» »

Kero grafično do 150€

Kero grafično do 150€

Pesimist ::

Kira je trenutno best buy for the buck do max 150EUR. Preferiram sicer geforce nad ATI zaradi ekskluzivnih optimizacij.
  • spremenilo: Pesimist ()

mtosev ::

550 gtx
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Pesimist ::

se mi je zdelo ja. Kaj pa cene nebojo nix vec dropale zdaj ko pride 6xx?
Ker do zdaj sem ponavadi kupo graficno do 200-250EUR in zadna je bila 8800GT, ki jo se imam danes, tako da je kr dolgo drzala. Vendar se mi zdi da grejo cene up performanc pa down, zato bi reje te vsako leto ali pa 2 eno za 150EUR vzel. Kaj te vem. Ceprav 460GTX sevedno hitrejsa ko 550TI, vendar je tudi menda stala preko 300EUR takrat, dans pa 170EUR seldec po bolhi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

bdoxx ::

460 je bila menda okoli (190 - 220€), vsaj ko sem jo jaz kupil dobro leto nazaj.
sem pa z njo izredno zadovoljen :)

//edit 15.7.2010 je bila gtx 460 220EUR :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

Pesimist ::

aja. Sem mislo da je bila to takrat top performance karta. Te pa so ble se 470 in 480 ocitno. V glavnem swtor vse na low na 1680x1050 v PVP warzonah ne dela vec najbol tekoce na Q9300 3Ghz 8GB/ 8800GT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

novinec09 ::

Kaj pa kakšna GTX 560 ?

Recimo tale:
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Res je par € več, vendar precej boljša od GTX 550 Ti.

Pesimist ::

hm zgleda da je hitrejsa od 460gtx in cca 40€d drazja od 550ti. Zankrat zgleda kot favorit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pro_moted ::

Če nisi 100% za Nvidio še odločen je to PowerColor Radeon HD 6870 1GB za 156 evrov , tudi super izbira.Vsekakor hitrejša kot gtx560.

TOP ::

Jp 6870 je hitrejša od GTX 560 ne pa od 560Ti sam je tud precej dražja.Morda je res trenutno najbolj Top nakup 6870

Pesimist ::

reje bi geforce zaradi splashtop remote HD. Optimiziran za geforce kar pomeni da poganja zadevo graficna sama namesto cpu. Kolko sem stestiral na moji 8800Gt in kolegovi mocnejsi ATI graficni, je na geforcu neprimerljivo boljsa izkusnja. Lahko gledas movie skoz in celo igram igre, kompletno tekoce. Na ATI pa se cuti nizji fps movijev, igra pa neigrabilna. Razen ce je imel extremno sfukano masino, kar pa nemorem preverit dokler nimam sam obeh kart.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Janac ::

TOP ::

Pesimist je izjavil:

reje bi geforce zaradi splashtop remote HD. Optimiziran za geforce kar pomeni da poganja zadevo graficna sama namesto cpu. Kolko sem stestiral na moji 8800Gt in kolegovi mocnejsi ATI graficni, je na geforcu neprimerljivo boljsa izkusnja. Lahko gledas movie skoz in celo igram igre, kompletno tekoce. Na ATI pa se cuti nizji fps movijev, igra pa neigrabilna. Razen ce je imel extremno sfukano masino, kar pa nemorem preverit dokler nimam sam obeh kart.

In če ne moreš preverit in se prepričat potem ne nakladaj neumnosti stakimi forami

Pesimist ::

neumnost to vsekakor ni. Optimizacija je fakt in ne marketing fora za prodajo. Ce so pa ati karte tega sposobne ali ne pa je spet drugo vprasanje in irelevantno. To mi je vec vredno kot 65fps v quake namesto 60.

Bom probal z starejsimi driveri ki nimajo optimizacije, vendar samo posebi ze pomeni to da lahko aplikacije startas v full screen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Eto dans sem prevero optimizacijo in ni joke. Eno poganja graficna, drugo CPU. Nvidia je must have nazalost.

Razlika je neprimerljvia. Ko poganja zadevo moj stari 8800GT so igre tekoce kot localno. Ko pa CPU pa bol kot 10fps.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Robi :P ::

kaj pa 6870: http://www.dinokomp.si/product_info.php...
sori nism bral postov je že zgoraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Pesimist ::

ne ker ni nvidia, kaj smo ugotovili da mora biti :)
Nic zato ce nisi bral, ampak ce bi bi vedo zakaj nvidia.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

69charger ::

Če rabiš Nvidio potem itak nimaš druge izbire kot GTX550Ti,če pa malce zraven dodaš pa pač GTX560.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
459357 (8753) Riff
»

Katero grafično

Oddelek: Kaj kupiti
183194 (2756) Xserces
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
516319 (4806) Gibbs007
»

Katero Grafično ? -> Max 140€

Oddelek: Strojna oprema
101123 (809) Nwanko
»

Prispel GeForce GTX 560 Ti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
5626629 (24111) SavoKovac

Več podobnih tem