» »

NBA Live 2003 ne gre nikamor

NBA Live 2003 ne gre nikamor

sCary2 ::

Nba mi ne gre nikamor. Cel cas imam 5fps na katerikoli resoluciji, detajlih...

imam:
Athlox XP 1700
Abit KX-333 + 256mb ram (2700)
Radeon 8500
WD 80g
SB live player

Sem probal vse mozne drajverje, optimizacije v biosu...
Vse druge igirce tecejo lepo (tudi fifa2003)

Kdo ve kaj bi blo narobe?
  • premaknil: gkovac ()

Muflon1 ::

Zanimiv problem tole a drugje ti pa kr v redu dela al kaj? A ma NBA 2003 mogoče tist programček za nastavljanje grafike (3dconfig al neki tazga?) Poglej če nimaš software renderer vklopljen :)) Kaj bi druzga lahko blo če ti vse druga lepo dela si ne znam predstavljat

sCary2 ::

Jaz sem iskal 3D setup pa ga ni (imele vse prejšnje EA-sportsove igre). Čudno ker Fifa dela lepo. Mojmu parjatlu pa "leti" na celeronu 400 in Radeon 8500 (isti ko moj), zato sem mislu da bi lahko bliekaksne nekompaktibilnosti s čipsetom (KT333). Tudi tej via 4 in 1 gonilniki so včasih delali probleme (mam najnovejše).

Xplicit ::

a mas slucajno grafiko na full-najbol-najleps-kolkr-se-da? in ob tem ti se laufa ksn drug program (beri: antivirus, kazaa, edonkey, ...)

Probi tkole:

Zazen task manager (ctrl+alt+del - 1x v xp-jih seveda) nato zazen nba2003, pa k se zazene preklop nataj na task manager in pod proceses desno-klikn na nba2003.exe ter izber 'set priority' -> 'high'. . pol pa preklop nazaj v nba in probi ce dela kej hitrej. Ce pa se to nau delal, pa probi se enkrat na nov instalerat (za vsak slucaj) tako spil kot driverje za graficno kartico

sCary2 ::

Aja mam win98 (SE)8-) in tudi vsi ki jim dela normalno jih majo. Grafiko lahko nastimam vse min al vse do konca pa mi dela s 5fps.
Zraven nimam vzganega cisto nobenga programa. Sem tudi probal vse mozne driverje za radeona in reinstaliral igro, directX...bog ve kaj je lahko narobe (verjetno niti on ne):))

Predator ::

če ti dela neglede na to kako maš grafiko nastavljeno z 5fps potem si nekje vklopil zgornjo omejitev na 5fps... poglej če obstaja kakšna komanda da dvigneš max število fps oz kaj takega ali pa če si kje v nastavitvah igre omejil na 5fps

samo to le ugibam...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdan 3DMark05

Oddelek: Novice / Grafične kartice
313170 (3170) lukanium
»

Nba live 2003 crash

Oddelek: Igre
51243 (1085) swalow
»

Direct3d -> je BSOD, OpenGL ni BSOD

Oddelek: Pomoč in nasveti
71206 (1147) boštjan
»

Premalo točk v 3d marku 2001se?

Oddelek: Pomoč in nasveti
391655 (1192) aambro
»

Processes & Set Priority v XP-jih

Oddelek: Operacijski sistemi
18935 (803) CaqKa

Več podobnih tem