» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
111 / 111
»
»»

Pro ::

amacar je izjavil:

Vem, da je tema Bob, ampak glede na to, da je isto omrežje. Na A1 lahko sedaj dobiš miniMio (20gb podatkov) za 3€ za 24 mesecev ali midiMio (200gb podatkov) za 5€ za 24 mesecev. Jaz prestavljam dve številki tja, ko pa poteče pa verjetno nazaj na bob, ko bom spet nov naročnik in bo spet kakšna akcija padla.


Kje dobiš te pakete po tako ugodni ceni?

amacar ::

Gres na a1 stran pa poscrollas dol, da se ti pojavi popup. Lahko pa pomojem tudi kar poklices na telefonsko iz slike spodaj.



deleted ::

@amacar

Meni ne pokaže ... Je to za uporabnike a1 fiksnih storitev, če daš k njim tudi mobitel?

Vanadium ::

Meni isto ne pokaže ...

amacar ::

To je za vse uporabnike, sam trenutno nimam nič pri A1. Tudi meni sicer trenutno na pcju ne pokaže več, na telefonu pa še, ne vem od česa je to odvisno.

vinkop ::

tudi meni nič ne pokaže.

deleted ::

Sem preveril. Ta akcijska ponudba, ki jo je objavil @amacar, je veljavna.

Je pa potrebna vezava za 2 leti. Prav tako je potrebno poravnati priključnino 12€.

Komur to odgovarja in nima popustov na Bobu, je to dobra prilika.

Vanadium ::

Na kaki način prideš do nje, je nujno, da se ti pokaže obvestilo, ali samo kontaktiraš call center na telefonsko?

deleted ::

Vanadium je izjavil:

Na kaki način prideš do nje, je nujno, da se ti pokaže obvestilo, ali samo kontaktiraš call center na telefonsko?


Ne. Samo pokličeš. Na telefonu dobiš A1 Live Shop

vinkop ::

sam to je res ugodno. Kdor res nima polovične naročnine boba se res splača narediti prenos.

Vanadium ::

Jaz imam redno ceno na bob-u pa resno razmišljam, da bi zamenjal sploh, ker mi 20 GB ustreza in za 3 € je to top paket.

Ganon ::

Kolikor sem jaz imel opravka z A1, se da dogovoriti za marsikatero ugodnost, tudi prilagodijo ti jo. Samo vprašati moraš.

ducy ::

Ne bo držalo. Sem bil v navezi z help-deskom. Pravijo, da je pogoj, da si bil nekoč njihov uporabnik/naročnik. Drugače ti popust ne pripada.
Ali pač... talajo kar tako, malo po svoje... who knows.

PINki ::

Za to ponudbo od A1 sem klical in so mi povedali, da velja za nove naročnike. Nisem je pa dobil, ker sem trenutno na Re:do, ki ga smatrajo kot svoj produkt in ne izpolnjujem pogoja "prehod od drugega operaterja".

amacar ::

To ni res, ker sem v petek prestavil stevilko iz re:doja na A1 v tej akciji.

ducy ::

Pol pač sami nimajo pojma kako in kaj delajo.
Je odvisno od tega, koga dobiš na supportu...
Lol...

bojsi ::

A je kje kakšen oglas za to akcijo? Še sploh velja?

amacar ::

ducy je izjavil:

Pol pač sami nimajo pojma kako in kaj delajo.
Je odvisno od tega, koga dobiš na supportu...
Lol...

Jaz sem samo izpolnil podatke preko emaila, potem šel podpisat pogodbo v poslovalnico in je bilo to to. Nobenih pogovorov s supportom.
Akcija še velja, ali izpolni preko spletne strani ali piši jaka.jancar@A1.si ali na 040404011.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Vanadium ::

Jaz sem tudi iz bob-a prenesel cifro pa načeloma bob tudi smatrajo kot svojega operaterja (sem celo dobil brezplačno priključnino, tako da ne rabim plačat 12 pa še nekaj €). Je pa akcija do konca meseca torej samo še danes in jutri.

bosslipxx ::

Že oglašujejo 9,99 eur (-33% prvo leto) za miniMIO
slo-fishing.si

PINki ::

amacar je izjavil:

ducy je izjavil:

Pol pač sami nimajo pojma kako in kaj delajo.
Je odvisno od tega, koga dobiš na supportu...
Lol...

Jaz sem samo izpolnil podatke preko emaila, potem šel podpisat pogodbo v poslovalnico in je bilo to to. Nobenih pogovorov s supportom.
Akcija še velja, ali izpolni preko spletne strani ali piši jaka.jancar@A1.si ali na 040404011.

Evo mi je zrihtal ta g. preko e-maila. Hvala ti.

Vanadium ::

Ja eno je javno oglaševanje eno je pa, če omeniš prav to za 5 € oz. 3 € ponudbo. Jo ne reklamirajo očitno javno pa vodje morajo odobriti neko kodo (vsaj pri meni je bilo tako), da jo dobiš.

bosslipxx ::

bosslipxx je izjavil:

Že oglašujejo 9,99 eur (-33% prvo leto) za miniMIO


Mi je uspelo dobiti ponudbo za 3eur. Hvala uporabniku foruma, ki je posredovala kontaktne podatke pristojnih na A1.
slo-fishing.si

vinkop ::

jaz pa v petek oddal in še do danes nič dobil....šlampasto imajo to porihtano....

Vanadium ::

jaz sem v pol urah v soboto zrihtal okoli 17 ure, tako da poklicat raje ane ...

vinkop ::

ne vem,zelo bizarno vse skupaj v mojem primeru. Ali slučajno kdo tukaj, ki je zaposlen na A1, da mi pove kam poklicat za moj problem ? 26.07. sem sklenil po telefonu,da prehajam iz bob na A1, posredoval vse podatke, dobil pogodbo na mail, le DPD nikoli do danes ni dostavil pogodbe za podpis in SIM kartice ? Če hočem na novo sklenit pa pravijo,da akcija ne velja več ? Zakaj pa datumska veljavnost pogodbe, ki do danes še ni prišla, ni dovolj argumentiran razlog ?

aborko ::

Isti problem. Na mail prišle pogodbe, DPD pa ni dostavil. Na dodatne maile ne odgovarjajo sploh. Ok... čas dopustov, verjetno so gužvo imeli s to akcijo, ampak da po 5 dni ne odgovariš na maile je pa mal čudno no.

Kn3dL ::

vinkop, aborko, če govorita o tisti A1 Mio akciji (3eur in 5eur), ali sta prejela pogodbo ali sta prejela ponudbo? Sam sem najprej poklical na 040404011 za ponudbo, potem sem jo prejel na mejl, nato ponovno poklical za naročilo storitev in dal podatke za pogodbo, katero sem takoj po klicu prejel na mejl (7 dokumentov). Fora je bila, da je bilo treba it podpisati na A1 podajno mesto, kjer se potem dobi SIM kartico. To so rekli tako na telefonu, pa tudi posebej mejl je bil do kdaj se lahko dokumente podpiše na prodajnem mestu, da pogodba sploh velja. Nič ni blo rečeno da se po pošti pošilja pogodba+SIM. Naslednji dan od podpisa pogodbe je bila tudi že tel.številka prenešena.
Sem pa to akcijo omenil kar nekaj osebam, glede na feedback so po telefonu dobil enak info in isto brez problema prešli na ta Mio paket.

vinkop ::

Kn3dL, meni je rekla dama na oni strani, da bo DPD dostavil simko in pogodbo za podpisat. in tako me je najbrž dama zafrknila, ki sploh ne pozna kaj prodaja....kaj lahko storim, zelo rad bi prišel do te akcije,saj drugače se sploh ne bi lotil menjave ?

krho ::

Ali mogoče kdo ve, kaj se zgodi s40% popustom na Bobu, če zamenjaš paket?
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Gambino ::

krho je izjavil:

Ali mogoče kdo ve, kaj se zgodi s40% popustom na Bobu, če zamenjaš paket?


NE

Racunalnik ::

Sedaj imamo hit bob 10gb podatkov pa neomejene klice in smsje za nekih 8eur

Ali je ceneje ali vec ce bi sel na A1 za tole akcijo do konca zivljenja?
Mogoce se raje ceneje ker 10gb je cist ok
Na a1 bi imeli samo 1 telefon nc drugega

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

Brezveze kompliciraš. ostani na bobu. je čist ok.

sbawe64 ::

Dobil sms, da so omogočili VoLTE (voice over lte).

https://www.bob.si/svetovalnica/volte
2020 is new 1984
Corona World order

amacar ::

Ja ze par let nazaj.
««
111 / 111
»
»»