» »

nasvet za nakup računalnika laptopa

nasvet za nakup računalnika laptopa

Alen T 1978 ::

pozdravljeni!

čte mi povedat keri laptopi so orenk dobri - mislim firmo. oziroma kje ali v trgovini ali pri firmi imajo možnost sestave po želji ali nadgradnje. zanimam se za i7 pa kakih 8GB 1333 RAMA pa kak 200GB SSD pa kakih FULL HD pikslov. pa da ima seveda izhod za grafično za kako resnejše delo z grafiko.


ma desktopi ali kaki all-in-one ne pridejo v poštev ker sem že celo računalniško kariero kar je že 2/3 mojega lajfa imel desktope pa sem jih že mal naveličan. res da lahk narediš beštialijo za manj denarja kot so laptopi sam so laptopi tud lahk beštialije. dobro, sicer za malo več denarja pa ni panike. je le nov lifestyle zame pa bolj je kul k je vse manjše. pa še lahk ga kam vzameš.

aja, pa Apple ne pride v poštev, prosim. sem le pristaš microsofta. razen če me kdo orenk prepriča v nasprotno.

hvala in lep pozdrav!

jype ::

W520

Invictus ::

+1 za W520

Lahko vzameš tudi T520. Malo cenejši, pa manj razširljiv ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

dzinks63 ::

jacek ::

Živjo!

Jaz iščem prenosni računalnik do 500 evrov a mi lahko nekdo prosim pove za kakšen dober računalnik zame star sem 13 let in ga potrebujem za šolo npr. power point,... js sem gledal tale računalnik:
-Prenosnik Acer Aspire 5560 1,9 GHz (LX.RNT02.015) + torba PORT + miška ampak ta računalnik se nahaja na strani mimovrste.com tako da prosim za nasvete.



LP. jakob može;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosni računalnik za študij strojništva

Oddelek: Kaj kupiti
468363 (7035) Barbarpapa2
»

Nakup novega prenosika POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
211770 (1366) shadeX
»

Kateri prenosnik naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
61916 (1812) T_F_7
»

Nadgradnja laptopa (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727364 (4896) technolog
»

Bi imeli originalnega ThinkPada z najnovejšo tehnologijo?

Oddelek: Novice / Ostale najave
4416394 (12680) MrStein

Več podobnih tem