» »

Vlada 2012 -

Vlada 2012 -

Temo vidijo: vsi
««
262 / 264
»»

Hayabusa ::

Škoda potem sploh tiskati ovadbe.
Naj raje prazen papir podarijo v kakšen vrtec, bodo otroci risali.

medenko ::

Keyser Soze: upam, da ne misliš, da je meni vseeno? Mi ni, ker se je v 21 letih tole državo pripeljajo do bankrota.

Gregor P ::

Keyser Soze je izjavil:

Jankovič jih je povezal.
Sam tega ne vidim tako; namreč vidim Jankoviča kot močno osebnost in ljudi iz različnih strank, interesnih skupin ipd., ki so pribežali pod njegovo okrilje ne glede na lastna prepričanja ker so se točno zavedali, da niti pod razno ne bi prišli v kakšen parlament (ali MOL itn.). Tega jaz torej ne razumem kot neko "povezavo".

Ampak dobro
Dajmo času čas
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

thramos ::

Keyser Soze je izjavil:

Jankovič jih je povezal.


Lol no, le kdo bi jih volil, če bi se povezali brez Zokija ...

Vanich ::

Jajo hoče imeti 4-urni govor.;((

Sedaj si že domišlja, da je Fidel Castro.:))

Cervantes ::

Bojim se zanj. Mislim, da mu zdravje počasi peša.

enadvatri ::

Še Krivec prepisal diplomo po Kekcu; oba iz vrst Skoraj Diplomiranih Slovencev.

SDS podira rekorde, bliža se št. 10, čez 5 je že krepko! To je tako bolna, skorumpirana goljufiva stranka, da če se vsi levi fašisti in največja komunajzerska srala združijo in imajo istočasno slab dan, jim ne sežejo niti do gležnjev!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

jest10 ::

Vanich je izjavil:

Jajo hoče imeti 4-urni govor.;((

Sedaj si že domišlja, da je Fidel Castro.:))

No, zadevo lahko jemlješ kot komedijo. Si lahko 100%, da bo natresel kar nekaj konkretno debilnih izjav

Oldi ::

Malo sem že pozen, pa vendar:

Mr.B je izjavil:

v najslabšem položaju Abanka, sledita ji Probanka in Factor banka, ta razvrstitev pa bi obveljala celo, če NLB in NKBM lani ne bi bili dokapitalizirani Že diši po množičnih nakupih države praznih stanovsanjih...


To enostavno ne more biti res, po definiciji udbokomunizma sta daleč najslabši banki v galaksiji NLB in NKBM, nato sledi Abanka, potem dolgo nič, nato banke v lasti držav, najbolje pa gre privat bankam kot so Faktor in probanka. Drugače ne more biti, po defoltu.

enadvatri ::

Oldi je izjavil:

Malo sem že pozen, pa vendar:

Mr.B je izjavil:

v najslabšem položaju Abanka, sledita ji Probanka in Factor banka, ta razvrstitev pa bi obveljala celo, če NLB in NKBM lani ne bi bili dokapitalizirani Že diši po množičnih nakupih države praznih stanovsanjih...


To enostavno ne more biti res, po definiciji udbokomunizma sta daleč najslabši banki v galaksiji NLB in NKBM, nato sledi Abanka, potem dolgo nič, nato banke v lasti držav, najbolje pa gre privat bankam kot so Faktor in probanka. Drugače ne more biti, po defoltu.


Faktor banki in Probanki gre zelo slabo.

Dobro gre Banki Koper, ki jo čuva kar Sv. Pavel (Intesa SanPaolo)! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Oldi ::

A ni Sv. Pavel Opusovec, torej je stvar jasna komu je treba prodati + enostavno se bo pogoditi za sodelovanje, mafijozi sodelujejo neglede na politično barvo.

Buggy ::

Faktor banki in Probanki gre zelo slabo.


imas mogoce kaksen URL za tole trditev? Pri njih imam namrec vezanih nekaj sredstev, pa kot spremljam situacijo slisim ravno nasprotne informacije!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

PaX_MaN ::

enadvatri je izjavil:

Še Krivec prepisal diplomo po Kekcu; oba iz vrst Skoraj Diplomiranih Slovencev.

SDS podira rekorde, bliža se št. 10, čez 5 je že krepko! To je tako bolna, skorumpirana goljufiva stranka, da če se vsi levi fašisti in največja komunajzerska srala združijo in imajo istočasno slab dan, jim ne sežejo niti do gležnjev!

Nikarte tako hitro: Alenka Bratušek prepisala dobršen del svoje magistrske naloge
:D:))

mtosev ::

Šušteršič: Zoran bi razvil tudi Antarktiko, a bi pol ledene gore spravil v svoj hladilnik
nekdanji finančni minister: Načelnost in preračunljivost
25. februar 2013 ob 09:16
Ljubljana - MMC RTV SLO
http://www.rtvslo.si/mmc-priporoca/sust...
Jankovićev odstop s položaja predsednika PS-ja je značilen primer načelnosti iz koristoljubja, sam si je pustil široko odprta vrata, da se vrne in dobičke pobere kar sam, piše podpredsednik DL-ja Janez Šušteršič.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

Kaj je mtosev, a se ti ponoč Janković prikazuje?

Šušteršič je pa zgleda novi captain obvious.

mtosev ::

niti ne. prikazujo se mi jypeti kateri trollajo po slotech z izjavami, da je ZJ boljši al manjši lolek kot JJ
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> niti ne. prikazujo se mi jypeti kateri trollajo po slotech z izjavami, da je ZJ boljši al manjši lolek kot JJ

Valda da je boljši, halo, če ga je na volitvah premagu!

Če bi znal angleško, bi lahko reku: As one criminal to another, JJ, you have a lot to learn!

Daedalus ::

Nikarte tako hitro: Alenka Bratušek prepisala dobršen del svoje magistrske naloge


Preverit in če je res, adijo magistrska. In magari mandatarstvo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

A Alenka Bratušek ni iz SDS?

Ta akademski virus napada tudi nebetonske oblike življenja!

mtosev ::

Ambrožič?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jest10 ::

PaX_MaN je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Še Krivec prepisal diplomo po Kekcu; oba iz vrst Skoraj Diplomiranih Slovencev.

SDS podira rekorde, bliža se št. 10, čez 5 je že krepko! To je tako bolna, skorumpirana goljufiva stranka, da če se vsi levi fašisti in največja komunajzerska srala združijo in imajo istočasno slab dan, jim ne sežejo niti do gležnjev!

Nikarte tako hitro: Alenka Bratušek prepisala dobršen del svoje magistrske naloge
:D:))

No v bistvu ni označila citiranja v tekstu. Je samo na koncu podala vire.
Ni glih prepisovanje ampak površnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Fritz ::

PaX_MaN je izjavil:


Nikarte tako hitro: Alenka Bratušek prepisala dobršen del svoje magistrske naloge
:D:))

Bratuškova bo lahko svoj odstop ponudila po enem tednu in ne po šestih mesecih, kakor je načrtovala.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Cervantes ::

A tle se enim zdi vredno citirat Reporterja. To menda sploh ni medij.

(Glede na to, da IJJ izjavlja, da obstaja proti njemu medijska gonja)

:D

Še Siol ne povzema.

Zgodovina sprememb…

enadvatri ::

Buggy je izjavil:

Faktor banki in Probanki gre zelo slabo.


imas mogoce kaksen URL za tole trditev? Pri njih imam namrec vezanih nekaj sredstev, pa kot spremljam situacijo slisim ravno nasprotne informacije!


Sem imel pri Probanki, vse pobral ven. O obeh se je pisalo lani precej v medijih. Ni kritično, sta pa obe dajali slaba posojila. Namerno.

PaX_MaN ::

Cervantes je izjavil:

A tle se enim zdi vredno citirat Reporterja. To menda sploh ni medij.

(Glede na to, da IJJ izjavlja, da obstaja proti njemu medijska gonja)

:D

Še Siol ne povzema.

Itak da povzema. Tazadnji podnaslov.

Nissan-GTR ::

Še Siol ne povzema.


http://www.finance.si/8334558/Je-Alenka...

Finance povzemajo

Nissan-GTR ::

Moraš biti res malo čez les, pa vseeno ali si Alenka Bratušek ali Janez Janša, da se v tej zaostreni situaciji grebeš za funkcijo predsednika vlade. Postaneš predpražnik ob katerega si vsak briše noge. Je v tej državi mnogo bolje plačanih služb, ki jih lahko veliko bolj flegma in manj stresno opravljaš. Tukaj te pa lahko vsak anonimni psiho pljuva, žali in grozi.

Alenčici Cvjetičanin bo sicer malo lažje kot Janši, ker levica nadzoruje glavne medije in ima glavne mnenjske voditelje, pa še ženska je in bo pozitivno diskriminirana in bodo njeni zavezniki vsak napad na njo skušali predstaviti, da jo napadajo smao zato, ker je ženska. Bo pa tudi njej že čez nekaj mesecev težko in bo postala strelovod za vse kar je narobe v tej državi. Sicer pa si je sama kriva, kaj pa se grebe na funkcije, ki jim ne bo dorasla.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Sicer pa si je sama kriva, kaj pa se grebe na funkcije, ki jim ne bo dorasla.
V resnici pa te skrbi, da jim bo kos.>:D

O.

Nissan-GTR ::

V resnici pa te skrbi, da jim bo kos.

itak, da jim bo kos, saj ima duplog gašparja tesno ob sebi, pa še maše, janija in melite ne smem pozabit...

Zgodovina sprememb…

jype ::

Skrbi ga predvsem, da bo državo vodila _ženska_.

To je, če sem pravilno razbral njegove lestvice, malo slabše, kot če bi državo vodil prikriti homoseksualec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

cekr ::

Čas bi že bil, da se neha s tem teženjem s prepisovanjem.
V skoraj vsaki diplomi, magisteriju, doktoratu... Se bo verjetno našlo kaj takšnega, kar se lahko na prvi pogled šteje kot plagiat.
Enostavno bi morali te zadeve na koncu ukinit.
Če nekdo, ki je naredil 20-30 izpitov ni dovolj vreden, da bi dobil potrdilo, je potem samo vprašanje ustanove, pri kateri je vse to opravljal.

Ne zagovarjam nobenega. Od vseh do sedaj omenjenih "prepisovanj" od Ambrožiča naprej, je skregano z logiko slovenskega šolstva. Naj tisti, ki se je spravil na nekoga, pokaže svoj izdelek. Še bolje, naj dokaže, da ga je sploh sam napisal.

Vrednost diplome je v glavi nekoga, ne pa na papirju.
Problem pri nas je, da se enostavno prehitro pride do naziva. Na nekaterih fakultetah je potrebno pošteno švicat in tudi kaj znat, drugod (npr FDV) pa je vse stvar (a,b,c). In potem ti slednji konkurira pri pridobitvi službe v JU. Nimaš šans, saj je Mag.
Ti, ki si pa res švical, si pa samo dipl.ing... .
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

T-h-o-r ::

slovenska politika je mrtva, ne glede na premiera ali vlado, to ničesar ne bo rešilo, ista golazen se bo malce prerazporedila
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Fritz ::

@ cekr

Če si študiral in napisal kakšno seminarsko, diplomsko magistrsko etc. nalogo, potem ti je verjetno jasno, da je uporaba predhodnega znanja pričakovana in zaželena, le da obstajajo strogi predpisi kako se to počne. Za začetek se tuje ideje pravilno označi tako v tekstu kot s seznamom virov. Kdor tega ni sposoben ali pa dobesedno prekopira več kot 10% naloge, ta ni dosegel tiste najnižje ravni, da bi mu lahko bil priznan nek naziv. Je goljuf in nič drugega. Nesposobnost in koristoljubnost šol in profesorjev ne moreta biti opravičilo za to, še posebej ne pri ljudeh, ki opravljajo javne funkcije.

Ob tem je seveda jasno, da je butelj, ki naredi npr. magisterij, še vedno samo butelj z magisterijem. Šola oz. institucionalizirano priznana raven poznavanja nekega področja ni zagotovilo, da gre dejansko za strokovnjaka in je samo en manjši od aspektov človeka kot celote.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

enadvatri ::

Mr.B je izjavil:

Ajaja Imenovanje Roka Praprotnika je nezakonito


To je ugotovil medij, ne organ v RS.

Če je Praprotnik zavajal Komisijo, je načeta njegova integriteta in nikakršen sum ne pade na Klemenčiča.

Sicer pa počakajmo na ugotovitve uradnih organov RS. Potem bom z veseljem udrihal po njem.

dstr17_ ::

Sicer pa počakajmo na ugotovitve uradnih organov RS.
Spodaj piše, da inšpekcija Inšpektorata za delo ni ugotovila nobenih nepravilnosti.

Res ne vem kaj so s to prijavo hoteli doseči.

T-h-o-r ::

sds gonna sds
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PaX_MaN ::

dstr17_ je izjavil:

Sicer pa počakajmo na ugotovitve uradnih organov RS.
Spodaj piše, da inšpekcija Inšpektorata za delo ni ugotovila nobenih nepravilnosti.

Res ne vem kaj so s to prijavo hoteli doseči.

To je blo za uno uslužbenko, ne za Praprotnika.
Dobr so KPK zaklal strici iz ozadja.

Hayabusa ::

dstr17_ je izjavil:

Sicer pa počakajmo na ugotovitve uradnih organov RS.
Spodaj piše, da inšpekcija Inšpektorata za delo ni ugotovila nobenih nepravilnosti.

Res ne vem kaj so s to prijavo hoteli doseči.

Nekaj takega:



Praprotnik gre SDS zelo na žifce, odkar sta s Šurcem izdala trilogijo JJ.

Mi pride sedaj na misel Nika Janša, ki niti teoretično nebi smela dobiti službe na Plinovodih, po drugi strani Inšpektorat za delo za Praprotnika pravi da je bilo vse ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

hruske ::

Resnica ti dela težave. Trilogijo sta izdala Šurc in Zgaga.
Rad imam tole državico. <3

Matako ::

Vem, da danes bo srečen dan -
to opažam že zjutraj.
Zagotovo danes bo srečen dan,
vemo kaj se zgodi. :))


Samo po mojem bo na forumih še bolj peklensko kot v DZ.
/\/\.K.

Buggy ::

...jaz sem se tudi danes svecano oblekel in na sveze obril. Nikoli ne ves s kom se bos stiskal, v kolikor bodo objavili meni vsecne stvari :D

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

pecorin ::

dragi verniki, danes boste dobili mučenika. vera se bo s tem še utrdila.
v resnici bi se morali zahvaliti levim fašistom(torej 80% slovencev).

Matako ::

Buggy je izjavil:

...jaz sem se tudi danes svecano oblekel in na sveze obril. Nikoli ne ves s kom se bos stiskal, v kolikor bodo objavili meni vsecne stvari :D

To je tudi Virant rekel. :))
/\/\.K.

Buggy ::

hehe...ja ocitno mu gre to kar dobro od rok ;)

morda kdo ve, kdaj pa se zacne danes ta maratonska seja?

Mr.B ::

pecorin , še sreča da boš lahko rekel da z nadaljevanjem varčevanja, in ostalih nevšečnih ukrepov, lahko kriviš JJ-ja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Ja, no, JJ je kriv, mi mu ne mormo pomagat, če narobe dela.

Invictus ::

Zgleda je tudi Janša prepisal velik del diplome ...

http://www.mladina.si/120845/kako-je-di...

In slabo navajal vire.

A je v Sloveniji sploh kdo, ki tega ne bi naredil?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
262 / 264
»»