» »

Koliko hodite ven ?

Koliko hodite ven ?

1
2
»

kondezator ::

gendale je izjavil:

de199 je izjavil:

če greš vn v LJ itak porabiš min. 30€ (trola, vstopnina, pijače, hrana pozno zjutraj, taxi nazaj.. )

So pa tudi kraji v Sloveniji kjer se lahko za 10€ zabavaš celo noč.. (je potrebno malo vn iz LJ)...

da se tudi ceneje

meseščno za avtobus itak že maš, če si v lj

pijača - flaša vodke je mal manj od 10e in to deliš na 2 osebi, torej recimo 5e

vstopnina - daš tist e ali 2 za kmš

hrana - nekje 3e (če si študent si pa itak zmagal, ker razni bureki/kebabi so na bone zlo poceni)

pot nazaj - peš ali čakaš prvi avtobus

vse skupaj ~10e


Se podpišem pod tole :).
Jst že kakšen mesec nisem šel v kmš :), ponavadi predno grem žurirat se s kolegom napijema pr meni v študentu(razne vodke, pivo...), nato pa odjadrama v kakšen klub, kmš...

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Sicer odvisno koliko zapijeta (smešno eni niti za to nimajo) ampak za 15EUR in dve osebi, kaj potem pijeta? Pa kolko pride? A nena sixpack laškega pride okoli 5EUR ali še več? Nisem že en čas kupoval tako, da ne poznam cen na pamet, vem pa da po treh pivih nisem pijan, nekdo ki redno pije pa je še bolj trezen.

RockyS ::

Drugače rad pijem pivo ampak veni pa ne, mehur ne zdrži :)

0,7L vodke, 6 energyev pa je to to. Če prideš na kak happy hour -50% prideš ceneje skozi kot v trgovini.

Mesar ::

To bolj težko če je 40EUR namesto 80EUR, misliš, da dobiš neko ful hudo vodko tam? Itak najcenejšo :)

Vitez ::

Ni to malo brezveze, hodit vsak teden, pa čimceneje? Pol raje manjkrat, pa pošteno..

Mesar ::

Pa boš za tisti pošteno šparal 100 mesecev?

gruntfürmich ::

enostavno si ne morem (nočem) več privoščit da bi imel uničeno nedeljo zaradi žuranja, zato se praktično vsi moji izhodi v soboto končajo pred 24h. razen parih izjem.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gendale ::

Mesar je izjavil:

Sicer odvisno koliko zapijeta (smešno eni niti za to nimajo) ampak za 15EUR in dve osebi, kaj potem pijeta? Pa kolko pride? A nena sixpack laškega pride okoli 5EUR ali še več? Nisem že en čas kupoval tako, da ne poznam cen na pamet, vem pa da po treh pivih nisem pijan, nekdo ki redno pije pa je še bolj trezen.

hehe, ne bit n00b, za 15e dobiš 0.7 vodke/ruma, par pirov in še kak čips

oziroma veliko poceni vina, ampak je vodka imo boljša

če pa dva nista pijana od tega, pa imata bodisi vsak 150kg, ali pa pijeta vsak dan

Vitez je izjavil:

Ni to malo brezveze, hodit vsak teden, pa čimceneje? Pol raje manjkrat, pa pošteno..

odvisno kaj je zate pošteno oziroma kaj hoces dobit od večera

recimo meni je glavno, da se dobimo s kolegi, 'malo' spijemo, kj pojemo in to je to

tuki denar sploh ni problem, ker za 10e po osebi prideš čisto lepo skoz
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

KandazaR ::

Najboljše so vedno izpadle spontane zabave :))

detroit ::

gruntfürmich je izjavil:

enostavno si ne morem (nočem) več privoščit da bi imel uničeno nedeljo zaradi žuranja, zato se praktično vsi moji izhodi v soboto končajo pred 24h. razen parih izjem.

hihi jst se lahko pobaham/pograjam da nimam mačka ever:D Zbudim se vedno ko rožica no matter what, je pa res da me vsaka stvar prbije in je hitr mir (učasih 0,7jagra zdj pol tega ipd). Samo za 10€ it vn mi pa ne bo uspel:D Jagr ali vodka 16€, čeprav prešaltav na gin in kak mix sadja pri sebi doma kar je 12€ cca, in kaka runda uzun in je 30. V bistvu se ne spominm da bi cenej prišel čez. Hmm bolj kot ne 50€ če smo že imeli prevoz...ah ja ni čudnega, da zdj ne gremo več vn.
p.s. preferiram male feštice pri sebi in kaka glupa zabavna igra pol pa če je moč naprej vn
Skero

gendale ::

vodka ni 16e ampak pol tolk
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

detroit ::

ne vem kako vodko pijete gospodič. Ampak pol tolk so shitty poop sadne sok variante
Skero

Mesar ::

Torej navadna smirnoff vodka pride koliko v gostilni/diskoteki? Če kupiš liter...

detroit ::

pa s tem ne mislim da so jeftine vodke slabe, ker recimo men je hoferjev gin ambesten pa je neki 6.5€ kar je pol cene kakih brandov.
Skero

xerror ::

2x na teden, včasih več (sploh veseli december), ampak se ne nalivam, ker mi ne paše, ponavadi spijem 3, 4 pire. Če je pa kakšna posebna priložnost (rojstni dan, ostala proslavljanja) si pa privoščim par pirov več in kaj vina in žganega zraven. Da bi se nalil vsak vikend mi je pa bedno, uživam tudi brez pijanosti, še bolj :)

korenje3 ::

power12 je izjavil:

Živjo !

Mene zanima koliko kej hodite ven. Zanima me za predvsem tiste nad 18 let starosti, ker aktivno delate preko študenta in tako nasplošno.

Ker jst odkar imam službo ( star sem 21 let ), skorajda nič ne hodim ven OK hodim med tednom na razne kavice s kolegi, da se malo pogovorimo to pa je to, kar se tiče druženja s kolegi in kolegicami! Imam tako službo da delam tudi med vikendi, prazniki, novo leto, in počaš opažam da z razliko s kolegi nimam življenja :))
Sej meni nič ne manjka, itak nisem človk za pitje alkohola ( sem zelo resen človk, še preveč nekateri pravijo ). Tudi če sem mogoče med vikendi doma, cele dneve preživim doma ker sem preveč uničen, da bi kam šel s kolegi. Še punco preveč zanemarjam, ko sem jst frej pa ona dela in se skorajda nič en vidiva, jst samo še odštevam čas kdaj me bo pustila.

No tko kako kej vi osklajujete delo in zabavo in nasplošno koliko kej hodite ven, in kako vi preživite vikende in tedne ?


punca je več vredna kot služba in denar. trust me. sicer te bo pustila če ne boš delal... sam najt si moraš boljšo službo.

Mesar ::

korenje3 je izjavil:

power12 je izjavil:

Živjo !

Mene zanima koliko kej hodite ven. Zanima me za predvsem tiste nad 18 let starosti, ker aktivno delate preko študenta in tako nasplošno.

Ker jst odkar imam službo ( star sem 21 let ), skorajda nič ne hodim ven OK hodim med tednom na razne kavice s kolegi, da se malo pogovorimo to pa je to, kar se tiče druženja s kolegi in kolegicami! Imam tako službo da delam tudi med vikendi, prazniki, novo leto, in počaš opažam da z razliko s kolegi nimam življenja :))
Sej meni nič ne manjka, itak nisem človk za pitje alkohola ( sem zelo resen človk, še preveč nekateri pravijo ). Tudi če sem mogoče med vikendi doma, cele dneve preživim doma ker sem preveč uničen, da bi kam šel s kolegi. Še punco preveč zanemarjam, ko sem jst frej pa ona dela in se skorajda nič en vidiva, jst samo še odštevam čas kdaj me bo pustila.

No tko kako kej vi osklajujete delo in zabavo in nasplošno koliko kej hodite ven, in kako vi preživite vikende in tedne ?


punca je več vredna kot služba in denar. trust me. sicer te bo pustila če ne boš delal... sam najt si moraš boljšo službo.


Odvisno kakšna je ta punca.

dprc ::

Tisti, ki ste z LJ, poznate kakšne dogodke (bilokaj - klubi, bari, koncerti...whatever) kamor bi šel človek lahko sam pa bi tam spoznal kaj bolj odprtih ljudi?
Iščem novo družbo, kamorkoli greš sam pa izpadeš čudak. Spoznat nov krog ljudi je zelo težavno brez že obstoječega kroga. Predvsem za vikend bi se rad nekam zbasal pa nihče nima časa.

BivšiUser2 ::

Malo hodim ven. Večinoma s kolegi med vikendi, ko sem doma, na kakšne runde piv parkrat na leto ali pa na kakšne večje koncerte, če sem na lokaciji koncerta.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

gruntfürmich ::

gruntfürmich je izjavil:

enostavno si ne morem (nočem) več privoščit da bi imel uničeno nedeljo zaradi žuranja, zato se praktično vsi moji izhodi v soboto končajo pred 24h. razen parih izjem.

ojoj, že pred 5 leti sem nehal na veliko ven hoditi?:O groza

mislim da se že leto in pol nisem pošteno napil...8-O
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

bela120 ::

24 let ven ne hodim razen kavice po službi zaenkrat ok

TwingoLove ::

Odkar sem začel delat in študirat se sploh ne spomnim da bi od takrat dalje bil kje zunaj in ga žural, torej kakšni dve leti.. (star 20)
Osebno grem enkrat ali dvakrat na mesec, pa še to če... meni je škoda zapravljenega denarja in potem naslednjih dni ko se pobiraš.
Večkrat sem koristil to, da sem šel ven popolnoma trezen, vse je v glavi in do zdaj je blo fajn.
Smo pa očitno v letih ker tudi s ful frendi ugotavljamo da nam ni več za it ven tako kot včasih.

sift ::

dprc je izjavil:

Tisti, ki ste z LJ, poznate kakšne dogodke (bilokaj - klubi, bari, koncerti...whatever) kamor bi šel človek lahko sam pa bi tam spoznal kaj bolj odprtih ljudi?
Iščem novo družbo, kamorkoli greš sam pa izpadeš čudak. Spoznat nov krog ljudi je zelo težavno brez že obstoječega kroga. Predvsem za vikend bi se rad nekam zbasal pa nihče nima časa.


v rogu so ql in prijazni in spoznaš hitr dost folka.. drugo mi ne pride na pamet. itq sm živel sam par mesecov gor tko da ostali bodo kaj več vedli.

TwingoLove je izjavil:

Odkar sem začel delat in študirat se sploh ne spomnim da bi od takrat dalje bil kje zunaj in ga žural, torej kakšni dve leti.. (star 20)
Osebno grem enkrat ali dvakrat na mesec, pa še to če... meni je škoda zapravljenega denarja in potem naslednjih dni ko se pobiraš.
Večkrat sem koristil to, da sem šel ven popolnoma trezen, vse je v glavi in do zdaj je blo fajn.
Smo pa očitno v letih ker tudi s ful frendi ugotavljamo da nam ni več za it ven tako kot včasih.


ja, dok sm mel manj k 24 je blo ql hodit ven za vikende. v bistvu si nism predstavljal lajf brez tega... blo je zabavno ampak z leti me je čisto minilo, tko da ob vikendih sploh ne grem več ven, alkohola pa sploh/nikoli ne pijem (in bi ga treba iztrebit)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

Alien123 ::

A ker ti ne pijes alkohol bi ga blo treba iztrebit?.. malo smo smešni ha?

theBill ::

Mi smo ga kot družba že kot srednješolci, potem na faksu in še kasneje precej prežurali po ljubljanskih lokalih, raznih Zbiljskih nočeh, v Križankah na "zastonj koncertih" za ograjo, na morju, itd. Od vseh družb, s katerimi sem ga žural, smo pri 35 letih praktično vsi že davno nehali hodit ven v klasičnem smislu, torej vsak petek nažgat se ga do daske in ga žurati najmanj do 3eh zjutraj.

Podobno kot ostali v tej temi, ko enkrat pride služba in določena leta, se ti ne da več, ti ni za spušit 50+ evrov na večer, biti podrt in se sestavljati še 3 dni. Precej jih je dobilo tudi otroke.

Zadnja leta se dobimo ob kakšnem rojstnem dnevu, poroki, porodu, pa še to skoraj izključno doma/na vikendu/... bolj v obliki piknika, ven praktično ne gremo. Še najbližje temu je, ko se decembra dobimo v centru na kuhanem vinu.

V zadnjih dveh letih sem bil enkrat v cvetličarni do 6ih zjutraj, bila ravno okrogla obletnica kolegice, z vsem kar to potegne za sabo (maček, piskanje v ušesih od preglasne muzike, tečni redarji, skorajšnji pretep ker je en težil eni iz naše družbe,...) in sem videl, da tega prav nič ne pogrešam. Grem veliko raje v petek s kolegom na pivo in v miru eno rečeva.

NikolormousB ::

Ob ponedeljkih s kolegi pivo. To je obvezno na urniku, skoraj brez izjeme. Občasno potem še enkrat čez teden podobno. Potegnemo tja do polnoči, redko dlje. Otroci zvečer itak spijo, tko, da to ni ovira. Najstniki nismo več, tako, da se ga ne nabijemo na mrtvo, da bi bilo zjutraj (pre)težko vstat.

Žurat, tako, da greš v petek ven in se v soboto sprašuješ kako si prišel domov pa nikoli nisem hodil.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskoteke - Nočno Življenje v Sloveniji?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6518956 (4515) ETI3n
»

Kam za novo leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13913768 (10681) shadeX
»

Moderni urniki zabav (partijev)

Oddelek: Loža
444071 (2321) Cveto
»

Študenti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9415616 (12014) para!

Več podobnih tem