» »

A je 'naziv' trajen?

A je 'naziv' trajen?

galu ::

Pozdrav adminom!

Torej, sprašujem, če je moj naziv trajen, oz. če nadaljne obnašanje lahko vpliv na izbris naziva, ali pa te ta ena napaka spremlja večno na forumu?

Se zahvaljujem za odgovor(e),

lp!
Tako to gre.

Mavrik ::

Takole je: :)

37. člen

Oznaka Persona rudis preneha:
ko se kršitelj javno opraviči, vendar ne prej kot v 3 dneh od dodelitve oznake;
takoj, ko tisti, ki je posredoval, ugotovi zmoto. Pri tem se opraviči.
Oznaka Persona non grata preneha:
ko se kršitelj javno opraviči, vendar ne prej kot v 14 dneh od dodelitve oznake;
takoj, ko tisti, ki je posredoval, ugotovi zmoto. Pri tem se opraviči.

The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

galu ::

Hvala.:)

Emm, zdej stvar je taka... Js ne vem točno, za kaj sem dobil naziv. Vem, da delno zaradi stavka v smislu: zakaj p*** mi je bla ta tema zaklenjena, ampak potem si še dodal, da to ni bila edina stvar (2 sta bili) v istem dnevu, katero sem storil napak. Sem tudi vprašal potem kaj je bila 1. stvar, ampak nisi odgovoril..:|

No, tako:
Se oproščam, da sem odreagiral preveč temperamentno. Ni bilo podlage, zaradi katere bi (lahko) tako odreagiral, saj sem se tudi sam v bistvu zavedal, da tema ni bila že v osnovi primerna, potem pa so se še vse replike zjalovile... Ta stavek v temi 'Pritožbe' pa je bila pač posledica nepremišljenega hitrega odziva, katere lastnosti (občasne nepremišljenosti), si več ne lastim (no, upam:D).

Za tisto prvo stvar, pa kljub razmišljanju kje sem storil narobe (nisem niti prišel do faze 'zakaj'), nimam opravičila. Bi bil pa zelo vesel, če bi se mogoče ti spomnil za nazaj, kaj je bila tista prva stvar... Ker sem šel gledat poste iz tistega datuma, pa ni nekej kar bi blo izven mojega tedanjega 'povprečja', ali pa bi bili celo izbrisani.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Mavrik ::

Opravičilo sprejeto, naziv odstranjen :)

P.S.: V logu piše da je bil naziv dodeljen zaradi tegale.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Bias ::

Kul :)

galu ::

Najlepša hvala.;)

Jap, to sem tudi jaz vedel, da je bilo narobe in sem spoznal zmoto... Ampak tole me je vseeno malce zmedlo in sem dost časa tuhtal, kje je bilo prvič:
Dodeljen naziv zaradi vulgarnega obnašanja (že drugič danes)


No sej nima veze. Glede na to da je oboje precej ista stvar (vulgarno obnašanje), se dvomim, da bo ponovilo.

Pa lahko noč!
Tako to gre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšno temo ima Persona non grata/rudis v tanovem ST?

Oddelek: Slo-Tech
142216 (1773) bluefish

Opravičujem se, ker sem se v eni novici smejal

Oddelek: Slo-Tech
132268 (1445) perci
»

Zakaj persona rudis dodelujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1218961 (6031) Caligula

OK jaz se javno opravičujem ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
836330 (4282) OwcA

Več podobnih tem