» »

A se lahko prestaviš v drugo šolo

A se lahko prestaviš v drugo šolo

Tatmrmm ::

Po končanem 1. letniku? Mislim a lahko prestaviš šolo in nadaljuješ v 2. letnik ali moraš čisto od začetka?

jest10 ::

Lahko.
Je pa odvisno o kateri šoli to govoriš. Če je isti program ni nobenih težav. Če se program razlikuje, je potrebno narediti kakšen diferencjalni izpit.
Če se gre to za fax, pa je večinoma potrebno začeti s prvim letnikom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Tatmrmm ::

jest10 je izjavil:

Lahko.
Je pa odvisno o kateri šoli to govoriš. Če je isti program ni nobenih težav. Če se program razlikuje, je potrebno narediti kakšen diferencjalni izpit.
Če se gre to za fax, pa je večinoma potrebno začeti s prvim letnikom

Explain :)

jest10 je izjavil:

Lahko.
Je pa odvisno o kateri šoli to govoriš. Če je isti program ni nobenih težav. Če se program razlikuje, je potrebno narediti kakšen diferencjalni izpit.
Če se gre to za fax, pa je večinoma potrebno začeti s prvim letnikom

Aha. To bo zvenelo smešno, ampak prestavil bi se iz zdravstvene na računalniško. Na zdravstveno sem se vpisal zaradi mame in sem mislil, da bom lahko zdržal(nočem se pritoževati ali govoriti kako hudo mi je, ker vem da bi lahko bilo veliko huje), vendar me je to zanimalo že od 7. razreda, tako, da resno razmišljam, da bi se prestavil, kljub mamini nepodpori.

PS: Vem, da sem enkrat pisal na tem forumu ,da bi želel postati zdravnik, vendar sem to rekel, zato, da bi "prove a point", vendar vem, da tudi eče bi si to želel, ne bi imel šanse

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tatmrmm ()

Blinder ::

kako pa je s temi zdravstvenimi? vsakega na dnevu odprtih vrat napumpajo, da bo postal dr.house, pol na koncu človk konča kot medicinska sestra?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Tatmrmm ::

Blinder je izjavil:

kako pa je s temi zdravstvenimi? vsakega na dnevu odprtih vrat napumpajo, da bo postal dr.house, pol na koncu človk konča kot medicinska sestra?

lej ne, vem da mi manjka inteligence, poznam dovolj sebe, da vem, da nimam šanse, da bi postal zdravnik, vpisal sem se zaradi izsiljevanja iz strani družine.

Blinder ::

Tatmrmm je izjavil:

Blinder je izjavil:

kako pa je s temi zdravstvenimi? vsakega na dnevu odprtih vrat napumpajo, da bo postal dr.house, pol na koncu človk konča kot medicinska sestra?

lej ne, vem da mi manjka inteligence, poznam dovolj sebe, da vem, da nimam šanse, da bi postal zdravnik, vpisal sem se zaradi izsiljevanja iz strani družine.


ni blo usmerjeno čisto na tebe :) če bi js šel na zdravstveno bi si predstavljal, da bom postal zdravnik kirurg neki takega. pol pa na enga zdravnika najbrž je 10 medicinskih sester/bratov. tko da redkim uspe
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

smoke ::

Tatmrmm je izjavil:

Blinder je izjavil:

kako pa je s temi zdravstvenimi? vsakega na dnevu odprtih vrat napumpajo, da bo postal dr.house, pol na koncu človk konča kot medicinska sestra?

lej ne, vem da mi manjka inteligence, poznam dovolj sebe, da vem, da nimam šanse, da bi postal zdravnik, vpisal sem se zaradi izsiljevanja iz strani družine.


Če ti manjka inteligence boš tut na računalniškem faksu bolj težko shajal :)

sirotka ::

Blinder je izjavil:

kako pa je s temi zdravstvenimi? vsakega na dnevu odprtih vrat napumpajo, da bo postal dr.house, pol na koncu človk konča kot medicinska sestra?


V naši prečudoviti deželici ne moreš iz na med. faks iz zdravstvene, lahko gredo samo iz gimnazije, če se ne motim... Glup sistem...

5er--> ::

Seveda lahko greš. Tudi brez gimnazije. Le splošno maturo rabiš. ;)

sirotka ::

5er--> je izjavil:

Seveda lahko greš. Tudi brez gimnazije. Le splošno maturo rabiš. ;)

No, sej to sm mislu:)

5er--> ::

Lahko greš tudi kot vzporedni vpis, ko si npr. četrti letnik zdravstvene (fakultete).

opeter ::

Hehe, eden mojih nekdanjih sošolcev je vedno hotel postati ginekolog. Na koncu je šel na teološko.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gendale ::

če hočeš bit zdravnik se ti pri nas najbolj splača gimnazija->mf, na ostale načine samo zgubljaš čas

>Hehe, eden mojih nekdanjih sošolcev je vedno hotel postati ginekolog. Na koncu je šel na teološko.
no to še ne pomeni da ne bo gledal telesnih odprtin
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Bananovec ::

gendale je izjavil:

če hočeš bit zdravnik se ti pri nas najbolj splača gimnazija->mf, na ostale načine samo zgubljaš čas

>Hehe, eden mojih nekdanjih sošolcev je vedno hotel postati ginekolog. Na koncu je šel na teološko.
no to še ne pomeni da ne bo gledal telesnih odprtin

To je želja mnogih. samo če ti misliš gledat odprtine od vsake, se ti pomoje tako zagabi, da še one doma ne moreš gledati.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

mojca ::

Če si zdaj v prvem letniku in si trdno prepričan, da želiš na računalniško, ti toplo priporočam, da se prepišeš takoj in ne čakaš konca letnika. Sicer se moraš zavedati, da boš moral do kar nekaj časa garati kot živina (sicer utegneš imeti resne probleme), da boš nadoknadil zamujeno, bo pa dosti lažje zdaj kot na horuk narediti vse diferencialne. Ne vem, ali ti bo ravnatelj dovolil prepis, je pa vredno vprašati.

Meni je bilo obupno gledati v bolnici: od celega razreda zdravstvene sta bila v razredu morda dva, ki jih je stvar zanimala, vsi ostali so delali z gnusom in govorili, da bodo šli študirat nekaj drugega. Sledi svojim sanjam. Starši te morda zdaj spodbujajo nekam, ker ti želijo dobro, na koncu pa boste vsi bolj srečni, če bo tebi všeč poklic. Meni ni žal, da sem pri izbiri šole kljub nasprotovanju vseh (od staršev, sorodnikov do staršev prijateljic) poslušala predvsem sebe.

Tatmrmm ::

mojca je izjavil:

Če si zdaj v prvem letniku in si trdno prepričan, da želiš na računalniško, ti toplo priporočam, da se prepišeš takoj in ne čakaš konca letnika. Sicer se moraš zavedati, da boš moral do kar nekaj časa garati kot živina (sicer utegneš imeti resne probleme), da boš nadoknadil zamujeno, bo pa dosti lažje zdaj kot na horuk narediti vse diferencialne. Ne vem, ali ti bo ravnatelj dovolil prepis, je pa vredno vprašati.

Meni je bilo obupno gledati v bolnici: od celega razreda zdravstvene sta bila v razredu morda dva, ki jih je stvar zanimala, vsi ostali so delali z gnusom in govorili, da bodo šli študirat nekaj drugega. Sledi svojim sanjam. Starši te morda zdaj spodbujajo nekam, ker ti želijo dobro, na koncu pa boste vsi bolj srečni, če bo tebi všeč poklic. Meni ni žal, da sem pri izbiri šole kljub nasprotovanju vseh (od staršev, sorodnikov do staršev prijateljic) poslušala predvsem sebe.

Hvala za tole :)



PS:
http://nikon1.nikonsvet.si/galerija/izd...


http://nikon1.nikonsvet.si/galerija/izd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tatmrmm ()

galu ::

Zanimivo mi je to, da 90% folka še vedno ne ve, da vpis iz srednje šole v fax temelji edino na rezultatu iz mature.
Lahko hodiš na srednjo pastirsko, si izbereš še 5. predmet in se vpišeš na fax za astronavta.
Tako to gre.

Gray_Warden ::

Galu...tega ljudje ne vedo preprosto zato, ker jim nihče ne pove.

Ko se nekdo vpiše na vzgojiteljsko, zdravstveno ali bilokatero srednjo šolo, dijaki mislijo da je to to. Da je to edina možna kariera, ki jo lahko imajo. Redko kateri potem spremeni smer in gre na kak drug faks.


Po drugi strani pa vem za primere, ko so se iz vzgojiteljske in celo _kozmetične_ vpisali na FRI...rezultat je bil seveda tragikomičen...faks so pustili daleč pred koncem 1. semestra saj enostavno niso bili navajeni na učenje.

Najboljša možna varianta je da se vpišeš na splošno gimnazijo kjer nabereš splošno znanje in nujno potrebne navade za učenje, potem pa greš na katerikoli faks želiš. epic win.

druga varianta pa je ta, da zaključiš srednjo šolo ki jo zdaj obiskuješ in greš potem na maturitetni tečaj na kakšno gimnazijo.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

balocom ::

Gray_Warden je izjavil:

Najboljša možna varianta je da se vpišeš na splošno gimnazijo kjer nabereš splošno znanje in nujno potrebne navade za učenje, potem pa greš na katerikoli faks želiš. epic win.


Če začneš z srednjo šolo, ki ima isto smer kot faks na katerega misliš it je verzija z gimnazijo brez veze :P, razen na področju predznanja (!) matematike.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

gendale ::

balocom je izjavil:

Gray_Warden je izjavil:

Najboljša možna varianta je da se vpišeš na splošno gimnazijo kjer nabereš splošno znanje in nujno potrebne navade za učenje, potem pa greš na katerikoli faks želiš. epic win.


Če začneš z srednjo šolo, ki ima isto smer kot faks na katerega misliš it je verzija z gimnazijo brez veze :P, razen na področju predznanja (!) matematike.

in na raznih matematikah pada večina ljudi v 1. in 2. letniku :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bivši in sedanji vegovci, kako je na vegovi?

Oddelek: Šola
436803 (5398) Meizu
»

Računalniška srednja šola

Oddelek: Šola
3011295 (8412) Halfdead987
»

Srednja šola za računalništvo in elektroniko

Oddelek: Šola
276921 (6332) amacar
»

Čopki in sponke na zdarvstvenih šolah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12220077 (17271) Pithlit

Več podobnih tem