» »

Iščem serijo!

Iščem serijo!

ČlovekZa ::

Pozdravljeni!

Potrebujem pomoč! Namreč naslednja dva tedna bom zaradi poškodbe nog le ležal :) !!
Zato sedaj iščem NOVE serije ki bi jih lahko gledal...
Iščem nekakšne nadnaravno akcijske v smislu ( Supernatural, The Walking Dead, Nova Terra... - vse te sem že pogledal)

Hvala za odgovor...

nUUb ::

Fringe? Dexter? Ponovno Heroes, Stargate? Morda Warehouse 13?
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

ČlovekZa ::

Heroes je dobra serija...

Preostale mi pa niso pri srcu..
Hvala vseeno.

Nekaj z zombiji ozirom z drugimi nadnaravnimi bitji :)

Zgodovina sprememb…

Jazzie ::

Heroes je BILA dobra serija, po nekaj sezona pa pravi poden. Jaz sicer nadnaravnih serij/filmov ne maram preveč, tako da mi trenutno na pamet pridejo le Buffy xD, The Vampire Diaries in American Horror Story (nova, baje dobra horror serija).

Izven tega žanra pa priporočam Friday Night Lights, How I Met Your Mother, Suits, White Collar in Revenge, z vidika nostalgije pa The OC in Veronica Mars. :)

ČlovekZa ::

Hmm ja se strinjam..

Glede American Horror Story, je kar dobra serija ampak zame preveč dolgočasna na trenutke..
Sam sem ljubitelju vseh serij ampak trenutno me mikajo bolj horror serije..

Hvala

Jazzie ::

Supernatural element ima tudi Haven.

_IKE_ ::

SCFI : grimmm, true blood, haven, the gates ,teen wolf, V, faling skies, game of thrones ....

funny : whitney , two nad a half men, two broke girls, chuck,...

krimi /drama: hawaii 5-0, homeland, burn notice, person of interest, blue bloods, in plain sight, the listener...

Boobiz ::

Horrorjev je bl mal na izbiro.

Priporočam pa; 24, Blue bloods, californication, castle, hawaii five-0, human target, hung, lie to me, nikita, nip/tuck, leverage, spartacus.....
I'm drunk, what's your excuse?

flood ::

breaking bad
hebeš drugo :)
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

chucki ::

Eno punco rabiš, da te razvaja ;)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ČlovekZa ::

Haha chucki to že mam

Hvala vsem sem se že odločil da bom še enkrat pogledal vse serije ki sem jih do sedaj ker novih, neznanih še ni!

Alan Ford ::

Nisem želel odpirati novega topica.

Iščem staro slovensko serijo , namreć zanima me naslov in kje bi se jo dalo dobiti.
Gre se nekako tako: Spomnim se , da je kriminalka ali nekaj takega. Vem da je v barvah in mislim , da so jo pred nekaj leti digitalno obnovili. Spomnim se samo starih avtomobilov (Fiat 1300 in princ).

Samo se spominjam , da eni epizodi pokrijejo policijski avto s cerado in tistega pod njim ukradejo. Tako , da lastnik neve , da mu je avto sploh ukraden in vsi iščejo policiskega.

Lepo prosim za pomoč , ker na googlu nič ne najdem in si že par dni razbjam glavo s tem.
Become a programmer and never see the world!

mlamat ::

Iščem večdelni dokumentarec o Avstraliji, ki se je vrtel na RTVSLO 2 pred približno 15 leti. Voditelj se je okoli vozil z Jeep-om, v enem delu je naletel na zrušeno letalo...

Invictus ::

Californication ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krtekslo ::

Pozdrav!
Jaz pa iščem humoristično serijo (angleška oz. ameriška), ki so jo predvajali na TV Slo ne več kot dve leti nazaj. Serija je bila o familiji z dvema oz. tremi otroki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311066 (1767) opeter
»

Katere TV serije trenutno spremljate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
737931 (5911) Gapi
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213226 (9779) roli
»

Kaj se nej gledam od TVserij?

Oddelek: Sedem umetnosti
393834 (2465) C4rtm4n

Več podobnih tem