» »

3dfx tools

3dfx tools

Berserk ::

Zivjo vem, da je kartica Voodoo 3 3000 stara ampak me vseeno zanima, če se da kje dobiti toolse za Xp-je, probal sem iskat na google-u in driverguide-u in mi pri vseh instalacijah vedno tezi z errorji, zdej pa ne vem, kako vklopiti TV Out, ali obstaja kaksen drugi program?? Hvala
  • spremenil: Berserk ()

ElectricMan ::

probaj najti v tem linku. Morda pa je kaj za tebe.

Berserk ::

Tukaj sem tudi ze iskal samo so tej TV filei samo za US standarde ali pa za V3 3500 serijo!! bom pa se enkrat probal poiskat!

Gejmer ::

Za toolse je tko.Instaliraš, ignoriraš errorje, resetiraš, zaženeš setup in nebi smelo kazat errorjev.Vsaj men je tko k sm mel Voodooja 3 3000.
Nanda yo?

Lucio ::

samo še enkrat instaliraj povrhu, pa mu daj REPAIR. Pa bo OK.

Berserk ::

Ni panike že dela!!! Hvala vsem!!

Soni ::

Soldier ::

se vedno dobis najvec drajverjev za 3dfxe na voodoofiles.com

iskra ::

Da malo obnovim temo:

Kolegu sem podaril Voodoo 3 3000 s TV izhodom (ostalo je P3 in 256MB RAM). Vse sem lepo priklopil skupaj, žal pa v Win XP ne dobim slike na TV.

Inštaliral sem že nekaj različnih zadev iz voodoofiles.com in žal dobim na TV-ju samo hudo razmazano sliko, ki se vrti po zaslonu. Ve kdo predlagati kak delujoč program?

Preizkusil sem že vse možne PAL in NTSC nastavitve v 3dfx tools pa žal ne morem spraviti slike na TV (niti samo TV niti kombinacije monitor+TV).

Stvar je dokaj nujna, ker se v kratkem obeta zabava in bi radi na TV spravili nekaj posnetkov, ker je 15" zaslon zelo zelo premajhen.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

stock ::

si pa res radodarn:D

iskra ::

Žal nisem imel para 7800 GTX odveč :D

Pač plošča ne pusti kake boljše zadeve montirat - če ne be se že našlo kaj močnejšega na mojem "odpadu".

OK back on topic. Kak predlog glede problema?
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP in gonilniki za Voodoo 3 2000

Oddelek: Strojna oprema
101007 (803) Tr0n
»

Voodoo 2 pod XP ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7879 (781) racaMIT
»

Je ta stran shekana?

Oddelek: Omrežja in internet
121346 (938) alesrosina
»

Voodoo3 3500TV v winxp

Oddelek: Strojna oprema
51091 (995) Boris
»

3dfx tools

Oddelek: Navijanje
6984 (841) urosbe

Več podobnih tem