» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
96 / 194
»»

zrataj4201 ::

Glugy je izjavil:

katere stvari so generalno gledano dražje od konkurence?


Jaz lahko potrdim samo to, da so oblačila in obutev slabše kvalitete kot pred leti, pa če cena je v evrih zrasla od 50 do 100%. Nekoč so bila kakšna oblačila v Lidlu slabše kvalitete in poceni, danes pa ima Lidl velikokrat boljšo kvaliteto za nižjo ceno.
Saj je to tema Hofer in ne usb ključki itd???

eales ::

barossa45 je izjavil:

Enkrat lani sem kupil "smart" polnilec za avto akumulatorje, cena 17€. Pa je crknil, in sem ga nesel nazaj v upanju na garancijo (popravilo), pa so mi samo denar vrnili. Ve mogoče kdo kje bi lahko dobil kaj podobnega drugje ? :)
Tukaj ga ne prodajajo več.
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Crknil ti je pravi čas :P Imel ga boš v Lidlu.

Bellzmet ::

Ja načeloma so v Hoferju cenejši Medioni, ki so njihova hišna znamka ali pa njihova orodja posebne znamke. To zna bit dober deal.

Za znane blagovne znamke Philips, Canon,...je pa potrebno vedno preveriti še cene drugje. Ni kar samoumevno, da je zadeva cenejša v Hoferju. Je pa potrebno biti pozoren
tudi na garancijo saj včasih Hofer tudi na znane blagovne znamke da 3 leta, drugje tega ni.

Skratka vse posebej preveriti, pogledati garancijo in se potem odločiti.

Pithlit ::

Bellzmet je izjavil:

Ja načeloma so v Hoferju cenejši Medioni, ki so njihova hišna znamka

Medion NI Hoferjeva znamka.
Life is as complicated as we make it...

Bellzmet ::

Ja to vemo.

Pithlit ::

Zakaj potem izjavljate neumnosti?
Life is as complicated as we make it...

Bellzmet ::

1. zato ker nas veseli, da ima nekdo čas, da se na vsako besedo obesi
2. ker hitro tipkamo in pozabimo dati "hišna znamka" v narekovaje ali pripisati "skoraj kot", da nas lahko potem persona rudis takoj okara

Bellzmet ::

3. pa pač ker se kdaj zmotimo in ne uporabimo pravih besed ampak zaradi tega ni potrebno takoj "ven padit"

BlaY0 ::

Če si v elementu, si v elementu. Inercija pač :))

matobeli ::

A ima kdo kaj izkušenj z obutvijo iz Hofra? Danes grem pogledat moške čevlje če so vredni kaj.



P.S.

Pithlit ::

Crane teniske se (vsaj za hojo in izi jogging), za ta denar, odlično obnesejo.
Life is as complicated as we make it...

Alamar ::

Crane je bolj tako tako. Veliko bolj kvalitetna je INOC znamka copat in športnega tekstila. Je pa cena seveda višja, vendar ponuja odlično razmerje cena/kvaliteta.

perci ::

tisti crane mi na pogled zgledajo kul za na jadrnico...tko da zmočiš in se ne sekiraš

yayo ::

matobeli je izjavil:

A ima kdo kaj izkušenj z obutvijo iz Hofra? Danes grem pogledat moške čevlje če so vredni kaj.



P.S.



To so

yayo ::

joj, zgornje sporočilo mi je očitno včeraj zbežalo, ko sem brskal na tablici, verjetno sem kaj s prstom taknil, ko sem zapiral ovitek tablice. Prosim, da kak moderator zbriše. Drugače gre na sliki za tipični angleški chukka boot, če stane tam 30-40 € se ga mogoče splača kupiti, če je dražji se dobijo že od bolj fancy izdelovalcev, posebno preko spletnih trgovin/razprodaj.

matobeli ::

No če koga zanima glede čevljev, so udobni in usnje izgleda dobre kvalitete. Podplat je malo češkega izgleda ampak na prvi uč kvalitetne izdelave.
Za ta denar se mi zdijo ok.

d4vid ::

Je v bližnji prohodnosti kakšen prenosnik na vidiku do 250€? Zaželjeno 12-14".
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Pithlit ::

Se še najde kak S2218 (239€). V Tolminu so ga imeli še v četrtek.
Life is as complicated as we make it...

peglezn ::

tud 14" modelov od prejšnga mesca majo še dost

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: peglezn ()

d4vid ::

Model, cena, specifikacije?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

SimplTech ::

Medion Akoya E4214: link

Ta je 279 EUR in sem ga videl v dveh Hofer trgovinah v Celju.

Zgodovina sprememb…

d4vid ::

Kako je z menjavo diska? Enkrat bom vtaknu ssd noter..
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

modelno1 ::

Pri temu zadnjem linkanem? Ima prostor še za en 2,5" disk, tako da samo odpreš, vtakneš not in zapreš.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

SimplTech ::

Tudi osnovnega 2GB RAMa se da relativno enostavno nadgradit: link

Stari maček ::

mat xxl je izjavil:

Stari maček je izjavil:

johanblond je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Vakuumski čistilnik oken Vileda Windomatic

■ preprosta uporaba: okna očisti brez sledi, potem ko ste jih oprali s tekočino za čiščenje oken, saj deluje kot ročni sesalec
■ zaradi posebnega gumijastega roba (2 sta priložena), ki se prilega površini, na oknu ne ostane niti kaplja vode
■ umazano vodo učinkovito posesa v vgrajeni vodni rezervoar, zato ne pušča sledi in kapljic vode na okenskem okvirju, okenski polici ali tleh
■ primeren za vse gladke (npr. steklo, ploščice) in vodoravne površine (npr. mize, delovni pulti ipd.)

Je to kar naj bi bilo?

Si videl kakšnega profesionalca s tem delat?



Sem jaz videl v eni menzi ti dam podatke na ZS vse na ta način delajo že 10 let .


Če dela profi s tem se splača kupit. Vedno je potrebno to preveriti. Deluje v vseh branžah.

freesty ::

Ima kdo tisti laptop za 280e?

Me zanima kako bi bil sposoben laufat photoshop in lightroom, ce privzamemo, da se ram nadgradi na 8gb in doda ssd disk.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Magic1 ::

Dela po moje že, a odvisno kako časa bo potreboval za izvajanje funkcij. Procesor ni baš kaj sposoben. Preveri malo teste procesorja, ponavadi imaš tudi phptoshop test.
npr: http://laptoping.com/cpus/product/intel...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

d4vid ::

Bil danes v Hoferju v Trbovljah. Imajo še oba. Kar mi povzroča težave, ne morem se odločit katerega vzet.
Cpu predvidevam da je Pentium boljši kot Atom? 11.6" ma flash na matični ali je možnost menjat disk, 64GB je premalo.
Kako je z baterijo pri enem in drugem?

Najbrž bom šel v nakup 14" + Intenso 128GB.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

BlaY0 ::

Jaz bi vzel vsaj takega z ETH in USB 3.0.

freesty ::

Magic1 je izjavil:

Dela po moje že, a odvisno kako časa bo potreboval za izvajanje funkcij. Procesor ni baš kaj sposoben. Preveri malo teste procesorja, ponavadi imaš tudi phptoshop test.
npr: http://laptoping.com/cpus/product/intel...


Vem edino to me malo skrbi.

Bom probal na fotrovem, ki ima pentiuma B960 kako laufa pa se na videno odlocim.
Ce vzamem na firmo me pride z ssdjem in 8GB ramom 300€ vse skupaj in imam se IPS zaslon. Za ta denar pomoje ne dobis nikjer IPSa, da o boljsem procesorju ne govorim..
Pa se ponavadi prodajajo poleg dobrih procesorjev tudi dobre graficne. Tako, da se tisto dodatno nabije ceno.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

gregor ::

morda kdo ve kateri bresser model je ta vremeska postaja

http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio...

zanima me katere baterije uporablja, 9v?

lp

d4vid ::

d4vid je izjavil:

11.6" ma flash na matični ali je možnost menjat disk, 64GB je premalo.

Kako je z baterijo pri enem in drugem?


Noben ne ve?
Rabil bi predvsem čim daljše delovanje na baterijo. Prostor bi konec koncev lahko dobil drugače (USB ključ), me skrbi pa vzdržljivost flasha, če je prispajkan na matično ?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Pithlit ::

eMMC bo že zdržal. Je pa relativno počasna stvar. S2218 zdrži okol 7ur. In ima microsd slot, tko da ne rabiš s ključkom se jajcat.

Če ti 279€ ni deal breaker (ker imaš pač 250 budget) pol bi bil un 14" verjetno bolš izbira. Je nadgradljiv. Ne vem pa kolk baterija zdrži.
Life is as complicated as we make it...

hojnikb ::

eMMC kot tak, ti nebo povedal, kak dolg bo zdržal. Na eMMC lahko prlotaš najbolj shit TLC.

Je pa pr tem verjetno kak MLC, tko da ni straha.
#brezpodpisa

d4vid ::

Tamal po testu drzi 7ur, 14ka pa cca 3, kar je razlika. Je pa 14ka vsaj nadradljiva, 2GB rama dvomim da je se za kaj primerno.
Torej 14" pa en SSD bo se vedno najboljsa odlocitev.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

2GB je ok za browsanje po netu
#brezpodpisa

d4vid ::

Mja... Rabim tudi za kak programiranje, predvsem AVR ter siemens plc, pa kak pdf in word. Za faks ;)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Assass1n ::

d4vid, jaz imam to 14", dal sem notri 4gb rama ter 64gb ssd. Baterija pa surfanja zdrži prej 4 ure kot 3, sem opazil da imajo modeli različne baterije, moj ima 2600mah(zelene), na slikah pa sem tudi videl 2200mah(rdeče) mogoče je tukaj razlika.
Sam se tudi kupil 3400mah celice proizvajalca panasonic, in sem jih mislil premenjat, pa sem si premislil, ker bi za menjavo v packu plačal vsaj 20€, da naredijo to v ebatt strokovno + če nisem že "spušil" garancije, bi jo potem vsekakor.(mi kdo zna reči, 2600mah vs 3400 kakšna bi bila avtonomija?) .
Uglavnem, jaz ti laptop lahko samo priporočam, ker je na w10 (clean install) zelo odziven, prižge se v par sekundah, uporabljam chrome in sem zelo zadovoljen. Chrome se v odzivnosti ne more primerjati z desktop (4670k, 8gb rama, ssd...) mašino, vendar je zelo blizu.
Ekran je fenomenalen, imam 2 stuck piksla tukaj bodi pozoren takoj ko kupiš, in nesi nazaj če te moti in vzami drugega.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

hojnikb ::

menjavat kr tak celice v packu (oz. če so kr na plati) ni tako trivialno opravilo, sploh če je večja kapaciteta. Lahko se ti krmilnik zlocka in neboš nikol več mogu napajat z baterijo
#brezpodpisa

rini ::

Ali se mogoče ve, kdaj bo spet Samsung TV za 500 EUR, če sploh bo?

Alamar ::

barakus ::

A je kdo sprobal tisti reflektor v lidlu za 35eur? Zgleda kar ogromen, ne vem pa kako kaj sveti... ?

urosh ::

Hoferjev 20w sveti super. Edino moram ga iti zamenjati, ker vedno, ko se vklopi (na senzor seveda) najprej blinkne, potem se prizge...

youPlonker ::

Alamar je izjavil:

Zaenkrat ne bo. Tale dva sta sedaj aktualna

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Katera firma pa dela Medion tvje? Drugi zgleda kar hud deal.

Pithlit ::

Medion dela Medione. Zanimivo, ane?
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

Precej manj zanimivo je, da pojma nimaš.;((
Medion nima tovarne televizorjev. Zanj jih delajo drugi, recimo turški Vestel.

Pithlit ::

Sestavlja, ne dela. Razlika. Al bomo mogoče trdili da iPhone za Apple dela Foxconn?
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

Je razlika, samo ti je ne razumeš in se nekaj izmotavaš zdaj, ko vidiš, da si prej bleknila bedarijo. Medion tudi oddelka za razvoj televizorjev nima. Na trgu pogledajo, kdo dela kaj primernega, in naročijo xtisoč kosov s svojo znamko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Pithlit ::

Mhm.
Life is as complicated as we make it...

az8H ::

MEDION=LENOVO

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()
««
96 / 194
»»