» »

Urejanje flash strani

Urejanje flash strani

22gapi22 ::

Pozdravljeni.

Odločil sem se, da bom naredil spletno stran, vendar sem na tem področju še novinec, zato imam nekaj vprašanj:
1. Kako bi lahko na template ki sem ga priložil na spodnjem linku spremenil tekst na gumbih "Home, Products, Services...) in
2. Kako odstranim zgornji napis "Neon Template"

Template, ki jo bom uporabil lahko prenesete tukaj:

http://dl.dropbox.com/u/3631283/flashmo...

Hvala za vse odgovore,
LP 22gapi22

#000000 ::

Ne ofna dropbox šerane mape ?

RockyS ::

Odpreš .fla datoteko. Če .fla datoteke nimaš potem verjetno zadeve nisi kupil in nimaš pravice spreminjanja.

#000000 ::

No ja lahko da tud ne zna, obstaja kr nekaj templat-ov ki nosijo ime neon, tko da komot ima free zadevo.

RockyS ::

Sej pravim, zato pa odpre .fla datoteko. Privzeto so verjetno vsi layeri vidni.

22gapi22 ::

Ne, sem odprl .fla datoteko in izbrisal napis Neon template vendar je v brskalniku še zmeraj viden. poleg tega pa ostali element niso vidni npr gumbi itd.. Imam Flash CS3.

P.S. #000000 verjetno uporabljaš IE ker ima to težavo, da ne podpira prenosa datotek, ki so sharane preko Dropboxa.

še enkrat hvala za odgovore in pomoč
če ima kdo kakšno idejo kako bi lahko spreminjal napise v gumbih naj prosim napiše.

LP

garamond ::

Hojla!
Vsebino in nekaj nastavitev spreminjaš v priloženih xml datotekah. Flash v brskalniku naloži te datoteke in glede na njih prikaže vsebino.

Še splošno opažanje: samo za nekaj animacije se danes ne uporablja več Flasha, ampak kakšne jQuery plugine in ajax.

#000000 ::

Uporabljam firefox, zdej mi je zadevo snel dol, prej pa ni hotlo error 500 je napisalo.

Napis zamenjaš tko da klikneš na layer header in potem dvakrat na sam napis, in pač vpišeš not kar ti paše.

22gapi22 ::

HVALA! Sem uspel spremeniti napis.
LP 22gapi22

22gapi22 ::

Vprašal bi le še kako lahko spremenim text v Menu-ju (Home ...)
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

port forwarding dynamic IP

Oddelek: Omrežja in internet
136441 (5536) steev
»

Flash program + templates

Oddelek: Izdelava spletišč
6639 (540) Gost
»

Povezava

Oddelek: Izdelava spletišč
121115 (1025) skladisce
»

banner spreminjanje slicic in flash

Oddelek: Izdelava spletišč
61221 (1155) rokpok
»

Predelava že naretega flasha

Oddelek: Izdelava spletišč
91219 (1048) lambda

Več podobnih tem