» »

Nova matična ne dela Asrock K8NF4G sata2

Nova matična ne dela Asrock K8NF4G sata2

ovcka ::

Torej kupil sem isto matično kot sej jo imel vendar ko vse priklopm vse zalavfa slike pa ni..na ekranu lučka utripa!!!probal sem dat proc + ram + grafično na staro isto plato delo normalno slika..tako da komponente delujejo.
  • spremenilo: ovcka ()

69charger ::

Lahko da te je kdo po domače povedano nategnil. Poskusi resetirat CMOS, ali pa vzemi baterijo ven čez noč in nato šeenkrat probaj. Meni je tako že uspelo oživit eno plato.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

ovcka ::

dela hvala! sedaj pa še hočem formatirati windowse in dobim STOP: C0000221 unknown hard error?

Izi ::

ovcka je izjavil:

dela hvala! sedaj pa še hočem formatirati windowse in dobim STOP: C0000221 unknown hard error?

Tule gre zelo verjetno za neko napačno nastavitev v BIOSU. Najverjetneje neka nastavitev za kontroler kamor je priklopljen trdi disk ni pravilna.

ovcka ::

Torej disk(maxtor 6l160p0) sem probal na drugem računalniku ga preveril z error checking in še z sea tools-om wendar ista napaka!!! Setup is starting window in potem blue scrren z errorjom!
 Slika

Slika

aja pa particije c: d: sem formateru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ovcka ()

ovcka ::

No sem probal še enkrat z sea tools-om is sem dobil error short DST fail. In še tole je pisalo zraven Unfortunately, your Seagate product has failed an important diagnostic test, possibly caused by problem sectors which are difficult to read. Seagate recommends that you run SeaTools for DOS, which has the ability to repair most problem sectors. SeaTools for DOS may be able to save you from the inconvenience and down time of exchanging the drive.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov 1TB disk, PC zazna samo 33mb

Oddelek: Pomoč in nasveti
223347 (1987) Han
»

Prenosnik - trdi disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
162000 (1500) AC_DC
»

težave z namestitvijo windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
11507 (425) Leprechaun
»

trdi disk ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
324729 (4016) alkoo
»

ntdll.dll error

Oddelek: Pomoč in nasveti
5892 (814) Damiani

Več podobnih tem