» »

Kaj bi se zgodilio, če bi se del Slovenije želel priključiti sosednji državi?

Kaj bi se zgodilio, če bi se del Slovenije želel priključiti sosednji državi?

1 2
3
4

floyd1 ::

T-h-o-r je izjavil:

kako vezo pa ima, če si volil kogarkoli? a po novem se je treba pred desničarji zagovarjati, zakaj voliš tako, kot se ti zdi najbolj prav? :))

ko bo janša na oblasti, bomo pa spet kroglice metali not al kaj :D


1. Nič zagovora, samo nove predčasne volitve. In tako bo vse dotlej, dokler ne zmaga tapravi ;).
2. Ne bi se čudil.

WarpedGone ::

In tako bo vse dotlej, dokler ne zmaga tapravi

Ja.
Kdorkoli z virantovim programom in 70% glasov.
Zbogom in hvala za vse ribe

cholt45 ::

Nevem zakaj uporabljate Štajersko kot primerno za odcepite. Če že, potem ima Prekmurje več možnosti da mu to dejansko tudi uspe.

WarpedGone ::

Prekmurje bi "po naravi" pripadlo Madžarski kar je nekako izpod dežja pod kap. Avstrija na hitro gledano zgleda bol 'sexy'.

Ampak če se že študira o propojitvi - zakaj samo pol države? Mal nazaj sm slišal en 'cunning plan':
- napovemo vojno avstriji
- pred Dunaj iz pilatusa vržemo eno dimno bombo
- ob prvi ostri avstrijski besedi objavimo kapitulacijo
- all hail new overlords

Sem se le kislo nasmehnu in pomislil na 100...
Zbogom in hvala za vse ribe

cholt45 ::

Khm, ja bi bilo ampak jaz sem mel bolj v mislih samostojno monarhijo/republiko.

no comment ::

Ja.
Kdorkoli z virantovim programom in 70% glasov.
Jaz mislim, da trenutno realna maximalna številka za Virantov program 30%.

Verjamem, da je 30% ljudi v Sloveniji takih, ki svojim sposobnostim toliko zaupajo, da celo v teh časih verjamejo, da so sposobni z maksimalno okleščenimi socialnimi in zdravstvenim ugodnostmi spodobno preživeti. 70% jih te samozavesti nima. Ampak, po mojem mnenju, bi jih 50% ugotovilo, da so uspeli več kot spodobno preživeti, čeprav so morali vložiti več napora. 80% bi pa verjetno lahko preživljalo 20%, ki bi jih verjetno malo začela zalivati voda in bi bila nevarnost, da se na dolgi rok utopijo.

Potem bi lahko imeli zabetonirano 70% podporo neki ekonomski politiki. In bi se potem stranke v miru diferencirale glede na bolj pomembna vprašanja (kdo je za čefurje, partizane, domobrance itd.).

Sem se le kislo nasmehnu in pomislil na 100...
Jaz pa sem pomislil, da bi nas ziher Nato zajebal, ko bi nas obranil želene avstrijske protiofenzive.

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

guest #44 je izjavil:

Recimo, da bi se želel lep del severne Slovenije priključiti Avstriji...kako bi tak scenarij izgledal? Najbrž s plebiscitom. Sam kakšna štala bi vse pol sledila? Namreč, če bi želel samostojnost pol je jasno, nekaj podobnega kot 20 let nazaj. Sam ko vmešaš tu še drugo sosedo postane vse bolj zapleteno. A mislite, da bi Avstrija sploh sprejela?

Tak mal fiktivni scenarij.

Jst bi se smejal.Se posebej ce znajo samo slovensko in racunajo na dvojezicne table :D

Aston_11 ::

Štajerci nimajo jajc za spremembe. Morda jim bi ratalo kakšno pokrajino zrihtati, samo so preveč neenotni.

Ramon dekers ::

ko bo šlo Ljubljani tako slabo kot gre Štajerski in Prekmurju, potem bo počilo. Začelo se bo pa na vzhodu, ker njim bo šlo vedno še 20% slabše kot zahodni Sloveniji.

ThinkPad ::

Tako mimogrede, en Američan mi je prodal zgodbo, da bi se lahko ob osamosvojitvi "naslonili" na ZDA in postali brezcarinska cona (= pralnica denarja za ta velike, ki to vedno potrebujejo). Za nas bi se cedila med in mleko, pa najbrž bi plesali po njihovem taktu. Mi smo se raje naslonili na Evropo in zdaj smo tam, kejr smo. On je o tem resno, vira pa ne vem.

enadvatri ::

floyd1 je izjavil:

solatko je izjavil:

floyd1 - Ja čist enostavno - na plebiscitu se boste odločili za odcepitev, račune pa poslali v LJ, ZG in W, še vedno boste glavni trg za bivše yugo estradnike, fuzbal bo še vedno štajerski nacionalni šport, ekonomsko boste pa še tist zapravli, kar vam je ostalo.

Nisi prebral kaj sem napisal. Vsekakor pa niti besedice o odcepitvi. Sicer pa - debilen naslov teme, debilna debata.


To sem že v 2. postu te debate izrazil.

WarpedGone je izjavil:

In tako bo vse dotlej, dokler ne zmaga tapravi

Ja.
Kdorkoli z virantovim programom in 70% glasov.


Virantu ni za zaupati vseh resorjev. Poglej, kaj trobi Pezdir. Če bi jim zaupali zdravstvo npr., bi ob diagnozi raka ali katere druge, predvsem drage, bolezni morali prodajati nepremičnine (beri: ukinitev monopola za obvezno zdravstveno zavarovanje + požrešno zdravstvo = polom).

Ko pa govorimo o plačnih nadomestili, Virantu sede ta naš socializem! ;(

Zgodovina sprememb…

enadvatri ::

cholt45 je izjavil:

Khm, ja bi bilo ampak jaz sem mel bolj v mislih samostojno monarhijo/republiko.


Ena od neumnih pripovedk, zakaj naj bi partizani pobijali tigrovce, pravi tako ...

Pred davnimi časi, med dvema vojnama naj bi se jim porodila ideja, da bi del današnje Slovenije, Hrvaške in Italije razglasili za monarhijo, za kralja pa povabili in ustoličili kar člana britanske kraljeve družine Windsor.

WarpedGone ::

Virantu ni za zaupati vseh resorjev. Poglej, kaj trobi Pezdir

Pezdir je glavni vir mojega zaupanja v viranta.
Zbogom in hvala za vse ribe

T-h-o-r ::

WarpedGone je izjavil:

In tako bo vse dotlej, dokler ne zmaga tapravi

Ja.
Kdorkoli z virantovim programom in 70% glasov.



če dejansko ne bo koalicije, se bo virant precej dvignil do naslednjih volitev(upam)

WarpedGone je izjavil:

Virantu ni za zaupati vseh resorjev. Poglej, kaj trobi Pezdir

Pezdir je glavni vir mojega zaupanja v viranta.



pezdir želi za finance človeka, ki govori isto, kar so govorili ekonomisti, ki so svet pognali v krizo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

plavko61 ::

Ja tukaj na štajerskem dost bolj vidimo kako so urejene zadeve v Avstriji(Evropa), pri nas pa se uvaja balkanski sistem nazaj, prvo podmaži z kuverto potem pa gre. Torej v ostali sloveniji niti ne veste kako smo v dreku. Sicer pa itak sposobni že delajo v avstriji oz. se izseljujejo. Južnjaki so postavljeni v politično kadrovanih firmah po SLO, ker skup držijo. Slovenci pa smo itak na borzi dela. V naslednjih mesecih bo kar zanimivo, ker se bo brezposelnost manjšala z izbrisi iz evidence zavoda za zaposlovanje in ne z zaposlitvami.I feel Slovenija.

lp
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

solatko ::

Prav MB je najbolj balkansko usmerjena pokrajina v SLO. Škoda, da je NET tv nehal s prenosi "velikih" zabavnih dogodkov, ko je večina klenih Štajercev ob polnih kozarcih in praznih flašah, veselo popevala skupaj s klenimi slovenskimi glasbenimi zvezdami - Petar Grašo, Davor Borno, Coce, Daniela..... in kako lepo so obiskane fuzbal tekme, kjer se v glavnem iz tribun sliši - ubi Slovence, j...m ti p...u m......u. Sami lepi slovenski običaji. Tistih nekaj pravih Štajercev in nekaj bivših Nemcev plave krvi, pa tako ni slišat.
Delo krepa človeka

floyd1 ::

solatko je izjavil:

Prav MB je najbolj balkansko usmerjena pokrajina v SLO. Škoda, da je NET tv nehal s prenosi "velikih" zabavnih dogodkov, ko je večina klenih Štajercev ob polnih kozarcih in praznih flašah, veselo popevala skupaj s klenimi slovenskimi glasbenimi zvezdami - Petar Grašo, Davor Borno, Coce, Daniela..... in kako lepo so obiskane fuzbal tekme, kjer se v glavnem iz tribun sliši - ubi Slovence, j...m ti p...u m......u. Sami lepi slovenski običaji. Tistih nekaj pravih Štajercev in nekaj bivših Nemcev plave krvi, pa tako ni slišat.

Ful se ponavljaš, spet pa si napisal same klene neumnosti.
Glede na to, kaj si kleno naštel... Sumljiv si, poznaš "u nulo" to kleno sceno. Klen Mariborčan ali redni gledalec NET TV? Sooblikovalec njihovega programa?
Ali samo trol? Mogoče bi s tem moral na ringaraja, slotech pa pusti doraslim.

kronik ::

Mariborčani pač hodimo na dopust na Pag, Ljubljančani pa v Beograd in Sarajevo. Večina LJ folka gre na dopust domov, tistih 43 pravih Slovencev v LJ pa gre v hribe.

enadvatri ::

WarpedGone je izjavil:

Virantu ni za zaupati vseh resorjev. Poglej, kaj trobi Pezdir

Pezdir je glavni vir mojega zaupanja v viranta.


Hmm, veliko krat mu dam prav. Mož ima jajca, dobesedno!

Glede zdravstva, pa se bolj ne bi mogel strinjati z njim. Ne vem, kako tega ni zmožen doumeti. Ima odkrito namero o privatizaciji. Trenutno imamo požrešno zdravstvo (zaradi neučinkovitosti), ki terja več in več denarja iz proračuna. Država ga tepe in regulira. Zdaj pa ti privatiziraj (beri: ukini monopol, to so njegove besede) storitve obveznega zavarovanja. Zavarovalnice bi višale in višale cene, pri tem se sklicevale na stroko (že sicer neučinkovitega zdravstva), ker bi to tudi res terjalo več in več denarja, in pazile na svoje marže ali jih od prilike čisto špekulativno še malenkost višale. Formula za socialno katastrofo.

Še Američani skušajo to formulo za neuspeh nekoliko popraviti, mi bi pa skrenili na njihova (zdaj že stara) pota. Če bi že želeli ukiniti monopol na tem področju, nas čaka 20 let trdega dela za izboljšanje kondcije ter učinkovitosti zdravstva in državne regulative!

Zgodovina sprememb…

lexios ::

Sicer bedarija, kakšna odcepitev neki!

Ampak če se že študira o propojitvi - zakaj samo pol države? Mal nazaj sm slišal en 'cunning plan':
- napovemo vojno avstriji
- pred Dunaj iz pilatusa vržemo eno dimno bombo
- ob prvi ostri avstrijski besedi objavimo kapitulacijo
- all hail new overlords


Ampak tole bi pa mogoč šlo!:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Vitez ::

solatko je izjavil:

Prav MB je najbolj balkansko usmerjena pokrajina v SLO.


Bo kar lepo Ljubljana na prvem mestu.

T-h-o-r ::

v mariboru vladajo hrvati, v lj srbi in bosanci in albanci
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kronik ::

Res je, samo Hrvati so se asimilirali in jih ne ločiš od ostalih ljudi. Tudi slovensko govorijo tekoče, za razliko od...

-valvoline- ::

Od morebitnega *anšlusa* Slovenije h Avstriji bomo vsi imel koristi razen velika večina Ljubljanskih proračunskih krvosesov,monopolistov in raznoraznih gerenalnih uvoznikov in zastopnikov.

enadvatri ::

kronik je izjavil:

Res je, samo Hrvati so se asimilirali in jih ne ločiš od ostalih ljudi. Tudi slovensko govorijo tekoče, za razliko od...


A ni to dobro? Kdor koli naj se k nam preseli, samo, da se dobro vključi (na področju jezika, kulture ...) v družbo in se prične identificirati z našo naroodnostjo. Nič hudega, če doma zganja še malo "krive vere", goji lastno kulturo. Potrebujemo pridne roke in brihtne glave. Američani z veseljem in odprtih rok take sprejmejo.

Zame so problem tisti, ki se ne želijo vzorno vključiti v našo družbo in bi jo le izkoriščali.

Zgodovina sprememb…

no comment ::

Zame so problem tisti, ki se ne želijo vzorno vključiti v našo družbo in bi jo le izkoriščali.
Nehajmo klatit okrog grma. Največji problem je, da narobe volijo.

enadvatri ::

no comment je izjavil:

Zame so problem tisti, ki se ne želijo vzorno vključiti v našo družbo in bi jo le izkoriščali.
Nehajmo klatit okrog grma. Največji problem je, da narobe volijo.


Nihče ne voli narobe! Zapomni si to. Razen morda dementnih ljudi.

T-h-o-r ::

no comment je izjavil:

Zame so problem tisti, ki se ne želijo vzorno vključiti v našo družbo in bi jo le izkoriščali.
Nehajmo klatit okrog grma. Največji problem je, da narobe volijo.

najverejtneje bi nas janša naučil, kako se pravilno voli
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ahac ::

Vitez je izjavil:

solatko je izjavil:

Prav MB je najbolj balkansko usmerjena pokrajina v SLO.


Bo kar lepo Ljubljana na prvem mestu.


Odvisno kaj gledaš.
Letos sem se iz letališča na Dunaju peljal domov pa smo se ustavil v MB (prvič po dolgem času). Prvi vtis: "Kakšen Balkan!". Resno. Smernih oznak na cestah ni. To je osnovna stvar, ki bi jo mesto moralo imet urejeno, če se hoče it turizem ali biznis. Po MB se pa furaš okrog (po totalno sesutih cestah, mimo sesutih bajt) kot en bedak. Ni oznak, kako se pride v center, ni oznak kako do stadiona, ni oznak kako do Pohorja, ni oznak kako ven iz mesta. To ni glih avstrijski način....
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

c00L3r ::

ahac je izjavil:

Vitez je izjavil:

solatko je izjavil:

Prav MB je najbolj balkansko usmerjena pokrajina v SLO.


Bo kar lepo Ljubljana na prvem mestu.


Odvisno kaj gledaš.
Letos sem se iz letališča na Dunaju peljal domov pa smo se ustavil v MB (prvič po dolgem času). Prvi vtis: "Kakšen Balkan!". Resno. Smernih oznak na cestah ni. To je osnovna stvar, ki bi jo mesto moralo imet urejeno, če se hoče it turizem ali biznis. Po MB se pa furaš okrog (po totalno sesutih cestah, mimo sesutih bajt) kot en bedak. Ni oznak, kako se pride v center, ni oznak kako do stadiona, ni oznak kako do Pohorja, ni oznak kako ven iz mesta. To ni glih avstrijski način....

Ta izkušnja se da prenest na celotno Slovenijo. Letos sem se dosti vozil okrog z motorjem (brez GPS-a). Označbe so katastrofalno slabe in celo zavajajoče. Velikokrat sploh ni označbe za regionalno cesto do naslednjega večjega mesta, ampak je samo tabla za avtocesto. Zraven pa bo rumena tabla do kraja, ki je prvi zraven tistega velikega mesta. Tukaj mislim, da gre predvsem zato, da so tujci še bolj zmedeni in na koncu obupani kupijo tisto vinjeto.

Furbo ::

ahac je izjavil:

Vitez je izjavil:

solatko je izjavil:

Prav MB je najbolj balkansko usmerjena pokrajina v SLO.


Bo kar lepo Ljubljana na prvem mestu.


Odvisno kaj gledaš.
Letos sem se iz letališča na Dunaju peljal domov pa smo se ustavil v MB (prvič po dolgem času). Prvi vtis: "Kakšen Balkan!". Resno. Smernih oznak na cestah ni. To je osnovna stvar, ki bi jo mesto moralo imet urejeno, če se hoče it turizem ali biznis. Po MB se pa furaš okrog (po totalno sesutih cestah, mimo sesutih bajt) kot en bedak. Ni oznak, kako se pride v center, ni oznak kako do stadiona, ni oznak kako do Pohorja, ni oznak kako ven iz mesta. To ni glih avstrijski način....


Po drugi strani se pa spuščajo v drage in nepotrebne projekte kot so študentske olimpijske igre.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Shegevara ::

Ravno špilam avstrijo v eni igri. Če že ne bo štajerske dejansko v Avstriji, bo pa vsaj v moji igri >:D>:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

T-h-o-r ::

kir špil maš to
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Shegevara ::

Victoria II pa en mod za 2011

Vitez ::

ahac je izjavil:

Vitez je izjavil:

solatko je izjavil:

Prav MB je najbolj balkansko usmerjena pokrajina v SLO.


Bo kar lepo Ljubljana na prvem mestu.


Odvisno kaj gledaš.
Letos sem se iz letališča na Dunaju peljal domov pa smo se ustavil v MB (prvič po dolgem času). Prvi vtis: "Kakšen Balkan!". Resno. Smernih oznak na cestah ni. To je osnovna stvar, ki bi jo mesto moralo imet urejeno, če se hoče it turizem ali biznis. Po MB se pa furaš okrog (po totalno sesutih cestah, mimo sesutih bajt) kot en bedak. Ni oznak, kako se pride v center, ni oznak kako do stadiona, ni oznak kako do Pohorja, ni oznak kako ven iz mesta. To ni glih avstrijski način....


Daj daj daj..Če ne bi bil pogosto v LJ, bi ti mogoče še cleo verjel, da je tam kaj boljše glede tega.

Ko se v LJ pelješ iz centra po Celovški, imaš kmalu za Tivolijem total razsute bajte.

WarpedGone ::

Po MB se pa furaš okrog (po totalno sesutih cestah, mimo sesutih bajt) kot en bedak.

Pa ne bit bedak in furaj po urejenih cestah.

Ja, se najdejo sesute ceste, ki še niso prišle na vrsto. Ni pa nobene potrebe da furaš po njih, praktično kamorkoli prideš po skoraj novi cesti.
Zbogom in hvala za vse ribe

no comment ::

Zdej sem pa vse slišal. Infrastruktura v Maribor štima.

Ja, tako kot v Gani.

kronik ::

no comment je izjavil:

Zdej sem pa vse slišal. Infrastruktura v Maribor štima.

Ja, tako kot v Gani.


Optično omrežje mamo praktično do vseh blokov od 3h ponudnikov, pa vi? To je tudi razlog zakaj so ceste v razsulu.

Ceste pri nas ureja občina, pri vas pa država, torej mi. Še stadiona ne znate zgradit brez državnega denarja.

WarpedGone ::

Ne, ne štima, je v povprečnem razsulu. Se pa ureja, obnavlja in gradi nova.
Potegni glavo iz politično korektne riti pa boš videl.
Zbogom in hvala za vse ribe

T-h-o-r ::

WarpedGone je izjavil:

Po MB se pa furaš okrog (po totalno sesutih cestah, mimo sesutih bajt) kot en bedak.

Pa ne bit bedak in furaj po urejenih cestah.

Ja, se najdejo sesute ceste, ki še niso prišle na vrsto. Ni pa nobene potrebe da furaš po njih, praktično kamorkoli prideš po skoraj novi cesti.



razen od dravograda ali proti mislinji ali proti ravnam in črni


že maribor-dravograd je dokaj v slabem stanju

ampak take stvari se itak nobenega ne tičejo, kdo je pa že slišal za dravograd
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

WarpedGone ::

Ja, omenjene ceste niso ravno višek udobja, govor je bil o samem mestu Mb.
Regionalna infrastruktura je v PM v celi državi. Zadnjih 10 let se te ceste samo občasno flika v max 100m odsekih. Posledica fokusa na gradnji AC.
Zbogom in hvala za vse ribe

T-h-o-r ::

yes


ampak, ko bi vsaj avtoceste kvalitetne naredili (čeprav jih nekateri ne rabimo več kot 3x na leto :D )
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Furbo ::

Ceste so po celi .si v kurcu, če niste opazili.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

no comment ::

Optično omrežje mamo praktično do vseh blokov od 3h ponudnikov, pa vi? To je tudi razlog zakaj so ceste v razsulu.

Ceste pri nas ureja občina, pri vas pa država, torej mi. Še stadiona ne znate zgradit brez državnega denarja.
Center MB. O optiki lahko sanjam. VDSL, praktično najnižji paket (jedva). Pa ne krivim občine MB za to. Ni njena naloga, da mi potegne optiko. Ceste so pa okrog mene še vedno v razsulu. Nimamo denarja, da bi jebeno vodo nazaj nalili v ribnik. Radi bi se šli Univerzijado, ki je kao 160mio vreden projekt, ampak ga bomo sedaj izpeljali s slabimi 30mio od tega manj kot pol za investicije (ČE nam jih bodo iz državnega proračuna dali, seveda). Hvala bogu za fotošop, če bi Kangler pokazal resnične slike dvorane Tabor, bi ga na FISUju nakepali in poslali peš domov. Ostalo so bili pa verjetno fantazijski renderji, ker ničesar še ni. Razen hriba. Po centru mesta smo si letos lahko ogledovali slike novih kulturnih pridobitev v okviru Evropske prestolnice kulture. Če te je kak turist vprašal, kje je ta lepa stavba, je bilo pa najboljše, da si se naredil neumnega - niksveršteje. Imamo pa srečo v nesreči, da je Kangla župan. Tako vsaj kako zaruleno kmečko teslo ne bo telefoniralo v Bruselj, da mora Maribor nujno vrnit sredstva iz evropskih skladov, ker jih niso pravilno porabili. Razen, če se bo sam zatožil, da bo mel materijal za novinarje nasmejavat.

Drugače je pa prijetno malo mestece. Imaš praktično vse na dosegu roke. Smučišče, naravo, Graz... Še najbolj me moti to, da vsak dan težim zelenjavarju, da naj za božjo voljo ima baziliko v redni ponudbi, pa mi reče, da se ne splača za dva človeka tega nabavljat. Svež origano mogoče, koriander? Daj te, za pa že pedra špilaš, peteršil kupi tak ko fsi...

Zgodovina sprememb…

kronik ::

no comment je izjavil:

Center MB. O optiki lahko sanjam. VDSL, praktično najnižji paket (jedva)


Ne vem o kakem centru ti govoriš, ampak po celem mestu je možno dobiti 120Mbit internet. Razn na industrijski ulici, tam pa itak nima noben denarja za internet. Sicer pa xDSL v MB ni ravno popularen, nikoli ni bil (kliči Telemach, T2 in Ario za ponudbe)!

Edit: da ti bo občina gradila optično omrežje, se boš pa moral v Nemčijo preselit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kronik ()

no comment ::

Ne vem o kakem centru ti govoriš, ampak po celem mestu je možno dobiti 120Mbit internet.
100m stran od občine.

ahac ::

Velikokrat sploh ni označbe za regionalno cesto do naslednjega večjega mesta, ampak je samo tabla za avtocesto.

To je res. Men sploh ni jasno zakaj moramo pri nas navigirat po imenih lokalnih vasi, če cel svet navigira po oznakah cest...

Ko se v LJ pelješ iz centra po Celovški, imaš kmalu za Tivolijem total razsute bajte.

Seveda so v LJ tudi. Ampak MB se mi je zdel še slabš in nikakor ne izgleda kot nekaj, kar bi pasalo v Avstrijo, ampak prej na balkan.

Pa ne bit bedak in furaj po urejenih cestah.

Bi se z veseljem, če bi bile označene. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

WarpedGone ::

To je pa drugo, ja. Oznake cest in ostala prometna signalizacija nasploh. Marsovsko.
Zbogom in hvala za vse ribe

kronik ::

V Grazu je še bolj slabo vse označeno, če nočeš na AC si hitro v riti. Sicer pa Štajerska se razteza tud čez lep del Avstrije, republika Štajerska se dobro sliši. Sem takoj za.

T-h-o-r ::

Furbo je izjavil:

Ceste so po celi .si v kurcu, če niste opazili.

ampak nekje bolj, kot druge


na našem koncu regionalke, razen meter krat meter flik, že 30 let niso popravljali

kronik je izjavil:

no comment je izjavil:

Center MB. O optiki lahko sanjam. VDSL, praktično najnižji paket (jedva)


Ne vem o kakem centru ti govoriš, ampak po celem mestu je možno dobiti 120Mbit internet. Razn na industrijski ulici, tam pa itak nima noben denarja za internet. Sicer pa xDSL v MB ni ravno popularen, nikoli ni bil (kliči Telemach, T2 in Ario za ponudbe)!

Edit: da ti bo občina gradila optično omrežje, se boš pa moral v Nemčijo preselit.

v mb pri parku je prit T2 mogoče dobiti max 20 mega linijo


Štajerska se razteza tud čez lep del Avstrije, republika Štajerska se dobro sliši. Sem takoj za.

a pol bom na študij hodil v tujo državo, al bi tudi nas kangler osamosvajal :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustanovitev pokrajin v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547088 (1665) arnecan1

Več podobnih tem