» »

Nemogoče je mogoče!!

Nemogoče je mogoče!!

nuclear ::

Pisali smo Fiziko, danes smo dobili nazaj teste, v razredu(Računalniški tehnik) nas je 32, in verjeli ali ne od vseh nas je pisalo 30 šus, dva pa zadostno.. in to še sam ena dva "piflarja" če se smem tko izrazit.:D

Si že predstavljam našo razredničarko...:O
Nemogoče je mogoče!!;)
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown
  • premaknil: Predator ()

Tomi ::

Bi imel liziko ali glasbeno željo?
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

In kaj je to tok posebnega? (Btw, na keri šoli si?)

McHusch ::

In kaj pol. Se pogostokrat dogaja, veš. Še večkrat pa se zgodi, da kriterij spusti ravno toliko, da število nezadostnih pade ravno tik pod 1/3. In si ne moreš nič pomagat'.

(sic) ::

in...

Sergio ::

...inu vsi so živeli naprej, svet se še vrti, učitelji so še vedno živi. kaj čmo.

Jordan59, ne odpiraj glupih tem, prosim. Odpreš jih, po mojem mnenju, že tako preveč, prešteto je 75% odvečnih. Omeji se malo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Predator ::

jordan drugače pa da ne boš mislil da je to kakšen velik uspeh.... pri nas je enkrat celo delila -1ke pri enem testu ( 1ka v redovalnico pa še minus v žepno redovalnico );

McHusch ::

Predator: LOL. Še večji LOL pa je naša fizika. Dobili smo +1, ki so negativne. Ni mogla dat tiste milostne -2, ampak +1. Graja jasno sledi.

Binji ::

Ahm, nas prfoks od mate da za -5, ja minus pet, poleg 5ke tud en minus u redovalnco. Pises 3x -5 pa mas kolac;(
Se grem nazaj ucit..pisemo jutri 3 leta mate.:(
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zheegec ::

-5 ne sme dat v redovalnico, ker je protizakonito, tudi kriterija ne sme zniževati, tako da je menj kot 1/3 šusov. Tudi znaki kot so o, -, + niso dovoljeni. Lahko vidiš, kaj vse prfoksi počnejo ;((
BTW: A si mogoče na Vegovi? Če is katerga prfoksa maš?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

IR Babun ::

Pr mojmu tamalmu je prfoksa za anglo, spustila kriterij za dve na 20%, pa je blo še zmeraj skoraj tretjino šutov, tok da ji ni blo treba še enga testa sestavljat.

Jordan59, to res ni nič mi smo u tazadno fizo pisal 0% (sami šuti), jest seveda nsem pisal:D , bi zihr "pokvaru" povprečje
SCREW THE GOVERNMENT

Predator ::

naši testi pri mati.....

1/3 šutov ( skor vedno )
pri čemer je bil potem uveden ( citiram ) socialni kriterij
najslabše enke znotraj socialnega kriterija >:D so bile namreč --2 ( ja prav piše minus minus 2 ); potem je bilo nekaj -2 ( to so bile najboljše enke >:D ) potem je blo nekaj 2 ter na koncu nekaj +2 ( to so pa tiste citiram profesorico: stabilne dvojke okrog 60% ) >:D

vsi ki so pisali dve po "socialnem kriteriju" so bili naslednji 14 dni pod drobnogledom pred tablo >:D

ostalo so/smo pa ponavadi 3ali5 pisali ( 4 je blo vedno zelo malo )


maturo je večina pisala 4 in 5


Predator ::

alien: to je res, samo znakci gredo pa lahko v žepno redovalnico,. kar se pa znižanega kriterija tiče je pa tako da ko se test ponavlja se lahko vpiše vse enke, zato ponavadi ni ravno veliko pripomb, predvsem z strani "podarjenih" dvojk

mene je osebno najbolj razdražilo ker je profesorica matematike imela vedno veliko željo po ustnem spraševanju in je prvega pred tablo poklicala še isto uro kot nam je vrnila teste, če seveda ni bilo preveč vprašanj in je zato lahko hitro vpisala ocene :( , tako je marsikdo končal z dvema enkama po hitrem postopku in grajo za konferenco ( ker pač moral bi dobit 5 pred tablo da popraviš dve nezadostni );

ravno zato sem vedno zavidal šolam ki so imele napovedano spraševanje

Zheegec ::

me too :) Tudi v žepno redovalnico ne sme dajati znakov, ker so pač prepovedani v kakršnikoli obliki. Tudi čebelice so prepovedane :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

AlienGT ::

Kje je zapisano da so prepovedane? Končna ocena je seveda lahko le polna ocena od 1 do 5. Vmesni vpisi v redovalnico (vsaj tamalo pa..). Že od kar jaz pomnim so leteli plusi in minuse vsepovprek pri vseh prfoksih in predmetih. Torej?

krucymucy ::

Pr nas je blo isto pri Fiziki (strojna) od 27-ih 27 nezadostnih!
Da je ironija še večja, tudi pri ponavljanju testa ... takrat pa se je kriterij spustil do te mere da je pač bilo 1/3 šusov!!!
Meja za zadostno je procentualno bila 17% :D

Tomi ::

SŠ..
Vsi delate preveliko panike. Saj mora biti od časa do časa kakšen test, kjer skoraj vsi popadajo, da potem imate večjo motivacijo za učenje.
Ne glede na šolo in letnik, vem iz osebnih izkušenj. Moja edina dvojka iz SŠ je padla na ta način.
metrodusa.blogspot.com

Mercier ::

Binji
Ahm, nas prfoks od mate da za -5, ja minus pet, poleg 5ke tud en minus u redovalnco. Pises 3x -5 pa mas kolac
Trije koti - penal. Si čist ziher, da ni tip difovc? :D Jao, kaj vse pri nas uči matematiko. :\

CaqKa ::

kolač?
penal?
kot?
WTF je to?
daj piši bolj razumljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

jRk0 ::

Mi se do zdaj, sem pa v 3. letniku gim, nismo ponavljali testa nobenega nikoli. In mislim da ga se ne bomo tak hitro.

Pr fiziki pa so ene hude norije vedno:
-v 1. letniku sem mel nekje 30% in sem pisal 3:)
-v 2. letniku sem fiziko pisal en test 92% in mi je cetrt tocke falilo se do 5 kao...dobil sem 4;(
You fuck up once, you loose two teeth.

Binji ::

kolac, sop = 1
Drgaci pa uci na postojnski gimnaziji tip
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Mercier ::

Huh, bolj razumljivo naj pišem? Sicer sem res bolj polpismen, ampak razumljivo pa, bemomast, še vedno je.

kolac, kol, zakoličiti => negativna ocena, dobiti negativno oceno

Trije koti - penal, je pa stalna besedna zveza in se nanaša na pravilo pri malem nogometu, ki ga ne mislim razlagati. Ni pa uporabno pri "velikem" nogometu, niti pri ocenjevanju znanja v šoli, kar je bila moja poanta. Namreč, če si "seljo kao ja" zna izračunati povprečje ocen, srednješolski učitelj matematike pa ne, tu nekaj smrdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Tomi ::

jRk0: to še ni tako hudo. Profesorji so sposobni na 94,8 letnega povprečja pri matematiki dati 4. Pa nisem zaradi tega umrl.
metrodusa.blogspot.com

snow ::

lahko kdo tri leta piše pri angleščini same 3ke? mel sem 18 trojk. :) 2,3,4 letnik gimnazije je to blo.

leonius ::

Avtor posta bi se lahko malo zamislil. Da mogoče nima pojma iz fizike.

Iz mojih izkušenj sodeč v imajo v vseh SŠ prenizek prag za pozitivno oceno, saj pozneje v 1. letniku kateregakoli naravoslovnega faxa na veliko pizd... nad znanjem.

Fizika je osnova vseh naravoslovcev.

DavidJ ::

Niti ne. Ko smo pisali mi prvo kontrolno iz fizike je bilo tudi 30, od 32 nalog, enk. Tudi tisti, ki je potem v drugem letniku postal državni prvak iz fizike. :\
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Izpiti za izboljševanje zaključenih ocen

Oddelek: Loža
161882 (1149) Janac
»

Srednja šola

Oddelek: Šola
213189 (2671) kriko07
»

Menjava profesorice

Oddelek: Šola
323773 (2888) Nejc Pintar
»

Ocenjevanje pri matematiki

Oddelek: Šola
102371 (2203) M-man
»

Šolski sistem?

Oddelek: Šola
312822 (2367) MadMicka

Več podobnih tem