» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
85 / 110
»»

Magic1 ::

Veverička smiri živce. Pizdiš se čez vse, kar tebi ne paše. Vsak operater ima svoje pogoje, če bi en imel vse najboljš in vse najceneje, bi verjetno večinski postal. Ker pa v realnem svetu najceneje in najbolje ne grasta skup pa tega pač ni. Nehaj že jamrat, če ti noben operater ne naredi idealnega paketa zate...
Magic

Koko007 ::

Če mi 15gb ni dovolj pač menjam operaterja, al čakam da bob ekskluzivno zame naredi 30gb paket, do takrat pa vsak mesec plačujem skoraj 70€? In če se meni zdi 60€ za 1,5gb absurd se mi pač tako zdi, vsak ma svoje mnenje, tudi ti ga imaš.

Magic1 ::

Absurdno je samo to, da se ti ne moreš ustaviti pri 15GB in plačaš dodatnih 60€ za 1.5GB. Sploh ker imaš možnost dokupit 2GB za 10€, oziroma imaš dve kartici in imaš 30GB za 18€...
Magic

seniorman ::

A kdo ve kako je z novo zakonodajo poenotenja cen mobilnega interneta v EU. Zanima me predvsem kako je pri Bobu, imam namreč paket 1500, ali to pomeni, da lahko kjerkoli v EU (Španija) porabim 1.5 GB podatkov brezplačno?

Če zgornje ni res, kako v Španiji čimceneje priti do mobilnega interneta za cca 1 teden.

Hvala

BOCo. ::

Imaš paket carski bob?

Več o vključenem prenosu podatkov najdeš pri vsakem posameznem paketu.

http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

Koko007 ::

Magic1 je izjavil:

Absurdno je samo to, da se ti ne moreš ustaviti pri 15GB in plačaš dodatnih 60€ za 1.5GB. Sploh ker imaš možnost dokupit 2GB za 10€, oziroma imaš dve kartici in imaš 30GB za 18€...

A ti si sploh bral moje objave? Seveda da nisem vedel kaj se dogaja, drugače bi že zdavnaj vzel 1gb za 5€.
Od kod ti pa to ds imam dve bobovi kartici in na obeh vip bob? Druga sim je hotova ki mi je ostala na kateri je hot start:))
Še en ki vse samo napol prebere pol ostslo polovico si pa izmisli.

Utk ::

Kot rečeno, na hotu si bi lahko postavil alarm za porabo. Bob je glede teh stvari ostal zadaj. Sej je res, da je nizkocenovni itd., pa kaj potem. Ta alarm nič ne stane.

amacar ::

Saj tudi na bobu dobiš sms ob (90 in 100)% porabljenih količin.

Koko007 ::

amacar je izjavil:

Saj tudi na bobu dobiš sms ob (90 in 100)% porabljenih količin.

Jaz jih nikoli nisem dobil, niti ko sem bil na mogočnem bobu pa sem tudi kdaj prekoračil za nekaj MB, ampak takrat sem vedel da se go dogaja.

seniorman ::

BOCo. je izjavil:

Imaš paket carski bob?

Več o vključenem prenosu podatkov najdeš pri vsakem posameznem paketu.

http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...


Ja, imam carski bob. Pri paketu sem videl izpis "Vključen prenos podatkov v EU/EEA gostovanju brez dodatnih stroškov", ki vsebuje 1500MB. Ali EU/EEA pomeni, da lahko zakupljeno količino podatkov porabim tudi v EU brez dodatnih stroškov?

amacar ::

Ja, lahko porabiš vso količino v tujini (torej 1.5gb). Drugače se ti pa bolj splača iti na paket vipbob. Je cenejši + dobiš več enot (tudi v tujini).

seniorman ::

amacar je izjavil:

Ja, lahko porabiš vso količino v tujini (torej 1.5gb). Drugače se ti pa bolj splača iti na paket vipbob. Je cenejši + dobiš več enot (tudi v tujini).


Super, hvala.

BOCo. ::

Sicer je danes ponudba za vipbob potekla. Počakaj nekaj dni, da bodo ponudili nov paket ali pa podaljšali vipbob.

Matej_K ::

In dostopna točka preko Iphona (Bob) že deluje v tujini?
Sicer gre kolega jutri na dopust, bo testiral.
... .. .

laguna1 ::

Matej_K je izjavil:

In dostopna točka preko Iphona (Bob) že deluje v tujini?
Sicer gre kolega jutri na dopust, bo testiral.


Bili na Hrvaškem, hčerka ima iphon 5s, brez problema je lahko uporabljala mobilne podatke, vendar POZOR, ko boste prišli v tujo omrežje, vam bo tuji operater verjetno poslal sms, v katerem bo navedel, da znaša brezplačna poraba prenosa podatkov 2960 MB, vendar znaša brezplačna poraba podatkov LE 1960 MB, ... hčerka se je držala dobljenega SMS in je porabila 2800 MB, vendar ko sem dobil račun sem moral doplačati 1 GB prenosa 7 EUR in nekaj centov brez DDV. Ja, ima pa paket VIP BOB.

Torej brezplačna poraba podatkov je 1960 MB in NE 2960 MB, kot boste verjetno dobili SMS.

LP

SaXsIm ::

Dva telefona z bobom, pri obeh je pisalo 1960MB (obakrat vip bob). Na iphonu 6 hotspot ni deloval, je pa res kupljen pri simobilu, in tudi telefon je želel, da kontaktiram simobil za uporabo hotspota. Imam pa sicer nameščeno konfiguracijo od boba, pa ne pomaga.
SaXsIm

Matej_K ::

laguna1 je izjavil:

Bili na Hrvaškem, hčerka ima iphon 5s, brez problema je lahko uporabljala mobilne podatke...


Ne gre se za mobilne podatke, gre se za ureditev mobilne dostopne točke. se pravi da 3G signal šeraš naprej kot wifi z iphonom.
To ne deluje ne Bobu in Hotu pa so eni rekli da so kao popravli.
... .. .

Koko007 ::

So že kakšne špekulacije o paketu ki bo nadomestil ponudbo vip boba? Dvomim da bo bob mislil samo z norim in carskim bobom kunkorirati hotu in iziju. Upam da se obeta kakšna kunkorenca hotu extra z kakšnimi vsaj 30GB. Če bi se to zgodilo bi morda še ostal pri bobu.

konspirator ::

SaXsIm je izjavil:

Dva telefona z bobom, pri obeh je pisalo 1960MB (obakrat vip bob). Na iphonu 6 hotspot ni deloval, je pa res kupljen pri simobilu, in tudi telefon je želel, da kontaktiram simobil za uporabo hotspota. Imam pa sicer nameščeno konfiguracijo od boba, pa ne pomaga.

https://slo-tech.com/forum/t491735/p559...
Si obvestil bob, da urgirajo pri partnerjih v roamingu ?
--

Zgodovina sprememb…

SaXsIm ::

Ma, ni bilo tako kritično, pa se nisem živciral s tem. Saj prenos podatkov je na iphonu delal, samo hotspota ni želelo narediti. Je pa na androidu vse delalo bp.
SaXsIm

brez-imenko ::

Koko007 je izjavil:

So že kakšne špekulacije o paketu ki bo nadomestil ponudbo vip boba? Dvomim da bo bob mislil samo z norim in carskim bobom kunkorirati hotu in iziju. Upam da se obeta kakšna kunkorenca hotu extra z kakšnimi vsaj 30GB. Če bi se to zgodilo bi morda še ostal pri bobu.

Za tiste, ki jim nikoli ni dovolj prenosa podatkov. Nehaj se bunit pa si preberi tole:
https://www.a1.si/mobilni-internet/naro...
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

MrStein ::

Hitrost: 4 Mbps

Šaljivec.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Koko007 ::

22c na minuto/sms? 4/2 mbit/s?
Kaj a se ti zdim kot neandertalec?

RejZoR ::

Neomejeno za do 20€ niti ni tko slabo. Ampak pri 4/2 je pa res žalostno. Če bi bilo vsaj 10/5, pol bi še bilo smiselno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

konspirator ::

MrStein je izjavil:

Hitrost: 4 Mbps

Šaljivec.

Teoretično lahko z 4/2 mbit ob 24/7 uporabi naklepaš 42,185 gb podatkov na dan oz 1,233 tb na mesec.
0,5 mb/s * 60*60*24 (* 30)

Za hoardarje vsekakor premalo.
--

Zgodovina sprememb…

brez-imenko ::

MrStein je izjavil:

Hitrost: 4 Mbps

Šaljivec.

Šaljivci so ponudniki, jaz sem samo poslal informacijo za najbolj sitne ljudi, med katerimi se najdem tudi sam.

Sedaj bom zdrgnjena LPjka. Ponujali so mi Domači net 1. Tisti se mi pa res ni dopadel. To pa zato ker je 10 skozi 3 samo do 200G podatkov.

Internet preko LTEja ob obremenitvah v moji vasi nebi letel več kot 15M k uporabniku. Za boljše rezultate bi moral konkretno nadgraditi strojmo opremo. zato je 4M čisto solidno za relativno ugodno ceno. Boljših ponudb od vseh trapastih nisem dobiti zame.

Zelo se bojijo za pravično uporabo interneta, kapacitete jim bodo zgorele pri celicah. Raje sem še zmeraj na počasnem bakru.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

Koko007 ::

brez-imenko je izjavil:

MrStein je izjavil:

Hitrost: 4 Mbps

Šaljivec.

Šaljivci so ponudniki, jaz sem samo poslal informacijo za najbolj sitne ljudi, med katerimi se najdem tudi sam.

Sedaj bom zdrgnjena LPjka. Ponujali so mi Domači net 1. Tisti se mi pa res ni dopadel. To pa zato ker je 10 skozi 3 samo do 200G podatkov.

Internet preko LTEja ob obremenitvah v moji vasi nebi letel več kot 15M k uporabniku. Za boljše rezultate bi moral konkretno nadgraditi strojmo opremo. zato je 4M čisto solidno za relativno ugodno ceno. Boljših ponudb od vseh trapastih nisem dobiti zame.

Zelo se bojijo za pravično uporabo interneta, kapacitete jim bodo zgorele pri celicah. Raje sem še zmeraj na počasnem bakru.


Se trinjam z tem da so šaljivci ponudniki. Ni mi pa jasno da šimfaš 15mbit/s hvališ pa 4mbit/s???

Sem pa za pakete z ogromno interneta gledal in me njaceneje pride če vzamem v kompletu z fiksnim trojčkom. v oči mi j najbolj padel a1 kombo m(v tem primeru bi moja boljša polovica vzela paket 2), razmišljam pa tudi o telemach gold trojka extra + največ. idim da ima telemach akcijo da zraven gold trojke extra dobiš brezplačno še več, kako pa je če kombiniram gold trojka extra + največ?

simonsimon ::

A se še komu zdi da gre teh 1960MB v EU preklet hitr k vragu? Nisem praktično nc gor pa takoj dobim SMS da sm vse porabu. Še par mescev nazaj sm pa z 2GB v SLO cel mesec preguru. A je mogoče kej važn od nastavitev? Tist bob/simobil nastavitve k so ene ok, druge pa ne tko k za mms?
lp
Simon

Sami ::

simonsimon je izjavil:

A se še komu zdi da gre teh 1960MB v EU preklet hitr k vragu? Nisem praktično nc gor pa takoj dobim SMS da sm vse porabu. Še par mescev nazaj sm pa z 2GB v SLO cel mesec preguru. A je mogoče kej važn od nastavitev? Tist bob/simobil nastavitve k so ene ok, druge pa ne tko k za mms?


To je količina prenosa, gre isto "hitro" kot v Sloveniji, v telefonu preveri kateri app ti je tole porabil.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

SaXsIm ::

Jp, priporočam konstantno preverjanje porabe. Snapchat in FB messenger kamot požreta po par 100MB na dan.
SaXsIm

simonsimon ::

YouTube livestream (mi je umes ocitno dol z wi-fi padl) mi je pobral v pol urice 2GB...
lp
Simon

brez-imenko ::

Se trinjam z tem da so šaljivci ponudniki. Ni mi pa jasno da šimfaš 15mbit/s hvališ pa 4mbit/s???

Mogoče sem malo narobe napisal. Kadar je LTE neobremenjen bo delovalo največ 25 Mbit/s pri, obremenitvi bo padlo za cirka 10 Mbit/s. To sem samo tako omenil, če bi kdaj želel boljše hitrosti od 10 Mbit/s kot jih ponujajo nekateri LTE paketi. Všeč mi ni bila cena, ker je bila skoraj zmeraj vezana glede na količino.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

ThinkPad ::

Ali je komu uspelo prenesti _stacionarno_ tel. številko na bob?
Ali je komu uspelo prenesti _stacionarno_ tel. številko pri katerem koli mobilnem operaterju tako, da jo ima zdaj na mobilnem aparatu?
Ali pri prenosu _stacionarne_ tel. številke obstajajo kake posebne omejitve?

Sprašujem zato, ker si z bob help deskom ne morem pomagati. Vedno neki drugi odgovori, pa obljube, da bodo klicali nazaj in nikoli ne pokličejo, pa ponovno kličeš in vedno dobiš nekoga drugega na drugi strani, ki sam ne zna pomagati.
Med FAQ jaz ne najdem izrecne omejitve, da prenos stacionarne št. ne gre. Že ko vpišeš v obrazec št. za prenos, se takoj izpiše tako operater kot info, da je to fixna št. in vse gre lepo naprej. Na pogodbi, ki je podpisana, enako, vse jasno piše, a potem prenosa ne izvedejo.

Je pa bila ta fixna št. najprej jasno Telekomova na bakreni parici, potem smo se temu odpovedali in jo prenesli na T2 na optiko, zdaj bi odpovedali komplet T2 (tako internet kot tel.) in prenesli št. na bob, ker trenutno ni potrebe po internetu ne po stacionarnem tel. Seveda na T2 nisem še nič odpovedoval, ker čakam, da se najprej prenese številka...

...:TOMI:... ::

Prenesi jo na detel ali pa na kakšnega drugega neodvisnega VoIP ponudnika.

Lahko povprašaš tudi softnet.
Tomi

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Stacionarna na mobilno skoraj sigurno ne gre.
Gre pa komot stacionarna na stacionarno.

A detel še obstaja? ;)

PS: Če uspeš na kaki VoIP provider prenesti, ki ima app, bo na koncu mogoče vseeno delovalo na mobilnem telefonu.
Nazadnje (pred eoni) je detel imel kar omejeno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

birtija ::

Imam problemček, ki ga ne znam sam rešiti.
Sem na Bob Vip paketu. Telefon je Lenovo P-70 (android 4.4.4.).
Nastavitve-->Brezž. in omrežne povezave-->Več-->Mobilna omrežja-->imena dostopnih točk-->Bob-->bob internet ALI bob MMS (vključeno je lahko le eno ali drugo).
Če je vključen internet, potem dela samo internet, MMS pa ne morem ne prejemat ne pošiljat.
In obratno, če je vključen MMS, lahko pošiljam in prejemam MMS, internet pa ne dela.
Nastavitve Bob internet:
Ime: bob internet
APN: internet.bob.si
Vrsta APN-ja: default,mms,supl
Strežnik proxy: Ni nastavljeno
Vrata: ni nastavljeno
Uporabniško ime: bob
geslo:******** (internet)
Strežnik: http://mmc
Storitveni center za sporočila MMS: mms.bob.si
Strežnik proxy za za sporočila MMS: 80.95.224.46
Vrata MMS:9201
Mobilna koda države:293
koda mobilnega omrežja:40
Vrsta preverjanja pristnosti: brez
Protokol APN: IPv4
Protokol za gostovanje APN: IPv4
Omogoči/onemogoči APN: APN omogočen (sivi, se ne da spreminjat!!)
Nosilec: Neopredeljeno
Nastavitve Bob MMS:
Ime: bob MMS
APN: mms.bob.si
Vrata APN-ja: default,mms
Strežnik proxy: 80.95.224.46
Vrata: 9201
Uporabniško ime: bob
Geslo: *** (mms)
Stržnik: http://mmc
Storitveni center za sporočila MMS: mms.bob.si
Strežnik proxy za za sporočila MMS: 80.95.224.46
Vrata MMS:9201
Mobilna koda države:293
koda mobilnega omrežja:40
Vrsta preverjanja pristnosti: brez
Protokol APN: IPv4
Protokol za gostovanje APN: IPv4
Omogoči/onemogoči APN: APN omogočen (sivi, se ne da spreminjat!!)
Nosilec: Neopredeljeno

Vprašanje: ali je možno, da MMS delajo tudi v primeru, ko je vključen samo internet? Ali je vedno potrebno preklopit med internetom in MMS, če želiš prejet/poslat MMS?
Hvala za pojasnila!

Sami ::

birtija je izjavil:

Imam problemček, ki ga ne znam sam rešiti.
Sem na Bob Vip paketu. Telefon je Lenovo P-70 (android 4.4.4.).
Nastavitve-->Brezž. in omrežne povezave-->Več-->Mobilna omrežja-->imena dostopnih točk-->Bob-->bob internet ALI bob MMS (vključeno je lahko le eno ali drugo).
Če je vključen internet, potem dela samo internet, MMS pa ne morem ne prejemat ne pošiljat.
In obratno, če je vključen MMS, lahko pošiljam in prejemam MMS, internet pa ne dela.
Nastavitve Bob internet:
Ime: bob internet
APN: internet.bob.si
Vrsta APN-ja: default,mms,supl
Strežnik proxy: Ni nastavljeno
Vrata: ni nastavljeno
Uporabniško ime: bob
geslo:******** (internet)
Strežnik: http://mmc
Storitveni center za sporočila MMS: mms.bob.si
Strežnik proxy za za sporočila MMS: 80.95.224.46
Vrata MMS:9201
Mobilna koda države:293
koda mobilnega omrežja:40
Vrsta preverjanja pristnosti: brez
Protokol APN: IPv4
Protokol za gostovanje APN: IPv4
Omogoči/onemogoči APN: APN omogočen (sivi, se ne da spreminjat!!)
Nosilec: Neopredeljeno
Nastavitve Bob MMS:
Ime: bob MMS
APN: mms.bob.si
Vrata APN-ja: default,mms
Strežnik proxy: 80.95.224.46
Vrata: 9201
Uporabniško ime: bob
Geslo: *** (mms)
Stržnik: http://mmc
Storitveni center za sporočila MMS: mms.bob.si
Strežnik proxy za za sporočila MMS: 80.95.224.46
Vrata MMS:9201
Mobilna koda države:293
koda mobilnega omrežja:40
Vrsta preverjanja pristnosti: brez
Protokol APN: IPv4
Protokol za gostovanje APN: IPv4
Omogoči/onemogoči APN: APN omogočen (sivi, se ne da spreminjat!!)
Nosilec: Neopredeljeno

Vprašanje: ali je možno, da MMS delajo tudi v primeru, ko je vključen samo internet? Ali je vedno potrebno preklopit med internetom in MMS, če želiš prejet/poslat MMS?
Hvala za pojasnila!


Seveda je možno pošiljati MMS-je ko vklopljen internet.

V nastavitvah dostopnih točk nastavi 2 dostopni točki, eno za internet in eno za MMS, izbrana mora biti za internet.

Pri tvojih nastavitvah je potrebno popraviti sledeče:

Nastavitve Bob internet:

Ime: bob internet
APN: internet.bob.si
Vrsta APN-ja: default (vrsta APN-ja naj bo samo default, ostalo briši)
Strežnik proxy: Ni nastavljeno
Vrata: ni nastavljeno
Uporabniško ime: bob
geslo:******** (internet)
Strežnik: (strežnik briši, mora biti prazno)
Storitveni center za sporočila MMS: (prazno, briši)
Strežnik proxy za za sporočila MMS: (prazno, briši)
Vrata MMS: (briši)
Mobilna koda države:293
koda mobilnega omrežja:40
Vrsta preverjanja pristnosti: PAP
Protokol APN: IPv4
Protokol za gostovanje APN: IPv4
Omogoči/onemogoči APN: APN omogočen (sivi, se ne da spreminjat!!)
Nosilec: Neopredeljeno

Nastavitve Bob MMS:
Ime: bob MMS
APN: mms.bob.si
Vrata APN-ja: mms (mora biti samo MMS)
Strežnik proxy: (briši)
Vrata: (briši)
Uporabniško ime: bob
Geslo: *** (mms)
Stržnik: (briši)
Storitveni center za sporočila MMS: http://mmc/
Strežnik proxy za za sporočila MMS: 80.95.224.46
Vrata MMS: 9201
Mobilna koda države:293
koda mobilnega omrežja:40
Vrsta preverjanja pristnosti: PAP
Protokol APN: IPv4
Protokol za gostovanje APN: IPv4
Omogoči/onemogoči APN: APN omogočen (sivi, se ne da spreminjat!!)
Nosilec: Neopredeljeno

Poročaj, če deluje. Pred prejemanjem ali pošiljanjem MMS sporočila pa vedno izklopi WIFI in vklopi mobilne podatke.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

birtija ::

DELUJE!!:) Sem vedel da se bo našla rešitev.
Hvala!

Yellow ::

Če ma kdo težave z APN nastavitvami za internet so zdej na voljo tud screenshoti kako nastavit http://www.bob.si/Upload/legal/APN%20na...

fikus_ ::

Sem pravkar dobil SMS od bob za prave nastavitve. Je še kdo drug?

Yellow ::

Ja. Če nimaš zrihtanih APN nastavitev ti v tujini net ne dela

Klamzi ::

Tudi jaz sem dobil SMS glede APN nastavitev, češ da imam napačne. Zanimivo, ker mi je net v tujini delal brez problemov.

RejZoR ::

A se da BOB nastavitve kako "zapeči" nanovo v SIM kartico? Sem zadnjič resetiral telefon, danes dobim SMS, da imam stare nastavitve in da imam lahko težave v tujini. Bi rad "zapekel" nove prave nastavitve v SIM, da mi ne bo treba ob vsakem resetu vse nanovo nastavljat...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

konspirator ::

Nastavitve so shranjene v samem romu:
/system/etc/apns-conf.xml

da lahko tam spremeniš moraš imeti root pravice.
--

Zgodovina sprememb…

alex401 ::

Jaz sem klical na informacije BOB in povprašal kje lahko preverim stanje porabe interneta za EU. Prijazna svetovalka mi je povedala, da žal zaenkrat še nikjer, da je resnično v servisnih straneh Moj bob samo podatek o skupni porabi doma in EU. Prav tako ob porabi 1960 MB oz. pred tem ne bom prejel nikakršnega obvestila oz. SMS-ja in moram pač poklicat na informacije, kjer mi je povedala trenutno stanje porabe.

Sami ::

alex401 je izjavil:

Jaz sem klical na informacije BOB in povprašal kje lahko preverim stanje porabe interneta za EU. Prijazna svetovalka mi je povedala, da žal zaenkrat še nikjer, da je resnično v servisnih straneh Moj bob samo podatek o skupni porabi doma in EU. Prav tako ob porabi 1960 MB oz. pred tem ne bom prejel nikakršnega obvestila oz. SMS-ja in moram pač poklicat na informacije, kjer mi je povedala trenutno stanje porabe.


Vsak pametni mobilec ima števec prenosa podatkov, resetiraj in uporabi ga preden greš v tujino.

SOLVED
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

alex401 ::

S števcem prenosa se ne mislim ukvarjat, čeprav zelo dobro poznam, pa tudi ni čisto sinhroniziran z dejansko porabo. BOB bo moral to uredit, kar tudi sami priznajo. Točno danes je porabljena vsa kvota za EU in malo čez in v servisnih straneh je že viden pribitek na tekočo porabo v znesku nekaj centov, obvestila o tem oz. SMS-ja pa nobenega. No niti nisem pričakoval, ker pač ne obveščajo. Telekom posebej za porabo EU obvesti, ko se doseže 80%. Tako bo marsikje nejevolja, ko bodo konec meseca dobili višje ali visoke račune, mladina pač gledna tudi video, BOB pa na ta račun verjetno še več zaslužil kot prejšnja leta.

alex401 ::

alex401 je izjavil:

S števcem prenosa se ne mislim ukvarjat, čeprav zelo dobro poznam, pa tudi ni čisto sinhroniziran z dejansko porabo. BOB bo moral to uredit, kar tudi sami priznajo. Točno danes je porabljena vsa kvota za EU in malo čez in v servisnih straneh je že viden pribitek na tekočo porabo v znesku nekaj centov, obvestila o tem oz. SMS-ja pa nobenega. No niti nisem pričakoval, ker pač ne obveščajo. Telekom posebej za porabo EU obvesti, ko se doseže 80%. Tako bo marsikje nejevolja, ko bodo konec meseca dobili višje ali visoke račune, mladina pač gledna tudi video, BOB pa na ta račun verjetno še več zaslužil kot prejšnja leta.


Popravljam samega sebe ali pa spremebo pri BOB-u glede na predhodne informacije. Je danes po porabi vseh enot EU prišel SMS s tem obvestilom in dopisano ceno pribitka, ki sledi za naprej.

konspirator ::

alex401
S števcem prenosa se ne mislim ukvarjat, čeprav zelo dobro poznam, pa tudi ni čisto sinhroniziran z dejansko porabo.

Po mojih opažanjih več kot par % (manj kot 5) odstopanja nisem zaznal - in to s stock števcem prenosa.
--

Sami ::

S števcem prenosa se ne mislim ukvarjat, čeprav zelo dobro poznam, pa tudi ni čisto sinhroniziran z dejansko porabo.


Odstopanje je minimalno, vzpostavitev seje je 16kb....nastaviš na 1900MB (če imaš 1960MB) in si miren, nekateri bi radi vse na pladnju....:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W
««
85 / 110
»»