» »

Ortodont in aparat

Ortodont in aparat

Nocloud ::

Živjo,

zanima me, če kdo pozna kakšnega dobrega in cenovno ugodnega ortodonta?
Rad bi vprašal kako je z uporabo aparata pri mojih letih. Star sem 24 let in nevem ali sem prepozen za uporabo aparata.

Rad bi si poravnal sprednje zobe, da bi bil moj nasmeh bolj pogost in lepši :)

Lep dan

stalker ::

Leta niso ovira. Soseda je pri 55 letih prvič nosila aparat in sedaj ima zobe lepo poravnane.

Ganon ::

Najprej bi bilo dobro, da poveš, iz katere regije prihajaš in kako daleč si se pripravljen voziti.

Nocloud ::

prihajam iz Štajerske, pripravljen sem se voziti do Ljubljane oz. njene okolice.

bela120 ::

Sem isto stara kot ti pa imam tudi krive zobe ne veliko ampak meni osebno je važno ,da imam zobe zdrave ravnost meni ni pomembna

fikus_ ::

Če greš samoplačniško, se pozanimaj za ortodonta na Hrvaškem.

Ganon ::

Nocloud je izjavil:

prihajam iz Štajerske, pripravljen sem se voziti do Ljubljane oz. njene okolice.


Aha. Jaz sem hodil k nekomu na Dolenjskem.

Nocloud ::

bela120 je izjavil:

Sem isto stara kot ti pa imam tudi krive zobe ne veliko ampak meni osebno je važno ,da imam zobe zdrave ravnost meni ni pomembna


Tudi meni je bolj važno, da mam zdrave ampak imam res velik razmak spredaj in bi ga rad vsaj malenkost zmanjšal.

fikus_ je izjavil:

Če greš samoplačniško, se pozanimaj za ortodonta na Hrvaškem.

Bom, hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nocloud ()

freesty ::

Sel v Zagreb. Placal okoli 1800 za zgornji in spodnji lok. Gre pa za Damon braces, ki so drazji. Po 1 mesecu sem ze imel ravne zobe. Dlje sem nosil, da se mi je utrdilo in zato, ker mi je mogla se celo celjust malo razsirit.

Zadovoljen. Zdaj me je edino strah dat dol, se bojim, da mi bodo sli zobje nazaj na stari tir.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

iDare ::

A ni tako, da dobiš eno žičko na notranji strani zob, da ti ne skočjo nazaj?

FTad ::

bela120 je izjavil:

Sem isto stara kot ti pa imam tudi krive zobe ne veliko ampak meni osebno je važno ,da imam zobe zdrave ravnost meni ni pomembna


verjetno se tipi kar limajo nate, ko se jim nasmeješ....

horsemask ::

Na hvaskem : vinica galekovic ambulanta , majo za pol cenej kot v slo, priporocam

Alien123 ::

Jaz sem star 26, naslednji tedn grem si po odtis zob k ortodontu :D dobim pa delni aparat za pol leta, cena je pa manj kot 800€.. na hrvaško jaz ne bi hodil..

borisk ::

moja žena hodi k https://ortodoncija-ivanec.hr/
Zelo zadovoljna, predvsem kar se tiče odnosa, pa tudi cene, ker ni nekih skritih stroškov, je "na ključ". tudi zobozdravnica pri nas je rekal da zelo lepo dela.


lp, boris

ToniT ::

V vsakem primeru si samoplačnik, ker si že prestar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zobni aparat

Oddelek: Loža
309145 (6727) Rias Gremory

mlada zobozdravnica , bi zaupali? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8816962 (13843) shadeX
»

Fiksni zobni aparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5316723 (15322) gruntfürmich
»

Ortodont in čakalna doba

Oddelek: Loža
114304 (3956) T0RN4D0
»

državni zobozdrvaniki "mesarji"?

Oddelek: Loža
4810516 (7922) RejZoR

Več podobnih tem