» »

Win 2k - Accept Incomming Connection

Win 2k - Accept Incomming Connection

l0wc4 ::

A je že kdo poizkusil to stvar v Win 2k. Doma imam Win2k pro. in 3 com ISDN pro TA modem oz. terminalski adapter, to je tisti kateri je bil v Telekomovem modrem ISDN paketu. ;(( Sedaj ko na Win 2k nastavim v Networkingu za accept incomming connection pustim mašino na miru, grem v službo in naredim v Omrežju na klic pri Win 98 povezavo, se mašini lepo povežeta, preveri se geslo in napiše da je vse ok. Toda moje domače našine pa ne morem nikakor najti v omrežju. Čakam 10 minut pa je ni nikjer, a se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe? :(

sasox ::

sicer tega se nikoli nisem delal, ampak se mi zdi da moras na domacmu PC-ju sharat kaksen direktorij podobno kot pri LAN-u.........pa se dostop oz. security za userje nastimi

.........mogoce sem pa temo butnu>:D

l0wc4 ::

Hmm, saj mam to narejeno. Danes pa sem preizkusil sledeče in to seveda tudi deluje. Preko PPP se povežem na svojo mašino kjer imam zagnan VNC in potem v VNCju vpišem IP in dela vse ok. Preizkusil sem tudi z Pc Anywhere prek TCP/IP in deluje. Torej diske mam sherane, mašino sedaj vidim v omrežni soseščini, toda ne morem pa do nje, zahteva neko geslo in ne vem kako. Nimam pa nobenega gesla za sherane diske. :D Drugače pa hvala za nasvet, mislim da bo vse ok z Pc Anywhere preko TCP/IP, ker direktno preko modema na morem ker imamo v firmi Telese jaz pa doma 3Coma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj toliko 139 in 445?

Oddelek: Omrežja in internet
71581 (1495) Bakunin
»

Računalnika fizično povezana > Kaj pa zdej?

Oddelek: Strojna oprema
289529 (6465) bastadu
»

Pc Anywhere

Oddelek: Programska oprema
221449 (1156) romario
»

Lan med win 2k inwin 98se (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
655162 (4398) Klemenn
»

pc anywhere - kje, kaj, kako

Oddelek: Programska oprema
6729 (619) Mr.B

Več podobnih tem