» »

Nakup Android telefon

Nakup Android telefon

MaTTe ::

Pozdrav!

Odločam se za nakup mobilnika z Android OS in nekaj v nižjem rangu. Trenutno imam na očeh HTC EVO 3D in Sony Ericsson Xperia arc S.
Zanima me, če je kdo imel priložnost preizkusit oba in mogoče še lahko pove koliko močnejši procesor ima HTC, ki ima dvojederni procesor, Xperia pa enojedernega...

LP
  • spremenilo: MaTTe ()

;-) ::

A Arc S je v nižjem cenovnem razredu ?

HarryRed ::

Noben od teh mobitelov ni v nižjem rangu :D

MaTTe ::

Haha dobro no, sem malo zgrešil ampak ja ... iščem telefon za ceno Xperie Arc S (260€) ali pa kaj manjšega, kar bi tudi bil dober telefon, ki ne bo imel primanjkljal procesorske moči :)

Marat ::

MaTTe je izjavil:

Haha dobro no, sem malo zgrešil ampak ja ... iščem telefon za ceno Xperie Arc S (260€) ali pa kaj manjšega, kar bi tudi bil dober telefon, ki ne bo imel primanjkljal procesorske moči :)

A to misliš vzet Itak Džabest/Orto u nulo brez podatkovnega prenosa?

Na GSM Arena piše da ima Evo 3D Dual-core 1.2 GHz CPU in 1GB RAM-a, Xperia Arc S pa 1.4 GHz Scorpion CPU in 512 MB RAM-a. V tem primeru ti bolj priporočam Evo 3D, ker ima 1GB RAM-a.

Glede drugih telefonov pa na Mobitelu ni glih neke pametne izbire. Na Simobilu pa imaš še Samsung Galaxy S (1GHz, 512MB). Google Nexus S je pa že razprodan? Škoda, zelo dober telefon :)

MaTTe ::

Google Nexus S je bil super telefon in tudi ta Nexus, ki ga imajo sem ga že imel v rokah in izgleda super ampak 500€ za telefon v splošni akciji pa res ne mislim dat.

Torej...HTC EVO 3D je po specifikacijah boljši ampak a kdo ve, če bi bilo boljše počakat še do konca leta? Pridejo kakšni zanimivi modeli, ki bi imeli ceno recimo okoli 250€ v splošni akciji (Mobitel) ?

Pa še to -> 3D mi je zadnja stvar, ki jo rabim na telefonu ampak ali se lahko popolnoma vse kar je 3D izklopi na HTC Evo?

Marat ::

po moje se splača še malo počakat, ker zdajšnja ponudba je bolj boga... Počakaj na več telefonov z novim Android 4.0 ICS ;)

Rias Gremory ::

@MaTTe
Lahko še pokukaš v mojo temo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

MaTTe ::

Marat ja to bi bilo verjetno še najboljše, ker dvomim, da bodo uradno posodobitev sploh dobili EVO 3D in Xperia.
Samo a ima kdo kakšen link kjer imajo napisane telefone, ki še pridejo do konca leta?

HarryRed ::

Evo in Xperie bodo dobile posodobitev na ICS

MaTTe ::

Ve kdo kaj več o HTC One seriji? Izgleda zanimivo, samo kakšne bodo cene? Za X verjetno nekje okoli Sensation, XL pa manj ... ampak se splača čakat?

ducky ::

za xperio je že zuni uradna beta verzija ICSa in bi naj konec tega mesca oz. v začetku naslednjega prišla tudi dokončna verzija..

papak ::

EVO je dober telefon, samo mene malo skrbi uporabnost tele 3D slike, pa težek je ko cegu (170g).

MaTTe ::

Eh pa meni dol visi za ta 3D ... morem se še pozanimat, če ga lahka popolnoma izklopim, ker mi je brezveze :)

MaTTe ::

Evo, telefon sprobal danes na Mobitelu in moram reči, da me je presenetil. Ne izgleda ceneno, je zelo odziven pa so imeli vseh 7 ekranov zafilanih z nekimi aplikacijami in all in all mislim, da ga bom jutri šel lepo iskat in to bo to :)
+ lahko izklopiš 3d ... -.-

HarryRed ::

Tukaj je novica koliko bodo stali HTC mobiteli serije ONE:

The flagship One X has a matching price tag of ?492 (EUR580, $781, including VAT). The One S on the other hand, costs the easier to swallow ?450 (EUR531; $715). HTC One V is dirty cheap compared to the two above with a ?264 (EUR311; $420) price to go with its retro look.

http://www.gsmarena.com/htcs_one_x_one_...

MaTTe ::

Super ... sem se odločil, da še nekaj časa počakam ... :)

HarryRed ::

Pomoje se ti splača malenkost še počakati z nakupom telefona, kajti zdaj bodo na trg prišli mobiteli z že nameščeno novo različico androida ICS.

ziga1990 ::

pa pol bi še vsaj mal počaku da se dobijo testi da se vid kako deluje.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Alessio983 ::

ICS bo za vse novejše telefone, kot za HTC-je tudi Evota ,tako da to je najmanjša skrb, trenutno je HTC evo 3D best buy proti ceni, kar se mojega mnenja tiče

ziga1990 ::

gledam tle telefone in me neki zanima

ali bi htc rezound delal v sloveniji?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Mavrik ::

Ne, ker je CDMA.
The truth is rarely pure and never simple.

Alessio983 ::

Kja pa če se roota in naloži drug rom ? Poceni so preko luže ti telefoni... :)

Mavrik ::

Če ne vzameš kladiva, iztrgaš CDMA/LTE radio čip in gor z GSM/UMTS/HSxPA čipom, napišeš driver, popatchaš OS in tabele za I/O boš mel zelo drag brick ko se ne zna pogovarjat z omrežji naših operaterjev ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Alessio983 ::

aja je hardwersko ok :D nisem vedel pa sem bral kaj je CDMA ,hvala za razlago

Rias Gremory ::

Mimogrede če koga zanima: spremembe o novem "marketu" ki mu je po novem ime Google Play.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499492 (8191) SLO_Matej
»

HTC One X naprodaj ?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18433926 (25630) cebelar123
»

Sony Xperia S in Sony Xperia Ion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12317898 (14394) jmlina5
»

HTC Evo 3D vs. Samsung Galaxy Nexus

Oddelek: Mobilne tehnologije
224826 (4527) Alessio983
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449373 (7374) SLO_Matej

Več podobnih tem