» »

iphone 4 v. 5.0.1

iphone 4 v. 5.0.1

T-Mac ::

Pozdravljeni

Zanima me ali kdo ve za program za posiljanje mms-ou na iphone 4. Vem da lahko v programu za sporocila prilimas slikco napises nekaj in poslje kot mms oblika.

Jaz pa rabim program da posljem mms da notri ni slike samo besedilo kot mms... Upam da me razumete...

Zelim program za iphone da posljem samo text v mms obliki brez kake dodatne slike....

Hvala za pomoc

Andrej

Nextor ::

Pa dodaj v mms 1px * 1px transparentno slikico, to je edini bypass, ki mi pade na pamet ali pa poglej za kakšno drugo aplikacijo npr. biteSMS, samo boš rabo jaillbreak...

Limit-sky ::

T-Mac je izjavil:

Pozdravljeni

Zanima me ali kdo ve za program za posiljanje mms-ou na iphone 4. Vem da lahko v programu za sporocila prilimas slikco napises nekaj in poslje kot mms oblika.

Jaz pa rabim program da posljem mms da notri ni slike samo besedilo kot mms... Upam da me razumete...

Zelim program za iphone da posljem samo text v mms obliki brez kake dodatne slike....

Hvala za pomoc

Andrej


Najprej v settings/messages vkljućiš Show Subject Field. Nato ko pišeš nov Message v polje Subject napiši bilokaj in bo sporočilo poslano kot MMS.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

T-Mac ::

hvala lepa :)

lp

andrej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035639 (23948) AštiriL
»

Samsung Galaxy S4 - Grde fotke

Oddelek: Mobilne tehnologije
61311 (1139) kickboxerka
»

Prihajajoči iPhone 5S bo verjetno na voljo v zlati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
14234017 (29216) brunoland
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148342 (7995) bajsibajsi
»

cyanogenmod rom, tezava z mmsi

Oddelek: Mobilne tehnologije
62548 (2298) rutifruti

Več podobnih tem