» »

PC 2700 RAM na KT266-A plati

PC 2700 RAM na KT266-A plati

R33D3M33R ::

A paše ta ram na tako matično ASUS A7V266-C? Namreč ugotovil sem da se ne prilega najbolje v slote (ne se bat sem ga obrno prav :) ), silo se pa bojim uporabit. Torej paše, tam ko sem kupil so mi rekli da naj bi šlo al pa se nisem dosti jasno izrazil in so mislili da mam DDR 333 plato. Prosim pomoč : čimprej bi rad zaštartal računalnik.
lp
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Narcos Satanicos ::

DDR je DDR ni važna frekvenca. Sigurn paše. Razn če ma plata sdram.

R33D3M33R ::

Ne nima SDRAM ma DDR! Zagotovo! Torej lahko malo bolj na silo poskusim. Hvala za odgovor! :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Gejmer ::

DDR je DDR ni važna frekvenca. Sigurn paše. Razn če ma plata sdram.

Je frekvenca je važna.Če bo dal PC400 na plato ki podpira sam do PC333 boš zapravil jurje ker ti bo ram delal na PC333...
Nanda yo?

Narcos Satanicos ::

Jest sm govoru o prilagajanju u slote... :\

boštjan ::

Jest sm govoru o prilagajanju u slote...

preden si ga vpr.če ma sdr gor bi se lahko sam pozanimal da ma ddr plato.
rami bojo ziher pasali a delali na nižji frekvenci ,torej 266MHz

Narcos Satanicos ::

Jest nism nč spraševou...

R33D3M33R ::

Sem ga že spravo not pa nisem nič polomil :D
lp
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tero ::

No pa bi se jaz nekaj prasal da ne bom nove teme odpiral...
Jaz imam tuji plato s kt266a in me zanima ce bi dal not rame pc2700 (333) bi mi to kaj pomgalo pri navijanju proca? Ker kolko se jaz spoznam ma toti ram enako frekvenco kot fsb in ce visam fsb s tem tuji navijam ram ne?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

schurda ::

Tero: Za procesor je manj stresno delati, ko je manjši FSB pa večji pomnoževalnik, samo ni samo procesor vse. Ko naviješ FSB, gre tudi hitrost ostalih vodil gor (AGP, PCI, diski). Recimo: Jaz imam normalno delujočega durona 600 na 1000=133x7.5, ko ni full speed. No. če bi šel na recimo 166x6, bi bila hitrost isto 1000, samo grafična diski in ostalo bi bolj šopalo.

Osebno se jaz recimo odločim prej za 159x6=954, ko delam kake hude stvari z grafiko ali čem drugim, kot pa za 133x7.5 ali še slabše 100x10.

Zdej pa k tvojemu ramu. Če daš RAM PC2700 (=166x8x2) na ploščo KT266A, ti bo ram delal na 133MHz in NE na 166 MHz, za kolikor je deklariran. To pomeni, da ima še precej rezerve in, da te ne bo omejeval preveč pri navijanju. Lahko mu nastaviš ta hude timinge, pa bo še zmeraj OK. Nikjer pa ne piše, da bo šel na večjo frekvenco kot PC2100. To je pa odvisno od tega na kakšne slote naletiš. Če je res dober, mora na 200MHz.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schurda ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ketera rešitev za Rame?

Oddelek: Strojna oprema
171691 (1540) lolek84
»

Glede ramov

Oddelek: Strojna oprema
251651 (1372) Jan987
»

Katero od teh dveh EPOX plat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535077 (4441) krucymucy
»

Memory Benchmark @ Sandra

Oddelek: Navijanje
331721 (1015) pop
»

Kak ram za KT266A

Oddelek: Kaj kupiti
131050 (841) Trojaner

Več podobnih tem