» »

HTC One X naprodaj ??

HTC One X naprodaj ??

1 2
3
4

djordjevic ::

Pravkar izvedel ceno na tušmobilu. Dobijo X in V - prvi stane 29 evrov z opcijo 23 na paketu Free 15, drugi pa 1 evro z opcijo 13 na istem paketu.
No grave is deep enough to keep us in chains.

bajsibajsi ::

Je to oboje x 24?

djordjevic ::

Jap.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Maxl ::

djordjevic je izjavil:

Pravkar izvedel ceno na tušmobilu. Dobijo X in V - prvi stane 29 evrov z opcijo 23 na paketu Free 15, drugi pa 1 evro z opcijo 13 na istem paketu.


Misliš z opcijo 12, ker 13 ne obstaja :)?

Maloprodajna cena za X-a pri TM bo 636€.

djordjevic ::

Meni je rekel 13. Ali pa sem si narobe zapomnil. Sem namreč že gledal na ceniku, pa se mi je zdelo sumljivo, priznam. :) No, če je 12, bo še ugodnejši.
No grave is deep enough to keep us in chains.

jerry2 ::

One X je 139 EURO pri vezavi 24 mesecev in doplačilom 16 EURO na mesec 100 EURO z doplačilom 19 EURO na mesec, 19 EURO z doplačilom 23 EURO na mesec in 1 EURO z doplačilom 26 EURO na mesec. To velja za 24 mesečne vezave. Pri 1 letnih ni bistvene razlike, le cena telefona je ustrezno višja.

Danes sem naročil in adijo Mobitel in njihov odnos do uporabnikov.
tom & jerry

ziga1990 ::

jerry si na tušmobilu zdaj?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

jmlina5 ::

in kdaj bo to uradno oz. kdaj bo prodaja stekla? ka kdo to ve?

joze ::

Prodaja je stekla danes, uradno je objavljeno na FB, samo na spletno stran še niso dali. Govorim za tušmobil seveda. Jest ga že mam :)

jerry2 ::

Sem ja. Oz. telefon in naročnina je na poti, prenos številke se bo pa urejal prihodnji teden. Namesto 100 MB kot sem imel na Mobitelu bom imel 2GB prenosa podatkov, neomejeno SMS (res neomejeno), 400 minut v druga omrežja (vseeno katera), prej sem imel pa 111 minut v Mobitelovo in 111 v stacionalno, drugam pa 11 minut in sem ves čas doplačeval. Kolegica mi je rekla, da je zadovoljna z omrežjem, čeprav ji nekje med Senožeti in Litijo preklopi na Mobitelovo omrežje, kar ni nobene razlike v ceni razen prenos podatkov se potem plača. Pa prvi mesec imam free naročnino ker sem sklenil pogodbo po telefonu.

Če bo vse tako kot je treba bom zadovoljen, imam pa 14 dni možnost vrniti telefon in vse prekiniti brez besed. Tako so rekli. Bom poročal...
tom & jerry

bajsibajsi ::

jerry2 je izjavil:

Če bo vse tako kot je treba bom zadovoljen, imam pa 14 dni možnost vrniti telefon in vse prekiniti brez besed. Tako so rekli. Bom poročal...


Za tole se raje natancno pozanimaj. Mocno dvomim, da lahko 14 dni uporabljas aparat, nakar bi ga brez vsakrsnih penalov vrnil in prekinil pogodbo.

jerry2 ::

Sem se, kao lahko ker je "prodaja" sklenjena na daljavo in veljajo isti pogoji kot če kupiš v spletni trgovini.
tom & jerry

jerry2 ::

Dobil na Tušmobilu zdaj, ima tudi SLO jezik in slo navodila, torej ni identičen s Francoskom (Expansys). Je pa identično to da je prehiter za Mobitel omrežje ;) Tušmobilova kartica mi pa prime b.p.
tom & jerry

Onlyx ::

Mogoče kakršnakoli informacija, če in kdaj pride na police tudi One S pri Tušmobilu? Z One X in Xperio S so me prijetno presenetili, ker so pripravili ugodno ponudbo in cen niso dvignili v nebo.

Nekaj časa nazaj sem bral, da se pri One S verziji kruši ohišje telefona. Že kaj veste, če so pri HTC-ju odpravili težave v proizvodnji, ali pa bodo tudi naslednje serije deležne enake napake??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

MAX34216 ::

glede One S, so odpravili težavo z ohišjem.

HTC One X pa od danes naprej tudi pri SiMobilu...

emmentalet ::

XDA
Youtube

kaj pa na to pravite tisti ko ga imate že?

ziga1990 ::

ja to tud mene zanima ker ga nameravam kupit
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

djordjevic ::

MAX34216 je izjavil:

HTC One X pa od danes naprej tudi pri SiMobilu...

Ko malo preračunaš pakete in prenos podatkov, vidiš, da je pri njih za obdobje naročnine tudi po 200 evrov dražji od Tušmobila.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

luky ::

Pa so ja čisto nori pri Si.Mobilu, mislim na razlike proti TušMobilu.
luky!

djordjevic ::

Ne, čisto so sick že. Raje naročim mobilnik z amazona, kot da ga kupim pri njih. Sej ga tudi pri Tušmobilu lepo plačaš, ampak to, kar se gre Simobil pa presega meje dobrega okusa.
No grave is deep enough to keep us in chains.

MAX34216 ::

djordjevic je izjavil:

MAX34216 je izjavil:

HTC One X pa od danes naprej tudi pri SiMobilu...

Ko malo preračunaš pakete in prenos podatkov, vidiš, da je pri njih za obdobje naročnine tudi po 200 evrov dražji od Tušmobila.


ja, se popolnoma strinjam, cene so bolne... Že pri Tušmobilu mi ne diši, tukaj pa še manj... :)

Keyser Soze ::

Kaj novega glede Mobitelove nekompatibilnosti?
OM, F, G!

MAX34216 ::

a morda kdo ve, če je Simobilov One X zaklenjen in brandan?
thnx.

emmentalet ::

si mobil ne zaklepa več svojih telefonov....

luky ::

Od leta 2010 so vsi Si.Mobilovi telefoni popolnoma odklenjeni.
luky!

ziga1990 ::

Keyser Soze je izjavil:

Kaj novega glede Mobitelove nekompatibilnosti?


mislim da bo one x pri mobitelu na voljo maja pa one s pride takrat enkrat tud mogoče bosta skup prišla
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Keyser Soze ::

Upam, da res. Pa upam, d ane bodo samo mobitelovi delali na domačem omrežju. Da ne bodo brandani.
OM, F, G!

MAX34216 ::

sigurno ne bodo brandani... ;-)

ziga1990 ::

fantje če obrežete mobitelovo kartico one x dela frend je to naredu in mu dela bp
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

kleemn ::

Tudi jaz sem danes testiral mobitelovo kartico in zadeva deluje če sim obrežeš. Problem je, ker ima Mobitel zgleda neka jajca od mikro sim kartic, najbol me pa razkuri, ker pravijo, da je kriv HTC oziroma sam aparat. Drugače imam pa one Xa dva tedna in je totalna petarda, men osebno je res super izdelava in dizajn, zaslon je res super, še na soncu je vidljivost odlična :) Pa končno je HTC naredu spodobno kamerco, izbolšanje glede na pretekle modele je res opazno. Skratka, meni telefon dela BP in sem zaenkrat res zadovoljen z nakupom. Aja pa izbolšal so tudi Sense, ne šteka ama ništa :) No, mogoče tut zato ker je quadcore :) LP

ziga1990 ::

sam kdaj ga bo dal mobitel na police ker jaz ne nameravam dat 620eurov zanga in bi ga vzel na vezavo za dve leti?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

jerry2 ::

Jaz kreten pa vrnil kartico zaradi Micro SIM in zato mi ni delalo :-( Jajca od Micro sima. Ja, najbolj me je razkurilo, ker Mobitel do danes trdi da je kriv HTC in HTC odpravlja problem.

Zdaj sem na Tušmobilu, sreči mi ni treba prenašati take bedarije.
tom & jerry

ziga1990 ::

jerry2 je izjavil:

Jaz kreten pa vrnil kartico zaradi Micro SIM in zato mi ni delalo :-( Jajca od Micro sima. Ja, najbolj me je razkurilo, ker Mobitel do danes trdi da je kriv HTC in HTC odpravlja problem.

Zdaj sem na Tušmobilu, sreči mi ni treba prenašati take bedarije.


se zgodi
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

MaTTe ::

Torej kolikor sem uspel v tej debati ugotovit ne bom dobil boljšega delefona za nekje 200e kot pa HTV Evo 3D, ker bo HTC One serija dražja, One V, ki zna biti cenovno tudi nekje okoli 200e je pa slabši od Evo 3D. One X me pa zaradi visoke cene sploh ne zanima, ker 4 jederni android je zaenkrat za moje mojme overkill.
... decisions decisions decisions ...

P.s. kaj pa One XL in S prideta v Slovenijo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaTTe ()

ziga1990 ::

MaTTe je izjavil:

Torej kolikor sem uspel v tej debati ugotovit ne bom dobil boljšega delefona za nekje 200e kot pa HTV Evo 3D, ker bo HTC One serija dražja, One V, ki zna biti cenovno tudi nekje okoli 200e je pa slabši od Evo 3D. One X me pa zaradi visoke cene sploh ne zanima, ker 4 jederni android je zaenkrat za moje mojme overkill.
... decisions decisions decisions ...

P.s. kaj pa One XL in S prideta v Slovenijo ?


one s pride za one xl pa ne vem
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

djordjevic ::

Hehe, ker bo One XL pa ziher zelo affordable. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Onlyx ::

ziga1990 je izjavil:

MaTTe je izjavil:

Torej kolikor sem uspel v tej debati ugotovit ne bom dobil boljšega delefona za nekje 200e kot pa HTV Evo 3D, ker bo HTC One serija dražja, One V, ki zna biti cenovno tudi nekje okoli 200e je pa slabši od Evo 3D. One X me pa zaradi visoke cene sploh ne zanima, ker 4 jederni android je zaenkrat za moje mojme overkill.
... decisions decisions decisions ...

P.s. kaj pa One XL in S prideta v Slovenijo ?


one s pride za one xl pa ne vem


Upam, da One S čim prej pride na police slovenskih operaterjev, ampak tukaj je očitno, da zavlačujejo, saj nočejo, da bi slednji odžiral prodajo One X-a (kanibalizacija). Se bojim, da na koncu cena med X in S verzijo niti ne bo tako velika, kar bo posledično privedlo, da se bodo mnogi (tisti, ki čakajo lansiranje S verzije na trg) odločili kupiti raje kar One X. Upam, da se motim, saj se za S verzijo odločam predvsem zaradi dimenzij telefona, saj je One X za moje roke (ali žep:) pač prevelik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

MaTTe ::

Onlyx se moram kar strinjat s tabo. Mobitel želi vsak mobitel, ki ga ima v ponudbi čim boljše iztržit in potem vidimo 2 od 4-ih telefonov v prodaji. Super, res. Zato pa sedaj tudi malo čakajo z One serijo, ker so pravkar dobili WP7 Nokie v ponudbo ...
One S pa kolikor sem gledal naj bi tako ali tako imel nastavljeno ceno na 599e tako, da kakšne ugodne cene niti ni več za pričakovat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaTTe ()

sid700 ::

Mobitel ima cene tako navite da je brez veze...
Kot opreater je sicer dost 1A...sam cene aparatov ima pa najdražje širom sveta....
Hvala bogu im Tuš poceni aparate, je vsaj neka konkurenca....Problemi tuša so pa drugot...

bajsibajsi ::

HTC One 3D za 209 evrov z vezavo za 2 leti pri mobitelu. Ceneje takega ali vsaj podobnega telefona pri nas ni.

djordjevic ::

?
No grave is deep enough to keep us in chains.

MAX34216 ::

Mislil je Evo 3d. :-)
izgleda da je One serija obnorela vse... ;-)

MaTTe ::

Tudi jaz ampak sedaj me je končno minilo, ker imajo tako navite cene za te telefone, da je prav žalostno... namesto, da samo šibajo z boljšim HW-jem naprej, bi rajši napravili baterije močnejše...

ziga1990 ::

fantje malo off topic: če jaz kupim one x pri expansys kako je pol to s servisom in v primeru če dobiš defektni model
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

bajsibajsi ::

Ne vem kako je s servisom, ampak vredno je tudi upostevati dolzino garancije. Npr. mobisvet ima 1 leto, medtem ko ima Mobitel 2 leti (kar je vsaj meni precej vredno).

MaTTe ::

ziga1990 če ti dajo defektni model lahko v času do 8 dni od nakupa zahtevaš novega oziroma vračilo denarja...

ziga1990 ::

aha hvala aja mobitel pa ne ve kdaj ga bojo imeli
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

MAX34216 ::

No, da vam posredujem mali update glede One X in Mobitel omrežje.
Imam micro sim Mobitelovo kartico že od lani, ko sem imel nekaj časa Iphone4.
Včeraj sem jo vtaknil v One X, in stvar ne deluje... Dejansko kartico sprejme (PIN), in se tudi poveže v omrežje, vendar le za nekaj sekund, ter vrže ven. Čez nekaj trenutkov se spet poveže, in čez nekaj sekund spet vrže ven. Tako v nedogled... Na ekranu se pa izpisuje sporočilo "preparing sim card".
Punca ima trenutno iphone 4s s Simobilovo micro sim, in seveda s to kartico moj One X deluje brez težav. :-)
Sem primerjal obe Micro sim kartici, in mi je Mobitelova malo "hecna". Kot da uradno tudi oni samo obrežejo navadno...
Primer obeh: (levo simobilova, desno mobitelova)

slika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAX34216 ()

Spock83 ::

Zanimivo. Je kaj novega pri Mobitelu. Pravkar sem svojega prodal in zdaj sem brez. čakam na HTC One X. Samsung pa mi ne diši.

MrDeY ::

Nič. In glede na njihovo zagretost za Samsung bo očitno še S3 prej v njihovi ponudbi... Očitno jim bo mal več treba težit, ker jih drugi operaterji prehitevajo po desni:-/
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
222191 (1635) Adrijan0
»

nadomestek za htc desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
191495 (1210) genesiss
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499490 (8189) SLO_Matej
»

htc one s

Oddelek: Mobilne tehnologije
273459 (2605) Jakob592
»

Nakup Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
252463 (1699) Rias Gremory

Več podobnih tem