» »

Coca Cola Vanilija

Coca Cola Vanilija

«
1
2

M-XXXX ::

Kje bi se tole dalo kupit? Po celem svetu imajo sam v naši kokoški ne :/ Leclerc ima samo Chery.

rdecaluc ::

Tukaj piše, da so jo zaradi slabe prodaje skenslal v VB, sklepam da tud EU potem. Spodaj je list.
Est modus in rebus. ,typos

kixs ::

Hmmm... kupis navadno in ji dodas nekaj kaplic arome vanilije. ;)

petrus ::

Kixs, verjetno se sploh ne zavedaš kako točna je tvoja izjava
ker dejansko se je tako s temi različnimi kola okusi začelo:

Long before its official introduction in 1985, many diners and drugstore soda fountains dispensed an unofficial version of Cherry Coke by adding cherry-flavored syrup to the Coca-Cola mix; this drink is called cherry cola.
vir Coca-Cola Cherry wiki prispevek
stati inu obstati

RejZoR ::

Tole s češnjo bi pa šlo. Vsaj meni osebno bolj kot vanilija. Vanilija paše v sladice, češnja pa tud ampak deluje enako osvežilno v pijačah. Vanilija pač ne.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

petrus ::

V ZDA so šli s temi okusi še korak dalje: Coca-Cola Freestyle

Avtomati z vsemi coca-cole izdelki plus mešanje svojih po meri.
stati inu obstati

M-XXXX ::

Meni je pred Clasic vse drugo. Mogoče malo kriva navajenost, sam po drugi strani sem Vanilijo v tujini po en mesec v eno šopal, pa mi je še zdaj enaa.

dzinks63 ::

Naroči iz tujine, če je ni več pri nas: npr.: Coca-Cola Vanilla 24

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Miha_T ::

Ja mi marsičesa nimamo. V US majo ful enih okusov cole in fante. Kkšna mi je mogoče bolš kot original v glavnem pa so kot original+sadni sirup.

Ravno ta link sem hotel prilimat kot dzinks63 :)
Bom pa jaz še iz .de

JamesBond ::

V leclecru jo majo.. samo meni je ogabna, naredil par požirkov pa vrgel stran :)

dzinks63 ::

Dober link, še malo večje plastenke, 12 x 1000 ml / Kiste: 15,40 €

sirotka ::

americangoodies :D Moram naročit steak omako in pop tarts in cheetos, upam da pošiljajo v slo...

kixs ::

petrus je izjavil:

Kixs, verjetno se sploh ne zavedaš kako točna je tvoja izjava
ker dejansko se je tako s temi različnimi kola okusi začelo:

Long before its official introduction in 1985, many diners and drugstore soda fountains dispensed an unofficial version of Cherry Coke by adding cherry-flavored syrup to the Coca-Cola mix; this drink is called cherry cola.
vir Coca-Cola Cherry wiki prispevek


Ja, meni je cisto jasno kako je s temi okusi, zato sem tudi napisal kaj lahko naredi. Sicer pa verjetno vseeno ne bo imela enakega okusa kot "original".

Danes je tako, da ima vecina kupljene/narejene hrane razne dodatke od ojacevalcev okusa do umetnih arom, ki so "enake naravnim".

Npr. tole podjetje, multinacionalka, ki je verjetno noben ne pozna,
http://www.givaudan.com/Flavours/Our+Ap...

dela vecino umetnih arom.

Pred kratim je bila o tem tudi oddaja v 60 minutes - tule je video:
http://www.skinnybliss.com/60-minutes-t...

Takle 'mamo :|

lp

papasmrk ::

Coca Cola z okusom Vanilije imajo v Leclercu, no vsaj imeli so jo nekaj časa nazaj....

Runnagain ::

Tam se zapazil tudi tisto z okusom češnje ;).

Lp, Runnaganin!!

M-XXXX ::

papasmrk je izjavil:

Coca Cola z okusom Vanilije imajo v Leclercu, no vsaj imeli so jo nekaj časa nazaj....

Kot sem že rekel v prvem postu. Ravno v Leclercu sem bil, Cherry imajo, vanilijo pa ne :/

UroĹĄ ::

M-XXXX je izjavil:

papasmrk je izjavil:

Coca Cola z okusom Vanilije imajo v Leclercu, no vsaj imeli so jo nekaj časa nazaj....

Kot sem že rekel v prvem postu. Ravno v Leclercu sem bil, Cherry imajo, vanilijo pa ne :/

kaj lahko poveš v katerem leclercu si jo našel ker sem bil ravnokar v ljubljani in je v leclercu nisem našel?

papasmrk ::

V leclercu lj, vendar nazadnje, ko sem bil malce pogledal za coca colo z okusom vailija in niso imeli več...
Morda čez kakšno leto ali dve spet dobijo to na police :)

Karen ::

Ja, pa včasih so imeli v Leclercu Colo Light Lemon, pa tudi tega ne uvažajo več. Klinc jih gleda, po tujini tega kolikor hočeš (tudi pepsi light twist), pri nas pa nikjer za dobit.

Venomus ::

Ste se zataknili za to vanilijo :)) Najprej probajte vse tiste francoske pijače, ki jih imajo v Leclercu zraven te Coca Cole, mogoče vam bo katera bolj všeč pa boste pozabili na vanilijo, ki je tako ali tako ni pri nas.

korenje3 ::

se res izplača dat 1,6 oz 2€ za 1,25L cocacole? navadna 1,5L je pa 0,98€ pa do 1,10€.(v leclercu). v mercatorju je navadna 1,4-1,6€.

Looooooka ::

Jst je ne bom pozabil.V ZDA sem jo vsakic pil in potem en teden kasneje optimisticno iskal pri nas.
Hmm...bi blo fino ce bi se v slo-tech forum originalni post dalo oznacit kot vprasanje pa da bi poster potem dolocil kateri reply je zadovoljiv odgovor...ostali bi se pa subscibral in bili obvesceni, ko pride do odgovora :)
Ker se bom pojedel ce nekdo najde to Coca Colo jst pa pozabim na post :P

Okapi ::

Jaz pijem Zero z dodatkom par kapljic vanilijevega koncentrata in je čisto OK. Se splača malo eksperimentirati;)

O.

Ganon ::

Zero ima tako ogaben okus po umetnih sladilih, da se mi obrne želodec po enem samem požirku. Upam, da je ne kupujete zaradi tega, ker "ne vsebuje sladkorja". Ker si delate še večjo škodo. Pijte klasično kokakolo, če že. Najboljša in najbolj zdrava je pa itak navadna voda.

korenje3 ::

Okapi je izjavil:

Jaz pijem Zero z dodatkom par kapljic vanilijevega koncentrata in je čisto OK. Se splača malo eksperimentirati;)

O.


cocacola zero je največji strup. ti jaz poznavalec povem, ker spijem 1,5l cocacole na dan.

v glavnem ko sem preskočil na zero, me je neki začel v jetrih in ledvicah bolet. v glavnem zelo nevarna reč.

po moje če bi pisal email v leclerc, bi verjetno začel ponujst še cocacola vanilla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Mesar ::

Cocacola zero je shit od okusa, drugač pa jaz nisem imel nek problemov s tem, da spijem mogoče 1 kozarec cocacole na mesec ali pa še to ne.
Your turn to burn!

fosil ::

Navadna Coca Cola je pa seveda kozarec zdravja.
Tako je!

Looooooka ::

lol :D

Okapi ::

Kot bi poslušal ene stare mame.;(( Voda je najboljša. Ampak ne sme biti premrzla.>:D

O.

Ganon ::

Okapi je izjavil:

Kot bi poslušal ene stare mame.;(( Voda je najboljša. Ampak ne sme biti premrzla.>:D

O.


Zaradi mene se lahko tudi s kislino nacejaš. Posledice boš nosil sam. ;)

Okapi ::

Ja, tudi z ortofosforno kislino sem si že pijačo delal. Kemija ftw:D

O,

Mesar ::

Kozarec cocacole na dan prežene zdravnika stran.
Your turn to burn!

ejga31 ::

Coca cola je najboljše čistilo za Wc :D, namesto varikine...

Mesar ::

ejga31 je izjavil:

Coca cola je najboljše čistilo za Wc :D, namesto varikine...


Misliš iz steklenice al pol ko jo prebaviš? Prebavljena ne čisti preveč dobro WCja, vsej po mojih izkušnjah ne.
Your turn to burn!

Furbo ::

Vsi pametni o cocacoli, sami pa verjetno vsak vikend totalka. Prioritete.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mesar ::

Furbo, ne sodi drugih po sebi.
Your turn to burn!

korenje3 ::

cocacola čisti wc tako dobro kot radenska ^^

Mesar ::

A sem jaz par let spustil al od kdaj se pijače uporabljajo za čiščenje WCjev?
Your turn to burn!

Rias Gremory ::

par let si spustil. baje kdaj tut avtoceste pucajo po nesrečah z colo ker fajn spuca svinjarijo in čreva dol z asfalta.
ni je čez colo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Mesar ::

Pol ko končajo s spucanjem pa to colo gor poližejo ne? Da ne gre v nič, ker je ni čez (ma)colo.
Your turn to burn!

Rias Gremory ::

da
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

rok86 ::

Če je kdo zainteresiran za nakup naj me kontaktira!

Mesar ::

rok86 je izjavil:

Če je kdo zainteresiran za nakup naj me kontaktira!

ČESA=!?!
Your turn to burn!

rok86 ::

Coca Cole Vanilija

Mesar ::

Ja v trogvini jo maš zakaj bi jo pri tebi kupoval? WTF
Your turn to burn!

rok86 ::

Veliko sreče če jo najdeš v kateri izmed trgovin pri nas :)

Mesar ::

Mislim, da sem jo nekje videl če ne pa je bilo pri bratih Hrvatih.
Your turn to burn!

Furbo ::

Zelo koristen si mesar...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Furbo ::

Kot kaže je bil tedaj prvi april. Če nimaš linka do CCvanilije ali zanesljive info, potem ne opletaj toliko.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Avenger ::

ja, ja, privezal so te k drevesu, pa jim ni blo treba ne plenic menjat ne gnojit

Sicer pa ne vem, kaj vidite v tem okusu, meni osebno vanilija sploh ni dobra, se mi zdi preveč tak vsiljen, nenaraven okus. Zakaj bi to tlačil v cocacolo pa res ne vem. Limona v cocacolo je pa genialno. Al pa še bolje cockta lime.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Coca Cola - sprememba okusa? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16623232 (16899) RejZoR
»

ameriške sladkarije

Oddelek: Loža
193725 (1863) [D]emon
»

Stvari, ki jih pri nas ni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11025243 (20561) [D]emon
»

Iscem 2 Sirupa (sirup iz melase, temen koruzni sirup)

Oddelek: Loža
136940 (5626) kmetek

Več podobnih tem