» »

recenzije

recenzije

BadB0y ::

Kaj ko bi se naredil en link se pod recenzijami in bi sem lahko sami uporabniki pisali recenzije filmov ko so jih gledali? Ker kolikor spremljam vaso recenzijo filmov je bol boga tak da se neda nic kaj novih dvd-jev najt

Kaj misite o tem???


LP

Sergio ::

kdor bi rad napisal recenzijo za Slo-Tech, naj pošlje mail na team@slo-tech.com, a naj ve, da objava ni garant. Če je napisano v redu, gre zadeva gor. Sicer -- se pošlje reply s komentarjem na recenzijo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

BadB0y ::

Sergio finta je v tem da nevem ce bi pasalo to v vaso recenzijo kr vrjetno vsi nebi gledali dvd-jev ampak divxe tudi

YiMMi ::

Valda!!! V rubriki DVD recenzije...bi morali dodati
opcijo da uporabniki slo-techa sami napisejo recenzijo filma.....sigurno pa bi jih administrator prej pogledal...
ce je recenzija sploh za gor dat....ce ne bi jo pac zavrnil....
Samo Slo-techu gre ocitni za komercialne namene.....saj recenzije ki so ponavadi objavljene so prakticno tiste katere jih omogocijo firme kot so Jae ipd.....
za moje pojme so filmi ze out ...ker sem jih gledal pred pol leta....;( ;(
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

Sergio ::

žal je tako, YiMMi, da se opisujejo DVD filmi. Tudi novejši filmi regije 1 so potem po tvoje stari, ker recimo James Bond tega medija ne bo ugledal še dobre mesece.

Sem mislil, da že veste, da lahko KDORKOLI napiše kadarkoli karkoli za Slo-Tech. Poglejte recimo totimata, on je na svojo pest napisal že 3 (kakovostne!) članke.

Je res. Pišite recenzije, če bodo dobre, gredo gor. Ako ne, boste dobili obrazložitev, zakaj zadeva ni šla gor.

In ne skrbi, Yimmi. JAE nam ne plača za recenzije, verjemi. So pač eni redkih uvažalcev DVDjev regije 1.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Ziga Dolhar ::

YiMMi: točno. Če opisujemo DVDje, opisujemo tiste, ki nam jih posodijo -- krademo jih ne :]. Tu ne gre za neko "dobrodelnost", kot sam praviš, za filme, ki nam jih posodijo. Posodijo tisto, česar si zaželimo!

Saj je Sergej povedal: napišite recenzijo/e! Seveda jih bomo pregledali ter lektorirali. Če bo primerna bo seveda objavljena.

DrSergioDJ ::

Ponavadi v JAE-tu vzamem najnovejse dvd-je, kar jih najdem. Ni vedno tako, pač, ravno sedaj bosta 2 malce bolj ne nova, potem pa en nov in en ne vem (pojma nimam kdaj je bil film pr nas, če je sploh bil). Za več vnaprej še ne vem. Tako da, 4 recenzije od mene v roku 2-3 tednov.
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD recenzije ukinjene :(

Oddelek: Slo-Tech
111219 (912) R0K
»

Nova recenzija

Oddelek: Novice / Nova vsebina
132341 (2341) McHusch
»

Nova recenzija

Oddelek: Novice / Nova vsebina
72018 (2018) Slaine
»

DVD sekcija

Oddelek: Novice / Nova vsebina
121938 (1938) Rott-von-weiler

Več podobnih tem