» »

pioneer dvr-a05

pioneer dvr-a05

svejk ::

zanima me ce ima ze kdo ta novega pionercka, ki naj bi dvd spekel v 15 ih minutkah. objavlja se celo zanimiva cena 69900sit. kje ? (ja nek casopis ga ima)

SasoS ::

Pioneercka imam, dobil sem ga za 75K (retail box verzija). Dela solidno, problem je pa z mediji! Namreč...že z 2x mediji je pri nas križ! Zadnje par dni sem letal naokoli pa nisem nikjer najdu. Cheap, noname medijev pa sploh ne peče, v najboljšem primeru pa samo 1x. 4x medijev (razen tistega v škatli) pri nas, kolker jaz vem, še ni za dobit...

svejk ::

kaj pa tam kjer si ga kupil, ali pa generalni uvoznik jih tudi nima?

svejk ::

poglej tule http://mimovrste.domenca.com/trgovina/i... kjer imajo kar dva razlicna modela medijev, oglej si ....

SasoS ::

Nope, zmanjkalo, ravno zaradi Jokerjeve akcije :D. Drugače pa...če se zanimaš za pekač...vsi imajo v firmwaru vgrajeno katere znamke DVD-jev lahko pečejo s kakšno hitrostjo. In sem prepričan da Nashua ni med njimi :D. Poleg tega je pa predrag...Če dobiš Maxella (ki so eni najboljših medijev btw) za 990, potem ne dam 1.700 za Nashuo. Saj ne rečem...sej imajo povsod kakšn prazen medij ali 2, samo ne take kvalitete in za tako ceno kot bi jaz želel...

G[e]c ::

Se maxle da pect z 2x hitrostjo na a05 enoti. Sam glih gruntam ce bi kupu 50 komadov za 36k sit pa -ddv pa te pride 600 sit komad kar je zelo ugodno. Sam za 2x speed nisem preprican da dela treba it probat.

Lime ::

Pioneer A05 je v USA že po 200USD, DVR-105 OEM 190USD. DVD-R mediji že po 0.99USD, DVD-RW po 1.49USD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lime ()

krneki ::

A Lhko link kje majo DVR-105 po 190$, ker en moj kolega v US glihkar kupuje?

bezerk ::

ce koga zanima imam nekaj spindlov po 25 komadov RITEKG03 medijev viska.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD mediji

Oddelek: Kaj kupiti
292117 (1493) TheHijacker
»

Kje se dobi visoko kvalitetne DVD-R medije 4x?

Oddelek: Kaj kupiti
251853 (1316) BaRtMaN
»

Katere DVD-R/+R medije ?

Oddelek: Kaj kupiti
231506 (1211) Wolverine
»

DVD-R ali DVD+R?

Oddelek: Kaj kupiti
121223 (1052) krneki
»

DVD pekač: Pioneer ali TEAC

Oddelek: Kaj kupiti
181265 (1040) krneki

Več podobnih tem