» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
15 / 110
»»

pretnarm ::

mk818764 je izjavil:

Poračunajo ti pri prvi položnici.

Hvala za odgovor, kaj pa v primeru, da se teh minut ne porabi v prvem mesecu, se prenesejo v drugi, tretji mesec, ..., pač dokler ne porabiš 200 minut ali se brišejo?

mk818764 ::

Koliko imajo objavljeno na spletni strani, ti pripada 100 min ali 100 sms, tako da ne vem kje si dobil pol ti 200 minut?!

Glede tvojega vprašanja...pošlji mail na boba, pa bos dobil 100% odgovor.

pretnarm ::

mk818764 je izjavil:

Koliko imajo objavljeno na spletni strani, ti pripada 100 min ali 100 sms, tako da ne vem kje si dobil pol ti 200 minut?!

Glede tvojega vprašanja...pošlji mail na boba, pa bos dobil 100% odgovor.

Imaš prav, je 100 minut/sms, sem se malo zatipkal :)
Poslal mail na bob in dobil odgovor, da minute/smsi trajajo dokler ne porabiš:
vrednost neporabljenih enot začetnega bonusa se črpa tako dolgo, dokler se le ta ne porabi oz. ne prekinete naročniškega razmerja.

kupim9 ::

Je kaka razlika med big bob paketom sklenjenim v prvi ali drugi akciji ? Nekdo mi je omenil da imajo naročniki iz prve akcije 1000 minut v drugi pa 1000 enot ? je to res in kaka je razlika ?

So si pa naredli medvedjo uslugo, namesto da bi dali enak paket kot v Avstriji so ga oklestili, če bi pustili kot jodlarji bi imel danes vsaj 100.000 naročnikov več.

yani2000 ::

kupim9 je izjavil:

So si pa naredli medvedjo uslugo, namesto da bi dali enak paket kot v Avstriji so ga oklestili, če bi pustili kot jodlarji bi imel danes vsaj 100.000 naročnikov več.

Aha, to imaš prav, ampak po možnosti bi bilo kar nekaj izmed teh novih 100.000 naročnikov tudi njihovih že obstoječih, kateri že plačujejo minimum 17€/mesec.
Torej, zakaj bi si pljuvali v lastno skledo?
Pač... denar je že od vedno dišal. :D

kupim9 ::

Ja sej, na ta način bi zaslužli še več pomojem, že če bi dali enakega kot avstrijci bi zaslužili, če lahko oni ki imajo višje plače in s tem večje stroške potem bi tudi simobil imel dobiček, če bi dali pa v paket 2500+2500 in 2.5 gb prenosa pa lahko mobitel zapre vrata, in nič ne bi bili na zgubi, ker večina ljudi tega itak (kot že sedaj) ne porabi niti v 3 mesecih, moj fotr bi tole mel za 10 let dovolj

no pa smo v pi*di http://www.zurnal24.si/izpadi-lahko-tra...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kupim9 ()

SLO_Matej ::

kupim9 je izjavil:

no pa smo v pi*di http://www.zurnal24.si/izpadi-lahko-tra...

Vidiš, ravno zaradi tega Mobitelu ne bi bilo treba zapirati vrat. ;)

tjaz051 ::

fora tega paketa naj bi bila da v tem paketu, da če greš čez 59sekund, da se ti šteje za 2 minute, ko pri simobilovih ne ali nekaj podobnega

Alexius Heristalski ::

Ja in? Saj se od začetka ve, da je obračunski interval 60/60 and not a single fuck was given that day.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

eales ::

Glede na to, da imaš pri BigBob 1000 minut, je čisto vseeno kakšen je interval, ker itak ne boš porabil vseh teh minut. Ok, mogoče kdo jih, ampak velika večina jih pa ne bo.

yani2000 ::

Tudi mene ne moti 60/60 interval.
Moti pa me, da mi en SMS 3-5x zaračuna in me na koncu pride 1 SMS 20 centov.
Pač ne pošiljam več SMS-ov! Problem rešen! :))

Bob-u pa ni treba nič zniževat oz. ponujat več, zato ker so že itak najugodnejši ponudnik na tržišču.
Tako pač je ko vlada oligopol... adijo Vega, my wallet misses u very very much... :'(

Manu ::

yani2000 je izjavil:

Moti pa me, da mi en SMS 3-5x zaračuna in me na koncu pride 1 SMS 20 centov.
Pač ne pošiljam več SMS-ov! Problem rešen! :))

Daj to malo bolj pojasni, ker ne razumem. A ni 1 SMS 4 cente? Si mogoče poslal toliko znakov naenkrat, da se porazdeli v več SMS-ov?
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

floyd1 ::

Sicer mi je jasno, da nadgrajujejo omrežje, ampak... Zadnje čase se mi velikokrat zgodi, da se povezava vzpostavi, a ne slišim nič, tudi sogovornik ne. Sekunde seveda letijo. Sem se pogovarjal s kolegom (ni sicer na BOB-u ampak Simobilu) in pravi enako. Govorim za MB konec.

yani2000 ::

Manu je izjavil:

yani2000 je izjavil:

Moti pa me, da mi en SMS 3-5x zaračuna in me na koncu pride 1 SMS 20 centov.
Pač ne pošiljam več SMS-ov! Problem rešen! :))

Daj to malo bolj pojasni, ker ne razumem. A ni 1 SMS 4 cente? Si mogoče poslal toliko znakov naenkrat, da se porazdeli v več SMS-ov?

Izgleda kot da bi bil en SMS omejen na okol 56 znakov.
Sem pa probal že brez šumnikov in brez uspeha.
Mogoče bi moral moj stock AOSP SMS app menjat v kaj boljšega, kot je npr. GO SMS Pro ali pa Handcent SMS app, sam sem že kr v osnovi obupal in ne pošiljam več SMS-ov, ker jih itak izjemno malo pošljem.

Pesimist ::

Ta bob je na simobil omrezju kar pomeni da je kvaliteta vseh storitev identicna ali?

Trenutno sem na tušu in data je katastrofa. Nonstop signal skace iz H-3G-E in vsakic ko to naredi tudi prekine loadanje strani. In ne da bi se prremikal big time, v pojsli na hrbtu lezim.
Google map lociranje preko anten me pa kaze ene 2-3km v napacni smeri.

Zato me zanima menjava na BOB.
Slabse menda nemore bit. Mi je vseeno ce signal drzi samo na 3G sej ne zahtevam H+. Samo prekinjanje mi najeda big time.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Hayabusa ::

Nastaviš samo 2 ali 3g oz 3g ko je na voljo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Pesimist ::

Ja tudi edge zna prekinit oz pauzirat. To v Mb

Hayabusa ::

bob == simobil, torej ne bo nič boljše.Tako kot Debitel/Izimobil uporabljata Mobitel omrežje.
Prav v centru MB imaš take težave ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Pesimist ::

Ne lih center no. Pa to da me zaj locira prek anten 2-3km mimo ni lih cool ane? Bom probo jutri en galaxy ace z mobitel kartico.
Torej predlagas nekaj kaj gosti na mobitel omrezju?

Pesimist ::

Drugac se lahko dokonc mesca grem hitro na 20,13 mobitel :P

ker sem mislo na free 20 prvo. Ampak ne pri tej data kvaliteti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

mk818764 ::

jaz sem na bobu v MB. vse deluje bp.

Hayabusa ::

Imaš srečo, ker 3/4 uporabnikom na Štajerskem koncu ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

vonmimek ::

tudi v velenju bob zaenkrat dela brez problemov

mk818764 ::

Hayabusa je izjavil:

Imaš srečo, ker 3/4 uporabnikom na Štajerskem koncu ne.


Vse katere jaz poznam na štajereskem koncu(kolegi, ki so šli na boba) vsem deluje bp, tako da ne vem kje si dobil podatek da večini ne deluje.

floyd1 ::

Praktično vsem, ki jih jaz poznam pa zafrkava. Maribor (Center, Pobrežje). Pa ne samo Bob, Simobil enako. Ravno danes zjutraj spet - sekunde so mi letele, slišala pa nisva drug drugega čisto nič. Prekinem, ponovno kličem, pa dela. Hecno.

urbecar ::

Sem iz Maribora, center. Imel sem 1x pred tremi meseci problem, da nisva ne jaz ne drugi(mobitel predplačniški) slišala nič. Klical je drugi in ne vem na kateri strani je bil problem. Klic čez 10 sekund pa je bil ok.

To je bil tudi edini problem v 4 mesecih na Bobu.

Pesimist ::

jaz sem nad tušom obupal. Slabse bob nemore bit je pa kar cenejsi. Zato planiram menjavo soon.

se locira me like 2-3km narobe, tak da pravi ponudnik za kriminalce :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

meganboj ::

pozdravljeni tenutno sem na orto v nulo paketu skupaj z 5 evri za 200 mindruga omrežja plačujem 17e majbolj me moti samo kioličina prenosa podatkov 100mb ki jih je premalo v povprečju porabim okoli 200min v vsa omrežja tako da bi verjetno bilo smisemno menjati paket za bob a ne sploh ta big bob ki je trenutno v akciji
je možno preko boba plačevati z moneto (kolektiva kuponka ena na dan loto)?

psychoshorty ::

Meni je bob dopizdil. Ne bom se pritozeval nad samim ponudnikom, vendar me 090 stevilka za pomoc ali maili, na katere rabijo v povprecju 3 dni da odpisejo enostavno pregnalo k si.mobilu.

Oki ::

psychoshorty je izjavil:

Meni je bob dopizdil. Ne bom se pritozeval nad samim ponudnikom, vendar me 090 stevilka za pomoc ali maili, na katere rabijo v povprecju 3 dni da odpisejo enostavno pregnalo k si.mobilu.

Kar je v bistvu ista firma...

psychoshorty ::

Oki je izjavil:

psychoshorty je izjavil:

Meni je bob dopizdil. Ne bom se pritozeval nad samim ponudnikom, vendar me 090 stevilka za pomoc ali maili, na katere rabijo v povprecju 3 dni da odpisejo enostavno pregnalo k si.mobilu.

Kar je v bistvu ista firma...


Vem. Ampak ni 090 cifre ipd.

mk818764 ::

psychoshorty je izjavil:

Meni je bob dopizdil. Ne bom se pritozeval nad samim ponudnikom, vendar me 090 stevilka za pomoc ali maili, na katere rabijo v povprecju 3 dni da odpisejo enostavno pregnalo k si.mobilu.

ja koliko pa pol rabis njihovo podporo? sem ze več kot pol leta na bobu, pa niti 1x nisem klical na 090. Vse je rešljivo po mailu, pa sem imel kar nekaj komplikacij, katere smo vse rešili.

Samo omrežje pa itak deluje enako kot pri simobilu.

iNooby ::

Meni poteče pogodna pri simobilu čez cca. en mesec, vzel bi nov telefon(S III mini). Je možno da če vzamem nov telefon pri simobilu, da pol istočasno grem k bobu?
Haters gonna hate...

...:TOMI:... ::

Seveda je možno, samo prej preberi drobni tisk, koliko boš plačal za kazen zaradi predčasne prekinitve naročnine in odplačila telefona.

Drugače se pa danes vse da, ni problema.
Tomi

iNooby ::

torej ni računice:)
Haters gonna hate...

polde66 ::

Boljše je it k Bobu pa na Bolhi telefon kupit.
polde

psychoshorty ::

mk818764 je izjavil:

psychoshorty je izjavil:

Meni je bob dopizdil. Ne bom se pritozeval nad samim ponudnikom, vendar me 090 stevilka za pomoc ali maili, na katere rabijo v povprecju 3 dni da odpisejo enostavno pregnalo k si.mobilu.

ja koliko pa pol rabis njihovo podporo? sem ze več kot pol leta na bobu, pa niti 1x nisem klical na 090. Vse je rešljivo po mailu, pa sem imel kar nekaj komplikacij, katere smo vse rešili.

Samo omrežje pa itak deluje enako kot pri simobilu.


Tezava je bila zaradi mojega dela, saj delam med tednom v tujini. Po moji napaki sem pozabil placati en racun, nakar mi v Avstriji telefon ni vec hotel sprejeti nobenega omrezja. Skratka, bil sem popolnoma odklopljen (po 2 dneh po mailu, mi sporocijo, da imam blokirane odhodne storitve). Torej - ne posljejo ti nisi sms -a, da so te oz. te bodo izklopli (dohodne storitve). Nisem se videl, da bi zaradi tega potem v Avstriji imel nezmoznost biti prijavljen vsaj v omrezju, da lahko recimo prejmem vsaj kaksen sms. In potem bom se klical na njihovo 090 cifro ja, da izvem da sem blokiran. Skratka, pac sem zamenjal samo "istega" ponudnika.

1spam4you ::

mk818764 ::

Glej, v Avstriji je kriza, pa se trudijo da bi dobro poslovali in pridobivali stranke.
Mi v Sloveniji imamo tajkune, na bankah je 15 MILIJARD dnara....mi smo ja obljubljena dežela.

Pesimist ::

mi nismo tretji svet ampak izbrana arijska rasa samih bogatašev, ce se nisi vedel ti zdaj povem.

polde66 ::

Sredi meseca sem vklopil internet. položnica ki pa je sledila konec meseca pa je znašala 5,51 eur brez davka samo za internet. Skupaj 16,51 eur???? imam BIGBOB in seveda še 1gb prenosa. Po mojem računanju znaše vse skup 14,90 eur. "x sem jih pozval preko info@bob.si, da mi zadeve obrazložijo pa nikakršnega odgovora. Ignoranca, nesposobnost? Nikjer ne piše da se vklop prenosa podatkov zaračunava, ali pač se?
polde

Hayabusa ::

Da, glede na cenik bi morali zaračunati 9.90 + 5, si preveril če nisi prekoračil vključenih 1000 minut/sms-ov ali morebiti kvoto 1 Gb podatkov ali kaj pošiljal mms-se, ki niso všteti v paket za 9.9 eur, temveč se obračunavajo posebej ?

http://www.bob.si/ponudba/bob-narocnisk...
http://www.bob.si/Upload/legal/cenik%20...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

tomaz- ::

to je zato, ker so ti obračunali internet za tisti mesec, ko si ga priklopil in še za naslednji mesec vnaprej.. Naslednja položnica bo OK !

polde66 ::

Ne nimam MMS-jev, na položmici prav piše, prenos podatkov 1 gb. mms ji so pa potem itaq ušteti v 1 gb prenosa ali ne? Lahko pa bi vsaj kdo razložil kaj je na stvari ali ne?
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

psychoshorty ::

MMS -i se pri bobu posebej obracunavajo ja. To sem tudi sam ugotovil na racunu, ko sem debelo gledal.

feryz ::

Poglej obračunsko obdobje za internet. Verjetno ga nisi vklopil točno na dan menjave cikla, zato so ti zaračunali 1 mesec + par dni.

denabiker ::

mk818764 je izjavil:

Glej, v Avstriji je kriza, pa se trudijo da bi dobro poslovali in pridobivali stranke.
Mi v Sloveniji imamo tajkune, na bankah je 15 MILIJARD dnara....mi smo ja obljubljena dežela.


Slovenija, moja dežela:D

polde66 ::

Res ga nisem, Ma kr neki. Tipično slovensko novokapitalistično obnašanje. Brez pojasnil brez vsega samo ceno nabiješ.
Račun zgleda takole:
Mesečna naročnina 1 8,25
Mesečna naročnina - Opcija Internet 1G 1 5,51
Klici v BOB 1 0,00
Klici v druga mobilna omrežja 1 0,00
Klici v fiksna omrežja 1 0,00
Prenos podatkov v Sloveniji 1 0,00
SMS sporočila 1 0,00
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Bor H ::

Pa sej to je normalno da ti določene stvari vnaprej računajo, simobil ima enako.
««
15 / 110
»»