» »

Za koliko lahko prodam 1 ar zemlje/ 100m2

Za koliko lahko prodam 1 ar zemlje/ 100m2

Tatmrmm ::

Pravkar sem izvedel(oz. že kar nekaj časa nazaj), da imam v posesti okoli 3256 m2.
Zanima me za koliko bi lahko prodal 100m2 in od česa je odvisna cena?
lp

M-XXXX ::

Uf, lokacija, kakšna vrsta zemlje je to, lokacija, ali je zazidljiva, lokacija, pa lokacija^^

Tatmrmm ::

M-XXXX je izjavil:

Uf, lokacija, kakšna vrsta zemlje je to, lokacija, ali je zazidljiva, lokacija, pa lokacija^^

Aha, hvala.

Poznaš kakšne spletne strani, namenjene prodaji nepremičnin

koyotee ::

a poznaš gugl?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Pixy222 ::

Predvidevam da gre za nezazidljivo parcelo zato ti Lahko povem okvirno ceno za tako veliko njivo na gorenjskem na ravnem (okolica Kranja natančneje). To je približno 1/3ha tako da je nekje okrog 15 tisoč eurov (cca 450EUR za ar). Drugače pa poglej na nepremičnine.net

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pixy222 ()

Tatmrmm ::

V bistvu je ta zemlja v Srbiji, bolj natančno v Novem Pazaru

Furbo ::

Uh potem pa kar odštej eno ničlo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

AndrejS ::

Tam je bolj malo vredna, ...


http://www.novi-pazar.net/nekretnine1.h...

Pixy222 ::

Ne poznam situacije v Srbiji samo verjetno bi se kar strinjal s Furbom...

Tatmrmm ::

Pixy222 je izjavil:

Ne poznam situacije v Srbiji samo verjetno bi se kar strinjal s Furbom...

Ravno zato je dražja kot v Sloveniji xd

Furbo ::

No ja, pri nepremičninah je vse odvisno od treh dejavnikov
-lokacija
-lokacija
-lokacija

Morda imaš tudi kako terno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Tatmrmm ::

Pixy222 je izjavil:

Predvidevam da gre za nezazidljivo parcelo zato ti Lahko povem okvirno ceno za tako veliko njivo na gorenjskem na ravnem (okolica Kranja natančneje). To je približno 1/3ha tako da je nekje okrog 15 tisoč eurov (cca 450EUR za ar). Drugače pa poglej na nepremičnine.net

lp

Ja nevem, moji sorodniki so prodal en veliko manjši košček za 14000 EUR, tak da..

Pixy222 ::

Odlično zate če je dražja sem narobe predvideval in kot sem rekel sem govoril bolj na pamet : ) Morda so imeli tvoji sorodniki posest kje zelo blizu vasi ali kakorkoli boljšo lokacijo kot je ta v mojem primeru. Povedal sem zgolj nek okvir.
Drugače pa srečno pri prodaji, pa le povej ko boš vedel kaj več kakšno konkretno ceno, ker me zelo zanima.

lp

Tatmrmm ::

V vasi "Salakovac", blizu je msto Raška

#000000 ::

Če gre za Salakovac blizu Požarevca, potem ta zemlja ni vredna več kot 1€ po metru. Ker gre prevsem za kmetijske površine in ne bi se zaklel da je vredna še manj kot evrov za meter. Edino če je zemlja v centru mesta, pol je vrejetno vredna več, spet pa je odvisno kje v mestu je, še bolje pa bi ti znal povedat kak domačin od tam, on ve kje je zemnja najdražja.

s1m0n ::

Da ne bom odpiral nove teme tudi mene zanima koliko se kaj dobi za zemljišča (ta dva npr.:)
- 9800m^2 kmetijskega zemljišča, njiva, ravna lega, lokacija Ptuj (ca 2km iz centra)
- 3000m^2(1000m^2 travnik, 2000m^2 zazidljiva parcela, 30x67m), ravna lega, lokacija Ptuj (2km iz centra)

Če je potrebno posredujem več informacij :)

Vikking ::

Če zadeva spada Ptuj, odskakljaš na spletno stran UE Ptuj, kjer je rubrika javnih objav prodaj zemljišč: http://e-uprava.gov.si/objave_ue/objave...

Oziroma greš na nešteto spletnih strani različnih nepremičninskih agencij in ni vrag da se kak kos zemlje tudi ne prodaja da dobiš okvirno oceno.

Tatmrmm ::

#000000 je izjavil:

Če gre za Salakovac blizu Požarevca, potem ta zemlja ni vredna več kot 1€ po metru. Ker gre prevsem za kmetijske površine in ne bi se zaklel da je vredna še manj kot evrov za meter. Edino če je zemlja v centru mesta, pol je vrejetno vredna več, spet pa je odvisno kje v mestu je, še bolje pa bi ti znal povedat kak domačin od tam, on ve kje je zemnja najdražja.

Ne blizu "raške", je dokaj blizu mesta.

#000000 ::

To bi mogu tam vprašat, probi najt kak oglas ki prodaja zemljo kje tam v bližini in poglej kako ima ceno, al pa kr poklič prodajalca pa ga mal povprašaj, mogoče ti celo svetuje kam se obrnit.

Zemlja v Srbiji ima vrednost le če je zazidljiva ali če se bo kdaj tam kaj gradilo, to bi najlažje zvedel če kontaktiraš kak Urbanistični urad tam blizu, oni bi pomojem najbolj vedli povedat.

Tatmrmm ::

je zazidljiva :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mobilne hiške - zakonodaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8748187 (31085) liberluminus
»

bi prodali vredno posest k je bla od pra staršev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
998759 (5304) gruntfürmich
»

Se kdo kaj spozna na lastništvo, zemljo in mejniki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9219900 (10835) noraguta
»

Cena zemljišča v Trzinu

Oddelek: Loža
275800 (4663) Meizu
»

Odvzem njive (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5814105 (12296) gruntfürmich

Več podobnih tem