» »

komponente za novi pc

komponente za novi pc

dree ::

pozdravljeni.
imam namen kupiti nov računalnik po delih..računalnik bo v glavnem služil za igranje iger. spodaj sem dodal sliko in me zanimajo vaša mnenja ter če vse paše skup, da bo vse normalno delovalo..precej me zanima če se mi splača zdaj kupovat ali naj še malo počakam da se kaj poceni?


69charger ::

Disk verjetno že maš? Tole se splača kupit trenutno,nimaš kaj čakat. Ampak če misliš kupit še disk bo pa žal tole napačen čas za nakup ker so svinjsko dragi. Konfiguracija je top za ta denar.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

hojnikb ::

Vzam kak bolši napajalc..
#brezpodpisa

dree ::

hojnikb je izjavil:

Vzam kak bolši napajalc..


misliš 700/750 W ali drugo firmo?

TOP ::

vidm da si si zamislu arctic hladilnik,jst sm ga kupu dobr tedn nazaj in je res hud,tle sm ga kupu: http://www.ttc.si/a/1694_Hladilnik-za-p... zdej majo se dodatn popust 10% tko da poglej ce majo se ksno drugo komponento zate.

Hud je ma samo izgled in drugo nič,za tale denar dobiš Mugen 3 ki hladi veliko bolje kot tale.

dree ::

Tud jst sm gledu tega mugen 3,sam arctic je biv 15€ cenej pa še 2 venta ma,enga manjšga direkt na procu,jst sm za enkrat zlo zadovoln :)


ni arctic glasen?

dree ::

kaj pa pravite na te komponente? ali je grafična dovolj dobra za najnovejše igre (bf 3, batman, skyrim..)? vzel sem gtx550 prej je pa bila gtx560



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU hladilnik (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24851821 (1117) freesty
»

Sestavljam Računalnik, prosim za pomoč !

Oddelek: Pomoč in nasveti
472844 (1594) barocco
»

Kater cfg 2011 ali 1155

Oddelek: Kaj kupiti
422900 (2571) Janac

Več podobnih tem