» »

Tina Maze vs Tomaž Lovše

Tina Maze vs Tomaž Lovše

Temo vidijo: vsi
««
9 / 14
»»

Cervantes ::

Kam naj gremo penzionisti?
Na Žale, ja, vem.
Ampak bom zanalašč ZPIZu pil kri, dokler bom mogel!
>:D

Spajky ::

jype je izjavil:

...Zakaj pa na svojem mestu tega ne storiš?
Ker mi ni hudega tukaj, ker sem vedno bil skromen ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Superboyy ::

Ernest Prišlič anyone? Zgleda ima SZS veto na to, kaj mora STA objavit in česa ne sme.

zmaugy ::

Sem gledal Odmeve in 24 ur Zvečer. Na Odmevih so začeli s fuzbalom, kjer pomenimo toliko, kot Burkina Faso v Skeletonu in nakladali o novem predsedniku fuzbalerske zveze Slovenije 9 minut. Tina Maze je dobila 2 minuti.
Čisto drugače je bilo pri Slaku.
Še ena demonstracija ničvredne RTV Slo.

Matako ::

Cervantes je izjavil:

Kam naj gremo penzionisti?
Na Žale, ja, vem.
Ampak bom zanalašč ZPIZu pil kri, dokler bom mogel!
>:D


Cerv, pojdi, dokler še Zoki časti!

(če je še vedno tako, da krije občina, če ni drugega)
/\/\.K.

otago ::

@jype
otago Ker trenutno jih uvrscam med precej usmerjene medije.

Ja, ker si usmerjen, pa ne znaš videti njihove nevtralnosti. Jaz sem objektiven, zato o tem lažje sodim.


To je tvoje subjektivno mnenje. Subjektivno=!=objektivno. A gremo glasovanje nardit...

Sicer pa tema je Tina Maze in SZS frka.

Edit: Ne da smi mi urejat citat, sicer pa je razvidno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Invictus ::

roCkY je izjavil:

tu je debata o VRHUNSKEM športu ne o cicibanih mlajših kategorijah in masovnem športu!! , o športniku, ki je dosegel praktično vse kar se na kamnu imenovanem Zemlja doseči da v njegovi disciplini.

To financirajo starši. Država ne da nič.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Invictus ::

Evo, da se malo razsvetli tistih 90k...

http://www.mladina.si/177852/objavljamo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Goody ::

Invictus je izjavil:

Evo, da se malo razsvetli tistih 90k...

http://www.mladina.si/177852/objavljamo...


In kaj zdaj Masi/Tina apologeti, znate brat? kolk je hotel Masi? 15K kot trdi ali 90K kot trdi SZ? Vsak od sponzorjev da da po 15k....Ampak Ok, sej vem da boste še zmeraj zagovarjali Tino nacionale in pljuvali SZ. Jebeš dejstva.

Invictus ::

Vsaka normalna firma bi direktorja, ki pogajanja prenese v medije, takoj odpustila.

Kje ti vidiš 90k?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Goody ::

Invictus je izjavil:

Vsaka normalna firma bi direktorja, ki pogajanja prenese v medije, takoj odpustila.

Kje ti vidiš 90k?


LOL:

"da da vsak sponzor ki je na dresu: Petrol,Amicus, NLB, Argeta...sem koga pozabil sigurno 15.000€"

Kolk je sponzorjev pa jaz ne vem, ampak glede na napisano gre za minimalno 5 *15000K (z energia pura je menda Masi že sam dogovorjen), pa sam Masi pravi da je sigurno koga pozabil. Tako da do the math...Pa še to, glede na to da se je z enim sponzorjem že direktno dogovarjal (sam priznava) pije vode tudi to kar trdi SZ da je Masi pritiskal na sponzorje.

Invictus ::

Iz maila se ne da sklepat, da hoče od vsakega 15k... To je sklenil tisti glup direktorček. In vrgel ven izjavo. Totalno neprofesionalno.

Drugače je pa SZS leglo nesposobnežev, faliranih smučarjev, ki imajo tam zastonj smučarske izlete plus zraven še natepavanje mladink...

Zakaj misliš, da je Mateja Svet nehala smučti na vrhuncu svoje kariere. Iz danes na jutri?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Goody ::

Invictus je izjavil:

Iz maila se ne da sklepat, da hoče od vsakega 15k... To je sklenil tisti glup direktorček.


Jebiga se predam, če meniš da se iz tega ne da sklepati:

"da da vsak sponzor ki je na dresu: Petrol,Amicus, NLB, Argeta...sem koga pozabil sigurno 15.000€"

Pol pa klinc, se s tabo res ne morem več pogovarjati.

zmaugy ::

Pogajanja. Upam da razumeš pomen te besede. Ne vem pa zakaj bi morala Tina svoje narediti zastonj (kot sem nekje prebral - mogoče bi ji dali pa zastonj sadno kupo pri kosilu, ane?), kravatarji pa bi pobasali ekstra keš od sponzorjev in ga zafrčkali preko 1000 pogodb "za istraživanje ruda i gubljenje vremena".

Goody ::

zmaugy je izjavil:

Pogajanja. Upam da razumeš pomen te besede. Ne vem pa zakaj bi morala Tina svoje narediti zastonj (kot sem nekje prebral - mogoče bi ji dali pa zastonj sadno kupo pri kosilu, ane?), kravatarji pa bi pobasali ekstra keš od sponzorjev in ga zafrčkali preko 1000 pogodb "za istraživanje ruda i gubljenje vremena".


1) Pogajanja: Dejte nehat se za vsako slamco vlečt - to pismo, priznavajo vsi vpleteni je bil zgolj začetek, temu so sledili telefonski razgovori o vsebini katerih pa ne vemo. Ti lahko verjameš Masiju da je šlo za predlog brez ultimatov, jaz pa lahko SZ da je Masi postavil ultimat.
2) O kakšnem extra kešu govoriš?? Kot da je dejstvo da bi sponzorji dodatno kakroli plačali...
3) Dejstvo pa je da se je Masijeva stran zlagala da so hoteli 15K in ne o 90K - to pa je dejstvo ki je iz pisma ja vsakemu jasno no...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

zmaugy ::

Vprašaj sponzorje, v katerem primeru bodo plačali več - če Tina nastopi ali če je ni. Oba poznava odgovor na to vprašanje, ane? In če prisotnost Tine poveča zaslužek organizatorjev, potem menda lahko za to tudi kaj dobi, ane?
Saj ni teżko, grem stavit da ti je vsaj prvi del kristalno jasen, drugi del ti pa smrdi, a bo držalo?
Ker Tina je indikator vsega kar je narobe zaradi kravatarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

koyotee ::

Tina je kot lanski sneg, nekje v odmrlih možganskih celicah.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Goody ::

zmaugy je izjavil:

Vprašaj sponzorje, v katerem primeru bodo plačali več - če Tina nastopi ali če je ni. Oba poznava odgovor na to vprašanje, ane? In če prisotnost Tine poveča zaslužek organizatorjev, potem menda lahko za to tudi kaj dobi, ane?
Saj ni teżko, grem stavit da ti je vsaj prvi del kristalno jasen, drugi del ti pa smrdi, a bo držalo?
Ker Tina je indikator vsega kar je narobe zaradi kravatarjev.


Kje ti delaš? Sam delam v privat firmi kjer tudi sponzoriramo športnike. In ja če bi pri nas sponzorirali SZ (pa je ne, da ne bo pomote) ne bi plačali nič več če bi na Lisici nastopila Tina iz enega preprostega razloga - budget za sponzoriranje je sprejet na letni ravni, tudi pogodba in zneski so določeni na letni ravni, za takšen dodaten strošek nimamo ne budgeta ne interesa, da bi posebej plačali. Ne vidimo nobenega plusa pri našem poslovanju, če se bo Tina na lisici spustila poslovilno enkrat z našim napisom na dresu. Tako da res ne vem kaj misliš da midva vema kaj bi nekdo rade volje plačal. Če meni ne verjameš povprašaj koga (če koga poznaš) v kakšnem marketingu podjeta, ki tudi sponzorira.

Glede pa na po tvoje dejstvo da bo spust Tine povečal zaslužek organizatorjev (mogoče, ne vem in ne poznam ali bo zaradi tega recimo kaj več folka na tekmi, ampak recimo da ja) bi Masi moral zahtevati/iskati denar pri organizatorju (SK Branik al kdo je...) ne pa pri sponzorjih SZ.

sheeshkar ::

Goody je izjavil:

1) Pogajanja: Dejte nehat se za vsako slamco vlečt - to pismo, priznavajo vsi vpleteni je bil zgolj začetek, temu so sledili telefonski razgovori o vsebini katerih pa ne vemo. Ti lahko verjameš Masiju da je šlo za predlog brez ultimatov, jaz pa lahko SZ da je Masi postavil ultimat.
2) O kakšnem extra kešu govoriš?? Kot da je dejstvo da bi sponzorji dodatno kakroli plačali...
3) Dejstvo pa je da se je Masijeva stran zlagala da so hoteli 15K in ne o 90K - to pa je dejstvo ki je iz pisma ja vsakemu jasno no...

1. Mi imamo dokaz, da je šlo za predlog (kjer je ponudil tudi zastonj reklamiranje, ta pohlepen prasec). Kje je tvoj dokaz, da je Massi postavljal ultimate?
2. Dejstvo je, da bi zaradi nastopa Tine (že samo zaradi njenega imena, poleg tega bi to tudi izdatno reklamirali ter verjetno naredili še kakšno ekstra zabavo) Zlata lisica bila veliko bolj gledana ter obiskana, torej to pomeni več izpostavljenosti za sponzorje ter SZS, kar pomeni več denarja.
3. Ne, v resnici ni jasno. Predvsem zaradi njegove "slovenščine". Poleg tega je potrebno ponoviti, gre za pogajanja. Pokaži mi, kje je postavil kakšen ULTIMAT glede tega zneska.

Goody je izjavil:

In kaj zdaj Masi/Tina apologeti, znate brat? kolk je hotel Masi? 15K kot trdi ali 90K kot trdi SZ? Vsak od sponzorjev da da po 15k....Ampak Ok, sej vem da boste še zmeraj zagovarjali Tino nacionale in pljuvali SZ. Jebeš dejstva.

Ultimate je postavljala samo SZS s tem, da MORA Tina nujno za eno jebeno poslovilno tekmo nositi dres Slovenije točno po pravilniku in torej zastonj reklamirati sponzorje reprezentance. To so ZAHTEVALI, Massi pa je v POGAJANJIH dal PREDLOG, po katerem bi (tudi zaradi neiplačanih nagrad v letih, ki so, kako ironično, bila najuspešnejša v zgodovini slovenskega smučanja in SZS svoji najboljši tekmovalki vseh časov ni dala nobene nagrade, kljub temu, da so zaradi njenih uspehov sploh ostali relevantni ter zaradi tega dobili več denarja, kot bi ga sicer z "uspehi" kot so "uvrstitev v drugi tek Ane Drev, ki je nato odstopila") sponzorji (in ne SZS) prispevali kakšno kompenzacijo. Ponavljam, gre za predlog in ne ultimat, kaj šele izsiljevanje.

Zgodovina sprememb…

Goody ::

Lej z mlini na veter se mi pa res ne da, Tina/Masi sta brezmadeđno spočeta in nezmožna greha. Čeprav smo ju ujeli na laži, ki pa sploh ni bila laž, le Masi in Tina (ki je le Korošica (kot sem tudi jaz)) v slovenščini nista preveč vešča reveža.

sheeshkar ::

Goody je izjavil:

Kje ti delaš? Sam delam v privat firmi kjer tudi sponzoriramo športnike. In ja če bi pri nas sponzorirali SZ (pa je ne, da ne bo pomote) ne bi plačali nič več če bi na Lisici nastopila Tina iz enega preprostega razloga - budget za sponzoriranje je sprejet na letni ravni, tudi pogodba in zneski so določeni na letni ravni, za takšen dodaten strošek nimamo ne budgeta ne interesa, da bi posebej plačali. Ne vidimo nobenega plusa pri našem poslovanju, če se bo Tina na lisici spustila poslovilno enkrat z našim napisom na dresu. Tako da res ne vem kaj misliš da midva vema kaj bi nekdo rade volje plačal. Če meni ne verjameš povprašaj koga (če koga poznaš) v kakšnem marketingu podjeta, ki tudi sponzorira.

Glede pa na po tvoje dejstvo da bo spust Tine povečal zaslužek organizatorjev (mogoče, ne vem in ne poznam ali bo zaradi tega recimo kaj več folka na tekmi, ampak recimo da ja) bi Masi moral zahtevati/iskati denar pri organizatorju (SK Branik al kdo je...) ne pa pri sponzorjih SZ.

Tina s SZS ter njenimi sponzorji nima nobene pogodbe. Sedaj so v pogajanjih, ker SZS zahteva, da se takšna pogodba sklene, ker...pravilniki... Tina Maze je ena najbolj prepoznavnih ljudi v alpskem smučanju, torej so predlogi o finančni kompenzaciji v takšnih primerih (kjer nekdo želi, da zastonj nosiš tuje sponzorje) nerazumni samo nekaterim bebavim slovencem.

zmaugy ::

Goody je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Vprašaj sponzorje, v katerem primeru bodo plačali več - če Tina nastopi ali če je ni. Oba poznava odgovor na to vprašanje, ane? In če prisotnost Tine poveča zaslužek organizatorjev, potem menda lahko za to tudi kaj dobi, ane?
Saj ni teżko, grem stavit da ti je vsaj prvi del kristalno jasen, drugi del ti pa smrdi, a bo držalo?
Ker Tina je indikator vsega kar je narobe zaradi kravatarjev.


Kje ti delaš? Sam delam v privat firmi kjer tudi sponzoriramo športnike. In ja če bi pri nas sponzorirali SZ (pa je ne, da ne bo pomote) ne bi plačali nič več če bi na Lisici nastopila Tina iz enega preprostega razloga - budget za sponzoriranje je sprejet na letni ravni, tudi pogodba in zneski so določeni na letni ravni, za takšen dodaten strošek nimamo ne budgeta ne interesa, da bi posebej plačali. Ne vidimo nobenega plusa pri našem poslovanju, če se bo Tina na lisici spustila poslovilno enkrat z našim napisom na dresu. Tako da res ne vem kaj misliš da midva vema kaj bi nekdo rade volje plačal. Če meni ne verjameš povprašaj koga (če koga poznaš) v kakšnem marketingu podjeta, ki tudi sponzorira.

Glede pa na po tvoje dejstvo da bo spust Tine povečal zaslužek organizatorjev (mogoče, ne vem in ne poznam ali bo zaradi tega recimo kaj več folka na tekmi, ampak recimo da ja) bi Masi moral zahtevati/iskati denar pri organizatorju (SK Branik al kdo je...) ne pa pri sponzorjih SZ.


Očitno ne razumeš sponzorstva. Tudi velike firme (sponzorji) bodo imeli večjo korist, če bo na svojem dresu njihov znak nosila Tina namesto tebe ali mene. In za to so pripravljeni več plačati.
Če tega ne razumeš, potem sploh nima smisla debatirati naprej. Zato pa multinacionalke podpisujejo pogodbe s športnimi zvezdami in ne s sosedovo Micko. OMFG! Ampak ne sekiraj se, zdi se mi da si ciljna publika SZS manipulacij z javnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Miki N ::

zmaugy je izjavil:

Sem gledal Odmeve in 24 ur Zvečer. Na Odmevih so začeli s fuzbalom, kjer pomenimo toliko, kot Burkina Faso v Skeletonu in nakladali o novem predsedniku fuzbalerske zveze Slovenije 9 minut. Tina Maze je dobila 2 minuti.
Čisto drugače je bilo pri Slaku.
Še ena demonstracija ničvredne RTV Slo.


Ej samo res! Že itak se o teh volitvah predsednika NZS poroča več kot da gre za Trumpa, danes zjutraj pa se jim je na 2. programu Radio SLO čisto odtrgalo. Uspelo jim je razgljabljati o NZS četrt ure! Tako da Tina sploh ne pride več na vrsto.

sheeshkar ::

Goody je izjavil:

Lej z mlini na veter se mi pa res ne da, Tina/Masi sta brezmadeđno spočeta in nezmožna greha. Čeprav smo ju ujeli na laži, ki pa sploh ni bila laž, le Masi in Tina (ki je le Korošica (kot sem tudi jaz)) v slovenščini nista preveč vešča reveža.

Lahko razložiš, kako sta lagala? Enkrat si sicer že poskusil, vendar ni šlo brez potvarjanja dejstev ter spreminjanja pomenov besed kot so pogajanja, predlogi, ultimati, zahteve itd.

Za Tino in Massija mi dol visi, če sta brezmadežna ali ne. V tem primeru pa je SZS tista, ki zavaja.

Goody ::

sheeshkar je izjavil:

Goody je izjavil:

Lej z mlini na veter se mi pa res ne da, Tina/Masi sta brezmadeđno spočeta in nezmožna greha. Čeprav smo ju ujeli na laži, ki pa sploh ni bila laž, le Masi in Tina (ki je le Korošica (kot sem tudi jaz)) v slovenščini nista preveč vešča reveža.

Lahko razložiš, kako sta lagala? Enkrat si sicer že poskusil, vendar ni šlo brez potvarjanja dejstev ter spreminjanja pomenov besed kot so pogajanja, predlogi, ultimati, zahteve itd.

Za Tino in Massija mi dol visi, če sta brezmadežna ali ne. V tem primeru pa je SZS tista, ki zavaja.


OK, še zadnjič: Masi ali Masijev odvetnik je trdil da je šlo za predlog in za 15K in ne za 90K kot trdi SZ. Če za prvo lahko verjamemo (ker drugega dokumenta nimamo) pa je drugo kaj? Lej res sem mi ne da več, vernike se pač ne da prepričat z argumenti.

Še @zmaugy: tudi tebi se mi več ne da razlagat, sem ti že vse napisal. Pa se mi mudi, ker moram zdejle takoj odpoved napisat ker kot praviš ne vem nič o marketingu in sponzorstvih...

zmaugy ::

Meni ni treba nič razlagati, očitno nisi v tej poziciji.

D3m ::

Lahko daš, kar odpoved.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Goody ::

Bom, ker mi je ena oseba, ki je stara po moje okol 15 let, pa druga, ki ne ve kako se vejice uporabljajo tako svetovala.

Pa obe menita da denar pri sponzorjih raste na drevesu...

zmaugy ::

Goody je izjavil:

Bom, ker mi je ena oseba, ki je stara po moje okol 15 let, pa druga, ki ne ve kako se vejice uporabljajo;((,;(( tako svetovala.

Pa obe menita;((,;(( da denar pri sponzorjih raste na drevesu...

Sem ti popravil vejice, vsaj dve sta ti manjkali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Goody ::

LOL zmaugy, slovenščina iz OŠ? Si že mal pozabu?

zmaugy ::

Jaz nisem in se nisem hotel s tem ukvarjati. Ampak - če si že ponudil (očitno ni drugih argumentov)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Goody ::

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience."
- Mark Twain

moja napaka, over and out

zmaugy ::

Da ne bo pomote, teli smeškoti ;(( so tam, kjer sem v tvoj zapis postavil manjkajoče vejice.

Ja, tvoja napaka, tako pri vsebini, kot pri ad hominem napadu, kjer si demonstriral napako, ki si jo očital drugemu.
Jasno je, kaj temu sledi.

sheeshkar ::

Goody je izjavil:

OK, še zadnjič: Masi ali Masijev odvetnik je trdil da je šlo za predlog in za 15K in ne za 90K kot trdi SZ. Če za prvo lahko verjamemo (ker drugega dokumenta nimamo) pa je drugo kaj? Lej res sem mi ne da več, vernike se pač ne da prepričat z argumenti.

Zaradi Massijeve "slovenščine" definitivno ni JASNO, da je predlagal 15k za vsakega sponzorja posebej. Povsem možno je, da je predlagal 15k od vseh sponzorjev skupaj (ampak verniki SZS so pač čustveni in ne znajo brati). Poleg tega so našteti štirje sponzorji, ker z dvema je že dogovorjen, torej koliko je 4x15?

V vsakem primeru pa je definitivno jasno, da je šlo za poslovna pogajanja, kjer je podal svoj predlog. SZS pa je to podlo izkoristila ter javnost zavajala s tem, da je Massi dal ULTIMAT in da ZAHTEVA 90k evrov, namesto da bi se kot vsaka normalna institucija pogajali naprej, ali pa preprosto rekli, da ne želijo Tine Maze na Zlati lisici.

zmaugy ::

Ej, točno to. Namesto da so pritlehno udarili po Tini še enkrat "za slovo", bi pač zbrali toliko poguma in Tini rekli da je pod temi pogoji ne želijo v dresu reprezentance.
Umazano in podlo maščevanje za to, ker je vsem pokazala koliko je kdo vreden v resničnem svetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

D3m ::

Toliko komplikacij zaradi ene ponudbe še nisem doživel.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Goody ::

sheeshkar je izjavil:

Goody je izjavil:

OK, še zadnjič: Masi ali Masijev odvetnik je trdil da je šlo za predlog in za 15K in ne za 90K kot trdi SZ. Če za prvo lahko verjamemo (ker drugega dokumenta nimamo) pa je drugo kaj? Lej res sem mi ne da več, vernike se pač ne da prepričat z argumenti.

Zaradi Massijeve "slovenščine" definitivno ni JASNO, da je predlagal 15k za vsakega sponzorja posebej. Povsem možno je, da je predlagal 15k od vseh sponzorjev skupaj (ampak verniki SZS so pač čustveni in ne znajo brati). Poleg tega so našteti štirje sponzorji, ker z dvema je že dogovorjen, torej koliko je 4x15?

V vsakem primeru pa je definitivno jasno, da je šlo za poslovna pogajanja, kjer je podal svoj predlog. SZS pa je to podlo izkoristila ter javnost zavajala s tem, da je Massi dal ULTIMAT in da ZAHTEVA 90k evrov, namesto da bi se kot vsaka normalna institucija pogajali naprej, ali pa preprosto rekli, da ne želijo Tine Maze na Zlati lisici.


LOL:

"da da vsak sponzor ki je na dresu: Petrol,Amicus, NLB, Argeta...sem koga pozabil sigurno 15.000€"

Kolk je sponzorjev pa jaz ne vem, ampak glede na napisano gre za minimalno 5 *15000K (z energia pura je menda Masi kot prav sam že sam dogovorjen), pa sam Masi pravi da je sigurno koga pozabil. Tako da do the math...Pa še to, glede na to da se je z enim sponzorjem že direktno dogovarjal (sam priznava) pije vode tudi to kar trdi SZ da je Masi pritiskal na sponzorje.

Ne vem, a ti naj še narišem? (sem sicer sam nase jezen da še sploh odgovarjam, ampak tele vaše nelogičnosti, pa stalno iskanje izgovorov me res jezijo - brezveze vem)

Zdaj če hočeš verjeti da Masi/Tina ne vesta kaj pomeni "da, da VSAK...sigurno 15K" pol pa verjemi, kaj ti jaz morem

Invictus ::

Za te velike firme je 15k denarja pi**in dim. Če ga pa nimajo, naj se pa ne gredo nekih sponzorstev.

V resnici gre za drobiž, samo Slovenceljnu se to zdi velik denar za en nastop. Ker ne zna razmišljat drugače. Ker ne ceni vloženega dela in mu je blagovna znamka španska vas. Omejeno in zahojeno.

SZS bi lepo rekla, damo Tini 10k keša, pa basta. Tako bi ji pol pobrala država :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

sheeshkar ::

Goody je izjavil:

LOL:

"da da vsak sponzor ki je na dresu: Petrol,Amicus, NLB, Argeta...sem koga pozabil sigurno 15.000€"

Kolk je sponzorjev pa jaz ne vem, ampak glede na napisano gre za minimalno 5 *15000K (z energia pura je menda Masi kot prav sam že sam dogovorjen), pa sam Masi pravi da je sigurno koga pozabil. Tako da do the math...Pa še to, glede na to da se je z enim sponzorjem že direktno dogovarjal (sam priznava) pije vode tudi to kar trdi SZ da je Masi pritiskal na sponzorje.

Ne vem, a ti naj še narišem? (sem sicer sam nase jezen da še sploh odgovarjam, ampak tele vaše nelogičnosti, pa stalno iskanje izgovorov me res jezijo - brezveze vem)

Zdaj če hočeš verjeti da Masi/Tina ne vesta kaj pomeni "da, da VSAK...sigurno 15K" pol pa verjemi, kaj ti jaz morem

LOL LOL LOL (a delam prav?)

S čim je PRITISKAL na sponzorje? Ravno sponzorji so tisti, ki lahko povsem brez problema rečejo, "spizdi pohlepna prasica, mi ti nismo dolžni nič". Torej, s čim je pritiskal na njih? Jim je grozil s pištolo? Da se bo poscal na konferenčno mizo? Zakaj torej ti bogi sponzorji niso nastopili skupaj s SZS in razkrili s čim tako pritiska nanje? Zakaj se je Massi lahko z enim očitno že dogovoril (eden pa že tako ali tako sponzorira Mazejevo tudi, BTW, ko ne tekmuje)?

Pa tudi, dajmo se nehati sprenevedati, da je problem številka 90k. Takšni kot si ti, bi imeli probleme, tudi če bi bila 10k (važno, da je vsaj petmestna, ker tam nekje je meja, kjer nekateri glupi slovenci izgubijo razsodnost).

koyotee ::

To je zrelo za zaklep.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zmaugy ::

In nič ne razburi Slovenčka bolj kot to, da nekdo dobi več denarja, kot ga ima sam. Garantiran recept za uspeh character assasination dejanj v slovenskem prostoru.
Ampak očitno tokrat ni šlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Goody ::

A zdej se gremo pa že moving target...Ko praktično ni več argumentov proti temu da je Masijeva stran lagala o številki, pa začnemo relativizirat številko, pa govorit o pritiskih pa o pičkinem dimu itd...

Sem že večkrat rekel ampak zdej pa RES ;) dost. Fajn se mejte. Pa na lisico ne pozabte it.

PacificBlue ::

Haha, kako si ti prismojen cink44. Saj smučarska zveza razen v obdobju Lovšeta ni kaj pomagala finančno Tini, kvečjemu ji je bila ovira, zato je šla tudi na samostojno pot. In potem želiš, da smučarska zveza nosi zasluge za Tinine uspehe? Sigurno more obstajati vsaj neka kompenzacija, tudi kar se sponzorjev tiče. Ni čudno, da imamo tako stanje v državi, ko so ljudje tako neumni. Sem eden redkih tule gor na forumu, ki je v živo navijal za Tino, tudi v tujini in ko en kekec, kot si ti, piše take bedarije..za kozlat no.

koyotee ::

Kaj hoces povedat s tem, ko si navijal za tino?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zmaugy ::

Goody je izjavil:

A zdej se gremo pa že moving target...Ko praktično ni več argumentov proti temu da je Masijeva stran lagala o številki, pa začnemo relativizirat številko, pa govorit o pritiskih pa o pičkinem dimu itd...

Sem že večkrat rekel ampak zdej pa RES ;) dost. Fajn se mejte. Pa na lisico ne pozabte it.


Pa vejice treniraj.>:D

D3m ::

90k je BMW M5 od direktorja.

Drobiž.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

Katerega?

D3m ::

Belega F10. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

sheeshkar ::

"Prevečkrat sem zaradi preobilice dela dovolil, da mi ljudje streljajo v hrbet. Zdaj bom vztrajal pri razčiščevanju. Tudi četrtkov nastop direktorja Križana je bil nesprejemljiv. Od 'opravičila za lapsus', česar si odgovorna odrasla oseba ne more privoščiti, do črnjenja moje podobe. Da sem pritiskal na pokrovitelje, je namreč nova velika laž. Govoril sem le z gospodom Berločnikom s Petrola in ga vprašal, če ga zanima prostor na Tininem dresu, če ne najdemo skupnega jezika z zvezo," pravi Massi, ki pa se z odgovornimi pri SZS strinja, da je treba najprej rešiti primer Tine Maze in Zlate lisice 2017.

Spajky ::

Evo predlog za shoW : Dvorana Tabor, boks meč Massi-Lovšin, sodnik D.Zavec, nagradni sklad onih 90k€ + % od prodaje vstopnic. Vstopnica 10€ s konzumacijo za en Heineken radler; za ST-ovce 10% popusta, pomožni sodniki moderatorji s tega foruma. Vip lože za 10x ceno. Prenos na TV z zamikom enega tedna!. Pred vsako rundo Tina v mini krilcu z napisom Milka v ringu se vrti z napisom na kartonu s številko runde.

Zmagovalec pobere neobdavčenih 90k€, poraženec pa obdavčeno ostalo od nagradnega sklada. Na posnetku meča (2 uri nedelja zvečer) se vrtijo cel cajt reklame, vseh ki plačajo ... potem pa še na RTV en šop oddaj s komentarji v naslednjem mesecu.

Volk sit in koza cela. Ala Hu Ak Bar - kruha in iger. (Seveda zaplemba vseh snemalnih naprav ostalim vključno s telefoni za čas eventa, da kaj ne lakne na Net (osebni pregled)...

Po eventu pa okoli dvorane stojnice z domačimi prigrizki in alkoholom v potokih, lokalnih pridelovalcev ... tudi ako se poveča družbeni proizvod :)) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...
««
9 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj Tina ni vredna nič več kot ostale smučarke in diskriminacija RTV-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6814057 (10884) Invictus
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945736 (35513) WarpedGone
»

Finančni vložki v vrhunski šport in nacionalna korist od tega

Oddelek: Loža
254842 (4637) judoka
»

Bo gospa petra majdič zavrnila državno odlikovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10324875 (21660) Utk

Več podobnih tem