» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
42 / 194
»»

darkolord ::

Pri kitajcih dobiš precej boljše (1080p, H.264), malo si poglej na foxoffer.com

mihec87 ::

darkolord je izjavil:

Pri kitajcih dobiš precej boljše (1080p, H.264), malo si poglej na foxoffer.com

Sj4000 ni sicer ravno gopro..

Rias Gremory ::

legendary je izjavil:

Ali se splača https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... oz. če je v tem cenovnem rangu kaj boljšega. Pogoje je edino, da ima več kot 1TB in čimhitrejše delovanje ter seveda cena cca. 80€.

3TB in 95€.
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

MrStein ::

Tomson je izjavil:

Medion Akoya E1232T - Tole je pa zelo zanimiva opcija za netbook. Sicer Celeron N2807, ki je res podhranjen za kaj resnega, a za internet in pošto čisto ok, 500GB HDD, 4GB Ram, IPS zaslon na dotik, Windows 8.1, polna verzija Office 2013 ... za 299EUR.


Zanimivo, predvsem v primerjavi z lanskimi modeli (sem že nedavno pisal o podobnem izdelku: Lenovo ... nekaj, netbook, ki se mu lahko ekran okoli za 300 stopinj obrne)

- končno večja ločljivost (1280x800) , pa vidni koti so baje tudi boljši (AHVA/IPS), aja, pa še touch screen je
- procesor ni presežek, je pa vendarle malo hitrejši od prejšnjih generacij
- 802.11ac WLAN :) (433 Mbit/s bruto, če imaš taki AP)
- Windows 8.1 (bolje kot 7 Starter z omejitvami) , z Recovery-DVD
- disk z 7200 vrtljaji :O
- 4GB RAM-a
- gigabitni ethernet :)
- USB 3.0
- Office Home & Student 2013 polna verzija (sicer ne poznam Office variant, bom pogledal v trgovino: okoli 100 EUR stane)

Slabosti:
- samo 2 celična baterija (vir: http://aldi.medion.com/md99410/at_owin/... klikni pri Lieferumfang) ; spodaj linkani test pravi: 3,5 ure
- samo en zunanji priklop za monitor (se da HDMI "razcepiti" ? dvomim...)

Nedoločeno:
- razpored tipk in (ne)prisotnost LED lučk - treba verjetno osebno preveriti

Kar všečen izdelek. (če kdo pozna boljšo ponudbo, se priporočam)

Baje nima ventilatorjev (tih, morebiti vroč?): http://www.computerbild.de/artikel/cb-T...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Skyliner ::

Glede na procesor, ki ima TDP 2W, je aktivno hlajenje res nepotrebno.

Izgleda zanimiv. Ga je kdo kupil? Zanima me, če je sposoben tekoče predvajati 1080p youtube videe? In nasploh, če dela brskanje in odpiranje strani tekoče.

MrStein ::

Tu (Intel ARK) sicer piše: Scenario Design Power (SDP): 3 W / Max TDP: 4.3 W
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

hojnikb ::

Skyliner je izjavil:

Glede na procesor, ki ima TDP 2W, je aktivno hlajenje res nepotrebno.

Izgleda zanimiv. Ga je kdo kupil? Zanima me, če je sposoben tekoče predvajati 1080p youtube videe? In nasploh, če dela brskanje in odpiranje strani tekoče.

seveda je, sej ima namenski dekoder za to..
#brezpodpisa

RockyS ::

Okapi je izjavil:

V Hoferju imajo tole kamerco (Maginon Action Sports HD1), znižano na 50 evrov. Jasno mi je, da to ni GoPro, zanima pa me, če je za 50 evrov mogoče dobiti tudi kaj boljšega (za povsem nezahtevno rabo - pač toliko, da je nekaj za snemat na recimo biciklu)?



Edit:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

MrStein ::

hojnikb je izjavil:

Skyliner je izjavil:

Glede na procesor, ki ima TDP 2W, je aktivno hlajenje res nepotrebno.

Izgleda zanimiv. Ga je kdo kupil? Zanima me, če je sposoben tekoče predvajati 1080p youtube videe? In nasploh, če dela brskanje in odpiranje strani tekoče.

seveda je, sej ima namenski dekoder za to..

HW že ima, samo ni nujno da v YT to dela (flash/html5). Vsaj včasih je YT imel težave (na istem PC lokalni videi delajo, enaka ločljivost na YouTube pa ne dela tekoče - sicer je vedno možno YT video predvajati "lokalno" z drugim predvajalnikom, recimo VLC - v meni Open / Network... skopiraš URL od youtube videa )
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

hojnikb ::

Če slučajno yt nebo koristil dekoderja, potem lahko na tem atomčku pozabiš na 1080p (vsaj v yt).
#brezpodpisa

noob96 ::

mihor ::

RockyS je izjavil:

Okapi je izjavil:

V Hoferju imajo tole kamerco (Maginon Action Sports HD1), znižano na 50 evrov. Jasno mi je, da to ni GoPro, zanima pa me, če je za 50 evrov mogoče dobiti tudi kaj boljšega (za povsem nezahtevno rabo - pač toliko, da je nekaj za snemat na recimo biciklu)?



Edit:


Sodeč po posnetkih z youtuba, kvaliteta te kamerce res nima velike veze s HD. :( Me pa mika kot budget kamerca, ki je ni škoda slučajno izgubit. Jo morda kdo ima in je pripravljen delit svoje mnenje?

Okapi ::

Jaz sem jo potem kar kupil, samo nisem še nič snemal z njo. Samo preizkusil sem jo in dela.;)
Sem malo gledal te kitajske zadeve, pa v resnici nisem našel nič kaj dosti cenejšega (ko prištejem še uvozne dajatve in upoštevam vso priloženo opremo) od 50 evrov, pa še če se kitajska pokvari, jo lahko vržem v smeti, ta ima pa 3 leta garancije v Hoferju. Kar se kakovosti tiče mi je za zdaj itak precej vseeno, ker je ne mislil za nič resnejšega uporabljati, toliko pač, da jo lahko dam recimo na bicikel in nekaj posname. Če se mi bo čez čas zazdelo, da bi vseeno rabil kaj boljšega, bom kupil pa kakšnega Herota.;)

O.

mihor ::

Najlepša hvala za hiter odgovor! :) Še nekaj me zanima, kar nisem zasledil - se jo da preprosto montirat na trak od smučarskih očal?

RockyS ::

Bolj je tukaj vprašljiva baterija.

Okapi ::

Ima cel kup nekih nastavkov za montažo, pa neke lepilne blazinice in en trak z ježkom. Tako da bi rekel, da jo je mogoče dati kamorkoli, ne vem pa, kako zelo preprosto (v primerjavi s kakšnimi naprednejšimi modeli).

Priložena sta dva akumulatorja, vsak naj bi zdržal dve uri snemanja.

O.

mihor ::

RockyS je izjavil:

Bolj je tukaj vprašljiva baterija.

Po testih sodeč naj bi zdržala 135 minut, kar je 15 minut dlje od deklariranih dveh ur. Je pa bilo to verjetno v toplem vremenu; predvidevam, da je pozimi na smučanju avtonomija najbrž občutno slabša zaradi mraza.

P.S.: Okapi, najlepša hvala! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihor ()

Skyliner ::

Za en dan sem vzel tisti 10 inčni laptop. Na otip in pogled je super, nič se ne maje, tudi zaslon je kvaliteten. Vendar je imel sredi črnega zaslona en svetleč zelen pixel, tako da ga vrnil naslednji dan.

Youtube predvaja 720p tekoče, 1080p pa ne. Odločil sem se da poizkusim še z Linuxom, ampak sem ugotovil, da se sploh ne da nastaviti bootanje z USB-ja! Vse kar se da v Bios-u nastavit je bootanje preko mreže. Ostalih opcij pa ni. Je še kdo imel takšne izkušnje z Medion Akoyo prenosniki?

Druga napaka, zvok preko line-out je popačen. Morda je bil pokvarjen model in imel slab kontakt, ker je kljub priklupu na slušalke, zvok še vedno predvajal tudi na vgrajenem zvočniku.

fosil ::

Skyliner je izjavil:

Odločil sem se da poizkusim še z Linuxom, ampak sem ugotovil, da se sploh ne da nastaviti bootanje z USB-ja! Vse kar se da v Bios-u nastavit je bootanje preko mreže. Ostalih opcij pa ni. Je še kdo imel takšne izkušnje z Medion Akoyo prenosniki?

Pa je bil usb vtaknjen v prenosnik?
Včasih je tako da ti opcijo ponudi šele ko zazna usb ključ.
Tako je!

vorantz ::

fosil je izjavil:

Skyliner je izjavil:

Odločil sem se da poizkusim še z Linuxom, ampak sem ugotovil, da se sploh ne da nastaviti bootanje z USB-ja! Vse kar se da v Bios-u nastavit je bootanje preko mreže. Ostalih opcij pa ni. Je še kdo imel takšne izkušnje z Medion Akoyo prenosniki?

Pa je bil usb vtaknjen v prenosnik?
Včasih je tako da ti opcijo ponudi šele ko zazna usb ključ.


+1
Sem si ravno zadnjič razbijal glavo, ko mi je to moja mašina nrdila

Skyliner ::

Ja, tekom večih restartov. Bila je live verzija, ki je delovala povsod drugje.

MrStein ::

Glede na to, da se bo v Nemčiji začel prodajat šele čez en teden, je to mogoče "alfa" verzija. :P
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Skyliner ::

Huda pomanjkljivost. Drugače pa, če ne bi imel teh treh napak, bi bil super za office stuff. Ampak disk je pa v navezi s procesorjem prepočasen za windows 8. Pri običajnem zagonu traja 3-4 minute, da disk neha mleti in postane dovolj odziven. Med brskanjem po netu in odpiranjem datotek pa polovico procesorja zavzame inštaliran antivirus. Alternativa je nujna za normalno delo.

hojnikb ::

hojnikb je izjavil:

Mah tale celeron je za na odpad. 7 let star core2 ga poje za keks. Če bi bil 4 jedern, bi bla pa zgodba druga...

;)
#brezpodpisa

bajsibajsi ::

Ja, ampak z omenjenim artiklom je nekaj narobe, ker tudi 10 let star single core zbuta 8.1 prej kot v ~4 minutah.

vidoma ::

Tega malčka sem kupil v ponedeljek, in ker je, vsaj zame, brez Linuxa neuporaben sem ga pač v torek namestil.
Če pa bi prej prebral o težavah o katerih nekateri pišete pa ga zagotovo ne bi kupil. :)
However, ker ga torej že par dni uspešno uporabljam so tukaj strnjene moje izkušnje.

Boot iz USB seveda dela. Od prve. Ko pa sem tlele prebral, da se to neda sem poskusil s še enega USB ključka. In glej ga zlomka - brez uspeha. Očitno ključ mora bit taprav. Karkoli že to pomeni.
Nisem opazil nobenih popačenj pri predvajanju zvoka. Ko vtakneš slušalke se zvok iz zvočnika ne sliši. Najbrž se da nastaviti tudi drugače.
V YT sem vpisal "full 1080p hd test" in odgledal prvih 4-5 filmčkov. Zdi se mi, da prav nič ne cuka. V Windowsih nisem testiral.
A ja, tako mimgrede, od takrat ko se štarta boot menu do login zaslona traja približno 30s (Windows), oz. 25s (Mint). Ko vpišeš geslo pa še kakšnih 10 s za oba sistema.
Windowsi se ful hiter vgasnejo, Mint pa sploh ne. To mi sicer mal rahlja živce. Google pravi, da bi ponovna išntalacija najbrž odpravila problem. Ko pomislim na to mi se zazdi, da to sploh ni tak problem - bom pač ugašal na HW gumb.:D
Ethernet dela.
WiFi dela. Sem prijetno presenečen nad občutljivostjo.
Čitalec kartic dela. Baterijo sem včeraj do konca spraznil, je trajala kar nekaj ur ampak nisem delal nepretrgoma. Kaj pa vem. Ne zdrži zako kot moj bivši Asus eee 901, ampak sem kar zadovoljen.
Tisto kar mi je res všeč, je da ni ventilatorja. Je tih in "ladan".
Na zaslonu, pri levem robu je en mrtev pixel. V bistvu bolj zombi, kot mrtev, ker se opazi, da je druge barve samo pod določenimi pogoji. Vglavnem - nemoteče. No, razen to, da veš, da je. Proti koncu priloženih navodil je neka tabelca, ki prav omenja te napake na zaslonu. Znabit, da so zaradi cene, vgrajevali drugorazredne ali tretjerazredne zaslone in, da je nekak "normalno", da jih imaš do določenega števila.
Tipkovnica je boljša od tiste Asusove a še vedno slaba. Tudi to je mogoče normalno za tak cenovni razred.
Ko potegnem črto, je ta gadget en od mojih boljših nakupov.
Tisto, kar me najbolj moti je pač zavedanje, da sem ga na nek način preplačal - Windows 8.1 in Office najbrž nekaj stanejo, meni pa so mrtev balast - a je to pač star problem.

fosil ::

Odličen opis.
Če bi bil tale prenosnik brez win in brez zaslona na dotik, pa recimo za 100 eur cenejši, torej 200 eur, bi bil res bomba.
Tako je!

Skyliner ::

Hvala za opis, vidoma. Kaže da sem dobil pokvarjen model. Glede na to, da imam samo na enem ključku sistem, drugega nisem niti moral preizkusiti. Najbrž niti ne bi, ker je to prvi računalnik, kjer ta ključek ni delal.

Kako pa drugače izgleda postopek bootanja z USB-ja na tem modelu? Se ti pojavi nastavitev v Biosu, če je priklopljen ob zagonu, ali ima že privzeto nastavljen USB kot prvi, če ga zazna?

mk766321 ::

fosil je izjavil:

Odličen opis.
Če bi bil tale prenosnik brez win in brez zaslona na dotik, pa recimo za 100 eur cenejši, torej 200 eur, bi bil res bomba.


Pa se ti zavedaš, da winsi stanejo čez 100€? Aja, namestil bi piratske, seveda, torej prihraniš 100, ker ne rabiš plačat trud od nekoga.

hojnikb ::

mk766321 je izjavil:

fosil je izjavil:

Odličen opis.
Če bi bil tale prenosnik brez win in brez zaslona na dotik, pa recimo za 100 eur cenejši, torej 200 eur, bi bil res bomba.


Pa se ti zavedaš, da winsi stanejo čez 100€? Aja, namestil bi piratske, seveda, torej prihraniš 100, ker ne rabiš plačat trud od nekoga.

Kje pa piše da morš uporabljat winse ?
#brezpodpisa

fosil ::

mk766321 je izjavil:

fosil je izjavil:

Odličen opis.
Če bi bil tale prenosnik brez win in brez zaslona na dotik, pa recimo za 100 eur cenejši, torej 200 eur, bi bil res bomba.

Pa se ti zavedaš, da winsi stanejo čez 100€? Aja, namestil bi piratske, seveda, torej prihraniš 100, ker ne rabiš plačat trud od nekoga.

Obstajajo še drugi sistemi poleg winsov.
In pri takem švoh procesorju delujejo še bolje kot winsi.
Tako je!

MrStein ::

vidoma je izjavil:


A ja, tako mimgrede, od takrat ko se štarta boot menu do login zaslona traja približno 30s (Windows), oz. 25s (Mint).

Koliko pa je od vklopa do boot menija?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

d4vid ::

mk766321 je izjavil:

fosil je izjavil:

Odličen opis.
Če bi bil tale prenosnik brez win in brez zaslona na dotik, pa recimo za 100 eur cenejši, torej 200 eur, bi bil res bomba.


Pa se ti zavedaš, da winsi stanejo čez 100€? Aja, namestil bi piratske, seveda, torej prihraniš 100, ker ne rabiš plačat trud od nekoga.


Ce je res tako podhranjen, potem nimas druge izbire kot nek lahek linux distro, ki je "frišen" in te stane tocno 0. Sicer je pri meni linux na desktopu no-go, server in telefon pa morata bit na linuxu. Ali pa nisem se nasel prave distribucije.

Sem mel asusa eee 701 z 2GB rama in kaj naj recem, z njim sem bil zelo zadovoljen. Hitrost je bila, najbrz zaradi ssdja, kar presenetljiva za 630mhz. pa je poganjal od xpjev do ubuntu 13.10 do windows 7 tiny in tudi w8 to go (8ka na zunanjem disku).
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

Hitrost je bila, najbrz zaradi ssdja, kar presenetljiva za 630mhz.

tisti vgrajen ssd je bil počasnejši od običajnih 5400rpm diskov ;((
#brezpodpisa

MrStein ::

fosil je izjavil:

Odličen opis.
Če bi bil tale prenosnik brez win in brez zaslona na dotik, pa recimo za 100 eur cenejši, torej 200 eur, bi bil res bomba.

Za 200 EUR ne boš taki hardver dobil nikjer.
(bpm vesel, če me kdo postavi na laž...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hojnikb ::

Glede na to da se je svoj čas že dal dobit netbooke za ~200€, nwm zakaj nebi blo mogoče. Odrežeš ips panel, touch screen in nalotaš nakaj 10GB flash in prideš kamot na 200e pricepoint.
#brezpodpisa

fosil ::

MrStein je izjavil:

fosil je izjavil:

Odličen opis.
Če bi bil tale prenosnik brez win in brez zaslona na dotik, pa recimo za 100 eur cenejši, torej 200 eur, bi bil res bomba.

Za 200 EUR ne boš taki hardver dobil nikjer.
(bpm vesel, če me kdo postavi na laž...)

Pri na res ne, zato pa bi bil super nakup :)
Drugače pa so chromebooki v ZDA nekje v tem cenovnem rangu in podobne zmogljivosti.
Tako je!

kixs ::

hojnikb je izjavil:

Hitrost je bila, najbrz zaradi ssdja, kar presenetljiva za 630mhz.

tisti vgrajen ssd je bil počasnejši od običajnih 5400rpm diskov ;((


Vseeno pa je imel access time vec kot 10x hitrejsi kot obicajni diski in zaradi tega nikakor nisi imel obcutek, da delas s Celeronom na 900MHz (ce si ga navil). Kar hocem rect je, da govoris na pamet.

hojnikb ::

kixs je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Hitrost je bila, najbrz zaradi ssdja, kar presenetljiva za 630mhz.

tisti vgrajen ssd je bil počasnejši od običajnih 5400rpm diskov ;((


Vseeno pa je imel access time vec kot 10x hitrejsi kot obicajni diski in zaradi tega nikakor nisi imel obcutek, da delas s Celeronom na 900MHz (ce si ga navil). Kar hocem rect je, da govoris na pamet.

Ne govorim na pamet, ker imam točno ta eee navit na 900Mhz (oz še malo bolj, cca 1Ghz) in je ssd painfully počasen. Ja, acess time je mogoče res hitrejši, ampak je vse ostalo tako počasno (sploh random write), da naredi stvar neuporabno že ob kakem lažjem workloadu. Je dejansko običn hdd hitrejši ko potegneš celo stvar skupaj.

K sreči dodatek imenovan flashfire (nekak write buffer med sistemom in tem kvazi ssdjom) omili stvar.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

kixs ::

Ne vem o kaksnem workloadu govoris. Ampak na EeePc-ju tezko kaj grozno zahtevnega. Js sem imel takrat gor TinyXP in 2GB rama. Word 2003 pa se je nalozil v sekundi ali dveh - hitreje kot na moji desktop masini, ki je imela aktualen CPU (Athlon X2) in 7200 trdi disk (po spominu WD 640AAKS). Pravtako tudi Firefox. Vse kar je pomembno, je read in access time. Write je lahko pocasnejsi. Sej tudi read ni bil visok, a vseeno cisto OK. Lahko pa SSD v tvojem EEE-ju ze kaj strajka. Po moje imam se kje benchmarke. Point je v tem, da je bil User experience vsekakor veliko boljsi, kot bi pricakoval od enega prastarega Celerona.

Skyliner ::

http://liliputing.com/2014/07/acer-aspi...

Acer je izdal nov model za okoli 350$, ki je podoben kot ta v Hoferju. Ima pa 11,6 inčen zaslon, 4 jedrni procesor, je pasivno hlajen. Verzija brez zaslona na dotik je malo cenejša.

So se pa tudi pri tem modelu obregnili ob možnost bootanja.

hojnikb ::

kixs je izjavil:

Ne vem o kaksnem workloadu govoris. Ampak na EeePc-ju tezko kaj grozno zahtevnega. Js sem imel takrat gor TinyXP in 2GB rama. Word 2003 pa se je nalozil v sekundi ali dveh - hitreje kot na moji desktop masini, ki je imela aktualen CPU (Athlon X2) in 7200 trdi disk (po spominu WD 640AAKS). Pravtako tudi Firefox. Vse kar je pomembno, je read in access time. Write je lahko pocasnejsi. Sej tudi read ni bil visok, a vseeno cisto OK. Lahko pa SSD v tvojem EEE-ju ze kaj strajka. Po moje imam se kje benchmarke. Point je v tem, da je bil User experience vsekakor veliko boljsi, kot bi pricakoval od enega prastarega Celerona.

Klikni me
#brezpodpisa

MrStein ::

Skyliner je izjavil:

http://liliputing.com/2014/07/acer-aspi...

Acer je izdal nov model za okoli 350$, ki je podoben kot ta v Hoferju. Ima pa 11,6 inčen zaslon, 4 jedrni procesor, je pasivno hlajen. Verzija brez zaslona na dotik je malo cenejša.

So se pa tudi pri tem modelu obregnili ob možnost bootanja.

V komentarjih sicer piše, da deluje s spremenjenimi. Ugibam da nagaja zaradi SecureBoot opcije.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vidoma ::

@Skyliner
Če je (tapravi) USB ključek vtaknjen (v katerakoli USB vrata) boš ob pritisku na F2 dobil meni kjer izbereš boot zaporedje in znotraj tega poiščeš EFI USB Device

@MrStein
Od vklopa do boot menuja je 9 sekundi. Merjeno po čezpalčno odokativni metodi.:)


Drugače, glede teh težav z bootanjem, se mi zdi, da naslednje drži kot pribito:

Notes about bootability
Most but not all USB pendrives are reliable for booting, even many of the slower ones, and they are much cheaper, and should be OK particularly for regular read-only live drives (without persistence).
Some computer hardware and some operating systems have issues with certain ports. And some USB pendrives just have issues also. Some of them cannot be used for booting. They are made to be mass storage devices, and have not exactly the same electronics and firmware. Some USB pendrives and computers 'do not like each other'. The pendrive might boot another computer, and the computer might boot from another pendrive (everything else being the same).

Iz Ubuntu dokumentacije - https://help.ubuntu.com/community/Insta...

MrStein ::

USB driver v BIOS-u je nekaj čisto drugega kot USB driver v OS-u.
Lahko se zgodi da se z enimi napravami ne bo "razumel".

Če še upoštevamo, kako je BIOS koda vzdrževana... (enkrat na leto, dve leti, potem pa nič več).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

...:TOMI:... ::

A je kdo kupil te nove, LSD baterije AA in AAA, imajo očitno drugega proizvajalca, ker je tudi druga embalaža in barva. Kakšna je kaj kvaliteta, je ista, kot pri starih?
Tomi

Skyliner ::

Vsak dan izveš nekaj novega. Po mrtvih pixlih je sedaj ta USB posebnost še en razlog, zakaj bom raje take stvari kupoval na daljavo ali pa z možnostjo vračanja brez komplikacij.

mihor ::

Skyliner je izjavil:

Vsak dan izveš nekaj novega. Po mrtvih pixlih je sedaj ta USB posebnost še en razlog, zakaj bom raje take stvari kupoval na daljavo ali pa z možnostjo vračanja brez komplikacij.


V hofer se da vrnit brez težav, nič ne komplicirajo. Bi rekel, da imaš dosti manj sitnosti, pa še 3 leta garancije.

dzinks63 ::

Kot ste že sami opazili, da ste preveč zašli; pobrisan kup offtopica

SG_101 ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

kakšen je ta prenosnik? vreden tega denarja? se da za to ceno dobiti kaj boljšega, kar ima vsaj 2 letno garancijo kot npr. asus)?
««
42 / 194
»»