» »

Prototype 2

Prototype 2

oo7 ::

24 Aprila 2012 izide igra Protoype 2.
Prototype prvi del je bil zakon,toliko različnih moči in kombinacij, splezal si lahko na največjo ali na katero koli stolpnico , z nje škočil na helikopter in ga ugrabil res igra z veliko svobode.
Zdaj pa pride drugi del in zgleda zelo dober. Edino ena stvar me je pa zelo razočarala.V drugem delu ne bomo več originalni Prototype Alex Mercer ampak bomo James Heller in bomo morali ubiti originalnega prototypa Alexa Mercerja kar me kar malo odvrača od igranja.Nevem kaj je razvijalcem te igre ,da bo potrebno v drugem delu ubiti originalnega Protoypa tu mislim ,da so naredili veliko napako ampak igra zgleda odlično.8-O

[ HASHodYouTube]

[ HASHodYouTube]

boogie_xlr ::

Prototype: prišel, videl, zmagal, zbrisal. Dvojka upam da bo boljša.

dronyx ::

Prototype: inštaliral, odigral pol ure, zbrisal.

def0r ::

Fun igra je prototype ne kapiram kaj se tako bunite glede nje 0.o Meni je zabavno malce obcasno free roam in metanje stvari po 2km stran:D

sash69 ::

Ampak res... Načeloma tudi sam ne igram podobnih iger, vendar ta mi je bila pa prav kul. :) Je bla nekako interaktivna verzija Hulka. (Me smash, smash, SMAAASH!!! :D )

Tilen ::

Prototype 2 on PC was released on Tuesday 24 July 2012

Prototype 2
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

vorantz ::

Tilen je izjavil:

Prototype 2 on PC was released on Tuesday 24 July 2012

Prototype 2


kje pa to vidiš?
meni steam pravi pre purchase in da pride jutri

Tilen ::

http://store.activision.com/store/atvi/...

Platform: PC Download
Genre: Action Adventure
Release: 7/24/2012
Developer: Radical Ent.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

vorantz ::

Ah...na prejšnem linku ni blo razvidno :P

dr.Akula ::



A je kdo pričakoval kaj drugega? V bistvu mi je čudno zakaj je TB tako presenečen zaradi grafike, že v prvem delu je bila enako porazna.

edit: Gamespot je pa samo skopiral review iz konzole in dal naslov PC review. Norci.

ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

HighBane ::

Mene je razočarala, ker glede na to, da je dvojka sem pričakoval več novosti, ne da na dveh rokah preštejem vse sovražnike (Infected, Brawler, Brawler mk2, Juggernaut, Goliath, Evolved, Ptiči, Blackwatch, Heli x2, Tank x2, Super Soldier), malo šefov (1+2). pri Proto 1 si imel 3 tipe Devestatorjev, tle 1+1, z "whip" se ne da do helijov potegnit, v zraku ne moreš k sebi stvari z whip "E" potegnit, ni "air thrust" udarcov (zame so dali malo globine). Pogrešal sem "Armor" iz enke. Zdaj imajo vsi "evolved" samo preklaste roke in se ponavljajo boji z njimi, da glava boli: "Block, Strike, Strike, Block, Strike, Strike... Consume". "Consume" animacije so skopirane iz enke, kjer sem se jih že nagledov.
Všeč mi je "timed block", "duel ability" M1+M2 (samo mutacije nimajo več sekudarnega napada). Večje mesto kot v enki, sam sem upal, da bom izvedel, kaj v zvezi s "forbidden zone". Ročni "Minigun"! Kakor sem razumel se bo Heller vidno razvijal glede na abilitye, ki mu jih daš, nič nisem opazil :(.

Štorija ni kaj preveč, ma okej, ni mi toliko pomembna pri takem tipu igre.

Pro_moted ::

No, meni je pa igra všeč. Sicer nisem igral prvega dela, mi je pa že ta všeč. Sicer grafika, kljub vsemu da je vse na najvišje nastavljeno, ni najboljša , ampak tam ene 6 od 10 točk bi dobila od mene ta igra.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pro_moted ()

Clubraider ::

Pozdravljeni.

Zanima me, če ima kdo probleme z Crossfire pri tej igri.
Sam koristim 6870CF in imam FPS nekje 30. Nonstop, pa če dam grafične nastavitve čisto na low ali pa na high.

Ko pa je kaki video, pač filmček, pa FPS skoči na in tudi čez 500 FPS.
Edino na začetku igre prvih par min. tisto ko se Heller spozna z Mercerjem, tam sem imel FPS okrog 80-90.

Saj ne pravim igra se da igram brez problema, ampak me moti, da imam rač. ki je definitivno zmožen več FPS skup spravit.

Ima kdo mogoče kako idejo, kako in kaj bi lahko to popravil?

Hvala
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Jst ::

Na guru3d prebral, da igra rabi močan CPU + veliko ramam ker ima memory leake. Po parih urah obvezno Save, Quit in znova zagnati.

ps: kolikor sem videl youtube filmčke, mora biti igra prav zabavna. Pol stvari, ki jih je en uporabnik gor opisoval, da se ne da, jih v filmčkih vidim.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Secret World

Oddelek: Igre
192764 (1283) oo7
»

Nekaj manj znanih filmov v letu 2012

Oddelek: Sedem umetnosti
405609 (3467) oo7
»

Ali je Physx tehnologija vredna?

Oddelek: Kaj kupiti
265114 (4275) Predator ^^
»

tipična slovenska muzika

Oddelek: Loža
123052 (2644) gruntfürmich
»

Ghost recon fufture solider

Oddelek: Igre
6941 (804) detroit

Več podobnih tem