» »

youtube napake v brskalnikih

youtube napake v brskalnikih

innchy ::

imam večji problem... kolegica ima naložen windows xp... in ma problem s tem, ko hoče odpret youtube v firefoxu ali kje drugje... ubistvu da predvaja video... usa stvar zamrzne... in firefox in cel računalnik in se potem resertira... ko ponoviš zadevo... je še vedno isto... ko smo na novo naložili xpeje se še vedno pojavijo isti problemi... malo sem že živčna, ker enostavno mi nihče ne zna pomagati...

Duhec ::

A ti kolegica plačuje, da se namesto nje živciraš ? hec. :)
Preveri, če je z računalnikom vse ok, sploh, če se resetira. Mislim na strojno opremo. Začel bi s testom spominov. Pobrskaj na netu za memtest.
Če niste vešči testiranj, menjavanj komponent in vse solate okoli tega, potem priporočam kar prvi servis in naj stestirajo zadevo.

innchy ::

ker recmo fora je k prej ji je use delal... zdej pa kr iz lepa youtube video ne deluje ne na firefoxu ne na operi ne na internet explorerju... nekak bi rada sama to zrihtala... bom poskusla še to varianto pol bomo pa vidl, če bo kaj uspeha...

Siddh ::

mogoče gonilniki za grafično?


Duhec ::

Mogoče ji manjka samo Adobe Flash Player. Naj si ga inštalira.
http://get.adobe.com/flashplayer/?promo...

innchy ::

ok... če rečemo d je grafična zrihtana... iz cdja so gonilniki... tko d to vrjetno naj ne bi bla napaka... flash player je inštaliran... sej prej je use normalno delal... predn smo na nov xpeje naložil je use normano delal... kr naenkrat recmo čez noč... pa ne dela več... mau mi res že živce načenja tole...

Duhec ::

Štartaj pc v varnem zagonu z mrežno podporo (Safe mode with networking) in preizkusi, če tam dela youtube.
Poročaj.

innchy ::

okej grem takoj probat...

innchy ::

dejansk deluje... am... sm zdej mam še en uprašanje... a ma kje tle tut za opravt resulucija zaslona...

amigo_no1 ::

Prvo izklopi auto restart on system failure...
http://pcsupport.about.com/od/tipstrick...

innchy ::

tole zdle mi ni glih najbl jasn kaj hočš povedat... bl podnapise rabm za tole =)

Duhec ::

innchy je izjavil:

dejansk deluje... am... sm zdej mam še en uprašanje... a ma kje tle tut za opravt resulucija zaslona...

Ne, varni zagon je namenjen odpravljanju napak in ni namenjen normalni uporabi,ker deluje z minimalnimi gonilniki, sploh za grafiko.
Hotel sem samo preveriti, če tu deluje.
Torej imaš nek problem s programsko opremo, ki se naloži ob zagonu XPjev. Po vsej verjetnosti nek virus ali spyware zajedalec.
Resno preveri sistem proti tem nadlogam.

innchy ::

in kaj bi blo u tem primeru najbolje naredit???

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

innchy ::

mislm d še zmer nism zihr kaj nej bi to pomenil... je mogoče rešt to zadevo al...

miranpozar ::

Praviš, da so driverji za grafično iz CDja. To ni vredu! So sigurno stari. Naloži nove driverje z neta.
Ker nisi edini s to težavo. V glavnem gre za navezo driverji grafične in flash player.
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

innchy ::

miranpozar je izjavil:

Praviš, da so driverji za grafično iz CDja. To ni vredu! So sigurno stari. Naloži nove driverje z neta.
Ker nisi edini s to težavo. V glavnem gre za navezo driverji grafične in flash player.


in res je... posodobit je blo treba driverje... res usem hvala za pomoč...
=) **


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Štekanje youtube full hd...pomoč?

Oddelek: Pomoč in nasveti
364448 (3406) KTr1sk
»

Firefox in vtičniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
273758 (2439) Anney
»

Flash player in poraba CPU

Oddelek: Programska oprema
292972 (2618) slovenec_89
»

Plavi ekran pomoč Flashplayer

Oddelek: Pomoč in nasveti
253464 (3058) D-PaX
»

Inštaliranje driverjev (vrstni red, etc.)

Oddelek: Pomoč in nasveti
61638 (1481) dozBK

Več podobnih tem