» »

Štekanje Mozille Firefox

Štekanje Mozille Firefox

DMX ::

Imam MF 8.0 in mi zadnje 3 dni nenormalno šteka. Enostavno mi brskanje frizna neštetokrat v 8ih delovnih urah (net rabim cež celoten šiht) in edino kaj mi preostane je to, da killnem Firefox proces in jo ponovno zaženem in zopet dela nekaj časa, dokler ne ponovim vaje. Ker je to zelo moteče, me zanima kaj bi lahko to bilo narobe. Mogoče Plugin-container?

hvala

RejZoR ::

Kolk pa imaš bookmarkov in kako dolgo zgodovino browsanja imaš? Ker men je tko trokiral kar naprej, ko sem imel not okol 1500 bookmarkov in ene 500 vnosov zgodovine.
Ko sem jih 2/3 exportal in nato izbrisal pa deluje normalno (že tko imam velik bookmarkov, potem pa sem imel še ogromno onih Unsorted, ko sem pač stisnil zvezdico, ko sem bil na kakšni zanimivi strani..
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

DMX ::

Bookmarkov nimam več kot 40, za zgodovino pa ne vem

Mipe ::

Pa še dodatke preveri.

Sumo ::

V 99ih procentih problemov s Firefoxom je krivec kakšen addon. Malo poglej katere imaš nameščene in se odloči katere sploh potrebuješ, za te poglej če obstajajo novejše verzije, ostale pa odstrani.

shovty ::

To sem tudi jaz začel opažat da firefox zadnje čase dela zelo počasi. Danes sem si instaliral chrome pa da vidimo kaj bo. Zaenkrat sem zelo zadovoljen, čeprav sem do zdaj bil pristaš firefox-a samo se mi zdi da je zadnje čase slabši.

forplan ::

Meni je zadnje dni tudi na 5min zaštekal firefox tako da se je pojavilo motno ozadje in na to po pol minute naprej.
Sedaj pa mi nekot ne šteka več izklopil pa sem antivirus eset del real-tiem security
da se strinjam

Tilen ::

Tudi jaz imam težave. CPU load občasno brez razloga nenormalno v višave (20%+). Je pa res, da imam veliko bookmarkov.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mipe ::

Teh težav nimam. Sicer pa uporabljam FF9 beto in ne nabijam bookmarkov, pa addonov imam le toliko, kolikor jih rabim.

DMX ::

Addonov imam glih tolko kolko jih potrebujem....mi je pa od prvega posta pa do zdaj štekno ziher 10x :(

Piston ::

ponavadi se lahko tudi corrupta interna firefoxova baza, tako da jo je potrebno zbrisat, da se ponovno rebuilda, pri meni so se tudi dogajali freezi na vsake toliko časa, potem ko se je baza rebuildala pa teh težav ni bilo več...
Kawaaabangaaa

DMX ::

in kak se to naredi?

Piston ::

Kawaaabangaaa

compaq ::

-poiskusil sem že veliko računalnikov dobrih in slabih in na čisto vsakem je imela mozilla na vsake toliko časa neke izpade, od verzije 3 pa do zadnje 8 ni bilo izjeme ki nebi štekala, slabost mozilla je tudi da koplje po disku, pa je čista verzija brez dodatkov. Drugače sem mnenja da je trenutno najboljši brskalnik GoogleChrome, takoj za njim na drugem mestu pa je Opera.

L.p

Tilen ::

Firefox 8 - 2GB + Firefox plugin container 500MB



!!!!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

hojnikb ::

In kulk tabov in flash sranja maš ofjenga ?
A ni ram zato, da se za neki ponuca.. ;)
#brezpodpisa

Tilen ::

Ja. Sem "približno" odkril, da je težava dejansko v Firefoxu.

Če recimo tole (NSFW!) odprem v Firefox 8, brez ostalih tabov, je skupna poraba cca 450 MB. Če Firefox zaprem in enako stran odprem v IE9, bo poraba iexplore pod 100MB. :p
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Nagi Bator ::

Tilen je izjavil:


Če recimo tole (NSFW!) odprem v Firefox 8

FF 3.6 - 243MB. Ja vem da je passe.

krho ::

Tilen je izjavil:

Če recimo tole (NSFW!)

Iz 567M na 806M; govorim seveda o Working set.
Meni drugače Štaka flash 11, ker je vse ok, takoj, ko ubijem plugincontainer v katerem je le ta.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

DMX ::

prokleti FF, še kr šteka, pa sem pobrisal vse kaj lahko pobrišem pod ctrl+shift+del ;(

ga pa nujno potrebujem za delo v službi :(

compaq ::

https://www.google.com/chrome?hl=sl na štekanje lahko pozabiš :)

DMX ::

ma rabim Mozillo za službo in brez nje žal ne morem delati :|

damirb03 ::

Poskusi ustvariti novi profil z firefox -P brez dodatkov.

Tilen ::

 Gnil firefox 9

Gnil firefox 9

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

RockyS ::

Na linux OS enako javi? :) Windows reboot, linux be root?

krho ::

Meni je upgrejdal brez problema. W7
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

Zelnick ::

krho je izjavil:

Meni je upgrejdal brez problema. W7

+1
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

PARTyZAN ::

Tilen: marsikaj nemogočega tebi uspe :>

Tilen ::

Mogoče zato, ker ne klikam slepo "next, next, next" kot večina tukaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla Firefox (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
25634201 (8668) kow
»

Mozilla s pretečenim certifikatom pomotoma onesposobila vse razširitve v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9213836 (7942) LightBit
»

Firefoxova nova oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7519353 (14060) schurda
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23570242 (59407) opeter
»

Chrome 6 je tu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17442934 (37253) PrimozR

Več podobnih tem