» »

Računalnik

Računalnik

Twixz ::

Pozdravljeni spet.

Javljam se znova, z računalnikom, ki ne deluje sploh tako kot bi moral. No, uglavnem, ne vem kje je problem, pa vas prosim za pomoč. Imam Inter Core Duo E8400 3.0 Ghz, nVidia GF GTS 450, 4 gb rama, 550W napajalnik. Računalnik je danes prestal teste za ram, za disk, za procesor, grafična je bila posodobljena, bil je počiščen, temperature so pod 50°. Ko sem že skroaj obupal, sem s svojim antivirusom AVG temeljito pregledal računalnik. Našlo mi je 9500 threadov, ki so omejevali oz. slabšali hitrost interneta, računalnika, njegovo delovanje in brez razloga zasedali disk. Dal sem popraviti oz. zbrisati vseh teh 9500 threadov in na novo pregledati. No, po slabih dveh uricah sem se rešil vseh threadov in končno, misleč da bo vse v redu zagnal League of Legends. Ampak mi latency oz. pinga nabije na 1000. Seveda sem tudi igre sprobal in kaj sem ugotovil? Da isto brejka, kot je prej. Zdaj pa res ne vem, a je problem v procesih ali kaj? Zagnal sem upravitelja opravil, pa mi vrže ven samo uporabnike, ne procese in nič.

Res, prosim za pomoč.

Metulj-1 ::

Jah verjetno veš da je najbolša rešitev sveži OS.

Twixz ::

Se mi je zdelo, da bo tudi to treba nardit. No sej, vidim da res ni druge. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ranljivost Amd in Intel procesorjev

Oddelek: Strojna oprema
403890 (3231) FireSnake
»

CUDA na splošno in zmogljivost

Oddelek: Programiranje
234304 (3356) pegasus
»

Windows zazna le 4 jedra? Fx 8***

Oddelek: Strojna oprema
181443 (982) WarpedGone
»

[C/C++] pointerji in reference

Oddelek: Programiranje
111996 (1820) Matako
»

[C++] threading in random, dostop do rama

Oddelek: Programiranje
5921 (814) popec

Več podobnih tem