» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
82 / 110
»»

RejZoR ::

4knative je izjavil:

oemdzi je izjavil:

Kako odziven je info@bob.si, kakšne izkušnje oz. kdaj lahko pričakujem odgovor na mail, ki sem jim ga poslal v nedeljo ?


Okoli 2-3 dni.


Men so že 2x odgovoril celo čez vikend. Ne sicer isti dan, ampak če sem vprašal med tednom in mi je v soboto priletel odgovor.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amacar ::

bigbada je izjavil:

A kdo ve koliko bo približno zdaj položnica za ta mesec, ker sem prešel iz 12,92€ na VIPbob(8.99€). Sem pa spremenil na začetku junija. Koliko lahko pričakujem? Ali bo ta mesec še stara cifra?

Cca 1/4 od 12.92 in 3/4 od 8.99.

Jazzie ::

Živjo, samo da preverim, preden menjam: Imam paket 4 cente, pa bi rada prešla na Bob Vip. Zdaj ni več možno dobiti 30% popusta, kajne?

BOCo. ::

Jazzie je izjavil:

Živjo, samo da preverim, preden menjam: Imam paket 4 cente, pa bi rada prešla na Bob Vip. Zdaj ni več možno dobiti 30% popusta, kajne?


Ne

Jazzie ::

OK, hvala!

d4vid ::

Obstaja kaka moznost da dobim bob sim kartico ceneje?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Carjou ::

Zdravo, zanimam se za prehod iz A1 (Simobil) na Bob, ker bi za še bolši paket kot ga imam sedaj, plačal skoraj pol manj. Torej zanima me, če je LTE pokritost dobesedno ista kot od Simobila (ker so na njihovem omrežju al kako je) al so kakšne razlike?

Lp, Simon

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Carjou ()

RejZoR ::

Bob uporablja A1 omrežje. Tko da je pokritost enaka, samo hitrosti so mal nižje. Ker je Bob dejansko od A1 nima nekih posebnih for kot npr HoT, ki pa ima baje neki slabšo pokritost čeprav je isto na A1 omrežju.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

HoT ima pomoje svoje sisteme (IT, roaming pogodbe, povezave v splet,...) namesto od A1 pa jih niso (še) uštimali. Najbrž bi jim A1 več računal, če bi jim komplet storitev nudili namesto zgolj omrežja.

Bob pa ker je ista firma kot A1 ima dejansko vse vključno z zalednim IT sistemom od A1 in zgolj umetne omejitve(nižja hitrost, nič SMSov o zgrešenih klicev in raznih advanced tajnic itd.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

CyberDuck ::

A je kje kaka tabela kaj kdo nudi. Hot vs. bob. Sms o zgresenih klicih, tajnice itd.

konspirator ::

--

SendID ::

Zdravo, a lahko kdo, ki ima 30% popust preveri če je to kje kakorkoli vidno na portalu mojbob.
Jaz naj bi kao dobil ta popust (pripeljal prijatelja) sedaj pa vidim, da teh 30% nikjer ni zabeleženih. Na računu pravtako ni mobene postavke o kakšnem popustu.

Yellow ::

na računu ti sam odbijejo 30%, nikjer drugje se ne vid.

RejZoR ::

Kakšno spletna stran ima Bob, da "Moj Bob" sploh ne dela v Operi. 3/4 menujev kar manjka brez pametnega razloga.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Matej_K ::

Opera...to še obstaja?

V Chromu dela super
... .. .

radmannsdorf ::

rabi se ena koda za VIP BOB paket, kolega bo jutri sklenil, tako da prosim če mi lahko kdo na ZS pošlje.

4knative ::

SendID je izjavil:

Zdravo, a lahko kdo, ki ima 30% popust preveri če je to kje kakorkoli vidno na portalu mojbob.
Jaz naj bi kao dobil ta popust (pripeljal prijatelja) sedaj pa vidim, da teh 30% nikjer ni zabeleženih. Na računu pravtako ni mobene postavke o kakšnem popustu.


Tudi mene so nategnili za 30%.

predi ::

A še komu na računu piše, da ima zdaj "bob paket" in ne "vip bob"?

blackbfm ::

Matej_K je izjavil:

Opera...to še obstaja?



Obstaja in je se vedno precej dobra alternativa chromu/firefoxu, posebej ce si na tesnem s podatki/bandwidtom imas extreme mode ki prispara se in se..

radmannsdorf ::

Kodo že dobil na ZS. Hvala predi. :)

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

blackbfm je izjavil:

Matej_K je izjavil:

Opera...to še obstaja?



Obstaja in je se vedno precej dobra alternativa chromu/firefoxu, posebej ce si na tesnem s podatki/bandwidtom imas extreme mode ki prispara se in se..


Opera pelje scat vse ostale browserje. Da sem Chrome spravil na vsaj delno uporaben nivo sem mogu naložit ene 20 extensionov za najbolj trivialne neumnosti. V Operi jih imam 5 in še to so 3 za zunanje storitve ala Feedly in GMail...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MacGyver141 ::

Ima kdo še kodo za VIP bob? Prosil bi, če bi jo lahko nekdo poslal na ZS :).

Hvala, dobil :)

Zgodovina sprememb…

predi ::



Tole sem mislil. Na moj.bob.si je pa pravi paket zapisan.

RejZoR ::

Očitno je moralo v neurju včeraj sesut nek oddajnik v bližini, ker mi namesto H+ in LTE deluje samo Edge. Pa še to je signal samo na 50%.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihael75 ::

Koda za VIP BOB :vipZ551

Še neuporabljena, upam da pride komu prav.

lp

brez-imenko ::

Zdravo.

Najbrž trenutno poteka samo akcija za vip bob tako, da bi na povabitveno kodo za paket bob 4 cente moral še nekoliko počakat. Se motim?
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Ne potrebuješ nobene kode, če želiš prestopiti k bobu. Koda je potrebna samo v "ekskluzivnih" paketih kot je npr VIP.

SavoS ::

Še ena koda za VIP paket: vipV1M4
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

ThinkPad ::

SavoS je izjavil:

Še ena koda za VIP paket: vipV1M4

Thx, mi je prav prišla!

brez-imenko ::

Bolj je problem, ker bi rad nekoliko privarčeval pri SIM kartici. 15€ se mi zdi malenkost preveč. Sicer sem mislil kupiti tudi s telefonom ampak ali res rabim še eno škatlo, tiste malo boljše pa niso nekaj cenovno dostopne.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

shadeX ::

Drgač HoT ima SIM za 2€.

DINAMIK ::

shadeX je izjavil:

Drgač HoT ima SIM za 2€.

V akciji je Hot SIM 1 in 2.7 za 0,99 eur ;)
https://www.hofer.si/sl/akcije/aktualna...

radmannsdorf ::

brez-imenko je izjavil:

Bolj je problem, ker bi rad nekoliko privarčeval pri SIM kartici. 15€ se mi zdi malenkost preveč. Sicer sem mislil kupiti tudi s telefonom ampak ali res rabim še eno škatlo, tiste malo boljše pa niso nekaj cenovno dostopne.

Na tej sim kartici je gor že 100 enot, ki pa jih v sorazmernem neporabljenem delu, dobiš vrnjene nazaj pri plačilu položnice(manjša prva položnica za vrednost neporabljenih enot), če se odločiš za naročniško razmerje.

dukedl ::

pozdravljeni

premišljujem za skok k vip bobu - je kakšna dobra duša, ki še ima kodo in bi mi jo posredoval na zs?

hvala lepa
lp dukedl

ZaLoMaT ::

dukedl je izjavil:

pozdravljeni

premišljujem za skok k vip bobu - je kakšna dobra duša, ki še ima kodo in bi mi jo posredoval na zs?

hvala lepa


Če še kdo potrebuje (neuporabljena koda):
Deli kodo vipJP9J za vip bob paket s svojimi prijatelji, in jim omogoci, da tudi oni postanejo narocniki tega noro dobrega paketa!
ponudbo vip bob smo podaljsali do 31.7.2017.

M@73Y ::

Z veseljem tudi jaz delim kodo.
vip bob je podaljšan do 31.7.2017
koda: vip563F
..jump into psytrance tunnel..

brajdo ::

koda: vipPTP4

ThinkPad ::

Kako je zdaj z VIP BOB in podatki na Hrvaškem? Ravnokar sem postal novi naročnik in SMS sporočilo pravi:

Storitve v VIPnet Hrvaska se obracunajo po enakih pogojih kot v domacem omrezju s pribitkom: 0,061 EUR/min za klic v SLO in EU, 0,061 EUR/MB za prenos podatkov, 0,0244 EUR za SMS ter 0,061 EUR za MMS. Dohodni klic se obracuna po: 0,013176 EUR/min. Cene vkljucujejo DDV. Vec info o cenah: +38668686868. Klic v sili: 112. (bob)

Torej ..kot v domačem omrežju s pribitkom 0,061 EUR/MB za prenos podatkov, kar je 61,00 EUR/GB :O ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ThinkPad ()

MrStein ::

To imajo nekaj zmešano. Recimo dohodnih klicev ne bi smeli računat sploh.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ganon ::

Matej_K je izjavil:

Opera...to še obstaja?


Sprašuješ, če daleč najboljši brskalnik na trgu še obstaja? Si humorno razpoložen?

RejZoR je izjavil:

Kakšno spletna stran ima Bob, da "Moj Bob" sploh ne dela v Operi. 3/4 menujev kar manjka brez pametnega razloga.


Prav nobene težave ni. Vse kot mora biti.

...:TOMI:... ::

To obvestilo je staro. Pozabili so odstranit.
Tomi

swdev ::

Postal sem naročnik na paketu Vip Bob. Prav tako sem tja prenesel številko. Imam pa težave z nastavljanjem hotspot dostopne točke.
Normalno mi deluje prenos podatkov.
Prenesel sem konfiguracijsko datoteko (za iPhone: http://bob.si/iphone-nastavitve ), naredil "hard reset", ponovno vstavil SIM kartico, a težava še ni odpravljena. Tudi klical sem že tja, ni bilo pomoči.
Na slikah je vidno kje ne deluje:
Prva slika je iz nastavitev "Mobile Data", druga pa, ko stisnem na "Set Up Personal Hotspot".

 prva

prva



 druga

druga



(Trenutno sem na Hrvaškem, kar pa ne bi smelo vplivati na delovanje hotspota).

Pozna kdo rešitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: swdev ()

...:TOMI:... ::

Za APN od hotspota nisi vpisal podatkov.

Tomi

swdev ::

Teh nastavitev ne morem vpisat. Na voljo imam zgolj te, za "Mobile data".

...:TOMI:... ::

Fora je, da v Sloveniji dela, četudi imaš napačne nastavitve. V tujini moraš imeti prave nastavitve, da dela. Očitno je konfig file iz bob strani premalo definiran, da bi delal tudi APN za hot spot. Torej, je po vsej verjetnosti to problem. Obrni se na bob s to tezo.
Tomi

RejZoR ::

A lahko userji Bob-a za foro probate kako deluje www.mcdonalds.si ?

Čist po naklučju sem naletel, da samo ta spletna stran zajebava in nobena druga. Probano v Operi in tud v Chrome in nativnem Android browserju. Al se sploh nikoli ne naloži al pa rabi minuto in pol loadanja v prazno nakar se končno naloži. Ampak največkrat se sploh ne. Ampak ko pa se enkrat naloži, potem pa bo delala (očitno ker večino stvari cacha).

Ni mi jasno kako lahko od vseh spletnih strani samo ena non stop serje na ta način. Recimo na desktopu mi vedno naloži instantno preko T2. Prej pri Telekomu na mobitelu, kakor mi je znano isto. Na Bob pa skoz serje in zdele za foro spremljam že več tednov odkar sem opazil to glupo foro, jim poslal request in še kar ne deluje. Sploh ne štekam fore in me prav zanima kako deluje vam.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Magic1 ::

Meni tudi ne dela.
Magic

beta1 ::

Meni odpre takoj preko bob omrezja. Tudi preko wifija - a1 domaci net

BOCo. ::

Ima še kdo mogoče težave na moj bob s števcem porabe? Že več kot 24 ur.

podatki v tem trenutku niso na voljo. osveženo stanje lahko preveriš kasneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BOCo. ()

Matevz96 ::

Če še kdo potrebuje kodo za vip bob: vipK1SA

Sicer kolikor imam izkušnje z bobom bi ti verjetno dali paket tudi brez kode.
#hooldthedoor
««
82 / 110
»»