» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
124 / 194
»»

perci ::

Problem je v tem, da je na sliki večja miza.

mtosev ::

saj lahko bp vrne in dobi nazaj denar, če ni zadovoljen.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FX6300B ::

haha kakšen fail ta slika zgleda res ogromna pol pa 1 meter
May the force be with you!

perci ::

mtosev je izjavil:

saj lahko bp vrne in dobi nazaj denar, če ni zadovoljen.

In? Nimajo se vsi cele dneve cajta ukvarjat z menjavami stvari.

St235 ::

če je tako glup, da odnese domov 118 cm dolg paket in misli, da bo ven dobil 3m mizo ima več kot dovolj časa da hodi gor in do.

perci ::

Zdej, če bi se tko obnašal, kot se ponavadi ti, bi ti napisal, da si nepismen, ker nisi uspel dojeti, da je mizo domov prinesel dedek. Pa ne bom.

matobeli ::

Torej prevleke ne gredo na standard gasilsko mizo. Škoda.

Martin Krpan ::

Niti ne , ker sem prevleke iskal v 2 Hoferjih pa jih niso več imeli !;(:P

Machete ::

A vi o isti ponudbi? Ker posebaj piše da prt ni stvar ponudbe eni pa iščete te prevleke? Oo
Čas je da pride wallmart v slo, da bomo lahko filali people of wallmart page :D
Je pa slika res precej grdo zavajajoča, neglede na napisane dimenzije in velikost škatle.




LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Martin Krpan ::

Poglej levo spodaj za 13.99€.
http://catalog.aldi.com/emag/sl_SL/prin...

huelz ::

So spodnji sotor ze kdaj imeli v ponudbi?
http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio...

Ga ima kdo?
Grem na nek festival, pa ne bi klasicnega jemal s sabo, Quechua je pa cena skoraj x2, samo njihove poznam, tele low budget variante pa ne vem, koliko se kej obnesejo.

Npr v primerjavi s tem

Steinkauz ::

FX6300B ::

"je rekel da nebi klasičnega jemal sabo" vrjetno je mislil zato ker je ta ki ga ima linkanega samopostavljiv
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

huelz ::

Jep, samopostavljiv mora bit.

Vidim, da je Decathlon v BTC-ju, se odlocam se a bi vecjega al ne kompliciram in vzamem tega iz Lidla (sele zdaj opazil, da sploh ni Hoferjev :D).

TehDucky ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Tale računalnik je dejansko zelo poceni. Sem za svoj veselje šel v mylemon.at sestavit ~enak računalnik pa pride z najslabšimi komponentami, ki niso definirane na strani na 1080€. Sepravi dal i7 6700, gtx 970, 256gb ssd, 1tb disk, 8gb rama ipd. Edino kar bi lahko še ceneje naredilo za ~20-30€ je da bi vzel ohišje skupi z napajalnikom. Kar dobro jim je skupaj ratalo.

Sem pa vmes še našel tole čudo od računalnika od Mediona http://www.medion.com/at/shop/dailyspec...
3000€ za 2x 980ti, 6700K, 24GB rama in vodno hlajenje.

Qcube ::

@TehDucky

Škoda da ne napišejo še imena proizvajalcev kompononent(SSD, matična, grafika). V praksi sem že videl par starejših medionov s pokvarjeno matično.

hojnikb ::

TehDucky je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Tale računalnik je dejansko zelo poceni. Sem za svoj veselje šel v mylemon.at sestavit ~enak računalnik pa pride z najslabšimi komponentami, ki niso definirane na strani na 1080EUR. Sepravi dal i7 6700, gtx 970, 256gb ssd, 1tb disk, 8gb rama ipd. Edino kar bi lahko še ceneje naredilo za ~20-30EUR je da bi vzel ohišje skupi z napajalnikom. Kar dobro jim je skupaj ratalo.

Sem pa vmes še našel tole čudo od računalnika od Mediona http://www.medion.com/at/shop/dailyspec...
3000EUR za 2x 980ti, 6700K, 24GB rama in vodno hlajenje.

slabo si to gledal..

https://www.mindfactory.de/shopping_car...

ajde res ne bo prišlo lično zapakirano z 3 letno garancijo, maš pa custom sestavo, ki je praktično identična temu za manj. Če odbiješ winse (dreamspark itd..)pride pa dosti ceneje vseskupaj.

Tko da tole ni nwm kak deal. Bolše bi blo kak i5 in 120GB ssdja za tam 700-800EUR. Tudi bolj smiselno za ciljni namen.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

m0LN4r ::

Vprasanje kaka 970ka in napajalnik, maticna, rami so v tej hofer kisti.

Drugace pa ni tak slabo, ce rabis winse pa se ti ne da sestavljat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

Čeprav je pa vseeno bolše kot kaka bigbang sestava z i7 pa gt640 :)
#brezpodpisa

Alamar ::

Martin Krpan je izjavil:

Niti ne , ker sem prevleke iskal v 2 Hoferjih pa jih niso več imeli !;(:P

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

mtosev ::

Ta hoferov komp je čist okay. V sloveniji nekaj podobnega ne boš dobil.
Samo dve napake vidim in to je, da konec meseca pridejo nove nvidija grafike in da je plata verjetno el cheapo varianta s samo dvema slotoma za ram
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

frudi ::

hojnikb je izjavil:


slabo si to gledal..

https://www.mindfactory.de/shopping_car...

ajde res ne bo prišlo lično zapakirano z 3 letno garancijo, maš pa custom sestavo, ki je praktično identična temu za manj. Če odbiješ winse (dreamspark itd..)pride pa dosti ceneje vseskupaj.

Pozabil si še na miš, tipkovnico, ac wi-fi in bluetooth. In zastonj dostavo. Ter lokalni servis in podpora v primeru kakršnihkoli nevšečnosti.

Sam bi si želel zgolj več rama, sicer pa imho zelo dobra ponudba.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

TehDucky ::

Samo bodoče kupce sem hotel obvestiti, da ni pretirana cena, oz. je isto če si sam sestaviš v Nemčiji oz. par evrov dražje če v Avstriji (tako kot sem jaz skup sestavljal).
Za tiste, ki pa hočejo izključno kupovati v Sloveniji, pa je top deal, mogoče mal prehudo z i7 procesorjem, ampak ko ga imaš, ga ne povozi čas (sam sem še vedno na i7 920 od 2009).

@hojnikb, res nisem šel iskat najcenejše komponente po vsaki trgovini, sem pač geizhals.at pržgal, vpisov procesor in v najcenejši začel skupaj nabirat. Je pa smiselnost (cene) računalnika za vsakega uporabnika drugačna.
Sem imel od konca 2011 intel 320 120gb do pol leta nazaj pa sem ves čas gledal na tistih zadnjih 10gb, da jih ne zapolnim. Pri trenutnem Crucial 250GB ni teh problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

hojnikb ::

frudi je izjavil:

hojnikb je izjavil:


slabo si to gledal..

https://www.mindfactory.de/shopping_car...

ajde res ne bo prišlo lično zapakirano z 3 letno garancijo, maš pa custom sestavo, ki je praktično identična temu za manj. Če odbiješ winse (dreamspark itd..)pride pa dosti ceneje vseskupaj.

Pozabil si še na miš, tipkovnico, ac wi-fi in bluetooth. In zastonj dostavo. Ter lokalni servis in podpora v primeru kakršnihkoli nevšečnosti.

Sam bi si želel zgolj več rama, sicer pa imho zelo dobra ponudba.


to doda mogoce 20e. itk pa, tole je ok za tiste, ki ne vidijo dalj od bigbang sestav. tisti, ki pa vedo kaj hočejo, bodo vzel custom.
#brezpodpisa

Mato989 ::

Medionove kompe sem skoz mel na servisih za časa dela kot serviser strojne opreme, osebno se jih pač izogibam :)

frudi ::

hojnikb je izjavil:

frudi je izjavil:


Pozabil si še na miš, tipkovnico, ac wi-fi in bluetooth. In zastonj dostavo. Ter lokalni servis in podpora v primeru kakršnihkoli nevšečnosti.

Sam bi si želel zgolj več rama, sicer pa imho zelo dobra ponudba.


to doda mogoce 20e. itk pa, tole je ok za tiste, ki ne vidijo dalj od bigbang sestav. tisti, ki pa vedo kaj hočejo, bodo vzel custom.

Dostava 20€+, wifi 20€+, tipkonvica + miš 10€+, si takoj na 50€ ali več, ne 20€. In si na isti ceni, kot v Hoferju.

In prvič, ko gre nekaj narobe, boš prekleto hvaležen, da rabiš računalnik peljati samo do sosednje vasi, ne pa pošiljati čez pol evrope.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

hojnikb ::

garancijo lahko uveljavlaš tut pr nas, če vzameš taprave proizvajalce...

itk pa ni to point. point je, da če veš kaj rabiš, tega najbrz nebos vzel.
#brezpodpisa

krin ::

Če že maš windowse, se tega mediona ne splača vzet. Pa miško, tipkovnico tudi večina ima že boljšo, wifi adapter tudi kdor ga rabi.
Edino če nimaš vsega tega ni tko slab nakup, čeprav nevem koliko kvalitetna matična pa napajalc je tam notri

Mato989 ::

hojnikb je izjavil:

garancijo lahko uveljavlaš tut pr nas, če vzameš taprave proizvajalce...

itk pa ni to point. point je, da če veš kaj rabiš, tega najbrz nebos vzel.


Tisti ki ve kaj rabi tega ne bo niti spraševal tukaj :)

Torej pointa (spet) ni več ;)

zzbil ::

IMO je tale komp najboljse kar se dobi ze sestavljeno v sloveniji. Ce kupis sestavljeno iz slovenije ponavadi pride tudi 200€ drazje kakor ce bi kupil custom iz nemcije. Tukaj pa je razlika nekaj deset evrov, če je sploh razlika. Tako da tale PC verjetno ni kar tako. Napajalc pa spet verjetno ni kar en notr ker vseeno imajo zagotovo preracunano kaj pase skupaj kaksen napajalc je treba, da bo vse to poganjal.

krin ::

ja za u sloveniji bo še najboljše, čeprav u slo se itak ne splača jemat :)
napajalce včasih dajejo precej slabe da prišparajo na ceni

Mato989 ::

Problem je ker je Medion, jaz osebno ne zaupam tem medionom niti malo, sem jih kot serviser redno popravljal, na štajerskem koncu, cheap variante, ki crknejo takoj ko se konča garancija (PSU, RAM, HDD ipd...)

krin ::

Pa to tudi njihovi laptopi al samo desktopi?

Mato989 ::

krin je izjavil:

Pa to tudi njihovi laptopi al samo desktopi?


procentualno sem imel na štajerskem koncu relativno veliko obojnih na servisu, verjetno je kriva cena in regija (manjša kupna moč in posledično več low budget nakupov IT zadev) sicer malo več stacionarcev ampak osebno jim ne zaupam niti malo.... Trenutno imam od laptopov še najboljše izkušnje z temi Lenovo G variantami... zadeve laufajo, stranke so zadovoljne itd. torej govorim rang 350€ - 450€.... pač za net, office, kako programiranje, filmi/muzika....

d4vid ::

Huh, kolegu PC s core 2 duo
se vedno lavfa. Na dve leti ga dobim na servis da znova namestim windows ter spiham prah.

Moj laptop pa pol leta brez problema, bo zanimivo vidit cez 2 leti kaj bo z njim. Potem ga bom pa upokojil ce bo se delal.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

kecip ::

Torej jaz totalni nepoznavalec računalnikov :) Vem pa da hočem igrat malo boljše igre... Se mi to splača kupit? :D Hvala za vaš odgovor :)

mtosev ::

Ne, ker konec meseca pridejo nove nvidia grafične kartice vun, drugače bi reko da
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BorutK-73 ::

kecip je izjavil:

Torej jaz totalni nepoznavalec računalnikov :) Vem pa da hočem igrat malo boljše igre... Se mi to splača kupit? :D Hvala za vaš odgovor :)

Če kupuješ samo v sloveniji, DA.

hojnikb ::

če hočeš zakjučeno zadevo, potem ja. Če hočeš maksimalno za svoj dnar, pa počakaj na junij/julij ko pridejo nove grafe.
#brezpodpisa

Mato989 ::

hojnikb je izjavil:

če hočeš zakjučeno zadevo, potem ja. Če hočeš maksimalno za svoj dnar, pa počakaj na junij/julij ko pridejo nove grafe.


S tem se povsem strinjam, gaming kište zdaj je kupovat malo nesmiselno zaradi izzida novih graf :)

d4vid je izjavil:

Huh, kolegu PC s core 2 duo
se vedno lavfa. Na dve leti ga dobim na servis da znova namestim windows ter spiham prah.

Moj laptop pa pol leta brez problema, bo zanimivo vidit cez 2 leti kaj bo z njim. Potem ga bom pa upokojil ce bo se delal.


In kaj zdaj? A hočeš rečt da si ti bolj realen predstavnik ki imaš pregled nad 2 kompoma kot pa srednje vlki servis ki ima podatke za nekaj let o servisih določenih modelov oz znamk? To če dvema osebama laufa super, ne pomeni da overall ni relativno nezanesljiva ali manj zanesljiva zadeva.

Vedno se pa najde nekaj artiklov iz serije ki bodo laufali "večno" oz. ki bodo lep zgled kako bi morali delat vsi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

bajsibajsi ::

hojnikb je izjavil:

Tko da tole ni nwm kak deal. Bolše bi blo kak i5 in 120GB ssdja za tam 700-800EUR. Tudi bolj smiselno za ciljni namen.


120GB za gaming masino ni ravno optimalno, saj ti hitro zmanjka prostora za "glavne" igre, ki jih zelis imeti na SSD.

hojnikb ::

kot da je z 240gb kej bolje. To sta glih 2-3 igre več :))
#brezpodpisa

Mato989 ::

bajsibajsi je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Tko da tole ni nwm kak deal. Bolše bi blo kak i5 in 120GB ssdja za tam 700-800EUR. Tudi bolj smiselno za ciljni namen.


120GB za gaming masino ni ravno optimalno, saj ti hitro zmanjka prostora za "glavne" igre, ki jih zelis imeti na SSD.


Osebno imam 120gb ssd že nekaj let v svoji kišti in imam vedno še ene 10-30gb prostora.... imam pa inštalirane 2 igri, več pa tak nimam časa igrat.... vsaj če maš šiht ga ni :)

kecip ::

glede izida novih grafik :) samo pol ko to pride spet v hofer itd itd bodo pa že spet nove prišle oziroma bo cena temu primerna :D Glede na to, da sedaj igram na nvidia geforce 525M - laptop :) se splača ali ne? :D Ker igre bodo šle naslednjo leto ali dve katerakoli je :D ali? :D

krin ::

ja pol vsaj eno leto ne bo novih (razen od amdja) tko da se splača počakat, baje 1070ka bo precej bolša od 970ke.
Čeprav v primerjavi z 525M bo vse super :D

d4vid ::

Mato989 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

če hočeš zakjučeno zadevo, potem ja. Če hočeš maksimalno za svoj dnar, pa počakaj na junij/julij ko pridejo nove grafe.


S tem se povsem strinjam, gaming kište zdaj je kupovat malo nesmiselno zaradi izzida novih graf :)

d4vid je izjavil:

Huh, kolegu PC s core 2 duo
se vedno lavfa. Na dve leti ga dobim na servis da znova namestim windows ter spiham prah.

Moj laptop pa pol leta brez problema, bo zanimivo vidit cez 2 leti kaj bo z njim. Potem ga bom pa upokojil ce bo se delal.


In kaj zdaj? A hočeš rečt da si ti bolj realen predstavnik ki imaš pregled nad 2 kompoma kot pa srednje vlki servis ki ima podatke za nekaj let o servisih določenih modelov oz znamk? To če dvema osebama laufa super, ne pomeni da overall ni relativno nezanesljiva ali manj zanesljiva zadeva.

Vedno se pa najde nekaj artiklov iz serije ki bodo laufali "večno" oz. ki bodo lep zgled kako bi morali delat vsi :)


g. serviser, nam zaupaš podatke še koliko % je bilo medionov izmed vseh računalnikov?

Ne rečem da ne crkne, ampak nabijat sedaj kako medion ni ok, pa spet ni pošteno. Po drugi strani pa hvališ Lenovo, ki je lastnik Mediona.

Koliko računalnikov si pa dobil iz Big Banga na popravilo?

Hofer da na tehnične izdelke 3 leta garancije. Če bo moj Medion s Pentiumom zdržal 3 leta, sem več kot zadovoljen.
Pa če mi je kitajski prenosnik delal 6 let, menda ne bo ta crknil kar tako?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

misek ::

A kdo ve če prva pomoč ACTIVE MED Komplet prve pomoči velja tudi za avto?

J.McLane ::

Načeloma ne, ker je slovenski zakon zahteva trdo embalažo s pokrovom. ISO standarda glede tega naš zakon ne pozna.

Tule je že ena debata na to temo: http://www.alter.si/tabla/showflat.php/...

atepej ::

Nesta ::

Je kdo nasel kak review od tele tablice -> https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Edino kar sem prebral na eni strani da je iz aluminija kar zgleda dost kakovostne izdelave. Nic pa ne pise kater GPU ima ipd...
««
124 / 194
»»