» »

bolha.com - počasna

bolha.com - počasna

shadeX ::

že kar nekaj časa opažam da bolha.com dela izjemno počasi. Razumel bi ( pa še to ne ) da bi malo bolj počasi delovala v večernih urah, vendar mi deluje počasi vedno, ob kateremkoli času dneva. Tudi ko grem s telefonom gor mi ravno tako dela počasi ( nima veze ali sem z wlan ali pa z HSDPA). Zakaj je tako počasna in ali tudi vam odpira tako počasi??

tilenmpower ::

zdravo, lihkar brskam po njej dela dobro :)

shadeX ::

ok svašta pole. Doma na 2pcjih + z hitrim mobilnim internetom mi deluje počasi. lol.. in to je EDINA stran, ki mi za iskanje porabi 20sekund. mah...

compaq ::

Tudi meni včasih deluje počasi, včasih pa hitro, odvisno od ure. Pač veliko uporabnikov brska po njej

shadeX ::

Očitno bi veliko ljudi danes rado dobilo bolhe. :PPPP

John Doe ::

Zdravo,

tudi meni dela bolha zelo počasi. Sem danes poskusil objaviti oglas in je mlelo kakih 5 minut, potem sem vse skupaj zaprl. Je možno, da ima kakšno zvezo z nastavitvami na računalniku?

69charger ::

Niti ne,bolha dela zadnje dva tedna obupno.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

alessio2 ::

To pa že načenja živce.
A kdo ve kaj se z Bolho dogaja?

stock ::

Dež, se je dogajl.. Posledično je več ljudi doma in brskajo po spletu.

Pa na bolhi še ni tako hudo, če kdo prebira Avto.net heh tam je šele zabava, vsak petek in ob sobotah zvečer.

shadeX ::

Ma kaj govorite. Take strani kot so bolha in avto.net imajo veliko obiskovalcev in ker se ustanovitelji teh strani tega zavedajo sem prepričan, da imajo na voljo zadosti povezave za vse.

Meni bolha na domačem računalniku dela obupno ( na vseh domačih računalnikih - razen na telefonu ), medtem ko mi na istem prenosniku pri punci na njenem omrežju dela odlično.

blackbfm ::

sej ni čudno da slabo dela, če pa nalaga cel shitload stvari s strežnika:P

lahko probaš z mobilno verzijo

http://m.bolha.com

amigo_no1 ::

Meni bolha na domačem računalniku dela obupno ( na vseh domačih računalnikih - razen na telefonu ), medtem ko mi na istem prenosniku pri punci na njenem omrežju dela odlično.

ISP-ji so kateri ?

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

amigo_no1 je izjavil:

Meni bolha na domačem računalniku dela obupno ( na vseh domačih računalnikih - razen na telefonu ), medtem ko mi na istem prenosniku pri punci na njenem omrežju dela odlično.

ISP-ji so kateri ?


Sam doma imam AMIS, vendar to se je dogajalo tudi ko sem imel SIOL. Punca ima kabelsko, gorica!

alessio2 ::

Meni je zdaj, ko sem šel na Bolha.com odpiralo prvo stran cca 30 sekund. Pol ko klikam po sajtu gre malo bolj človeško skozi.
Čez par sekund naredim en search in spet 10-15 sekund. Kar je pa skeširano zgleda, da uspe hitro poslat.
ISP T-2 obala.
A komu normalno dela?

shadeX ::

Nevem kaj je narobe ampak če več ljudem ne dela normalno, z različnimi ISPji potem morajo na bolhi nekaj poštimat. Mi nismo nič krivi.

blackbfm ::

meni trenutno normalno dela, lag je nekje 1-2s, t2 lj okolica

francek1 ::

Ma vlači se že lep čas, ker so gor nabili toliko šita, da je obupno. Lastniki so očitno požrešni na denar in ga ne dajo za pošten strežnik. Komaj čakam, da polno zaživi mešetar.com, ki je svetlobno leto pred Bolho, kar se urejenosti in funcionalnosti tiče.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

shadeX ::

francek1 je izjavil:

Ma vlači se že lep čas, ker so gor nabili toliko šita, da je obupno. Lastniki so očitno požrešni na denar in ga ne dajo za pošten strežnik. Komaj čakam, da polno zaživi mešetar.com, ki je svetlobno leto pred Bolho, kar se urejenosti in funcionalnosti tiče.


Zanimiva stran, ta mešetar :D

technolog ::

Ja, mešetar se super, ampak se jim razvoj daleč prepočasi premika.

shadeX ::

Pomoje potrebujejo samo malo reklame :P

Veron ::

zadnje čase vidim tole zelo pogosto...
 bolha vedno dela :)

bolha vedno dela :)

shadeX ::

Tudi jaz. Največkrat vidim tole ko želim iti na naslednjo stran.

Veron ::

jup, pa za foro napišem bolhi mail in mi odgovorijo naj posodobim SW (brskalnik, flash, java) pa naj zbrišem zgodovino brskanja.
Sm jim odpisal, da je tole server-side težava, tko da nima veze z mojim brsklanikom :)

shadeX ::

Veron je izjavil:

jup, pa za foro napišem bolhi mail in mi odgovorijo naj posodobim SW (brskalnik, flash, java) pa naj zbrišem zgodovino brskanja.
Sm jim odpisal, da je tole server-side težava, tko da nima veze z mojim brsklanikom :)


Očitno imajo veliko smisla za humor. No ja , tudi to je nekaj, ampak sigurno ne pripomore k boljšemu delovanju bolhe. Uglavnem mene to živcira da mi stalno meče tisto sliko ven.

Veron ::

In odgovor, da je to server-side pa je...
Pozdravljeni,

obveščamo vas, da od včeraj na bolha.com potekajo vzdrževalna dela oz. nadgradnja sistema, zato občasno prihaja do motenj v delovanju sistema. V primeru, da se vam stran ne odpre ("Uuups storitev trenutno ni na voljo") pa vam svetujemo, da stran osvežite s hkratnim pritiskom tipk "Ctrl" in "F5". Omenjena zadeva se že razrešuje in bo odpravljena v najkrajšem možnem času.

Upam, da res

shadeX ::

heh, vzdrževalna dela? ma koliko časa že, ker meni to dela že vsaj 2 tedna.

T101 ::

Če kaj pomaga izklopi adblockerje ko brskaš po bolhi? l.p.

Veron ::

ne! :))
drugače pa takrat ko pokaže to napako, je enaka napaka tudi v FF, pa ni nobenga addona

Halfdead987 ::

Meni dela bolha odlično..Imam pa takšne probleme z FBjem.

gantarbl ::

Men na Mozilli sploh ne odpre (bela stran nalaga u 3PM, potem pa error), na IE mi vsaj odpre čeprav ob letu osorej.
Ne vem, a je stvar kakih nastavitev al kaj za en hudirček?

Hayabusa ::

Meni dela bp, uporabljam FirefoxPortable http://portableapps.com/apps/internet/f... .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935394 (12747) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

Mešetar.com [razvojno-beta testiranje] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24737985 (23768) opeter
»

Blokiranje naslovov strani

Oddelek: Omrežja in internet
204435 (2478) clancy

Več podobnih tem