» »

*ebena vročina

*ebena vročina

1
2
»

Mesar ::

BigWhale, the co*kBlocker! :8)
Your turn to burn!

Yugos ::

BigWhale je izjavil:

Naprosam moderatorje, da zaprejo tole brezplodno ircanje.


res je šlo mal z teme, sam to je loža naj se folk izduva

s51as ::

res je nora vročina, če si na sončni strani, je morda malo cenejša rešitev od klime, da das tendo nad okna in stene, tako ti sonce ne buta v sobo in je hladneje.
It's just me myself and I

opeter ::

Mi imamo termometer na sončni strani in ko je več ur sijalo gor, je kazalo 41 stopinj. Dejstvo je, da je bil današnji dan dokaj vroč glede na to, da smo še v aprilu.

Ali mislite, da bomo letos dosegli 40 stopinj celzija, vsaj kar se temperature zraka tiče?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Yugos ::

opeter je izjavil:

Mi imamo termometer na sončni strani in ko je več ur sijalo gor, je kazalo 41 stopinj. Dejstvo je, da je bil današnji dan dokaj vroč glede na to, da smo še v aprilu.

Ali mislite, da bomo letos dosegli 40 stopinj celzija, vsaj kar se temperature zraka tiče?


dej mi povej kot mrzla je bila zima? Kok snega je blo?

opeter ::

Yugos je izjavil:

dej mi povej kot mrzla je bila zima? Kok snega je blo?


Tukaj v Prekmurju smo imeli okoli 12-13 stopinj minusa. Če se dobro spominjam je bilo najbolj mrzlo v prvi polovici februarja.
Snega pa letos res ni bilo tako dosti.

Sicer pa, vprašaj tiste, ki živijo ob Obali.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bond007 ::

listje123 je izjavil:

Evo to je moja klima ki sem jo naredu pred enim letom in zelo dobro hladi:

Pa ti veš, da s temle samo zvišuješ vlago v prostoru (čisto nasprotno od tega kar počnejo klime...)in dejansko zato še bolj švicaš? Poleg tega si ventilator priklopil na rač. napajalnik, ki še dodatno segreva prostor. Jst sm čist za poceni rešitve, sam tole je pa res mimo...

s51as ::

Rezultat je verjetno še vedno pozitiven torej, zrak bolj hladen kot je bil, saj se led topi :D
It's just me myself and I

Janac ::

js sm tut naredu tako klimo kakor jo ma tajki :D

Mare3 ::

Jaz imam pa raje da je vroče kot mrzlo, je*ena zima. Ko oblečeš 3 bunde in te je še vedno mrzlo, če ti je vroče se stuširaš z hladno vodo, greš v gozd kjer je senca, na morje, na bazen. Po zimi ti pa preostane samo da si v zaprtem prostoru. Kar pa meni osebno ne odgovarja zato vročina ftw :)

Lion29 ::

ja valda... se stusiras z mrzlo vodo in ti je cez 5min se bolj vroce... najbolje, da si kar skozi pod tusem

jaz imam 100x raje zimo kot poletje...

nikoli tolko ne zebe, da se nebi mogu zadosti obleci, poleti je pa vedno prevroce, iz svoje koze pa ne mores
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Janac ::

pozimi lahko kuris xD

Mentalist ::

Za kurjavo je pa treba met $$$ ;)
Lool.

Janac ::

ja ne a res lol

s51as ::

Verjetno je mislil na to, da tudi gretje (tako kot hlajenje) ni zastonj. tako da če moraš pozimi meti €€€ za gretje, moraš tudi poleti imeti €€€ za hlajenje.
It's just me myself and I

Bananovec ::

listje123 je izjavil:

Evo prilagam še eno napravco za hlajenje prostora,naredil sem jo zaradi računalnika, ker mi hudičevo segreje sobo in zato ponoči nič ne spim in sem potem utrujen. Zato sem se odločil izdelati okvir z ventilatorjem ki se ga pritrdi na odprto okno, lahko piha zrak noter, če obrnem okvir pa ga izpihuje ven vročega in nato not mrzlega (to se dela ponoči ko je zrak mrzel okol desetih in pa zjutraj okol šestih odvisno kdaj ustanem, v glavnem dobit čim več mrzlega zraka ko je le šansa). Zaradi kretenskih komarjev sem namesti še mrežo, ki sem jo z roko na videu popraskal da boste sploh vedeli da je gor ker se ne vidi.

Izdelava je zelo preprosta in jo bom pokazal samo iz videom ter sliko:




This + dobra izolacija(v posnetku je skret od oken) + lil'l bit of programming + dva termometra oz. whatewa, pa nastaviš, da vpihuje(izpihuje zrak, ko je notri/zunaj bolj mrzlo/toplo/whatewa.
Zraven še nekaj, kar za par odstotkov ohladi zrak > wIN with epicness.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Janac ::

lol kak ufuran stil pisanja

Yugos ::

Janac je izjavil:

lol kak ufuran stil pisanja


Janac ne troli! Modeli vsak konkretne izboljšave pišejo!

Gandalfar ::

pejte nazaj v nakladalnico
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je danes najboljša prenosna klima (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7830121 (24283) BorutK-73
»

Koliko stopinj imate trenutno?... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44459971 (39920) Riff
»

na kolko mate nastavljeno klimo?

Oddelek: Loža
418641 (6932) m0LN4r
»

Kako ohladiti sobo? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15743760 (35808) energetik
»

Sedim v podstrešnem stanovanju , temperatura cca 28 C. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7518116 (15504) Wasted

Več podobnih tem