140 baterijo, ki je samo 5% volumensko večja od 1500 LINK: http://www.gsmarena.com/lg_at_mwc_2012-...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Spock83 ::

Hja. Malo neumno je, da moraš gledat na baterijo in ne veš če ti bo zdržala do večera. V tem pogledu mi je WP7 precej boljši. Vse imam vklopljeno, UMTS, WiFi, Bluetooth, GPS, sinhronizacija email accountov je non stop, pa mi baterija zdrži dan in pol. Ko sem bil v Avstraliji v divjini sem oboleval. Hvala bogu za staro nokio (samo to ni smart phone).

Baje, čim večjo kapaciteto ima baterija hitreje se zadeva pokvari (če se ne motim sem poslušal na youtubu en seminar o baterijah s Kemijskega inštituta).

Dr_M ::

PARTyZAN je izjavil:

Zakaj že?



Zato, ker so po nekaj ciklih prakticno neuporabne, tiste kitajske.

Spock83 ::

Jaz sem kupil eno made in japan (Za HTC Desira). Ampak v UK se je prodajala. Pa je bila kar ugodna in kapaciteta čez 2000mAh. Pol leta je minino in z zdaj še dobro dela :)

Jst ::

DHD z original ROMom je tudi meni zdržal pol dneva, ob telefoniranju in nekaj SMSjev. ARHD je Undervoltan in Overclockan (ampak kolikor sem sam malo testiral, se to bore malo pozna) in mi zdrži cel dan + SportsTracker (GPS, ko grem na sprehod s psom 1h dvakrat na dan) in ob tem poslušam še glasbo oz. podcaste. Poraba je ~90mA med sprehodom.

Kaj so naredili s tem ROMom da tako dolgo zdrži proti HTC RUU 3.12.405.1, ki ima vse, kar ima originalni (v bistvu je based on RUU 3.12.405.1), Sense + skoraj vse aplikacije, ne vem, ampak z njim sem super zadovoljen.

Telefon pa filam ponoči ali večkrat na dan, ko ga priklopim na USB. Včasih se nafila samo 10%, včasih do konca. Tako imam vedno dovolj baterije.

[ROM] Android Revolution HD
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

cebelar123 ::

cebelar123 ::

Že ve kdo kdaj bi naj S3 bil v prodaji pri Simobilu?

FlyingBee ::

proti koncu maja gre šele iz fabrik
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Janac ::

29. maja tocno

Kiborg ::

Ali ima ta telefon program za urejanje office datotek? Ali deluje offline?

smash ::

Kiborg je izjavil:

Ali ima ta telefon program za urejanje office datotek? Ali deluje offline?


mogoče rabiš tole?

RockyS ::

smash je izjavil:

eieieie1 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

K mas enkrat tok dobro baterijo, da ti zdrzi 3 ure, zna bit mal problem.
Ce bi pod hudo obremenitvijo zdrzala 24ur, bi blo to kr uredu.


Kaj pa te takega delaš z njim, da ga rabiš 24ur pod hudo obremenitvijo?


samo zakaj bi moral biti sploh obremenjen s temi vklapljanji in izklapljanji raznih senzorjev

normalno bi bilo da so privzeto vsi vklopljeni in zadeva vseeno zdrži cel dan

danes lahko povem da huawei ideos x5 zdrži ob normalni uporabi (telefoniranje, kaksen sms, nič surfanja , muzke itd...skratka nič ostalega) do 20ure zvečer...kar je neuporabno (vklopljen samo wifi, 3g)


Imam ideos x5, aurora ICS, baterija mi zdrži 48ur, vklopljena podatkovna povezava med 15-24ur, ekran na samodejno osvetlitev.
Koliko smsev oz. minut pogovora na dan imam ne vem, ampak na mesec pošljem cca 1500 smsev in približno enako minut klicev.

smash ::

RockyS je izjavil:

smash je izjavil:

eieieie1 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

K mas enkrat tok dobro baterijo, da ti zdrzi 3 ure, zna bit mal problem.
Ce bi pod hudo obremenitvijo zdrzala 24ur, bi blo to kr uredu.


Kaj pa te takega delaš z njim, da ga rabiš 24ur pod hudo obremenitvijo?


samo zakaj bi moral biti sploh obremenjen s temi vklapljanji in izklapljanji raznih senzorjev

normalno bi bilo da so privzeto vsi vklopljeni in zadeva vseeno zdrži cel dan

danes lahko povem da huawei ideos x5 zdrži ob normalni uporabi (telefoniranje, kaksen sms, nič surfanja , muzke itd...skratka nič ostalega) do 20ure zvečer...kar je neuporabno (vklopljen samo wifi, 3g)


Imam ideos x5, aurora ICS, baterija mi zdrži 48ur, vklopljena podatkovna povezava med 15-24ur, ekran na samodejno osvetlitev.
Koliko smsev oz. minut pogovora na dan imam ne vem, ampak na mesec pošljem cca 1500 smsev in približno enako minut klicev.


wow...aurora ICS je ROM? podaš kak link? si imel na stock romu tudi tako dolgo baterijo?

RockyS ::

Ne, stock rom sem polnil vsak večer ali pa zjutraj/dopoldan naslednji dan.

klik

smash ::

RockyS je izjavil:

Ne, stock rom sem polnil vsak večer ali pa zjutraj/dopoldan naslednji dan.

klik


imaš kakšne slabe izkušnje s tem rom-om? da kaj nebi delalo?

mi lahko v parih stavkih poveš ali podaš kak link, ker sem rootal in menjaval rome na drugem aparatu..kateri recovery gre na huaweia oz. ga priporočaš? in ali so kaksne posebnosti pri rootanju? da nam kaj zaj...vem da sm pri mojem htc magicu moral bit izjemno pazljiv da ga nisem brick-nu..hvala.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14038913 (29042) Mare2
»

Samsung je predstavil Galaxy S5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9930582 (20883) $%&/()
»

Galaxy S4 v Evropi večinoma brez osemjedrnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6124359 (21118) c00L3r
»

Galaxy S III bo imel štiri jedra v SoC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9634100 (29322) PrimozR
»

MWC 2011: Samsung predstavil novi androidni napravi

Oddelek: Novice / Android
4313119 (10715) 3p

Več podobnih tem