» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
127 / 194
»»

matobeli ::

Danes videl v Hofer Kranju leptopa z unim Atomom Zxxxx, znižan iz neki 280€ na 220€,če koga zanima. Prav tako znižane tablice, 10" 7" in 8"

tikitoki ::

Iz nemcije si narocis. Posiljajo in se modeli kijihpri nas nibilo sona voljo. Linka nimam pr roki.

bajsibajsi ::

Je kdo zasledil https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... ?
64 GB kos in ne 2x 32.

D3m0r4l1z3d ::

samo še 2x32 so ostale
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

Bo hofer spet mel kake hitre kjučke ?
Kak 128GB za ~20€ bi se kr prilegu.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

D3m0r4l1z3d ::

Kolk pa je spet ponudba večja od ppvpraševanja
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bajsibajsi ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

samo še 2x32 so ostale


So sploh imeli 64 GB? V cetrtek sem bil v dveh Hoferjih v LJ - v enem so se delali "budale", saj sploh niso vedeli, da naj bi jih imeli in so mi najprej ponujali in na blagajno prinesli 64 GB kljucek, kljub temu, da sem izrecno rekel, da bi zelel 64 GB micro kartico (malo crno za v telefon bla bla...), potem so mi prinesli 2x 32 GB... nato sem govoril z vodjo, ki sploh ni vedela, kaj imajo v ponudbi in je brskala po katalogu. Medtem sem sam hitreje posrfal po telefonu in ji pokazal... V drugem Hoferju pa so okoli 11:30 ure dejali, da sploh se niso dobili.

Torej, so imeli 64 GB kartico v cetrtek, jo je kdo kupil?

D3m0r4l1z3d ::

Aha, tokrat samo 2x32 v ponudbi, včssih pa ostane od starejših ponudb in to sem prej mislil, tako da ravno ta z dne 16.6. ni drugega kot 2x32
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

OvCa77 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Aha, tokrat samo 2x32 v ponudbi, včssih pa ostane od starejših ponudb in to sem prej mislil, tako da ravno ta z dne 16.6. ni drugega kot 2x32

Jaz sem pred časom kupil 64gb micro sd, v hoferju
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

scipascapa ::

hojnikb je izjavil:

Bo hofer spet mel kake hitre kjučke ?
Kak 128GB za ~20€ bi se kr prilegu.


malo več realnosti bi se prileglo.

hojnikb ::

Realnosti ?
I think not
#brezpodpisa

scipascapa ::

realnost pri nas, pa še počasni....5MB zapisovanje na 128GB? ;)

hojnikb ::

samo spomnimo na 64GB kjučke, ki jih je mel hofer pred časom (kako leto in pol nazaj). 20€/64GB in 150/75MB hitrosti. Nikjer v EU nisi dobil kej takega.

Zakaj bi bilo potem danes tako nerealno pričakovat relativno hiter 128GB za 20€ ?
#brezpodpisa

OvCa77 ::

hojnikb je izjavil:

samo spomnimo na 64GB kjučke, ki jih je mel hofer pred časom (kako leto in pol nazaj). 20EUR/64GB in 150/75MB hitrosti. Nikjer v EU nisi dobil kej takega.

Zakaj bi bilo potem danes tako nerealno pričakovat relativno hiter 128GB za 20EUR ?

Ponavadi so bili ta prvi ključki hitrejši, potem pa prodajajo počasne
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OvCa77 ()

Manu ::

bajsibajsi je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

samo še 2x32 so ostale


So sploh imeli 64 GB? V cetrtek sem bil v dveh Hoferjih v LJ - v enem so se delali "budale", saj sploh niso vedeli, da naj bi jih imeli in so mi najprej ponujali in na blagajno prinesli 64 GB kljucek, kljub temu, da sem izrecno rekel, da bi zelel 64 GB micro kartico (malo crno za v telefon bla bla...), potem so mi prinesli 2x 32 GB... nato sem govoril z vodjo, ki sploh ni vedela, kaj imajo v ponudbi in je brskala po katalogu. Medtem sem sam hitreje posrfal po telefonu in ji pokazal... V drugem Hoferju pa so okoli 11:30 ure dejali, da sploh se niso dobili.

Torej, so imeli 64 GB kartico v cetrtek, jo je kdo kupil?

Ja, jaz sem jo kupil v četrtek. Bila je zadnja.

Sem pa ugotovil, da telefon ne podpira 64 GB, tako da jo bom zgleda vrnil v trgovino, če jo bodo sprejeli, ker je embalaža odprta.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

OK.d ::

scipascapa je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Bo hofer spet mel kake hitre kjučke ?
Kak 128GB za ~20€ bi se kr prilegu.


malo več realnosti bi se prileglo.

Hojnik je povsem realen;)
LPOK.d

hojnikb ::

no, fakes aside, ni nerealno pricakovat 128gb placa za 20e in link z de to dokazuje
#brezpodpisa

d4vid ::

Mogoče kdo ve, če se bodo prodajal kaki woki tokiji v hoferju ali pa lidlu?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Matthew ::

Zanimam se za AMBIANO multipraktik s kuhalnikom: https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Ker na netu ne najdem kaj dosti informacij, predvsem izkušenj uporabnikov, me zanima, če si ga kdo slučajno lasti in lahko tukaj deli izkušnje.

mirkuma ::

MEDION(R) AKOYA(R) E6422 (MD 99880) prenosnik od jutri dalje. Kar OK nakup za ta cenovni rang.
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

Han ::

Od pojutrišnjem pa res. ;)

MaticKregar ::

Za darilo sem dobil hoferjev usb ključek, Medion 64 gb. Seveda mi je crknil in nimam računa, zanima pa me, če je kdo tako prijazen, da bi odstopil račun za reklamacijo, vrnem ga takoj in je iz Ljubljane oz okolica?

dottor ::

Tisti ta hitri usb ključki so res super. Ga imam, in razen tega da se malo pogreje nimam nič proti čemu bi se pritoževal. Žal so novi USB2.0 hitrosti z USB3.0 vodilom ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

-žiga- ::

Je tale prenosnik v Hoferjevi ponudbi dobra ponudba?
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Všeč mi je, da je notri SSD, ampak ne vem kakšen in kako hiter je. Nekaj malo Rama se mi zdi.
Uporaba bo klasična pisarniška/internet, mora pa tekoče delovati tudi HD video, 30 zavihkov interneta ... Avtonomija in dimenzije so drugotnega pomena.
Se dobi kaj boljšega za ta denar?

hojnikb ::

gre za solidno zadevo, sam ne pričakuj nekega kvalitetnega ohišja
#brezpodpisa

-žiga- ::

Ok, hvala.
Večinoma se bo prenašal samo po stanovanju, tako da verjetno ne bo to tak problem.

_Sajmon_ ::

Sam imam podobno varianto Hofer prenosnika, je z mal boljšimi specifikacijami (1TB trdega diska, 6 gb, nvidia grafična). V bistvu moram reči, da sem kar zadovoljen. Kot je hojnikb napisal, ohišje je sicer bolj tko tko, mal se upogiba, pa ko je računalnik neogret, mal zoprno poka, ko tipkaš. Se navadiš... Je pa dovolj hiter, je full hd, prevsem pa SSD več kot dobro dene. Pa tri letna garancija ni za odmet. Edina dva minusa bi še navedel: čitalec SD kartic mi je začel delati težave (po nekaj minutah izgubi "zvezo" s kartico - kot da bi jo iztaknil pa noter spet dal) ter imam občutek, da je svetlost zaslona občutljiva na vsebino.

hojnikb ::

ter imam občutek, da je svetlost zaslona občutljiva na vsebino.

To se da izklopit v intel driverjih.
#brezpodpisa

Han ::

Žiga, prenosnik ima eno prosto režo za RAM, tako da se splača dokupit 4 ali 8 GB.

hojnikb ::

jap, +4/8GB obvezno, če ne druga zaradi dual channel
#brezpodpisa

-žiga- ::

Super, da ima prosto režo za RAM. Pa je vseeno kaj kupim (jasno, da je kompatibilno) in samo dodam, ali je bolje te 4 GB ven pa 2x4 ali 1x8 not?

hojnikb ::

načeloma je vseeno, pazi sam da bo ddr3l
#brezpodpisa

-žiga- ::

Hvala!

Han ::

SODIMM za prenosnike so itak vsi DDR3L. Kakšen Crucial je najbolj 'ziher', da bo delal.

hojnikb ::

ni res, imaš tudi 1.5V, ki ni ddr3l
#brezpodpisa

Thunder wave ::

Matthew je izjavil:

Zanimam se za AMBIANO multipraktik s kuhalnikom: https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Ker na netu ne najdem kaj dosti informacij, predvsem izkušenj uporabnikov, me zanima, če si ga kdo slučajno lasti in lahko tukaj deli izkušnje.

To je poceni in na pogled slaba kopija Vorwerkovega Thermomixa, ki pa je super zadeva. Stane pa tudi celega tisočaka vec. Sicer pa pri Hoferju lahko vrneš v nekem roku, če z izdelkom nisi zadovoljen. Mogoče poskusiti ni greh.

barakus ::

Ali so kje celotne specifikacije tistega prenosnika za 350?

m3k ::

Mirko tipka na radirko ////

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: m3k ()

D3m0r4l1z3d ::

Krš procesor in 2gb rama, ni vredno
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Alamar ::

Konec meseca PS4, 1TB, 2x kontroler = 299 EUR

hojnikb ::

najs deal.
#brezpodpisa

scipascapa ::

resno? nice deal, samo zaloga ničelna?

Alamar ::

scipascapa je izjavil:

resno? nice deal, samo zaloga ničelna?
Tokrat dostava do vrat:)

miko22 ::

kje to gledate? link?

Pithlit ::

scipascapa je izjavil:

resno? nice deal, samo zaloga ničelna?

Se še nisi naveličal s tem mitom opletat?
Life is as complicated as we make it...

Bam-Bam ::

Problem je tudi v tem, da ogromen delež prodajalk sploh ne ve kaj prodaja oz. kje stoji.

Machete ::

Saj tako težko pa spet ni za falit. Edina zaklenjena vitrina med kozjim jogurtom in plažnimi natikači je to ponavadi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hojnikb ::

hmm, po kok se kej prodajajo dualshock4 kontrolerji ?
Če se da kej iztržit za njega, grem res to pot da kupim novo pa potem prodam kontroler da si pridem mal not
#brezpodpisa

scipascapa ::

novi zapakirani retail so nekje 49-55€...ene 30 bi moral dobiti....

hojnikb ::

na bolhi vidim da so rabljeni tam 40e

Torej če dobim ene tok za ganz novga, je pol skupaj stvar stala 260e... To je pa že bolše :)
#brezpodpisa
««
127 / 194
»»