» »

HTC One X naprodaj ??

HTC One X naprodaj ??

«
1
2 3 4

Dr_Andy ::

Vprašal sem na mobitelu in so mi rekli da o htc one x še ne vedo nič(o prihodu). V slovenijo naj bi prišel v drugem tednu aprila. Bo sploh prišel k našim operaterjem? Če ne, bi lahko bil naprodaj še v kateri drugi slovenski trgovini ?

ziga1990 ::

odvisno kok se bojo jajcali glede neodstranljive baterije

htc one V je že naprodaj v mobisvet-u
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Dr_Andy ::

upam da dobijo še htc one X!

arjan_t ::

ziga1990 je izjavil:

odvisno kok se bojo jajcali glede neodstranljive baterije


kje je problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arjan_t ()

SLO_Matej ::

ziga1990 je izjavil:

odvisno kok se bojo jajcali glede neodstranljive baterije

Nokia N9 z neodstranljivo baterijo se že prodaja pri Mobitelu in Si.mobilu. Sedaj pa prihaja še Lumia 800, prav tako z neodstranljivo baterijo, le drugim operacijskim sistemom - Windows Phone 7.

arjan_t ::

a to zaradi onega zakona o odstranljivosti baterije?

baterija ne rabi bit odstranljiva s strani uporabnika

Maxl ::

@Dr Andy, zakaj naši operaterji ne bi imeli tega telefona v ponudbi? Vprašanje je samo kdaj in kdo ga bo imel prvi...

bajsibajsi ::

HTC One V za 299 evrov se zdi kar privlacen, ampak hardversko ne ponuja nicesar bistveno vec, kot 2 leti star HTC Desire.

No vsaj card slot ima, kar X in S nimata. Me zanima kaksna bo cena za One S.

Zgodovina sprememb…

luky ::

bajsibajsi Cena za HTC One S je trenutno 499€.
luky!

ziga1990 ::

luky je izjavil:

bajsibajsi Cena za HTC One S je trenutno 499€.


pri mobitelu bo vrjetno HTC one S okoli 350eurov one x pa 440eurov z naročnino

mislm da bo one s najbolj priljubljen

a nima tale one serija mini sim?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

bajsibajsi ::

HTC One S, na posnetku se vidi manj kot 10 GB shrambe. Ce je tole res, bi znalo marsikoga odvrniti. Glede na to, da baje tudi nima card slota. http://bit.ly/I2aGCx

luky ::

Pa je sigurno, da nima Card slota?
luky!

Onlyx ::

Kolikor vem ima HTC One S 16GB spomina, HTC One X pa 32 GB. Je pa res, da noben od njiju nima reže za kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

ziga1990 ::

Onlyx je izjavil:

Kolikor vem ima HTC One S 16GB spomina, HTC One X pa 32 GB. Je pa res, da noben od njiju nima reže za kartico.


imaš prav
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

bajsibajsi ::

Stvar je v tem, koliko ima dejanskega prostora in ne koliko pise v specifikaciji pri oglasevanju. Za One X 32GB je znano, da ima uporabnik na voljo "le" okoli 26GB. Se en primer, HTC Desire ima tudi kao 512 ROM, pa je uporabniku na voljo precej manj. Ampak ima vsaj card slot, baje ne X ne S ne bosta imela podpore za card slot, kar je velik minus predvsem za One S, ki drugace deluje zelo privlacen telefon. One V je pa IMO fail. Hardversko nic posebnega in dizajn star dve leti ter precej odbijajoc.

ziga1990 ::

znano je že avtonomija baterije pri htc one x :

težka uporaba cca 12 ur
lahka uporaba pa okoli 50 ur
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

bajsibajsi ::

Se pravi kakih 8 ur in 30 max. :P

ziga1990 ::

ja sam mene zanima kdaj bo pri mobitelu na prodaj
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Dr_Andy ::

tut mene to zanima!

ziga1990 ::

pravijo da prideta drugi teden v aprilu v slovenijo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Onlyx ::

kaj mislite kakšna bo cena v prosti prodaji za one s? verjetno kaj bistveno cenejši od xperie s verjetno ne bo? Se nagibam k nakupu med tema dvema, pa je po specifikacijah boljši sony, ampak nevem zakaj me bolj vleče k HTC-ju. Mogoče zato, ker sem bolj navajen Sense-a.

823483 ::

Onlyx je izjavil:

kaj mislite kakšna bo cena v prosti prodaji za one s? verjetno kaj bistveno cenejši od xperie s verjetno ne bo? Se nagibam k nakupu med tema dvema, pa je po specifikacijah boljši sony, ampak nevem zakaj me bolj vleče k HTC-ju. Mogoče zato, ker sem bolj navajen Sense-a.

Kvečjemu dražji.
Xperia S ima ekran z višjo resolucijo in boljši fotoaparat. Gostota pikslov je celo višja kot pri iPhonu.
Ima pa slabše (in pomojem mnenju tudi grše) ohišje, pride s staro verzijo Androida (2.3), kar sabo prinese tudi staro verzijo tipk pod ekranom, precej počasnejši procesor,...

Tako, da je HTC One S overall verjetno boljši nakup. Že sam procesor, ki je sicer dvojederen preseže oz. se vsaj enakovredno kosa z štirijedno Tegro 3, ki se nahaja v HTC One X, ekran ima še zmeraj solidno resolucijo, poleg tega pa je AMOLED, kar pomeni manjšo porabo baterijo, lepše barve, višjo svetlost in boljšo vidnost zunaj. Je pa res, da uporablja pentile razporeditev pixlov.
Vglavnem s One S-om kupuješ telefon za prihodnost, z Sonyjem pa telefon prejšnje generacije z ekranom trenutne generacije in kamero z veliko megapixli (veselje te mine takoj, ko ugotoviš, da pixli niso nobena prednost ampak slike samo zaasedajo več prostora).

Pa mi jo Sony sicer bolj pri srcu, kot podjetje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 823483 ()

djordjevic ::

Jap, S zna biti tudi moj naslednji telefon. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

forplan ::

Za tiste neučakane Link Cene kot da nebi bilo recesije. Kdo si lahko to privošči?
da se strinjam

luky ::

Cene so pa res brezrecesijske. Naj si privošči kdo lahko.
luky!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

ziga1990 ::

zdaj pa mamo dilemo one s je v nekaterih beachmarkih boljši od one x
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

luky ::

ziga1990 je izjavil:

zdaj pa mamo dilemo one s je v nekaterih beachmarkih boljši od one x


Dej link, da vidimo.
luky!

djordjevic ::

No grave is deep enough to keep us in chains.

luky ::

@djordjevic hvala.
luky!

ziga1990 ::

ziga1990 je izjavil:

znano je že avtonomija baterije pri htc one x :

težka uporaba cca 12 ur
lahka uporaba pa okoli 50 ur


one s naj bi zdržal dvakrat več kot pa one x
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

bajsibajsi ::

Dvakrat vec zagotovo ne. Itak je pa jasno, da bosta oba imela slabo avtonomijo, tako kot vsak (pametni) android telefon. Namesto 4 jeder, naj raje izumijo 4x avtonomijo baterije na 1GB single coru.

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

bajsibajsi je izjavil:

Dvakrat vec zagotovo ne. Itak je pa jasno, da bosta oba imela slabo avtonomijo, tako kot vsak (pametni) android telefon. Namesto 4 jeder, naj raje izumijo 4x avtonomijo baterije na 1GB single coru.


so testirali oba na enkrat v istih razmerah 1uro pa 20min in je one s pobral samo 15% one x pa 30%

se stran od testa(je v tujem jeziku):http://www.htc-hottocome.com/2012/04/vi...
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

JayKay ::

oba sta itaq fail, ker imate Sense. Specifikacije pa so itaq pomembne samo g33kom.

ziga1990 ::

in kaj imaš ti TW?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

bajsibajsi ::

JayKay je izjavil:

oba sta itaq fail, ker imate Sense. Specifikacije pa so itaq pomembne samo g33kom.


Huh? o_O

Sense je precej dobro sprejet med uporabniki. Na forumu celo lastniki Samsungov, ki imajo TouchWiz, pravijo da je Sense zelo dober. V danasnjem casu so specifikacije bolj in bolj pomembe tudi casual uporabnikom in ne vec samo geekom. Sam bi si od vsega se najbolj zelel, da bi postimali avtonomijo.

Prizgan 1GB single core > ugasnjen 1.5GB quad core, if you know what i mean. :D

Ze kaka informacija kdaj bodo novi HTC pri Mobitelu?

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

mogoče ta teden
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

RickRoss ::

ne verjamem da bodo ta teden, ker sem v petek vprašal kdaj jih načrtujejo pa so rekli da nimajo pojma, še nevejo. Po vsej sreči maja.

JayKay ::

uporabniška izkušnja pomeni več od mhz na papirju. Touchwiz je še večji crap od sense. Včasih ste bila "potrebna" ker je bil stock android šibek, zdaj pa je ICS tolikšen napredek, da niti pod sličajno ne kupim več android telefona s custom UI in pol čakam po pol leta na updejt. Hvala.

gendale ::

bajsibajsi je izjavil:

Dvakrat vec zagotovo ne. Itak je pa jasno, da bosta oba imela slabo avtonomijo, tako kot vsak (pametni) android telefon. Namesto 4 jeder, naj raje izumijo 4x avtonomijo baterije na 1GB single coru.

komot bi dali večjo baterijo, ampak potem bi bil tudi telefon težji in debelejši

recimo jaz bi z veseljem kupil telefon dvojne debeline, če bi zato baterija zdržala 3x toliko
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

ziga1990 ::

RickRoss je izjavil:

ne verjamem da bodo ta teden, ker sem v petek vprašal kdaj jih načrtujejo pa so rekli da nimajo pojma, še nevejo. Po vsej sreči maja.


men so rekli takoj ko bo možno
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ziga1990 ::

na mobisvetu že prodajajo one x cena je pa 619eurov
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

jmlina5 ::

823483 je izjavil:

Onlyx je izjavil:

kaj mislite kakšna bo cena v prosti prodaji za one s? verjetno kaj bistveno cenejši od xperie s verjetno ne bo? Se nagibam k nakupu med tema dvema, pa je po specifikacijah boljši sony, ampak nevem zakaj me bolj vleče k HTC-ju. Mogoče zato, ker sem bolj navajen Sense-a.

Kvečjemu dražji.
Xperia S ima ekran z višjo resolucijo in boljši fotoaparat. Gostota pikslov je celo višja kot pri iPhonu.
Ima pa slabše (in pomojem mnenju tudi grše) ohišje, pride s staro verzijo Androida (2.3), kar sabo prinese tudi staro verzijo tipk pod ekranom, precej počasnejši procesor,...

Tako, da je HTC One S overall verjetno boljši nakup. Že sam procesor, ki je sicer dvojederen preseže oz. se vsaj enakovredno kosa z štirijedno Tegro 3, ki se nahaja v HTC One X, ekran ima še zmeraj solidno resolucijo, poleg tega pa je AMOLED, kar pomeni manjšo porabo baterijo, lepše barve, višjo svetlost in boljšo vidnost zunaj. Je pa res, da uporablja pentile razporeditev pixlov.
Vglavnem s One S-om kupuješ telefon za prihodnost, z Sonyjem pa telefon prejšnje generacije z ekranom trenutne generacije in kamero z veliko megapixli (veselje te mine takoj, ko ugotoviš, da pixli niso nobena prednost ampak slike samo zaasedajo več prostora).

Pa mi jo Sony sicer bolj pri srcu, kot podjetje.


zakaj bi se na one s procesor bolje primerjal z tegro 3 kot na sony-ju? procesor je enak, nadgradnja pa je napovedana v začetku maja ... to glede ohišja da je slabše se ne bi strinjal, ker je iz manj delov kot HTC-jevo, lepo pa res da ni, vendar glede na to kakšni telefoni prihajajo (npr. samsung galaxy III, iPhone 5) pa ta telefon po zaslonu zgleda zastarel, teh 12 MP se na telefonu res da ne pozna velik, lahk pa probaš na računalniku in vido boš razliko če je 5, 8 ali 12 MP. one S ima pa tudi manj spomina kot xperia s, edino bluetooth ima boljši (pa po mojem tudi grafični procesor). tolk o telefonu prihodnosti. jaz sam se odločam med xperio S in One X, one S pa ne bi nikoli vzel ...

bajsibajsi ::

Vir na Mobitelu mi je povedal, da je dobavljivost (in prodaja) One S pri njih pod vprasajem. V kar sicer dvomim, ker bi ravno One S znal biti najvecji hit od omenjenih treh. Zlasti ce bi se cena v akcijah spustila blizu 300 evrov. X je (pre)drag, V pa ni vreden niti pol cene.

jerry2 ::

Vir na Mobitelu bi ti lahko povedal še ZAKAJ je dobavljivost pod vprašajem. Ker na njihovem omrežju HTC ONE X sploh ne deluje. Kako vem? Ker ga imam oz. sem ga vrnil v Francijo kjer dela. Pa še 2 iz Slo sta ga tudi dobila in se ne poveže z omrežje sploh.

Tvoj vir na Mobitelu to gotovo ve. Telefon je pač premočan za Mobitelo omrežje.
tom & jerry

ziga1990 ::

jerry2 je izjavil:

Vir na Mobitelu bi ti lahko povedal še ZAKAJ je dobavljivost pod vprašajem. Ker na njihovem omrežju HTC ONE X sploh ne deluje. Kako vem? Ker ga imam oz. sem ga vrnil v Francijo kjer dela. Pa še 2 iz Slo sta ga tudi dobila in se ne poveže z omrežje sploh.

Tvoj vir na Mobitelu to gotovo ve. Telefon je pač premočan za Mobitelo omrežje.


a ti to resno?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

jerry2 ::

To da je premočan to nisem resno... to je črni humor. Glede na dvojno plačilo poštnine, menjavi Mini SIM v Micro in temu da sem brez telefona trenutno in brez denarja, ker mi ga še niso vrnili, sem pač v crap modu.

Ostalo pa resno ja. Stojim za tem, kar sem napisal. Vprašajte na expansys, jim je Mobitel povedal, da bodo rabili 1-2 meseca da uredijo... Prav gotovo ne morem čakati, žal sem ga vrnil preden sem na simobil šel poskusiti, nisem vedel da je MOŽNO, da EN MODEL TELEFONA ne dela na NAŠEM OMREŽJU, če je kupljen v EU... Nisem si niti misli..

Nisem pa edini, smo trije že. Expansys je nehal v SLO prodajati ta telefon danes zaradi vsega tega...
S tem da mi je zaslonska slika utripala na beli podlagi ko sem se s prstom bližal, da sem ga polnil eno noč in je baterija ostala na 81%...

Beeee
tom & jerry

ziga1990 ::

kaj pa one s je tud premočn za mobitel?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

jerry2 ::

To pa ne vem, Expansys sumi da prav tako, ker sta tako podobna... Ampak jaz sem imel le One X doma.
tom & jerry

bajsibajsi ::

HTC Evo 3D bang for the buck pri Mobitelu. :)

jmlina5 ::

jerry2 je izjavil:

To da je premočan to nisem resno... to je črni humor. Glede na dvojno plačilo poštnine, menjavi Mini SIM v Micro in temu da sem brez telefona trenutno in brez denarja, ker mi ga še niso vrnili, sem pač v crap modu.

Ostalo pa resno ja. Stojim za tem, kar sem napisal. Vprašajte na expansys, jim je Mobitel povedal, da bodo rabili 1-2 meseca da uredijo... Prav gotovo ne morem čakati, žal sem ga vrnil preden sem na simobil šel poskusiti, nisem vedel da je MOŽNO, da EN MODEL TELEFONA ne dela na NAŠEM OMREŽJU, če je kupljen v EU... Nisem si niti misli..

Nisem pa edini, smo trije že. Expansys je nehal v SLO prodajati ta telefon danes zaradi vsega tega...
S tem da mi je zaslonska slika utripala na beli podlagi ko sem se s prstom bližal, da sem ga polnil eno noč in je baterija ostala na 81%...

Beeee


wow zanimiv podatek ... ka ti je povezal vsaj v kako drugo omrežje? zdaj pa mi je jasno zakaj še jih niso stestiral v sloveniji ...
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
222191 (1635) Adrijan0
»

nadomestek za htc desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
191495 (1210) genesiss
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499491 (8190) SLO_Matej
»

htc one s

Oddelek: Mobilne tehnologije
273459 (2605) Jakob592
»

Nakup Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
252463 (1699) Rias Gremory

Več podobnih tem