» »

Ortodont

Ortodont

pijavka ::

Malo gledam po netu glede ortodontije. Iščem kakšnega dobrega ortodonta. Lokacija po Sloveniji ni tako važna. Ker sem seveda samoplačnik, vsak € šteje. Kakor sem uspel približno izvedete se stroški zdravljenja v Ljubljani večinoma gibljejo okoli 2000 € na posamezno čeljust. Drugod po državi pa velikokrat nisem našel napisanih cen.

Nekaj priporočil (Ljubljana), ki sem jih uspel najti:

dr. Kovačič, Ljubljana
dr. Pavšič, Orthos, Ljubljana
Leon Herman, Ljubljana
Zupančič, Ljubljana

NM:
Nekateri hvalijo SMILJKO FERLEŽ iz Novega mesta. Pravijo, da je med boljšimi v Slo in cenejšimi. Spet drugi pravijo, da je zelo draga. Je bil kdo zadnje čase pri njej?
MIRO GAŠPERŠIČ

Na Štajerskem pa:
Katja Arko Kampuš

Pozna kdo koga od njih? Zadovoljni?

Nekateri na forumih pišejo v stilu: "Kaj pa hodiš v Lj, jaz sem bil tam pa tam in je bilo precej ceneje!" Kako je sedaj s tem? (veliko je nekaj let starih tem)
Recimo na Gorenjskem, Štajerskem; Primorska, Notranjska, Koroška?

V večini primerov je potrebno plačati prvi pregled. Je kje brezplačen? (Baje v NM za študente, samo ne vem koliko je ta info resnična.)
Torej, vaše izkušnje, mnenja.

msjr ::

Evo, še eni, ne vem kako je tam, ampak več informacij ne škodi: http://www.stomatoestetika.si/

bzp ::

Gorenjska ima po mojih izkušnjah enake cene kot Ljubljana. Za na spisek ti pa dodajam Dentalspa, jaz sem zadovoljen.

ToniT ::

Poznam Katjo! Je v redu ortodontka. Pri njej si je dalo poravnati zobe kar nekaj stomatologov(pravzaprav stomatologinj).
Za cene pa ne vem....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

Slowenc ::

Recimo da imaš med zgornjima enkama 1,2mm razmaka, star si 12 let. Ali si samoplačnik, ali ti krije aparat zdravstvena zavarovalnica? V mislih imam fiksni aparat.
Skiny gate.

mojca ::

Če začneš k ortodontu hoditi pred 18. letom, ti stroške krije zdravstvena zavarovalnica.

Ted ::

Kolikor vem ti ZZZS krije stroške do 19-ega leta.
Mah...

Slowenc ::

A pa ti krijejo tudi stroške za fiksni aparat - zvezdice al kako se imenujejo?
Sprašujem zato, ker je ravno danes sodelavec spraševal, če kdo pozna kakšnega ortodonta - ket tam kjer je bil, so hoteli 5000€ za aparat. Vprašal jih je tudi, ali jamčijo, da bo aparat pomagal, odgovor je bil da ne. Matr, dobri so, človek naj plača 5000€, potem pa recimo da ne pomaga jim nič ne moreš. Res dober sistem.
Skiny gate.

gendale ::

pomoje ti krijejo stroške za najcenejšega, ki naj bi zadovoljivo odpravil tvoje težave

če pa hočeš kaj več (recimo tistega prozornega fiksnega), moraš pa doplačat
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kardiolog z čimkrajšo vrsto ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914770 (2666) mailer
»

Zobni aparat

Oddelek: Loža
309048 (6630) Rias Gremory
»

Ortodont in aparat

Oddelek: Loža
144057 (3633) ToniT
»

Fiksni zobni aparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5316660 (15259) gruntfürmich
»

Ortodont in čakalna doba

Oddelek: Loža
114283 (3935) T0RN4D0

Več podobnih tem