» »

command prompt in šumniki v win2000

command prompt in šumniki v win2000

pirat ::

Evo, spet imam probleme. v Windows 2000 v command promptu mi šumniki čist lepo delajo, če je dos okno preko vsega ekrana (alt+enter) s programom vgayu.com, ampak ali je kakšna možnost šumnike vklopit v dos oknu, ko le to ni maksimirano preko celega ekrana? :\ Pa ali je kakšna možnost, da bi CPU prepričal, da naj ne dela na 100%, ko je aktivno dos okno ;( (tisto, kar naj bi pomagalo, če gre za clipper aplikacije sem probal pa ni pomagalo) imam pa NTFS. Rabim pa to za ene računovodske programe.
Za odgovore - najlepša vam dala.8-O

pirat ::

Kaj res nihče ne ve?:O :O

Mr.B ::

Ja si si že odgovoril !
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

pirat ::

:'( Nič si nisem odgovoril, ker zadeve še vedno ne znam rešit. Me pa zadeva res matra, sploh tisto, kako CPU prepričat, da naj ne laufa na 100%, saj delam na prenosnem računalniku in vedno ko delam v command promptu na vso moč dela ventilator, ki pa je zelo glasen. Ventilator se v nobeni drugi aplikaciji na vklaplja, razen ko sem v command promptu.;( ;( ;(

andrej ::

meni delajo sumniki v oknu bp. samo font sem moral spremenit iz raster fonts v Lucida Console... Ko mas okno odprto click v levi zgornji del, propertie, font tab pa je... To dela v cistem command pomptu ne vem pa kako bo to funkcioniralo v raznih programih, ki jih uporabljas....

andrej ::

pozabo sem povedat, da sem to zdaj naredo na XP masini, ker nimam nobene w2k pri roki... naceloma bi moglo delat tak tudi na w2k...

andrej ::

glede CPU-ja pa je to odvisno od programa, ki ga uporabljas. Ce odpres Command Prompt in kaj delas vidis, da ne zasede 100%. Stare DOS aplikacije so pac tak pisane, da pozerejo ves CPU...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik LENOVO R61i piskanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
132667 (2427) markolino
»

Kako zbrisati nezbrisane mape iz koš„a !?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
205436 (4718) SanAndreas
»

CRC preverjanje v <...> je spodletelo----> WinRar

Oddelek: Pomoč in nasveti
61623 (1543) a.speen
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332674 (2273) ahriman
»

XP-ji zmznejo pri inštalaciji...

Oddelek: Operacijski sistemi
341521 (1244) TheHijacker

Več podobnih tem