» »

gonilniki za Gigabyte GA-M61PME-S2

gonilniki za Gigabyte GA-M61PME-S2

kojot31 ::

Lp!

Imam eno težavo z avdio HD Realtek. Imam original cd z gonilniki za to ploščo, samo kar koli naredim in namestim, zvočna ne deluje. V systemu ni nobnega klicaja pod sound, zvoka pa nobenega. Te težave imam vedno ob novi namestitvi gonilnikov za ploščo. Namestil sem vse, kar je pod avdio in kar sem našel na cedeju. Zvočna drugače deluje, predno sem formatiral disk.Nazadnje sem nameščal gonilnike pred parimi leti in se ne spomnim, kaj in kako sem namestil.
Če ima mogoče kdo podebno ploščo in podoben problem ali ve, katere gonilnike naložit in postopek. Ali mi priporočate nakup dodatne pci zvočne kartice?

Hvala

turbolenca ::

kojot31 je izjavil:

Lp!

Imam eno težavo z avdio HD Realtek. Imam original cd z gonilniki za to ploščo, samo kar koli naredim in namestim, zvočna ne deluje. V systemu ni nobnega klicaja pod sound, zvoka pa nobenega. Te težave imam vedno ob novi namestitvi gonilnikov za ploščo. Namestil sem vse, kar je pod avdio in kar sem našel na cedeju. Zvočna drugače deluje, predno sem formatiral disk.Nazadnje sem nameščal gonilnike pred parimi leti in se ne spomnim, kaj in kako sem namestil.
Če ima mogoče kdo podebno ploščo in podoben problem ali ve, katere gonilnike naložit in postopek. Ali mi priporočate nakup dodatne pci zvočne kartice?

Hvala


GA-M61PME-S2P (rev. 1.3)

GA-M61PME-S2P (rev. 1.0)

Driver za zvok si izberi glede na svoj OS.

Lp.

kojot31 ::

Po dolgotrajnem mučenju, mi je le uspelo. Zapleten postopek. Te sem dol potegnu in iz njih štartal. System sploh ne prepozna moje avdio hd, ko pa dam iz original cd-ja, pa jo najde kot navidezno napravo z klicajem. Nato sem prek teh driverjjev iz neta in nato še iz windows cd. Sedaj vem postopek, tako da v prihodnje ne bo več težave.

Hvala lepa za pomoč.

simonpelcar ::

Če hočeš preveriti vse gonilnike ti priporočam
"Driver Genius Professional".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

napaka pri nadgradnji BIOSa - plošča Gigabyte

Oddelek: Strojna oprema
251728 (1094) Ahim
»

Menjava matične plošče - pomoč prosim

Oddelek: Strojna oprema
13975 (745) pisco
»

Win problem

Oddelek: Strojna oprema
172306 (2062) fantasycamp
»

Zakaj ne dela zvok?

Oddelek: Pomoč in nasveti
144529 (2264) sldcas
»

Težave z razširitveno kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
221101 (892) kitara8

Več podobnih tem