» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
95 / 194
»»

eales ::

Sicer je lidlova akcija, ampak vseeno, saj se tudi v Hoferju na vsake toliko časa najde kakšen kompresor. Si kdo lasti Lidlov/Hoferjev kompresor? Jutri imajo v Lidlu 24 litrski kompresor. Potreboval bi ga predvsem za žebljalno pištolo, da bi kaj spihal in napumpal kakšne gume. Za tako uporabo je verjetno ok? Ali bi pognal tudi kakšno drugo kompresorsko orodje? Naprimer pištolo za odšravfati kakšno gumo?

jest10 ::

vilonja je izjavil:

Pozdravljeni!
Zanima me, če je tale ključek primerljiv s hoferjevem 64gb za 20 eur, ko ima sedaj špar akcijo:
http://www.xplore.si/contents/sl/p111_U...

Hitrejši je, kot hoferjev iz zadnje akcije

radmannsdorf ::

eales je izjavil:

Sicer je lidlova akcija, ampak vseeno, saj se tudi v Hoferju na vsake toliko časa najde kakšen kompresor. Si kdo lasti Lidlov/Hoferjev kompresor? Jutri imajo v Lidlu 24 litrski kompresor. Potreboval bi ga predvsem za žebljalno pištolo, da bi kaj spihal in napumpal kakšne gume. Za tako uporabo je verjetno ok? Ali bi pognal tudi kakšno drugo kompresorsko orodje? Naprimer pištolo za odšravfati kakšno gumo?

V mojih krogih nekako velja, da mora imeti kompresor vsaj 50L posodo. doma imamo 50L kompresor, in ko piham računalnik ali kaj takega, se ponavadi vklopi po kakšne 5min. če je pa posoda samo 24L, se bo pa še prej...jaz bi rajši dal še mal zraven in vzel 50L.
preberi si še tole: http://www.strojnistvo.com/forum/viewto...

fikus_ ::

Poglej potrebno porabo zraka npr. za žebljalno pištolo. Recimo pri tej:
http://www.interdiskont.si/vsi-izdelki/...
Rabiš ~ 0,5 l zraka pod tlakom za en žebelj.
Primerljiv:
http://www.interdiskont.si/vsi-izdelki/...
2,2 kW, 50 l tlačna posoda, ~ 58 l/min pri 7 barih na tlačni strani (računano iz sesalnega pretoka).
Pri Parksideu na tlačnu strani ~38 l/min pri 7 bar (računano iz sesalnega pretoka).
Vsi malo zavajajo pri pretoku zraka na tlačni strani, to je pa tisto kar rabiš!
Imaš pa Parksideu še 3 leta garancije.

KuhaR ::

Alamar kako kaže z telefonom, bo ali ga ne bo?
Vodno hlajen že od 1999.
Ryzen 9 5950/MSI MAG B550 Tomahawk/32GB3600 cl14/RX7900XT

Alamar ::

Žal (zaenkrat) ne bo. Bo pa stacionarc s SSDjem.:)

Dr_M ::

Kater stacionaren comp se prodaja po 299e?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Stari maček ::

bauci je izjavil:

Sem dve leti nazaj kupil zložljive delovne mize (komplet 3 miz Hofer ali Lidl se ne spomnim). Škoda denarja. To niso delovne mize ampak zelo slabe odlagalne mize. Nestabilne.

Pojma zložljivo in stabilno ne gresta skupaj. Kriv si sam.

Alamar je izjavil:

Žal (zaenkrat) ne bo. Bo pa stacionarc s SSDjem.:)

Misliš tega za 499 €?

Zgodovina sprememb…

johanblond ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Vakuumski čistilnik oken Vileda Windomatic

■ preprosta uporaba: okna očisti brez sledi, potem ko ste jih oprali s tekočino za čiščenje oken, saj deluje kot ročni sesalec
■ zaradi posebnega gumijastega roba (2 sta priložena), ki se prilega površini, na oknu ne ostane niti kaplja vode
■ umazano vodo učinkovito posesa v vgrajeni vodni rezervoar, zato ne pušča sledi in kapljic vode na okenskem okvirju, okenski polici ali tleh
■ primeren za vse gladke (npr. steklo, ploščice) in vodoravne površine (npr. mize, delovni pulti ipd.)

Je to kar naj bi bilo?

wanderer ::

johanblond je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Vakuumski čistilnik oken Vileda Windomatic

■ preprosta uporaba: okna očisti brez sledi, potem ko ste jih oprali s tekočino za čiščenje oken, saj deluje kot ročni sesalec
■ zaradi posebnega gumijastega roba (2 sta priložena), ki se prilega površini, na oknu ne ostane niti kaplja vode
■ umazano vodo učinkovito posesa v vgrajeni vodni rezervoar, zato ne pušča sledi in kapljic vode na okenskem okvirju, okenski polici ali tleh
■ primeren za vse gladke (npr. steklo, ploščice) in vodoravne površine (npr. mize, delovni pulti ipd.)

Je to kar naj bi bilo?


preveri komentarje pri mimovrste

Okapi ::

Glugy je izjavil:


Se splača? A to da je na vroči zrak pomen da se ne daje olja not al kako to deluje?

Evo, nabavil danes tole in dela.;) Zmrznjen pomfri sem samo malo premazal z oljem in dal noter, po 10 minutah na 180 stopinj je bil prav okusen.

O.

radmannsdorf ::

kupljen pomfri je že bil v olju, ga ne rabiš premazovat.

fosil ::

Okapi je izjavil:

Glugy je izjavil:


Se splača? A to da je na vroči zrak pomen da se ne daje olja not al kako to deluje?

Evo, nabavil danes tole in dela.;) Zmrznjen pomfri sem samo malo premazal z oljem in dal noter, po 10 minutah na 180 stopinj je bil prav okusen.
O.

Kaj navaden pomrif, narezan iz krompirja?
Ker ta kupljen pomfri daš lahko tudi v pečico spečt in je v redu.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Stari maček ::

johanblond je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Vakuumski čistilnik oken Vileda Windomatic

■ preprosta uporaba: okna očisti brez sledi, potem ko ste jih oprali s tekočino za čiščenje oken, saj deluje kot ročni sesalec
■ zaradi posebnega gumijastega roba (2 sta priložena), ki se prilega površini, na oknu ne ostane niti kaplja vode
■ umazano vodo učinkovito posesa v vgrajeni vodni rezervoar, zato ne pušča sledi in kapljic vode na okenskem okvirju, okenski polici ali tleh
■ primeren za vse gladke (npr. steklo, ploščice) in vodoravne površine (npr. mize, delovni pulti ipd.)

Je to kar naj bi bilo?

Si videl kakšnega profesionalca s tem delat?

borisk ::

ne, ampak za doma je pa super. imamo 3 različne in so vsi pribljižno ista pesem. Kerher je najdražji, ampak tudi najmožnejši, najcenejši je silverchest iz lidla pa prav tako dela. za doma je to nekaj najboljšega. problem pri vseh teh je samo v tem da nimajo izmenjive baterije ampak za doma ni problem če vmes počakaš.

peglezn ::

je že kdo menjal ram v 14" prenosniku, ki je bil prejšn mesc v ponudbi?

če sm se prov pozanimu je samo en slot za ram, podpira pa največ do 8GB(DDR3L).

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
Bo ta ok?

dottor ::

Jaz sem v interšarovem letaku zasledil Lenovo Ideapad G50-30 prenosnik:
N2840
4GB rama
500GB diska
15"
W8.1
2 leti garancije
=
250€

Iščem nekaj cenovno ugodnega za:
Libreoffice paket, 5-10 sočasnih velikih PDFjev (200-600 strani vsak) istočasno odprtih, chrome za FB, mejla in youtube, pa malo osnovne uporabe PhotoShopa (za kak letak na hitro nardit al kakšno sliko malo porihtat). Gejmal na njem dvomi da bom...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Aston_11 ::

Imam enakega, če zamenjaš disk s SSD, potem je v glavnem normalno odziven. Tile PDF-ji znajo narediti štalo.

dottor ::

Sej to s PDFji bi blo uporabljeno 1x na teden pa 5-10 je worst case scenario. Bolj so 2-3 od 500 strani... Pol se splača uzet tisti 120(8)GB SSZ za 50€ v BigBangu al kjerkoli jih že imajo?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Aston_11 ::

dottor je izjavil:

Sej to s PDFji bi blo uporabljeno 1x na teden pa 5-10 je worst case scenario. Bolj so 2-3 od 500 strani... Pol se splača uzet tisti 120(8)GB SSZ za 50€ v BigBangu al kjerkoli jih že imajo?
Nujno. Jaz sem dal noter intensota 128.

dottor ::

Sem pa tudi razmišljal zamenjavo OSja... Ker 8.1 mi ni ušeč sta 2 varjanti: upgrade na 10 al Ubuntu :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

barossa45 ::

Enkrat lani sem kupil "smart" polnilec za avto akumulatorje, cena 17€. Pa je crknil, in sem ga nesel nazaj v upanju na garancijo (popravilo), pa so mi samo denar vrnili. Ve mogoče kdo kje bi lahko dobil kaj podobnega drugje ? :)
Tukaj ga ne prodajajo več.
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Aston_11 ::

dottor je izjavil:

Sem pa tudi razmišljal zamenjavo OSja... Ker 8.1 mi ni ušeč sta 2 varjanti: upgrade na 10 al Ubuntu :P

Jaz sem naredil oboje. Dual boot ubuntu/w10.

barakus ::

@barossa45 pocakati moras, da bo spet v akciji, zasledil sem ga v naslednjih trgovinah obcasno na razpolago: hofer, lidl, spar

Priporocam da vzames enega vec, na zalogo...

valdo ::

Že nekaj časa gledam za novim sesalcem, sedaj sem videl da tega imajo v ponudbi
SESALEC PHILIPS, 129€
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Vaše mnenje, izkušnje, pohvale, graje ...
Lp

Bellzmet ::

Kaj pa vem. Meni so vedno govorili, da se sesalca z manj kot 1500W ne kupuje.

Pithlit ::

Moj 1000W hoče oblazinjenje s kavča 'pojest'. Ni vse v W.

Drugače, čisto osebno in brez vsake preverljive podlage, sesalca na vrečko ne kupim nikoli več.
Life is as complicated as we make it...

Bellzmet ::

Pa tukaj je cenejši, sicer je vprašanje kako z dobavljivostjo samo če gre za isti izdelek je pri Hoferju drag.

https://www.mimovrste.com/klasicni-sesa...

Pithlit ::

Isti je, ja.
Life is as complicated as we make it...

SaXsIm ::

Jaz pa sem ravno obratnega mnenja, razen sesalca na vrečko, ne kupim nobenega več.
SaXsIm

valdo ::

zgleda res tako,
to pa ni dobra reklama za hofer :-(

Bellzmet je izjavil:

Pa tukaj je cenejši, sicer je vprašanje kako z dobavljivostjo samo če gre za isti izdelek je pri Hoferju drag.
https://www.mimovrste.com/klasicni-sesa...
Lp

trnvpeti ::

hofer se pocasi a vztrajno slabsa

hojnikb ::

Pravi čas za slovenske trgovine, da uletijo :)
#brezpodpisa

miko22 ::

Tudi moja je mnenja, da sesalca na vrečko nikoli več.

fireX88 ::

miko22 je izjavil:

Tudi moja je mnenja, da sesalca na vrečko nikoli več.



zakaj ne? samo pravega moraš kupit in ta je cca 1k€. 1 vrečka drži cca 4mesece (tedensko sesanje celotne hiše).
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

šernk ::

miko22 je izjavil:

Tudi moja je mnenja, da sesalca na vrečko nikoli več.


ravno obratno. vodnega nikoli zaradi svinjarije s čiščenjem, brez vrečke se pa filter prej ali slej zabije in adijo sesalna moč. ko iščeš po 2 letih nov filter pa seveda stane za pol sesalca, če ga sploh uspeš kje dobit. nek mali philips je sesalec nov stal 50eur, filter sem iskal po 3 letih uporabe in sem ga dobil samo na ebayu za 40eur.

sicer pa pomembna je sesalna moč in ne moč sesalca. ti ne pomaga nič sesalec z 2000W če ima sesalne moči 200W, na drugi strani imaš pa sesalec z 1000W in 700W sesalne moči.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Pithlit ::

fireX88 je izjavil:

miko22 je izjavil:

Tudi moja je mnenja, da sesalca na vrečko nikoli več.



zakaj ne? samo pravega moraš kupit in ta je cca 1k€. 1 vrečka drži cca 4mesece (tedensko sesanje celotne hiše).

Investicija se pa povrne... kdaj? Čez 20 let?

šernk je izjavil:

vodnega nikoli zaradi svinjarije s čiščenjem, brez vrečke se pa filter prej ali slej zabije in adijo sesalna moč. ko iščeš po 2 letih nov filter pa seveda stane za pol sesalca, če ga sploh uspeš kje dobit.

Jaz imam ciklonskega. Dela super. Filtre se pere.

Drugače pa imajo sesalci na vrečke tudi filtre ki se zabašejo in jih je treba menjat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

fireX88 ::

Pithlit je izjavil:

fireX88 je izjavil:

miko22 je izjavil:

Tudi moja je mnenja, da sesalca na vrečko nikoli več.



zakaj ne? samo pravega moraš kupit in ta je cca 1k€. 1 vrečka drži cca 4mesece (tedensko sesanje celotne hiše).

Investicija se pa povrne... kdaj? Čez 20 let?


tudi če se ne (trenutno ga imamo 5 let, pred tem smo imeli pa čes 10 let, pa še vedno dela - volwerk je če te zanima).
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

modelno1 ::

Da se kupit tudi sesalec brez kakršnihkoli filtrov. Pa še plod slovenskega znanja je. Link.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

SaXsIm ::

No, sam imam tudi zelo slabe izkušnje z vodnimi - čiščenje, potreben čas za pripravo pred uporabo. Ciklonski s posodo za prah, s katerimi sem imel opravka, pa so zelo slabo tesnili. Imam pa dva Phillipsa na vrečke, oba cenovnega ranga nekje 100 EUR, pa delujeta super. V nobenem ni original vrečka, pa kljub temu zdržijo ob redni uporabi cca 2-3 mesece.

EDIT: @modelno1 - ravno takšen sesalec, ki si ga nalepil, je vzrok mojih frustracij z vodnimi sesalniki.
SaXsIm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SaXsIm ()

Pithlit ::

Kako brez filtra? A tista voda je kar za lepo tam?

Smo ga imeli, ja. In ni glih fajn ga pucat (svinjarija je, bistvu). Pa ga moraš po vsakem sesanju. Tudi najmanjšem. Boh-ne-daj da se ti prevrne. Je pa učinkovit... ampak ko potegnem črto, mi ciklonski še vedno najbolj odgovarja (cena/učinkovitost/enostavnost pač zmaga, zame).

@fireX88: če se investicija ne povrne je pač zgrešena. Simpl.

Enivej - mal smo zašli.
Life is as complicated as we make it...

OK.d ::

trnvpeti je izjavil:

hofer se pocasi a vztrajno slabsa

Ne slabša se, ampak naši trgoci nižajo svoje astronomske marže;)
LPOK.d

mancini ::

modelno1 je izjavil:

Da se kupit tudi sesalec brez kakršnihkoli filtrov. Pa še plod slovenskega znanja je. Link.


Pa greš prebirat in v prvem stavku piše:

Spoznajte HYLO GST

HYLA GST – tehnologija vodnega filtra, ki temelji na osupljivem naravnem pojavu – gejzirju.

HA HA

ker ne razumem v čem bi bil pomen sesanja, da bi ti na drugi strani vse letelo nazaj ven, brez nekega filtra

trnvpeti ::

OK.d je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

hofer se pocasi a vztrajno slabsa

Ne slabša se, ampak naši trgoci nižajo svoje astronomske marže;)

kaksne veze imajo marze z slabsimi kljucki/tablicami/nameit...

hojnikb ::

slabši roba je predvsem odraz šibkega evra

Pač 20e danes ni isto kot 20e lani.
#brezpodpisa

trnvpeti ::

in sibek evro je veljal samo za hofer

hojnikb ::

vsepovsod se vidi. Al pada kvaliteta al pa rastejo cene
#brezpodpisa

mat xxl ::

Stari maček je izjavil:

johanblond je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Vakuumski čistilnik oken Vileda Windomatic

■ preprosta uporaba: okna očisti brez sledi, potem ko ste jih oprali s tekočino za čiščenje oken, saj deluje kot ročni sesalec
■ zaradi posebnega gumijastega roba (2 sta priložena), ki se prilega površini, na oknu ne ostane niti kaplja vode
■ umazano vodo učinkovito posesa v vgrajeni vodni rezervoar, zato ne pušča sledi in kapljic vode na okenskem okvirju, okenski polici ali tleh
■ primeren za vse gladke (npr. steklo, ploščice) in vodoravne površine (npr. mize, delovni pulti ipd.)

Je to kar naj bi bilo?

Si videl kakšnega profesionalca s tem delat?



Sem jaz videl v eni menzi ti dam podatke na ZS vse na ta način delajo že 10 let .

šernk ::

kaksne veze imajo marze z slabsimi kljucki/tablicami/nameit...


sam v info...danes mi je odpovedala microSD kartica od samsunga...10. junija ji je pa garancija potekla...

tolk o kvaliteti drugih...vse je isti shit.

hofer ima določene stvari kdaj tudi dražje od konkurence, ampak večinoma so vsaj 10-20% cenejši ali pa imajo za isti denar več opreme v paketu.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Glugy ::

katere stvari so generalno gledano dražje od konkurence?
««
95 / 194
»»